Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alkohol ,Dziewczyny , Trawa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:26

Siema ;D wczoraj miałem kolejny raz do czynienia z alkoholem ;),wiecie ja to już kiwam sie po trzech leszkach wcześniejsza popitka miała być ostatnia tymczasowo.Większość was to jest wiek 17+ ja mam 15 lat niedawno skończone i pije to głupie niedobre piwo(vodke.łyski owszem ;) może dla szpanu ale na pewno nie dla smaku , przecież to jest takie niedobre, chyba pije się tylko na załamke lub w towarzystwie.Niby dla dziewczyn się pije żeby zaszpanować ale tak na prawdę dziewczyny się na nas patrzą z daleka.

Z trawką jest tak samo nie miałem jeszcze do czynienia i nie zamierzam , ale mam kolegów którzy mają i chociaż mówią , że to gówno to i tak nie mogą przestac ;( Od dziś postanawiam nie tknąć ani tego ani tego choćby dla jakiejś ładnej kochanej dziewczyny ;)

PS:jak wam cos nie pasuje krytykujcie mnie ile chcecie :P


NIE ROBCIE TEGOO!!

Załączone pliki


  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:27

O mój Boże.....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:32

Masz jakiś inny organizm chyba :) Mi piwo smakuje :P Nie rozumiem zupełnie jak można coś pić/jeść jeśli to nie smakuje :/ Chyba w ekstremalnie trudnych sytuacjach...
nO cOoment :P
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#4 K@R@TOR

K@R@TOR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:LAS WEGAS/OLSZTYN

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:34

jak to Scar napisał w innym temacie "Gad sejw de tawerna"

a teraz od siebie: nie chcesz pić to nie pij... Poza tym kto pije dla "szpanu"? Ogarnij się troszeczkę i zajmij się jakimś sportem wyjdzie Ci to na zdrowie.
  • 0
Dołączona grafika

#5 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:37

No tak, 15 lat to wiek gimnazjalny, a tam jest największa rozruba.
Nie smakuję Ci lech ? Przecież to jest takie słabe piwo, że szok :P Inne na pewno Ci smakować jak tak też nie będzie. Ja go nie lubie, bo po prostu wole poczuć ten "smaczek". Za granicą piwo poniżej 5% to było totalne gówno, w Polsce dla mnie ~5,5% to dolna granica :P
A tak w ogóle to szkoda czasu na alkohol i inne tego typu używki w takim wieku. Człowiek tyle czekał na te 18 lat, na dowód, a teraz tęsknie za młodością. Fajniej się kiedyś grało w piłke z kolegami itp niż się teraz z nimi stoi za sklepem i wali browar.
Dziewczyny ? Niestety, zawsze tak bronione, a w dzisiejszych czasach są gorsze od chłopaków. Patrzeć nie moge na te blachary 15-16 letnie wymalowane całe, z tanim szlugiem w ryju i cieszące się, że z koleżanką bierze 4 karpackie mocne w monopolowym. Troche to chore, ale widać tak musi być. Potem to matka z ojcem będą płakać, bo jak mówisz, gówniarz wypije te 3-4-5 piw, odleci i nie dość, że sobie zrobi krzywde to i komuś innemu.
btw Owi ma program do namierzania IP i adresów zamieszkania. Patrz bo pokaże taki temat komu trzeba :P

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 24 sierpnia 2009 - 07:43

  • 0

#6 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:43

Powiem tak n/c.Picie dla szpanu yhy co jeszcze...W wieku 15 lat to jeszcze ludzie maja kondycje biegać grać w piłkę jak to sidor mówi gimnazjum to najlepsze lata w życiu i to jest prawda.Takie jaja były,że głowa mała.W tym wieku pić i palić to dla mnie jest patologia (jeśli kogoś obraziłem to przepraszam za te sformułowanie).Nie potrafię inaczej tego napisać...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:43

aqa co napisał hahah :D btw za ten obrazek załączony w łeb dostać powinieneś :]

temat bardzo głupkowaty, ale się wypowiem. jak miałem 13 lat to też wódka i piwo mi nie podchodziło aż tak, a paliło się od wieku piaskownicowego (8-9 rok życia - tak patologia). Może dlatego teraz wydaje mi się, że jestem dość rozwinięty i na tyle poważny, że fajki nie ruszę na pewno, bo to syf. Alko? czasem, ale nie za często. Ostatnio np. bardzo rzadko, bo jakoś tak nie ma czasu i okazji.

