Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mapy! Co dodać co wyrzucić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co wyrzucić? (54 użytkowników oddało głos)

Co wyrzucić z mc?

  1. office (22 głosów [29.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 29.33%

  2. hell (13 głosów [17.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.33%

  3. piranesi (12 głosów [16.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 16.00%

  4. Głosowano prodigy (21 głosów [28.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 28.00%

  5. Głosowano nic (7 głosów [9.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.33%

Co dodać do mc?

  1. tawerna (17 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  2. Głosowano cpl_fire (17 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  3. cpl_fire2 (18 głosów [26.47%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 26.47%

  4. Głosowano inna (uzasadnić w poście poniżej) (7 głosów [10.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.29%

  5. nic (9 głosów [13.24%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.24%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 stycznia 2011 - 08:41

W tym temacie będziemy wypisywać co chcemy a czego nie chcemy na serwerze.
Daje 2 sondy ale głos w nich będzie ważny tylko wtedy gdy uzasadnisz to w poście poniżej. Głosy bez uzasadnienia nie będą brane pod uwagę. Każdy może oddać wyłącznie 2 głosy w 1 sondzie! jeśli ktoś wybierze 3 mapy w 1 sondzie, trzeci głos w kolejności nie będzie liczony.

Jeśli chodzi o mapy, których można się pozbyć:
cs_office
de_hell
de_piranesi
de_prodigy

Dwie ostatnie mapy mogą opuścić serwer tylko przy dużej ilości głosów, są one na tp prawie od początku i jakoś sobie radzą więc nie widzę powodu usuwania ich z mc.

Mapy, które można dodac:
de_tawerna
de_cpl_fire - na respie tt boisko do koszykówki, dodatkowe przejście do bs'a B
de_cpl_fire2 - z oknami i mostem na środku.
de_? możecie dodawać swoje propozycje, będą one również liczone

Przypominam, że trzeba uzasadnić swój głos!

Macie tydzień na głosowanie
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 08:50

Do wywalenia dałem office - kiedyyys bylem za dodaniem tej mapy, ale kazdy ma w d*pie hostow, 1 runda na 1000 jest wygrana poprzez wlasnie odbicie zakladnikow. Wszyscy graja na fragi. Zaznaczylem tez piranesi - juz sie "przegrala" czesto na tej mapie sa wolne sloty, ludzie chca zmiany, spamowanie rtv etc. Mysle ze nadszedl czas na wywalenie tej mapy.
Jestem za dodaniem clan fire (google pokazalo ze to ta wersja z dodatkowymi wejsciami na ten bs z prawej strony :8 ). Mapka kiedyś była, zdecydowanie równiejsza niż ta wersja, na która została zmieniona (bez wejsc) bo kilku uber hajtuf z forum miało problemy z teksturami. Mapa po prostu wymaga gry TP, rasze były konkretne i wszystko zalezalo od organizacji w tt albo komunikacji w ct. Mysle ze szansa sie nalezy - jak bedzie malo graczy zawsze mozna mapke wyrzucic. Tu pomoc powinny osoby, ktore maja mikro, sygnal ze wbita w dane miejsce i zaczyna sie za***ista gra ;]
  • 0

#3 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 21 stycznia 2011 - 08:53

jestem za wyrzuceniem prodigy, moim zdaniem zbyt trudna mapa dla tt jesli chodzi o zorganizowanie teamplaya w druzynie ;)

a chcialbym zeby dodano italy, owszem stara ale dawno nie gralem , fakt ze z hostami ale moim zdaniem ciekawa mapa , przy dobrze ustawionym antyraszu moze byc ciekawie
  • 0

#4 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 stycznia 2011 - 09:01

zaznaczyłem w sondzie za wywaleniem de_hell - znam tą mapę, jednak moim zdaniem jest za dużo miejsc gdzie terroryści mogą zrobić plecy, zewsząd wyskakują itd..
za dodaniem do mc zaznaczyłem cpl_fire i fire2 gdyż z tego co pamiętam jak były na serwerze jeżeli się nie myle - przynajmniej co do cpl_fire2 to bardzo fajnie się grało :)
  • 0

#5 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 09:15

Do wywalenia office, gra tu toczy się raczej na fragi jak ktoś hosta uratuje to jest aż dziwne a nie powinno, reszta tych mapek jest świetna dobrze mi się na nich gra.
Do dodania cpl_fire i fire 2, fajne mapy grałem na nich pare razy szybkie do ogarnięcia, ciekawe zmuszające do gry tp

