Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Odpowiedzi Do Wielkiego Konkursu Wiedzy O Anime


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:00

4. żółty z czarną końcówką ogonka!
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#2 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:01

1. pies odgryzł.
2.esej
3.malinowye.
4. haaa, pieruny zolto-czarne
(alkohol jak cos) ;P
  • 0

#3 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:04

zolty z czerwonymi kolkami na policzkach,czerwonym kawalkiem ogona i czarnymi zakonczeniami uszu :girl_crazy:
  • 0

:heart:


#4 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:08

1. Edward chcą ożywić swoją matkę przy pomocy alchemii, która była zakazana. Jak by to powiedzieć alchemi trzeba dac coś za coś żeby było po równo, niestety dali z mało i przez to Alfons stracił ciało, ale udało się zachować jago ciało w zbroje i to też kosztowało Eda rękę i nogę.

2. Erotyki, które lubi Kakashi :D

3. Ichigo

4. Niebieski ?

Użytkownik ShataN edytował ten post 07 czerwca 2009 - 08:56
+10 punktów

  • 0

#5 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:09

snifer 1 i 2 poprawnie :D

w 3 nie o to chodzi :D
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#6 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:14

Aaa już wim :D Jego imię oznacza "ten, który chroni"
  • 0

#7 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:18

1. Edward i Alphonse chcieli za pomoca alchemii ozywic swoja matke. W wyniku rownorzednej wymiany alphonse stracil zycie, lecz Ed zdazyl zapieczetowac jego dusze w zbroii poswiecajac swoja reke i noge.

EDIT. kutwa no musialem grac... zomg :F delete.

a co do reszty to plx nie wyglupiac sie tylko odpowiadac normalnie :F

Użytkownik KoRniK edytował ten post 06 czerwca 2009 - 10:19

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#8 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:21

nie snifer jeszcze nie o ta wersje chodzi moge podpowiedziec ze byla o tym mowa na poczatku anime chodzi mi tutaj o doslowne znaczenie znakow z ktorych sklada sie imie (przpepraszam ze niesprecyzowalem ale naprawde niemyslalem ze ktos bedzie wnikac :D)
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#9 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 czerwca 2009 - 10:25

O to chodzi że jego nazwisku "kuro" znaczy "czarny", a "saki" oznacza "przylądek". A w imieniu "Ichi" oznacza "1", a "go" 5.

Użytkownik ShataN edytował ten post 07 czerwca 2009 - 08:57
+10 punktów

  • 0

#10 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 czerwca 2009 - 11:31

Ja wiem tylko że Hei w zamian za swe moce musiał utracił wszystkie emocje, dzięki czemu może zabijać bez żądnych skrupułów. Włada on elektrycznością :F
  • 0

#11 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 06 czerwca 2009 - 11:36

a nie prawda :D nic wiecej nie napisze bo to juz by byla podpowiedz ;) w kazdym razie moze jutro jakiegos hinta zapodam:D
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#12 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 czerwca 2009 - 08:35

2. Shatan Serduszko uczył Songo Kana, no ale cholera nie wiem czego dokładnie. Chyba opanowania swoich mocy, bo miał bardzo duże, ale nie umiał nad nimi panować. Czy coś w tym stylu.
  • 0

#13 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 czerwca 2009 - 08:39

Shatan chodziło mi o Treningi (np 1 picollo z Songokanem 2 , 3, 6) pełniejsza odp :) podpowiedział jest że momenty zwiększenia jego mocy dokładnie 5-6
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 07 czerwca 2009 - 08:48

2.
a)Piccolo trenował z songo kanem przed przybyciem sajanów na ziemie, aby songo kan ogarnal swoje moce.
b)Piccolo trenowal z songiem i songo kanem przed przybyciem androidow na ziemie
c)Piccolo trenowal sam w tej sali u dendiego w palacu, gdzie 1 dzien=1 rok. Trenowal tam sam tworzac swojego klona B)
d)Piccolo na namek w drodze do frezera polaczyl sie z Nailem poprzez asymilacje?
e)piccolo polaczyl sie z wszechmogacym jak dostal ostre becki od androidow
f)piccolo trenowal u kaito w zaswiatach po tym jak go nappa zabił
g)Piccolo ladowal swoja moc aby wystartowac w turnieju sztuk walki, na tym gdzie songo mial wrocic z zaswiatow na 1 dzien
  • 0

