Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyrzucanie paki - plugin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 sierpnia 2008 - 10:25

swoja droga patrzcie jakiego konio ma dauna -_- <_< lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

ta plugin lipny cosik;x nie raz trza bylo slayowac gracza bo paki nie bylo -_-
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#22 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 01 września 2008 - 07:34

plugin nadal nie dziala, gralem od rana do poludnia dzisiaj i goscie mieli pake i afkowali nadal ;x
  • 0

#23 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 września 2008 - 08:15

jako ze nie mozna pewnych rzeczy wam wytłumaczyć na spokojnie i normalnie, wszystko musi byc na zaraz i jak kazdy z osobna z was chce - chce zamknac ten temat

Sprawa jest ruszona juz dawno, nawet był postawiony przez Tyra serwer na którym ten plugin działał a na tawernie się psuje. To nie jest takie hop siup ale wam nie można wytłumaczyć.

Dlatego zamykam do czasu wyjasnienia
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#24 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 września 2008 - 07:33

otworzyłem.

Owi poprosił o zrobienie świeżej instalki Tawerny. na nowym AMXX zrekompilowane pluginy, żadnych śmieci, wersji, podwersji, kilogramów logów, itp.

pracując nad tym, stwierdziłem, że w konfiguracji tawerny ten plugin nie działa. nigdy nie działał.
tzn. w zasadzie działał, ale nie tak jak byśmy się tego spodziewali. dlatego tak trudno było wykryć przyczynę. nie pokazywał błędów, na innych konfiguracjach z tym AMXem działał. tylko w tej konkretnej tawernianej nie.
zwyczajnie dwa pluginy zawierały te same cvary i następował konflikt. w tym układzie paka była wyrzucana, ale po 90s.

teraz powinno być dobrze. czas ustawiony jest na 15s.
  • 0

#25 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 04 września 2008 - 01:14

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał czy nie bo nie czytałem wszystkich postów tak więc jak coś proszę o poprawkę :) Otóż chodzi mi o to że można zainstalować plugin który działa na takiej zasadzie że za wyrzucenie paki dostaje się slapa do 1 HP.WG mnie jest to bardzo dobry plugin gdyż nikt nie będzie przez całą drogę od respa do bs'a rzucał paki drugiemu pod nogi tylko po to by iść sobie gdzie indziej pofragować a po sekundo plugin ten zmusi do wykonywania poleceń mapy czyli jako tako owej gry TP...To by było na tyle z mojej strony :)
  • 0

#26 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 07:44

myślałem o tym. jest to dobry pomysł. może nie do 1hp, ale np. 30-40hp mogłoby zabierać. trzeba znaleźć plugin który robi tylko to. te które widziałem robią 100 innych rzeczy a przy okazji to. nie chę zaśmiecać serwera niepotrzebnymi rzeczami. jak znajdę taki co zajmuje się wyrzucaniem paki przede wszystkim to go dam na serwer.
może ktoś wie jak sie to nazywa albo ma namiar na źródło (sma) plugina.
  • 0

#27 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 04 września 2008 - 01:58

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał czy nie bo nie czytałem wszystkich postów tak więc jak coś proszę o poprawkę :) Otóż chodzi mi o to że można zainstalować plugin który działa na takiej zasadzie że za wyrzucenie paki dostaje się slapa do 1 HP.WG mnie jest to bardzo dobry plugin gdyż nikt nie będzie przez całą drogę od respa do bs'a rzucał paki drugiemu pod nogi tylko po to by iść sobie gdzie indziej pofragować a po sekundo plugin ten zmusi do wykonywania poleceń mapy czyli jako tako owej gry TP...To by było na tyle z mojej strony :)



i z 1 hp ma odbijac bsa i polozyc pake? gl.. max powinno odbierac 10/20 hp a nie do praktycznie reda bo to jest bez sensu..