Wcześniej zaczniesz to na tyle zmądrzejesz, że w przyszłości będziesz wiedział co powinieneś i w jakich ilościach (bynajmniej w moim przypadku ten rozum nadszedł).
  • 0
Dołączona grafika

#8 K@R@TOR

K@R@TOR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:LAS WEGAS/OLSZTYN

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:49

ja zacząłem od 6 podstawówki i jakoś do tej pory nie zmądrzałem FFFF xD Więc nie we wszystkich przypadkach to działa :)
  • 0
Dołączona grafika

#9 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 24 sierpnia 2009 - 07:59

hah oi aga aga :X ja pije od dosyc dawna i smak piwa jest tym czyms czego czesto mi brakuje piwo jest bogate w witaminy !A wodke to pijam tylko jak ktos poczestuje elegancko pierwszy lyk z gwinta bez zapity obracam sie w takim towarzystwie ze 80 % pali a 99 % pije i pali to jest normalne wchodzac do parku na pienki (miejsce gdzie sie pije ze znajomymi ) ofc poza pubami itd wiem ze bede pic bo nawet jak nie mam kasy to ludzie albo poczestuja albo nawet kupia te piwo a pijam kazda marke piwa lechy zubry tyskacze pilsnery warki palic trawy nie palilem jakos mi sie do tego nie spieszy a widoku dziewczyny z piwem w reku mnie nie zadowala ale taka jest kolej rzeczy niestety

i pamietajcie brzuch nie rosnie od piwa tylko dla piwa xD

Użytkownik KoNiO edytował ten post 24 sierpnia 2009 - 08:00

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#10 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 sierpnia 2009 - 08:19

Ja tam jako człowiek niepijący, ani niepalący się nawet nie wypowiem. Po prostu zostawię to bez komentarza... Ta Konio bardzo mądra postawa;>
  • 0

#11 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 24 sierpnia 2009 - 08:27

jezusie kochany .
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#12 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 sierpnia 2009 - 08:28

nie chciałbyś uczestniczyć w PatologiaPokerNight u Palacza... Po takiej nocce wstąpiłbyś do zakonu :X
  • 0

ws2xe1.jpg


#13 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 08:42

Moim zdaniem to najgłupszy temat jaki widziałem w życiu na wszystkich forach Internetowych. No może ma drugie miejsce, bo na darkwarezie ( sory za reklame, ale i tak wszyscy to znaja ) koleś napisał, że szuka zony ( <lol2> ) wiec wiecie...Co do mojej wypowiedzi co by nie bylo offtopa to powiem tak. Ja tu bardziej popieram FFFF z tym, że czym szybciej się piję tym szybciej się mądrzeję więc rób jak uważasz za stosowne :) Uważam, że lata gimnazjalne są najlepsze jako czas spędzany w szkole :) Jednak najlepszym czasem w życiu każdego człowieka jest wiek od 16-20 lat póki się jeszcze chodzi do szkoły i już można robić co się chcę :) Wtedy każdy robi to co na prawdę kocha. Pozdro

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 24 sierpnia 2009 - 08:43

  • 0

#14 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 25 sierpnia 2009 - 12:11

powiem tak: zacząłem w twoim wieku, jednym piwko smakuje innym nie.
Trawka (God bless this weed): nikt cię nie zmusza, pamiętaj co sobie postanowiłeś, bo jeśli przysięgę złamiesz, będziesz dla samego siebie nikim. ja palę, nałogu nie mam, nie czuję konieczności palenia, ale podoba mi się to bardziej niż alko. Nie zamierzam też przerzucać się na cięższe tematy. I tym optymistycznym akcentem kończę swój wywód, lecę na grilla, bo chłopaki się niecierpliwią ;)

