Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga za niesłusznego bana


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 10:11

Ban: 2h chyba
SiWoN | STEAM_0:0:16911669
przez mega admina Bjszop'pa


Powiem szczerze że mnie to denerwuje. Człowiek robi NAJWI?CEJ z całego TT i kiedy pisze oprzez przypadek na glownym czacie schody i idze na poche to dostaje ban. no sory bjszop ale ty nic nie grales i jeszcze dajesz bana osobie ktora robi cokolwiek. wez sie zastanow nie moja wina zen ie umiesz wbic. tyle na ten temat

ps. tak jak kiedyś pisałem, w dziale podańi. dostaje bana za to że (w tym przypadku) bjszop nie potrafił wbic a ja poszedlem w inne miejsce niz on zginal i kilku ludzi z teamu. A tak dla żeby było ciekawiej to kilka dni temu na cpl_milu skosilem ct a bjszop od razu sie pytl wszystkich czy nie uzylem buga z kanalow. MOZE to moja wyobraźnia ale tak jak owi powiedzial ze nie dostaje bana to bede mial szanse, tak ty starales mi sie go wreczyc, pozdro.

Użytkownik yman edytował ten post 12 listopada 2008 - 10:20

  • 0
Dołączona grafika

#2 bJszop

bJszop

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
  • Ską…d:Bialystok

Napisano 12 listopada 2008 - 10:44

typie nie dyskutuj biegałeś sam ciągle .
a fragi miałeś bo sam latałeś za nimi .
  • 0
Bądź dumny jesteś POLAKIEM

#3 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 10:47

typie nie dyskutuj biegałeś sam ciągle .
a fragi miałeś bo sam latałeś za nimi .


myślisz ze jak napiszesz nie dyskutuj to przestane? a ty co robiles? rzuciles flesha i moze kogos zabiles i apdales, a jakbys nie pamietal to JA wbijalem na bsa jako pierwszy i ja tam kosilem, i wiele wygranych było dzieki MNIE a nie TOBIE. Więc ogarnij "typje" bo twój ban śmierdzi gównem. moze powiesz mi jeszcze że bardzo nie chciałeś mi go dawać ale skoro łamałem zasady... ZAL !

ps. typje, pogaraj mixy i zobacz jak się gra. kolo idący nie tam gdzie team odp (a gra ffa (b robi fake (c robi fake i przytrzymuje (w tamtym przadku 3 ct-ków) i pomimo tego ze ich przytrzymalem wy sobie nie poradziliście- poćwicz może Ci się uda. Za to wlepianie banów masz opanowane do perfekcji. b0t

Użytkownik yman edytował ten post 12 listopada 2008 - 10:52

  • 0
Dołączona grafika

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 10:51

co to ma znaczyc "bot". do kogo to...do biszopa. i ty sie klocisz ze dostales bana na 2 godziny???....obraza admina...... nie pograzaj sie juz wiecej

Użytkownik wodny edytował ten post 12 listopada 2008 - 10:57

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 listopada 2008 - 10:58

Dlatego że miałem mieć czyste konto a dzieki bjszopowi nie mam. dlaczego czyste? bo ubiegałem się o admina. dlaczego bjszop wczesniej starsznie chcial sie dowiedziec czy uzylem buga na cpl_mil'u? bo chciał dać mi bana, dlaczego? odpowiedzcie sobie sami
  • 0
Dołączona grafika

#6 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 12 listopada 2008 - 11:29

mial miec czyste konto i sie staral o to. a tu wyszlo jak wyszlo. Zreszta ja bym po banach za nic (nie wiem jak tu bylo mowie ogolnie) tracil chec zeby siedziec na takim serwie i starac sie o admina




o to to to!!!

sry za ten +1 post ale miałem to w tamtym napisać ale myśli nie umiałem zebrać. Kornik o tym napisał dokładnie jak ma być

mój status amxbans jak dostawałem admina wynosił okrągłe 0 i nie powiem bo byłem z tego zadowolony, jest to pewien powód do dumy, radości, chluby.
Dlatego w 100% rozumiem ymana i jego żal o tego bana
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#7 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 listopada 2008 - 08:43

z tego co sie orientuje to wczotaj hltv nie bylo ale moze sie myle... zreszta nie wiem co to da nawet jak ustalimy czy byl sluszny czy tez nie.. i tak juz dawno minal....
  • 0

ws2xe1.jpg


#8 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 listopada 2008 - 07:09

Cały ten cyrk jest mi obcy, ale ban na 2h za ffa bez ostrzeżenia trochę mnie dziwi.
Zbyt mało adminów i graczy wypowiedziało się tu na temat (dlatego też posty zostały przeniesione http://gamingcrew.pl...opic=2624&st=0). Myślę, że nie powinno tu być zjawiska typu "ręka rękę myje" czy "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego (wśród adminów)".

Jeśli pada taka skarga, to trzeba dobrze w nią wniknąć i wysunąć wniosek.

Moje zdanie, jako admina jest takie - admin ma prawo do swojej interpretacji i według niej dać bana o adekwatnej długości.

Jednak żebym ja dał bana 2h, to typ musiałby być przeze mnie przynajmniej 2 razy upomniany słownie i raz banem na 5 min.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 13 listopada 2008 - 07:09

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1