Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Fikus

Odnotowano 12 pozycji dodanych przez Fikus (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-kwietnia 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#112255 [ban] meov

Napisano przez Fikus w 07 lutego 2014 - 06:46 w Skargi oraz uwagi

jestem niedzielnym graczem także długość bana na pewno nieadekwatna (nie pamiętałem komendy), a zapomniałem swojego hasła do bazy bansów - termin 7 dni nie podlega dyskusji ;)

 

zmieńcie chłopaki ;)




#112195 fifa 14

Napisano przez Fikus w 07 stycznia 2014 - 02:21 w Ogólna dyskusja

jeśli ma ktoś oryginał to mogę rozpykać kogoś ;p czekam na propozycje ;)

 

platforma pc oczywiście;)




#112189 Booyah- Podanie na administratora

Napisano przez Fikus w 07 stycznia 2014 - 08:17 w Podania na administratora

hah 0 banów skoro dostałeś 2 albo 3 dni temu, nie wiem czemu go nie liczysz :D

 

rzeczywistość bywa brutalna, ale adminem nie zostaniesz tutaj.




#112173 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Fikus w 05 stycznia 2014 - 09:49 w Dyskusja ogólna

może jeśli mamy po prawej stronie tyle miejsca to warto baner z gametracker dać w pionowej orientacji? statusy od dawna nie spełniają oczekiwań także można je wyrzucić albo przesunąć w dół, a dać tam w nowy box, któryś z tych?

 

http://www.gametrack...34.124:27033/b/

 

wg mnie dużo lepiej by się prezentował.




#112172 Cezikos, CS:GO [TP]

Napisano przez Fikus w 05 stycznia 2014 - 09:33 w Podania na administratora

bardzo dobrze, że napisałeś. Grałem z Tobą jednak chyba tylko raz i nie zdążyłem Cie poznać, 8h to jest dosyć niewiele. Podejrzewam, że z biegiem czasu częściej będziesz grywał z kimś od nas przez co będzie można wysnuć jakąkolwiek opinię na Twój temat, bo póki co nie jestem w stanie być na tak ;)




#112159 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Fikus w 30 grudnia 2013 - 10:01 w Dyskusja ogólna

większość propozycji i pomysłów (głównie moich) nie tylko związanych stricte z serwerem, ale także z forum stoi w miejscu. Serw ma się dobrze, czasem nawet nie musimy wchodzić żeby się rozkręcił, bo ludzie robią to sami. STATY - podstawa.. Więcej osób tutaj, choćby ze względu żeby zobaczyć jak się gra. Jeśli coś mamy/macie robić to powiedzcie wprost, a nie czekamy nie wiadomo na co. Póki co z serwerem jest sukces - wiadomo, że jest długi weekend to i łatwiej, ale nie spodziewaliśmy się, że w sumie tak szybko uda się jakieś gniazdko zbudować i będzie ono odwiedzane. 




#112153 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Fikus w 24 grudnia 2013 - 09:51 w Dyskusja ogólna

zakładając, że jednak większość graczy przesiadło się na go z 1.6/sourca to warto spróbować zagrać tuscana. Niegdyś bardzo popularna, jest wersja de_tuscan_csgo_b1 i prezentuje się bardzo przyzwoicie, zastanów się przez święta ;)




#112152 Juri

Napisano przez Fikus w 24 grudnia 2013 - 09:47 w Podania na administratora

Nicki na serwerze: Juri
Wiek: 20
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc zbędne
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):STEAM_0:1:17427358

Kontakt: gg 3794075
Czas gry na danym serwerze: 8h lekko ponad, jak mam czas to wbijam dopóki się nie znudzi
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://www.gametrack...utes&order=DESC

Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Serwer coraz bardziej się rozwija, praktycznie full jest ciągle :o A adminów nadal nie ma, terro nie wychodzi z respa, ludzie z ct skracają jak leci a ty abras(bez urazy) tylko powtarzasz ludziom 20 razy nie skracajcie co jest totalnie bez sensu, trza zacząć karać a nie serwer TP a ludzie latają jak chcą. Poza tym nie zawsze jesteś i ogółem przydałoby się po prostu więcej ludzi do ogarniania serwera, aby ciebie nieco odciążyć. Oczywiście postaram się ogarnąć kulturę czy żywiołowość bo niekiedy jak widzę niektórych ludzi to mi nerwy siadają co robią. No nie wiem co tu jeszcze właściwie napisać, grać tak czy siak będę, komuś w końcu i tak będziesz musiał dać admina ze starej gwardii pewnie więc lepiej jest zrobić to szybciej niż później. No i coś tam strzelam co wg mnie jakiś tam wpływ na adminowanie ma, bo jak ludzie zobaczą że są slayowani czy kickowani przez jakiegoś admina 0/10(bez urazy niektórym osobom XD) to będzie płacz i wielkie halo i spina o co chodzi. No i w dodatku nie będę musiał przerzucać graczy, po prostu sam będę przechodził jeśli chodzi o balans. No i coś tam spróbuję kierować ale wątpię że to coś da....