Bless
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#15 buszujacy^

buszujacy^

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 01:27

a mi sie obrazek bardzo podoba :) (lecha nie pilem i nigdy nie bede pil, sory jesli komus smakuje ale ja mam swoje zasady)
piwo lubie ale nie jestem jakims nalogowcem...spotkam sie ze znajmoymi to wiadomo 2 wypije, 3 i jest spoko

ile razy palilem trawe moglbym zliczyc na palcach u 2 rak :P ale nigdy nie mialem czegos takiego, ze mnie ciagnelo i mialem taki dzien ze musze znowu zapalic...po prostu okazjonalnie jak byla i akurat byla jakas impreza to sprobowalem ale wcale mnie nie wciagnela zbytnio bo w zasadzie tylko z 2 razy mialem naprawde smieszne fazy a reszta to byla taka zamula ale moze to zalezy z kim sie pali i co sie pali...bo nie kazda trawa trawie rowna :P moze ja trafilem na ta gorsza :P heh

no i oczywiscie bez patologii pierwszy raz zapalilem trawe jakos tak w liceum bodajze 2 klasa ale tez w ilosci w miare racjonalnej a nie odrazu 1kg :P hehe
wszystko jest dla ludzi trzeba tylko znac granice i ich nie przekraczac, chociaz uwazam ze heroina, jakies crack nie wiem czy to to samo i inne tego typu scierwa to zasadnicza przesada i tego nawet gdybym mial okazje sprobowac nie wzialbym.

pzdr
  • 0

#16 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 26 sierpnia 2009 - 08:04

ale macie problemy,przecież każdy jest kowalem swego losu i to on decyduje co w życiu jest dobre a co złe. aha i żadna z używek nie jest dobra każda ma wady.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#17 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 26 sierpnia 2009 - 08:16

mnie co jedyne denerwuje to palenie fajek w liceum,...bo inni palą(oczywiście nie należe do nich). Dla mnie każdy może robić wszystko, ale tak, żeby nie szkodził innej osobie.
W sumie aqa ja się Ci nie dziwie z tym piwem. Bo wypić w ciągu 2 godz 1,5-2 litra napoju, który nie podchodzi to wolałbym na Twoim miejscu wypić soczek.
O sobie nie będę pisał, bo nie ma po prostu o czym ;)
  • 0

#18 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 26 sierpnia 2009 - 08:19

omg aqa, ma moralniaka albo cos po "imprezie" i mowi, ze juz tego pil nie bedzie, poczekaj az ci przejdzie... a i za "trawke" tez sie chwycisz i to nie raz.

Konio mnie zniszczyl swoja wypowiedzia btw.
ffff ile masz wzrostu? ;p

ja pije only okazyjnie, nie moja wina ze okazje sa dosc czesto. co do zioła sprobowalem kilka razy i ...

pozdrawiam.
  • 0



#19 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 sierpnia 2009 - 02:08

Kolega kręci, że to nie on napisał i prosi żeby usunąć temat, ale nie ma tak łatwo ;] Niech nikt nawet nie próbuje tego usuwać. Napisal/dal dostęp dla kolegi - trzeba było uważać co się robi.
  • 0

#20 tris

tris

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 91 postów
  • Ską…d:Łuków

Napisano 26 sierpnia 2009 - 03:12

Ja sie wypowiem pale 3 lata pije jak jest okazja i zyje;] Tylko troche mi mozg pokrecilo :D Ale daje rade normalnie i nie mam zamiaru przestawac palic bo nic mi sie nie dzieje po jaraniu.A jak juz sie zjaram to tak taki relax mam ze uwielbiam to:)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0