przyklad.. ktos bedzie np 20 sekund afk bo np musi fona obderac.. i co? ma trzymac pake na afku i gadac przez fona czy nie lepiej ja wyrzucic komus innemu kto moze biec pake polozyc?
albo kupujesz awm.. proste z nim sie nie da za bardzo raszowac pozaatym lepiej ubezpeiczac typa z paka.. a nie kupie awm dam pake na respie komus innemu i slap do 1hp.. gl

nie wiem czy ten plugin juz jest czy nie ale jak tak i jak bierze wiecej niz 50hp to jestem za tym aby zmienic na slap za 20hp max
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#28 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:06

jest plugin testowo. zabiera 30hp.
  • 0

#29 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 września 2008 - 02:16

ze wzgledow na ktore wskazuje will ja bym sie sklonil ku zrezygnowaniu z tego pluginu. Przykladowo ktos np ma taka i taka bron i chce wbic raszujac do jakiegos pomieszczenia. Wiec wyrzuca pake do typa za nim - w razie jakby zginal, a tu go slap...

Plugin b dobry lecz niestety zbyt wiele jest sytuacji w ktorych bedzie on zlym pomyslem.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#30 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:27

bezsens z tym zabieraniem hp za pake. na nuke mam respa na samym przodzie to robie raszyk na poch i jak mam pake to zawsze wyrzuce zeby ktos inny wzial. Padne z paka na pochylni to nie dosc ze nikt za mna nie wbiegnie to jeszcze beda sapac w next ze sam z paka pobieglem. Plugin na wyrzucanie najchteniej bym widzial na 5 sek (po freeztime), rzadko sie zdarza zeby ktos nie mial bindow i nie zdazyl kupic podczas freeztime. A jak ktos nie zdazy w tym czasie sie ruszyc albo nawet nie bedzie go na chwile przy kompie to co z tego ze mu pake wyrzuci? Swiat sie nie zawali jak ktos inny podlozy i dostanie za to 3 fragi.

Użytkownik ulti edytował ten post 04 września 2008 - 02:27

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#31 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:33

mi jest to obojętne. było głosy o takie coś. uznałem, że jest to dobry pomysł. ale mogę wyłączyć.

sądzę, że w 90% przypadków pakę wyrzucają żeby nie musieć jej kłaść. są tacy, którzy zawsze wyrzucają pakę bez względu na okoliczności. jeżeli ktoś wbija, wcale nie musi wyrzucać paki, nastepny ją zwyczajnie podniesie jak koleś zginie.
zazwyczaj wyrzucają pakę ci, którzy nie chcą iść na bs bo tam sie często ginie.

można dyskutować i podawać hipotetyczne sytuacje. ja nigdy nie spotkałem sytuacji, w której musiałbym wyrzucić pakę. natomiast miałem mnóstwo sytuacji kiedy ktoś mi rzucał pakę pod nogi, albo wręcz na plecy. parę razy zdziwiło mnie, bo nagle sie okazywało, że mam pakę. w zamieszniu ktoś mi wrzucił, bo nie chciał wbijać na bs.

wasza wola. mogę to wyłaczyć, zmniejszyć karę obojętne.
  • 0

#32 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:46

jeżeli ktoś wbija, wcale nie musi wyrzucać paki, nastepny ją zwyczajnie podniesie jak koleś zginie.

tylko ze nastepny jest jeszcze obok kurnika.. a nawet jak pare osob biegnie za mna to jak padam to wtedy pierwszy za mna sie zatrzymuje a za nim reszta i sie cofaja a bardzo czesto jest tak ze 5/6 terro biegnie, ginie pierwszy z nich a pozniej sie okazuje ze tam gdzie tt bieglo byl 1 CT.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#33 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:48

dobra ulti skoro mówisz, że jest do dupy to pewnie masz rację.

plugin ma opcję czasu działania. teraz jest ustawione na 45s. to znaczy, że działa przez 45s od początku rundy.
można to zmienić np. na 10s i wtedy będzie tak jak pisałeś wyżej.
  • 0

