Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Juri

Odnotowano 9 pozycji dodanych przez Juri (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 24-kwietnia 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#112456 Czy ktoś tu żyje?

Napisano przez Juri w 13 stycznia 2015 - 07:20 w Call of Duty 4 - Modern Warfare

Czemu masz wersje 1.6.5 jak najnowsza to 1.7 ? XD




#112418 Co dalej?

Napisano przez Juri w 13 grudnia 2014 - 10:01 w Dyskusja ogólna

kto jeszcze korzysta z gg? :o

ja np :D 3794075

 

Furai ja ciągle na forum nie wchodzę, nie mam z każdym kontaktu, zróbmy grupę na steamie jak shatan wyżej napisał, niech wszystkie zainteresowane osoby do niej dołączą i będzie prościej w ten sposób :D




#112395 Co dalej?

Napisano przez Juri w 01 grudnia 2014 - 09:31 w Dyskusja ogólna

SB do góry, możnaby umówić się na TS'ie jakimś(kupić ?) np w 10 osób i pomieszać składy i pograć sobie jakieś mixy czy to w go czy to w 1.6 czy tam bf4 czy cod czy coś tam innego :P tak poza tym :

 

"Dlaczego ta wiadomość jest w folderze Spam? Odkryliśmy, że wiele wiadomości z domeny gamingcrew.pl to spam" so sad ;<

 

Do tego możnaby ogarnąć jakiś zlot :D

 

I nie, nie będę naprawiał forum :D

 

Można by też pograć w jakieś Path of Exile albo Torchligtha 2(za Diablo 3 nie przepadam)




#112257 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Juri w 07 lutego 2014 - 08:54 w Dyskusja ogólna

Ja tam stref nie dotknę teraz, bo wywaliłem całe csgo ;)

Wypadałoby, żeby nie było zawsze tylko shatan zrobi, shatan zobaczy tylko zacznijcie się uczyć sami to konfigurować - to naprawdę nie wymaga za***iste skilla, tylko odrobiny szarych komórek tam pod kopułą.

Link do pluginu do stref https://forums.allie...2&postcount=108

po 12.02 mogę zerknąć i ogarnąć jakieś logiczne granice rushu ;p




#112254 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Juri w 07 lutego 2014 - 06:46 w Dyskusja ogólna

A przepraszam bardzo jakąś łaskę robicie, że pomagacie w rozkręcaniu serwera bądź co bądź naszej społeczności? Już się nie będę licytował w jakich godzinach siedzę na serwerze,bo ostatnio mam mało czasu, ale jest to zazwyczaj wtedy gdy serwer trzeba rozkręcić.

 

Mapy stopniowo będą wprowadzane, ostatnio częściej leci de_mirage i niedługo na stałe zagości w mapcyclu, następny w kolejce najprawdopodobniej bedzie de_cache

 

Strefy rushu, czy będą i kiedy będa to raczej pytanie do shatana.

 

Deathcam jest ustawiony na razie tak, bo adminów jest mało, a dobrych kandydatów to zbytnio nie ma. Kwestia do dyskusji..

 

Ilość granych rund jest odpowiednia i adekwatna co do ilości granych map.

Ammo ruszać raczej nie będziemy

 

Generalnie to można się zastanowić jeszcze nad tym żeby zamiast mapcycle wprowadzić nominowanie map, z ustawieniem, że np dana mapa nie może się powtórzyć częściej niż co 4-5 map. Wtedy jest tak, że ludzie grają to co chcą, ale to też kwestia do dyskusji.

ja bym zmienił tą ilość rund, tj po prostu stare dobre do 16 wygranych i tyle, bo te 20 rund po prostu niekiedy nudne jest, brak motywacji do grania czy coś ;P

ja ostatnio czasu nie mam bo studia, ale po 12.02 postaram się wbić




#112235 vsher

Napisano przez Juri w 29 stycznia 2014 - 09:12 w Podania na administratora

na tak, ban w historii był przypadkowy bo cyferki mi się pomyliły :P




#112227 Propozycje ustawien, pluginów itp na serwerze CS:GO

Napisano przez Juri w 26 stycznia 2014 - 01:37 w Dyskusja ogólna

Właśnie mirage coś rzadko jest a mapka dobra :P




#112226 Serwer CS:GO - Reaktywacja

Napisano przez Juri w 26 stycznia 2014 - 01:36 w Dyskusja ogólna

Ty tam Juri WH ogarnij :P

jakie WH, ja tylko aima mam :o




#112221 Serwer CS:GO - Reaktywacja

Napisano przez Juri w 23 stycznia 2014 - 09:34 w Dyskusja ogólna

Ja tym bardziej - sesja i nie mam kiedy grać niestety :D