#15 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 czerwca 2009 - 09:41

Było to tak, każda wioska posiadała jakis dar (chodzi mi tu o moc jaką władali np: ogjeń, powietrze, robaczki, woda itd.)
nasz bohater czyli Naruto pochodzi z wioski Konoha "wioska ukryta w lisciach" bawili się ogniem ^^. Ktoregoś spokojnego dnia w czasie wykonywania misji nie pamiętam której rangi, druzyna Kakashiego: laska, młody gniewny i Naruto przechadzali sie laskiem i wtedy napotkali na swojej drodze Zabuze "demona z mgły" on tez pochodzil z wioski, w której władali wlasnie chba mgłą ^^. Tylko, że przez dłuższy czas filmu gra zlego gościa, ktorego wyrzyucili z wioski chopaki (pewnie chodzi tu o motyw miłości- miał Zabuza jakąs laske itd) .ukrył się w chatce daleko za miastem i tam poraz puierwszy spotkał Haku przygarnął go nauczył walczyc a jego atutem były lustra w których mógł umieszczać swoją postać przez co mnożył się. ^^ to chyba na tyle :)


hha na sprawdzianie z bio dostałbym 0 punktów za taką odpowiedż nie na temat :).

Użytkownik wodny edytował ten post 07 czerwca 2009 - 09:41

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#16 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 czerwca 2009 - 09:48

Wodny załamałem sie i ty chcesz pytania z Naruto to jest banalne pytanie a ty nie dość , że jaja se zrobiłeś (albo nie oglądałeś uważnie) to na dodatek napisz mi na steam , żeby tu nie spamować chce się dowiedzieć gdzie ty to wyczytałeś.... i starajcie sie korzystać z nazw jakie występują w anime technik lub wiosek.

Gz Bodziu dla pana 5 pkt za poprawna odpowiedz :)

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 07 czerwca 2009 - 09:49

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#17 Fristajlo

Fristajlo

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 23 postów
  • Ską…d:Kozia Wólka :/

Napisano 07 czerwca 2009 - 10:48

4.Demon mgły (czyt.Zabuza) zabił wszystkich swoich rówieśników bo na tym polegał test w wiosce mgły,został śmiertelnie raniony przez hordy korporacji dla której wcześniej pracował,a ostatnie chwile spędził przy boku haku pochowano go na jakieś górze czy coś razem z haku.
Ps.Się z nudów ogląda jetixa ;d.
OMG zedytowałem post bo 2 razy napisałem umarł,dobra nie ważna odpowiedź zasady to zasady.

Użytkownik Fristajlo edytował ten post 07 czerwca 2009 - 10:50

  • 0

#18 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 07 czerwca 2009 - 12:26

fristajlo jezeli da sie tutaj sprawdzic posty jak wygladal przed edycja uznamy odpowiedz

i zamierzam troche zmienic formule konkursu tak zeby ci co nieogladaja anime mogli tez odpowiedziec poprawnie ale to jak pogadam z owim:X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#19 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 czerwca 2009 - 05:39

trzecie pytanie z Hellsing

W jaki sposób i jaką moc zyskała policjantka Victoria Seras (dzięki komu i walce z kim)


Alucard najemnik agencji zwanej Hellsing chcac zabic swietym pociskiem wampira, ktroy uzyl Victori jako zywa tarcze, strzelil w pluco policjantki trafiajac w serce wampira. Aby policjantka nie umarla Alucard wysysajac jej krew przemienil ja w wampira :F tak ?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#20 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 07 czerwca 2009 - 11:57



TUTAJ ZAMIESZCZAJCIE SWOJE ODPOWIEDZI DO PYTAŃ KONKURSOWYCH ZAWARTCH W TYM TEMACIE KLIK

Możecie także dyskutować na temat podpowiedzi i ogólnie na temat pytań. Postaram się żeby za łatwo nie było

PAMIĘTAJCIE PIERWSZY POST Z POPRAWNA ODPOWIEDZIĄ WYGRYWA!!!



PODPOWIEDZ: dopytania dotyczącego anime Darker Than Black

aby poprawnie odpowiedzieć na 2 cześć pytania a zarazem zgarnąć nagrodę nie trzeba oglądać anime jeżeli wpadniecie dlaczego punkty dostaniecie :D

Użytkownik dumbass edytował ten post 07 czerwca 2009 - 11:57

  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1