Użytkownik Bez!o edytował ten post 21 stycznia 2011 - 09:17

  • 0

#6 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 21 stycznia 2011 - 09:27

prodka dal w ankiecie a nie dal azteca, omg :X zal bol i wogole
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#7 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 stycznia 2011 - 09:49

Wyrzucić de_hell i cs_office --> słabo się gra na tych mapach a na office nie ma TP.
Dodać cpl_fire cpl_fire2 --> nie pamiętam którą wersję graliśmy poprzednio na tawce, właśnie taką bym chciał zagrać ( o ile ta druga nie jest lepsza ;))
mapcyc
  • 0
Dołączona grafika

#8 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 stycznia 2011 - 10:03

dodanie cpl_fire i cpl_fire2 odpada. dwie prawie indentyczne mapy, więc to bez sensu.
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#9 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 21 stycznia 2011 - 10:04

Dlaczego usunąć cs_office? Już wyjaśniam, gram żadko i właśnie ostatnimi czasy trzy razy się zdarzyło cs_office 12:0 wygrane przez tt 9 na 5 ct, bez perspektyw w ogóle. Czemu natomiast cpl ? Gdyż grałem większość razy jak był i zespołowo pracując całym tt wygrywaliśmy mapę :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 stycznia 2011 - 10:41

Ale tam sa 2 wersje tej mapy, jedna jest ewidentnie do zdobywania fragow przez CT i terro ma trudniej, druga wersja jest z dodatkowymi korytarzami przez co gra jest wyrownana. Dajecie glosy na 2 wersje, ktora moim zdaniem jest do d*py, bo zeby w terro wygrac trzeba naprawde sie zgrac i albo bic dobre rasze, albo wyczekiwac az glupki z ct skroca. Wersja z dodatkowymi korytarzami jest lepsza, wiecej kombinacji ma terro, a CT i tak ma dobra sytuacje bo nikt na plecy nie wchodzi. Jak macie zamiar glosowac i dodawac ta wersje gdzie Ct bije oll to lepiej nic nie dodawajcie bo to bez sensu, bedzie malo graczy, wszyscy na potege beda uciekac do ct, a tt bedzie kampilo.
PS chyba ze ja zle zaglosowalem i google zle pokazalo :8 nie zmienia to faktu ze i tak zdania sa podzielone co do wersji

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 21 stycznia 2011 - 10:42

  • 0

#11 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 stycznia 2011 - 10:44

Ale tam sa 2 wersje tej mapy, jedna jest ewidentnie do zdobywania fragow przez CT i terro ma trudniej, druga wersja jest z dodatkowymi korytarzami przez co gra jest wyrownana. Dajecie glosy na 2 wersje, ktora moim zdaniem jest do d*py, bo zeby w terro wygrac trzeba naprawde sie zgrac i albo bic dobre rasze, albo wyczekiwac az glupki z ct skroca. Wersja z dodatkowymi korytarzami jest lepsza, wiecej kombinacji ma terro, a CT i tak ma dobra sytuacje bo nikt na plecy nie wchodzi. Jak macie zamiar glosowac i dodawac ta wersje gdzie Ct bije oll to lepiej nic nie dodawajcie bo to bez sensu, bedzie malo graczy, wszyscy na potege beda uciekac do ct, a tt bedzie kampilo.
PS chyba ze ja zle zaglosowalem i google zle pokazalo :8 nie zmienia to faktu ze i tak zdania sa podzielone co do wersji

w sumie się muszę zgodzić. cpl_fire jest tą z korytarzami co zresztą napisałem w 1 poście. głosów sporo ale uzasadnień za mało ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#12 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 stycznia 2011 - 11:31

office to jest nic innego jak ffa, np. dlatego że jeszcze nie widziałem żeby cele mapy ( eskortować hostów ) były wypełnione choćby w jednej rundzie. poza tym zdarza się stosunkowo często na office 'timer bug' i nie widać timera :)

de_hell do wywalenia, tak jak wyżej powiedziane. Nie lubię tej mapy, z tego co widzę nie tylko ja ( ale nie 'nicea albo śmierć' :))

cpl_fire ta wyrównana, ulepszona wersja oczywiście, tak jak bodziuuuu mówi nie wiem czemu miałbym mu nie wierzyć :) cpl_fire po prostu jest superancką mapą imo.
  • 0
Dołączona grafika

