Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mOO4bOO

Odnotowano 14 pozycji dodanych przez mOO4bOO (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 20-kwietnia 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#85749 Mapy! Co dodać co wyrzucić?

Napisano przez mOO4bOO w 14 sierpnia 2011 - 01:41 w Mapy

Jezeli mozna sie wypowiedziec , tu raczej nie chodzi o mapy bo może byc ich nawet sporo tylko poprostu muszą byc poprzedzane co chwile standardem


typu

prodigy
aztec
d2
millti
njuk
italy
inferno
vertigo
train


a nie gramy jakiś syf a po nim jest de_szato jeszcze wiekszy syf po którym wychodzi 3/4 serwa



#83270 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 28 kwietnia 2011 - 08:57 w Dyskusja ogólna

Krejzi to przeczytaj co napisałem w 1 czy 2 moim poscie jak zacznasz czytac to zacznij od początku ;) "No to mówie są dwa wyjscia tak ? :D bo to sie dzieje przy zmianie mapy rzadko kiedy w grze, więc albo mapy są źle wgrane i coś się kaszani i restartuje serwer albo serwer nie ogarnia ;d"


problem z czytaniem ?


Owi , spoko nie chciałem negowac waszego cfg , tylko poprostu zasugerowac żeby ktoś do niego zerknął bo wiadomo ze inny host , inna maszyna i nie wszystko musi sie ze sobą dobrze zgrywac a mozna przeciez polepszyc tylko prace serwera ;) Inna kwestia że rozumiem że są tu stali bywalcy i gracze wierni fani Tawerny , ale odrazu najeżdzanie na kogoś bo ma jakiś pomysł nie jest konieczne wystarczy spokojnie odpowiedziec a nie pajacowac , ironizowac i robic z siebie nie wiadomo kogo nie wnosząc nic do tematu ani tymbardziej starac sie pomóc rozwiazac ten problem , straszna dziecinada a palcem nie będe pokazywac , ale jeżeli tematy tego typu są zakładane tylko po to żeby pokazywac potem kto wyżej sra od siebie no to lepiej niech będzie jak jest , czyli sie wszystko kaszani;o na serwie...
Tyle w temacie problem , widac rozwiazany temat do zamkniecia.



#83260 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 27 kwietnia 2011 - 03:16 w Dyskusja ogólna

Amciek a Ty po co tak spinasz ? :D kolega pytał czemu pada serwer nikt mu odpowiedzi nie udzielał jak to zrobiłem + dodałem jedną propozycje wszyscy naskakują ;] śmiesznie troche :D zamiast spojrzec jak napisał Owi na cfg i zobaczyc co mozna na lepsze poprawic żeby także lepiej serwer działał to robicie teraz offtopa.
Dwa co ma pustoszenie po polnocy do cfg serwera Amciek ? mi chodzi o ustawienia a nie jakies mapcykle. A widac tacy z was admini ze nawet nie widzicie ze przy kabulu serwer sie restartuje i jeszcze piszesz e go nie wywalisz no to gratuluje pomysłowosci :D



#83252 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 27 kwietnia 2011 - 12:19 w Dyskusja ogólna

Widzę że czytasz ze zrozumieniem :D człowieku rozumiesz co to znaczy pada serwer przy kabulu ... ? :D bug jest wystarczy wrzucic innego i po sprawie , a "generalnie" to nie pajacuj bo Ci to nie wychodzi i nudny jesteś mało wnosisz do tego tematu ;D A nie wiem co w tym złego żeby użyczyc cfg innego serwera żeby lepiej serwer chodził , gdzie jak sam stwierdziłeś jest lepszy ;) AMEN Pajacuj dalej



#83250 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 27 kwietnia 2011 - 10:20 w Dyskusja ogólna

bardzo twórcza wypowiedz :D



#83242 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 27 kwietnia 2011 - 12:04 w Dyskusja ogólna

generalnie zawsze pada przy kabulu wiec *OCENZUROWANO* tą mape bo przez to restart robi i z tego co pamietam czasem też przy zmianie mapy nie ogarnia serwer ;d

generalnie jak ktos z was utrzymuje kontakty z jakimis innym serwerami to polecam cfg lukmana naprawde fajnie cfg serwer dobrze hula i wszystko wchodzi tam gdzie sie celuje jak cos to wam skrece cfg :D

pozdro



#83211 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 25 kwietnia 2011 - 06:40 w Dyskusja ogólna

No to mówie są dwa wyjscia tak ? :D bo to sie dzieje przy zmianie mapy rzadko kiedy w grze, więc albo mapy są źle wgrane i coś sie kaszani i restartuje serwer albo serwer nie ogarnia ;d



#83209 Co się dzieje ze serverem

Napisano przez mOO4bOO w 25 kwietnia 2011 - 06:36 w Dyskusja ogólna

Są dwa wyjscia jedno jest źle skonfigurowany drugie host progamers czy jak to tam jest poprostu do d*py , co zresztą widac po netgraphie ze gubi pakiety

pozdrawiam ;d



#83204 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez mOO4bOO w 25 kwietnia 2011 - 10:00 w Muzyka




to getto getto toto to getto ! :D






Quiz jest mistrzem na bitach



#83087 Przedstawiam Się

Napisano przez mOO4bOO w 20 kwietnia 2011 - 01:32 w Off topic

zbieram sie do zakupu jakiejś cbr :P



#83086 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez mOO4bOO w 20 kwietnia 2011 - 01:30 w Muzyka




#83082 Czy sikasz pod prysznicem?

Napisano przez mOO4bOO w 20 kwietnia 2011 - 12:44 w Off topic

bardzo ciekawy temat :P w sam raz dla bOO



#83081 Very good jokes

Napisano przez mOO4bOO w 20 kwietnia 2011 - 12:42 w Off topic

bOO mająca problemy z pamięcią pyta mOO :
- Co to jest ten sex?
mOO chcąc uniknąć kłopotliwej odpowiedzi mówi:
- To tak jakby się bOO najadła ogórków i popiła maślanką.
Więc bOO spróbowała jak mówił mOO i dostała rozwolnienia.
W drodze do kościoła tak ją przycisnęło, że już nie mogła wytrzymać, więc załatwiła się w rowie.
Kawałek dalej znowu.
Idąc dalej kolejny raz ją dopadło, więc zaszła się załatwić na pobliską budowę.
W końcu dotarła do kościoła, ale było już niestety po mszy.
Na to ksiądz podchodzi do bOO i pyta:
- bOO co się stało, zawsze byłaś pierwsza, jeszcze przed mszą, a teraz na koniec przychodzisz?
A bOO na to:
- Bo to, proszę księdza, wszystko przez ten sex! Dwa razy w rowie! Raz na budowie! I jeszcze mi się chce!



#83080 Przedstawiam Się

Napisano przez mOO4bOO w 20 kwietnia 2011 - 12:38 w Off topic

Siema czesc i czołem :P

Mam na Imię Marcin które jest bardzo ładnym Imieniem.
Interesuję się

a) mOOja mOOszką ! :
B) sportem iż trenowałem tennisa ziemnego i kosza na Legii ;d
c) Lubie Barce i dzisiaj skopie realowi dupe ;d
d) muzyką gdyż sam ją robię
e) Vodka Connecting People ! jak ktoś z Wwa i chętny do picia w te piękne majowe dni to zawsze chętnie
f)   i pewnie jeszcze millionami innych rzeczy o których
g) grafiką komputerową ;d
h) motorami vroom vroom :P