Skocz do zawartości


Zdjęcie

TAWERNA Movie ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
193 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Robimy tawerna movie ? (39 użytkowników oddało głos)

Robimy tawerna movie ?

  1. Tak, prześle ci moje akcje (21 głosów [53.85%])

    Procent z głosów: 53.85%

  2. Tak niezły pomysł, ale nie mam fajnych akcji (12 głosów [30.77%])

    Procent z głosów: 30.77%

  3. Nie wiem (3 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

  4. Nie, bo po co ? (3 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

Głosuj

#21 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2008 - 05:39

Spróbować zawsze możemy, przecież jak się coś nie będzie podobało to można poprawic w vegasie i na nowo zrenderować. Demka możecie nam dawać, przecież nie są jednorazowe. Co do nadsyłania mi demek to:

- pakujemy (windowsami albo winrarem) demko/a
RAZEM Z PLIKIEM TEKSTOWYM
(w notatniku, nie w wordzie, gdzyz takiego programu nie posiadam :P ), w którym powinno sie znalesc: czas akcji w poszczególnych demach, real nick i twój nick który jest w demie, prosimy załączyć też swoje imię i nazwisko oraz miejscowość, gdyż może użyjemy tego w filmie :)

- uploadujemy spakowane demko/a na dowolną stronkę (sendspace, filefront). Starajcie sie nie wysyłać na megauploada i rapida.

- Po zuploadowaniu link proszę przesłać na GG: 7395746, lub jeżeli ktoś GG nie posiada :D wysłać mi w prywatnej wiadomości na forum :)

- demka muszą zostać nagrane na serwerze TAWERNA[TP] (to chyba jasne, żeby nie przesyłać mi swoich akcji z mixów klanówek itp.)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#22 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 lutego 2008 - 08:00

do kiedy te demka zbierasz? jest jakas okreslona data?
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#23 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2008 - 08:21

od teraz stoperQ :D Możesz choćby zaraz mi zuploadować :) . A kiedy koniec zbierania dem ? Myśle, że do czasu jak uznamy, że z tego zrobi się 10-13 minut filmu (razem z wstępam, napisami)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#24 Gregory

Gregory

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów
  • Ską…d:Pomorze

Napisano 11 lutego 2008 - 08:41

Na moje fajny pomysł oczywiście dam jakieś moje akcje, ale wątpie żebyś które wykorzystał chociaż może xD
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#25 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 lutego 2008 - 08:48

ja moze jutro wysle Ci moje "pro" akcje.. ale po formacie mam ich tylko pare i takie nie elo;( ale prosze tylko nei 13 min!;p taki film to 9/10 min max! :P po 13 min zrobi sie nudno;p i tak jak keidys robiles swoj film.. to teraz po nei ktorych akcjach nie dawaj powtorki z innej kamery bo to dzifno wyglada;d tylko z takich wyjatkowych replaja z innej kamery mozesz dac a takto bez przesady;p 13 min filmu z czego akcji bedzie 7 min i powtorej tez 7 to trochu nudy;p
no ale nei bede uczyl miszcza robic filmow bo sie na tym nei znam;PP
tyle odemnie pa xDD :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#26 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2008 - 09:02

zobaczymy jakiej jakosci bedą akcje i ile ich będzie. Narazie mi nikt nie przysłał :(
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#27 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 lutego 2008 - 09:22

nie dygaj, jakos jutro wrzuce Ci trzy moje akcje ^^
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#28 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 lutego 2008 - 09:22

Nie podoba mi sie tylko motyw imienia i nazwiska i miejscowosci...
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#29 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 11 lutego 2008 - 09:45

jesli chodzi o nuty to sprawdź jeszcze tą chyba sie nadaje co zapodaje w załączniku:
a dema to jutro zapodam jakies^

TEż mi sie srednio podobaja napisy miejscowosci, chociaz obojetnie. Starczy chyba REAL NICK.

a sam jestem w trakcie tworzenia swojego 4 filmu ]:>

Załączone pliki


Użytkownik RahH edytował ten post 11 lutego 2008 - 10:18

  • 0
Dołączona grafika

#30 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2008 - 09:54

w każdym filmie o szerszej grupie zawodników jest w podpisie np.pod/przed akcja podawany jest Imię NICK Nazwisko.
Np. Filip 'NeO' Kubski. No ale skoro nie chcecie nikt was nie bedzie przymuszał...
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#31 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 11 lutego 2008 - 10:13

dobry jest taki pomysl ;] miejscowosc nie potrzebna bo po co no chyba ze ktos komus chce wj**ac to chyba ze tak :D z tym imieniem, nickiem i nazwiskiem to jest dobry pomysl, no chyba ze wstydzicie sie wlasnej tozsamosci to zal was.
  • 0

#32 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 lutego 2008 - 10:26

imie i nazwisko looz;p chociaz np niektorzy wola np nick i miasto;p mi tam obojetne wstydzic sie nie wstydze a wrecz jestem dumny! xD jak all podadza a jakie smoje demo sie w filmie znajdzie (w co watpie:D) to dam takze;p
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#33 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 lutego 2008 - 10:49

Można by też dać coś w stylu: imię, real nick i miejscowość ALBO real nick i miejscowość ALBO imię i real nick. Jak wolicie :x
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#34 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 12 lutego 2008 - 03:37

po co miejscowosc i imie/nazwisko ;s i tak nas nikt nie zna.. wystarczy jak nicki beda
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#35 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 12 lutego 2008 - 06:58

w każdym filmie o szerszej grupie zawodników jest w podpisie np.pod/przed akcja podawany jest Imię NICK Nazwisko.
Np. Filip 'NeO' Kubski. No ale skoro nie chcecie nikt was nie bedzie przymuszał...


hah w każdym porządnym ?! nie zauważyłem :-)
  • 0

#36 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 12 lutego 2008 - 10:01

Zobacze jak to wszystko będzie w playerbarze w filmie wygladało. Ja bym się skłaniał ku: imię, rn i miejscowość. Może ja zaczne: Jestem Michał z Wojkowic (woj. Śląskie), mój nick to Predator :)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#37 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 12 lutego 2008 - 04:28

A ja jestem Szymon z Poznania i nie gram od 2 miesięcy oraz nie pije od 6 dni. Dziękuje.
BTW Głupi pomysł z imieniem\nazwiskiem i miejscowością, tylko rn to wystarczy.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#38 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 06:19

mozna zrobic tez tak w tym miejscu jak Scar napisal "Szymon ScaR" xXx albo miejscowosc po co ale z tym imieniem nazwiskiem i w ogole to dobrze byloby tak mysle sobie.

BTW. Quit chyba malo filmow ogladales :D
  • 0

#39 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 12 lutego 2008 - 06:59

ta moze to nazwisko i imie by bylo;p mnie to tam lotto ale jak damy jeszcze miejscowosci i film ruszy w swiat to neo itp zobaczo filma wparuja do mista i zaczno nas szukac do klanu!;x
dobra ale nei komentujcie tyle jak by bylo fajno a jak nie ino demka wysylajcie ;)

# Predator te demka co prosiles w pm wysle Ci kolo 23 albo jutro bo czasu nimam narazie;p

pa
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#40 Bakus

Bakus

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów
  • Ską…d:Gdansk

Napisano 13 lutego 2008 - 01:39

no to lap tutaj bo niemam gg ani nic . http://www.sendspace.com/file/vxn2xp bakus Gdansk ;] tyle chyba wystarczy ;p no zapomnialem dodac :) ogladaj od 11 minuty :)

Użytkownik Bakus edytował ten post 13 lutego 2008 - 11:01

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1