 

Jakieś składki, tj dołożyć się na serwer to nie ma problemu jakby co, no i kiedyś tam już adminowałem na 1.6 dawno temu i bym spróbował znowu.

 

serwer jest full ciągle, bo Dawid wchodzi i spami żeby wchodzić także nie od razu on staje się pełny. 

 

Co do TP to trzeba zdecydowanie bardziej przymykać oko na obecny stan, to nie jest 1.6, że wywalisz pięciu za FFA i pojawi się nowa piątka, bo komplet raz jest, a raz go nie ma. Zależne od mapy, bo jednak mirage czy train nie zapełniają tak jak d2,inf,nuke. Radykalne środki nie muszą być wcale dobre w tym przypadku, teraz już oprócz upomnień coraz częściej będą slaye i kicki - nie wszystko naraz.

 

Pytanie czy pod naszą nieobecność będziesz w stanie wejść przy pustym serwerze i zapraszać ludzi? do przyjemnych czynności to jednak nie należy.




#112147 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Fikus w 22 grudnia 2013 - 10:08 w Dyskusja ogólna

- b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png podgląd forumowy serwera podlinkować https://www.gametrac...2.34.124:27033/

 

- odnowić reklamy na obecnych już forach, bo widać że kiedyś było to robione.

 

- gracze werbowani są do grupy - do najaktywniejszych pisać osobiście jak ten Funky




#112140 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Fikus w 20 grudnia 2013 - 04:54 w Dyskusja ogólna

@Abras mamy odzwierciedlać dobre TP tak? I znów dążyć do zrobienia w miarę flagowego serwera tak jak w 1.6, więc zapytam - czy pamiętasz jakieś dziwne pluginy zmieniające rozgrywkę rodem z non steama czasami? :)

 

a co ma non-steam do tego? większość serwerów ma tą opcję, po to one są wprowadzane, żeby były grane, a nie zatrzymać się myślami na 1.6 i robić wszystko żeby to odwzorować. Ciekawe wzbogacenie, nie ma co żyć stereotypami.

 

Betowanie również niemal wszędzie jest i czym prędzej powinno się znaleźć.

 

Brakuje statystyk, gracze pytali wczoraj czy będą i kiedy będą - dobrze byłoby się tym zająć.

 

MR20 jest ok tylko wtedy gdy admin balansuje drużyny, ale to nie jest duży problem.

 

Przydałoby się nieco zmodyfikować graficznie powitalny ekran po dołączeniu na serwer - grafika może z tej strony do podstawienia i żeby wyglądało to bardziej nowocześnie.

 

Adminy dla znanych nam postaci jak Ukradłem czy Bloomber - ktoś musi teraz pilnować, a oni mają jakiś kredyt zaufania także spokojnie można spróbować.

 

Ze wszystkim jesteś ze mną na bieżąco Abras, nie pamiętam już o czym gadaliśmy wczoraj, ale będę dopisywał w razie co.




#111476 new pc

Napisano przez Fikus w 15 kwietnia 2013 - 07:50 w Hardware

w sumie krótka piłka, roi się od zestawów na allegro.

 

Co potrzeba? Sama jednostka centralna wystarczy, koło tysiąca mogę przeznaczyć spokojnie. Ramu minimum 4gb, może być 8, procek...? Nie wiem w sumie jak tam na rynku to wygląda teraz, 2 rdzenie to już chyba mało. Grafika? Tutaj słabo się znam, ale niepotrzebne mi do jakichś mega nowości z mega detalami, Pro Evo 2k13 z gierek raczej podstawa, ale wymagań kosmicznych to nie ma. Rozbudowa w przyszłości nie jest konieczna...

 

 

Mile widziane jakieś linki z aukcjami ;)

 




#111218 SAS SOLDIER/mm

Napisano przez Fikus w 06 marca 2013 - 03:36 w Podania na administratora

mimo, że jestem nieaktywny to i tak należy dać szansę.