Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

The Witcher 2: Assassins Of Kings


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 18 września 2009 - 11:33

Na serwis YT wyciekł troszku ponad 5 minutowy film potwierdzający powstawanie gry Wiedźmin 2 na PC ! prawdopodobnie dzięki byłym pracownikom CDR (chwała im)



Cześć pierwsza Wiedźmina miała na początku dużo błędów, stopniowo udoskonalana przez wydawce uzyskała miano najlepszej polskiej produkcji w branży gier komputerowych. The Witcher 2: Assassins Of Kings tak najprawdopodobniej będzie się nazywać następna i tak już doskonałego Wiedźmina cz.1

Opis będzie na podstawie tego co zauważyłem na filmiku :)

Technology: Można zauważyć ze na pewno został poprawiony cykl dnia i nocy w 1 części wiedźmina po prostu robiło się ciemno albo zaczął padać deszcz a chwile wcześniej się ciemno zrobiło :P tutaj już można zobaczyć że widać kompletna aurę pogodowa każda faza nocy księżyc w innym miejscu

Living world: Geralt rozwalając A'ardem beczkę zrobił wielkie poruszenie wioski w której się znajdował zobaczcie ze nie ma czegoś takiego ze każdy podchodzi w tym samym tempie pytając "co się do licha dzieje" Jeden olewa to całkowicie drugi szpera w tych deskach szukając powodu buchnięcia beczki :) a trzeci pyta: co się dziele ciekawego ?. Drążąc temat można przypuszczać ze w grze każdy będzie miał swoje prywatne życie i tzw "myślenie" czyli ze nie każdy będzie witał wojownika z mieczem na plecach chlebem i sola w progu drzwi zapraszając na kolacje... Widząc rycerzy Kaedwen robiących pompki każdego we własnym jednak równym tempie ucieszył moje oczy ponieważ w cz.1 było niby nie równo ale bardzo podobnie z walka na manekinach

Combat system: Tutaj się będzie działo ! Geralt nie walczy tylko mieczem co jest kompletna nowością ! (skręcenie karku w 3:50) ciekawsze unikanie ciosów, możliwość zrzucenia przeciwnika w przepaść. Walka z zabójca Geraltowi ciężko idzie pytanie czemu ? może dlatego ze zabójca był szkolony w innych szkołach wiedźmińskich ? Nikomu nie znany zabójca używa nawet czegoś na wzór igni pewnie dzięki amuletowi który nosi na klacie prezentuje funart zabójcy

Jeszcze kilka spostrzeżeń odnośnie filmiku który jest dopiero wersja alfa wiec nie jest jeszcze w 100% dopracowany:

- Smok naprawdę mnie zadziwił jednak wymaga jeszcze dużo pracy nad efektem lotu wygląda trochę sztucznie
- Mimika twarzy widać ze jest poprawiona ale tez wymaga trochę pracy. Nie powiem ze nie jest o niebo lepsza od cz.1 Wiedzmina
- Gród wygląda 10 razy lepiej niż w poprzedniej części paliki nie równe (prawidłowo) straże na wieżyczkach miodzio
- Zaciekawiło mnie również rzyganie jednego z żołnierzy Kaedwen w żadnej grze czegoś takiego nie spotkałem widać każdy żyje inaczej tak pewnie będzie w całej grze

To chyba tyle dzięki za przeczytanie :) Wszystkie prawa zastrzeżone :D

Załączone miniatury

  • 88885962.jpg

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#2 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 18 września 2009 - 12:54

W gwoli ścisłości, ten filmik z wyjaśnień CD PROJEKTu pochodzi z przed roku.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#3 h8u

h8u

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 69 postów
  • Skype:chciałbyś podrywaczu xD
  • Ską…d:ŁcT

Napisano 18 września 2009 - 12:59

jaki przeciek?
to jest trailer
  • 0
Dołączona grafika

#4 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 18 września 2009 - 01:01

filmik nie pochodzi z przed roku cała wrzawa na forum wiedźmina zaczęła się chyba dzisiaj rano

a i to nie jest trailer bo trailer był by wypuszczony oficjalnie a na razie CDR milczy

Edit: CDR nie milczy tutaj sobie poczytajcie http://www.thewitche...9794#msg5339794 dobra CDR pisze ze filmik jest stworzony na ich potrzeby pól roku temu wiec przez te pól roku wiele mogło się zmienić :)

Użytkownik KoNiO edytował ten post 18 września 2009 - 01:11

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#5 kasztix

kasztix

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 58 postów
  • Ską…d:Zielona Góra

Napisano 18 września 2009 - 03:15

Jeśli wyjdzie 2 to będzie super. Ogólnie jestem fanem Sapkowskiego i jego wiedźmina. Pierwsza część gry też była bardzo fajna, więc chętnie zagrał bym w dwójeczkę.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1