#34 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:54

tzn ze jakbym wyrzucil pake w pierwszych 45 sek to mi zabierze hp a juz po 45 sekundzie juz nie? Jesli tak to nie widze sensu zmieniania na 10 sek bo z dobrym respem w ciagu 10 sekund to juz mozna gdzies wbic a czekanie tych 2/3 sekund to zwykla strata czasu bo im mniej czasu ct ma na ustawienie sie tym latwiej wbic.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#35 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 04 września 2008 - 02:56

bezsensu imo takie odbieranie hp za wyrzucenie paki ...

przyklad: kupuje na nuke w t awp i wskakuje sobie na skalke, to oczywiste, ze ja wyrzucam bo na skalke zaden bocisz samemu nie wskoczy no chyba, ze podsadza sie chodz i z tym bywaja problemy i tu z d*py za nic -30hp
Bezsensu jest takie cos, wyrzucanie paki za afk i styka.
  • 0

#36 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 września 2008 - 03:03

tzn ze jakbym wyrzucil pake w pierwszych 45 sek to mi zabierze hp a juz po 45 sekundzie juz nie?


tak

Jesli tak to nie widze sensu zmieniania na 10 sek bo z dobrym respem w ciagu 10 sekund to juz mozna gdzies wbic a czekanie tych 2/3 sekund to zwykla strata czasu bo im mniej czasu ct ma na ustawienie sie tym latwiej wbic.


wyżej pisałeś 5s. może być. napisałem 10s bo to jest domyślne.
ale nawet dla tych 5-10s nie warto obciążać serwera pluginem. widzę, że nie lubicie paki.
jak słyszę o awm to mi sie odechciewa wszystkiego. wyłączam plugin i mozecie sobie statsić bez paki.
  • 0

#37 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 04 września 2008 - 03:10

a to sie nie zrozumielismy. Myslalem ze mowisz o tym zeby zmienic ten ktory zabiera hp przez pierwsze 45 sek na pierwsze 10 sekund. W skrocie to jestem za tym zeby wylaczyc calkowicie to zabieranie hp a wyrzucanie paki ustawic na jak najkrocej zeby mozna bylo jak najszybciej wziasc pake od tego co stoi z nia afk.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#38 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 04 września 2008 - 03:22

No i to jest to właśnie o czym mówię skoro macie w tym pluginie 20-30 HP to już lepiej wogle go nie wgrywać bo właśnie ten 1 HP ma zmusić do NIE wyrzucania paki, zrzesztą AFK - Śmierdzi (Wchodzisz na serwer GRAJ) AWP równie dobrze możesz sobie kupić w następnej rundzie a zamiast stać całą rundę na pochylni na d2 (Jak niektórzy potrafią) możesz postarać się doprowadzić team do zwycięstwa próbując podłożyć pakę.Ale róbcie jak chcecie wiadomo to jest gra (zabawa) nie chcę z tego robić żadnego ESL czy jak tam ale jakieś podstawowe zasady TP przydały by się bo narazie gadamy o wyrzucaniu paki a niedługo może powstać temat czy terro musi podkładać pake czy może sobie też pokampić na respie :)
  • 0

#39 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 04 września 2008 - 03:29

Zdecydowanie z d*py plugin, zresztą zazwyczaj jak się gdzieś podchodzi i wychyla to normalni ludzie wyrzucają pake, żeby CT nie widziało, że typ z paką jest np. w trupie. W ogóle pake się bardzo często wyrzuca w bezpieczne miejsce :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#40 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 04 września 2008 - 04:00

AWP równie dobrze możesz sobie kupić w następnej rundzie


a co jesli ktos ma awp z poprzedniej rundy? Gdyby na serwie 90% graczy nie bylo botami ktore boja sie wbiec jak pierwszy zginie to mialbym gdzies czy bedzie ten plugin odbierajacy hp czy nie ale kazdy wie ze jak ginie pierwsza osoba to reszta sie cofa a paka lezy u CT. Dlatego jestem za wywaleniem tego bo jak wbilem kilka razy z paka na nuke na poch i padlem to w next sie typy zalili ze sam ide z paka a oni weszli na gore ktora nie byla kryta. A dlaczego gora nie byla wtedy kryta? Bo cale ct poszlo na poche pilnowac paki.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1