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 stycznia 2011 - 12:26

Ale tam sa 2 wersje tej mapy, jedna jest ewidentnie do zdobywania fragow przez CT i terro ma trudniej, druga wersja jest z dodatkowymi korytarzami przez co gra jest wyrownana. Dajecie glosy na 2 wersje, ktora moim zdaniem jest do d*py, bo zeby w terro wygrac trzeba naprawde sie zgrac i albo bic dobre rasze, albo wyczekiwac az glupki z ct skroca. Wersja z dodatkowymi korytarzami jest lepsza, wiecej kombinacji ma terro, a CT i tak ma dobra sytuacje bo nikt na plecy nie wchodzi. Jak macie zamiar glosowac i dodawac ta wersje gdzie Ct bije oll to lepiej nic nie dodawajcie bo to bez sensu, bedzie malo graczy, wszyscy na potege beda uciekac do ct, a tt bedzie kampilo.PS chyba ze ja zle zaglosowalem i google zle pokazalo :8 nie zmienia to faktu ze i tak zdania sa podzielone co do wersji


nic dodac nic ujac, bez korytarzy ct tylko nabija sobie fragi.
  • 0
Dołączona grafika

#14 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 22 stycznia 2011 - 01:48

jestem za wywaleniem office, jak pisal ktos, zamiast hosty odbijac, to fragownia jest.
Zaznaczylem cpl_fire2 bo lubie ta mapke i moze sie rozkrecic na serwerze. Nie kojarze tego co piszecie o fire z przejsciami jakimis na ten drugi bs. z tego co mowicie to hcyba lepszy ten fire z przejsciami dodatkowymi
  • 0

#15 Hassan

Hassan

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów
  • Ską…d:Ostrołęka

Napisano 22 stycznia 2011 - 02:11

na -
de_hell - tak jak to już wyżej ktoś pisał ciężko jest ogarnąć CT. TT zawsze wygrywa tą mapę
cs_office - gonitwa do granic anty raszu albo kiblowanie przy hostach tak przedstawia się gra w TT

na +
de_tawerna - mapa która odróżnia serwer od innych, poza tym dobrze się na niej gra zarówno po stronie TT jak i CT jedyny problem to nieznajomość tej mapy wśród graczy, ale tak jak ostatnio po miesiącu będzie każdy latał jak po dd2
de_cpl_fire2 - grałem w to chyba ze 100lat temu ale dobrze mi się kojarzy
  • 0

#16 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 22 stycznia 2011 - 11:46

cs_office do wywalenia. Mapa nie nadaje się, na TP. Więcej wyczekiwania i kamienia, niż gry zespołowej. Chyba że jest jakiś admin albo gracz ma mikro i prowadzi to da się ugrać nawet coś. Aha i taka jeszcze jedna uwaga do offica. Na tej mapie powinien być wydłużony czas rundy, bo 1 50 to mało czasy na odbicie hostów :(

de_clan_fire2 jak pamiętam mapa całkiem w porządku można ją dodać :)
  • 0

#17 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 22 stycznia 2011 - 03:05

lud chce chleba i igrzysk!! A oprócz tego cycków i cpl_strike :XX
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#18 Yzil

Yzil

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 05:10

Ja bym dodał de_blue - fajna mapa, nie jest zbytnio oklepana i na pewno moznaby bylo cos ciekawego na niej pograc. Zawsze to fajnie cos samemu rozkminic. Do tego cpl_fire2.
Do wywalenia bym dał bardziej Aztec, którego tu nie ma i Prodigy.
  • 0

#19 wwwe

wwwe

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 stycznia 2011 - 08:45

Proponuje wprowadzić dwie nowe mapy do -mc-.
Pierwsza to de_mirage
Druga zaś de_engage

Linki z informacjami o mapach:

http://www.hltv.org/...winter-map-pool
http://www.youtube.c...h?v=lhTlR5zHKMQ
  • 0

#20 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 stycznia 2011 - 09:53

de_mirage moze byc fajna opcja widze ze to lekka przeróbka de_cpl_strike ale za to daje lepsze szanse TT na bs B, na cpl_strike ciezko bylo wbic ta piwnica czy jak to tam nazwac, bo przy wyjsciu ktos z ct przewaznie czekal,

jestem za!

Użytkownik abras edytował ten post 22 stycznia 2011 - 09:54

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0