Skocz do zawartości


Zdjęcie

Extremalne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
511 odpowiedzi w tym temacie

#1 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 19 lutego 2008 - 12:31

podklejcie temat ;P

pitkontra czlowiek (wlasciciel)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#2 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 19 lutego 2008 - 02:22

:O

http://youtube.com/w...BXI&feature=dir

to obadajta :D

Użytkownik tyro edytował ten post 19 lutego 2008 - 03:03

  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#3 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 19 lutego 2008 - 10:09

tu raczej zaglądać nie będę :girl_sad:

chodzi mi o pierwszy post of c

Użytkownik Bubasek edytował ten post 19 lutego 2008 - 10:10

  • 0

:heart:


#4 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 19 lutego 2008 - 10:32

nie maja naboi usypiajacych tylko ostrymi i samohodem w psa?:x
  • 0
:>

#5 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 19 lutego 2008 - 11:14

kill him !
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#6 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 19 lutego 2008 - 11:27

policja nie ma pocisków usypiających...

z takim bydlakiem co oszalał nic innego zrobić się nie da tylko uśpić. dupa z tego policjanta, ze z 1m nie trafił, żeby szybko zakończyć sprawę.

zawsze dziwię się ludziom. najpierw kupują sobie takie agresywne bydle, karmią surowym mięsem i drażnią, żeby był ostry, potem sami nie mogą do niego podejść. a kończy się jak na filmie. mam takiego znajomego, ma rotweilery. trzyma jes w klatkach i jedzenie kijem podsuwa bo nie może podejść. kiedyś mu rękę któryś odgryzie.
  • 0

#7 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 20 lutego 2008 - 04:35

rotweilera tez kiedys mialem i jak jadl to nikt do niego nie mogl podejsc ;D
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#8 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 08:02

ogladalem to kiedys :D milicja ruska rlz :D gosciu mial zeza chyba ze nie trafil go z 1m ;p
  • 0

#9 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 08:21

to pewnie juby albo zcv ten glina byl
  • 0
Dołączona grafika

#10 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 20 lutego 2008 - 08:58

a mój rotweiler rzucił się i dziabną mnie za szyję....
sprzedany w trybie natychmiastowym był...

tylko przed Tatą czuł respekt...ale wystarczyło że się odwrócił plecami.....
więcej takiego zabójcy nie chcę

Użytkownik Bubasek edytował ten post 20 lutego 2008 - 08:58

  • 0

:heart:


#11 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 20 lutego 2008 - 11:48

Ja mam psa rasy doberman, i powiem tyle że więcej nie chcę mieć psa..

Ps. bubek mnie też zaatakował Owczarek Niemiecki, ale dobrze że tata był koło mnie bo by mnie zagryzł. Ugryzł mnie w ramię, do tej pory mam ślad tego :girl_sad:
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#12 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 12:51

przykre :( trzeba bylo go w takim razie tez ugryzc :D
  • 0

#13 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 01:01

ja mam bokserkę, ma już 11lat, co na tą rasę jest powyżej limitu. jest spokojna, ale uparta.
jak była młoda, a zwłaszcza jak miała młode, to franca agresywna się robiła i potrafiła na mnie warczeć i doskakiwać.
przykro się to dla niej kończyło. zakładałem rękawice, łapałem za łeb i wpierdol dostawała tyle razy, aż docierało do łba kto rządzi. co parę lat taka terapia i pies spokojny. ale bydle ma skłonności do agresji.

ale żadnych więcej psów u mnie nie będzie...
  • 0

#14 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 lutego 2008 - 01:06

A ja mam od 10 lat psa, cholerne bydle, kundel agresywny strasznie od samego poczatku. Ostatnio jak mnie dziabnal powiedzialem, ze jak go ojciec nie uspi (zal w ogole mowic na ten temat, takiego bydlecia nie zaj**ac od razu), to ja go wezme i trutka na szczury, albo za smycz i w gore i pieska nie ma. Na szczescie na dniach pies jedzie do weterynarza, ktory od zawsze mowil, ze dla niego to tylko uspienie. Oczywiscie dostawal wp***** nie raz, ale za stary jest i tak nic nie zrozumie...

NIGDY WIECEJ PSIEGO ZASRANCA W MOIM ZYCIU :D

Co do filmu- prawidlowo, ale beka z tego goscia, nie trafil z takiej odl, za malo cs'a :P

Użytkownik Masmix edytował ten post 20 lutego 2008 - 01:09

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#15 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 01:16

hahaha jakie terapie macie na psow :D ja bym psa nie zlal, to tak jakbym na solowe z 10-15 letnim dzieckiem wyskoczyl, ktore nie wie jak sie zachowac i pod wszelkim pozorem szuka zaczepki. Ogarniacie co chyba mam na mysli.
  • 0

#16 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 lutego 2008 - 01:21

Ogarniamy tylko zobacz u mnie bylo tak, ze ja mialem z 7 lat jak pies zostal przywieziony i nie mial mocnej reki ojca i mu odj**alo, zreszta bylbys u mnie z tydzien w mieszkaniu to sam bys zobaczyl, ze to jest kundel do odstrzalu :D
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#17 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 02:05

ja sie dziwie zawsze po co ludzie biorą takie zj**ane psy agresywne.
ja mam kundla malego 10 lat ma i ma padaczke. raz na jakies 2-3 miechy dostaje paralizu na 3 godziny okolo i sie przewraca, wykreca, rzyga na wszystkie strony itp... ostatnio sie przestraszylem bo krwią rzygal :/ i w ogole nie mogl chodzic tylko sie wywalal po podlodze i meczyl sie ostro ;/ kozacki pies mimo ze warczy na wszystkich ;] ma 2 osobowosci tak jakby. do polowy dnia jest wesoly cieszy jape caly czas a wieczorem staje sie wk***iaczem i warczy jak ktos go zaczepia :D ogolnie duzo halasu robi ale jest przy tym zaj**iscie madry, ladny haha i umie pokazac wszystko o co mu chodzi i sie slucha nawet ;]

tu jego zdjecie jak go moja matka pierze ;] http://wgrajfoto.pl/...00707195178.jpg

Użytkownik RahH edytował ten post 20 lutego 2008 - 02:10

  • 0
Dołączona grafika

#18 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 02:34

hahaha jakie terapie macie na psow :D ja bym psa nie zlal, to tak jakbym na solowe z 10-15 letnim dzieckiem wyskoczyl, ktore nie wie jak sie zachowac i pod wszelkim pozorem szuka zaczepki. Ogarniacie co chyba mam na mysli.


to nie jest tak. bo takie duże bydle jakiejś rasy agresywnej/obronnej ma taki charakter, że musi mieć Pana - przewodnika stada, kogoś kogo się boi i jest mu podporządkowane. to leży w jego psychice. a jak bydle widzi, że nie ma kogo się bać to samo zaczyna być przewodnikiem. nikogo nie słucha i nie ma respektu przed nikim. z małym kundlem nie ma problemów, bo z samej różnicy wielkości czuje respekt, ale takie wielkie silne bydle się nie boi. jeszcze jak wszyscy zaczynają się go bać to już koniec. dlatego nie można tolerować nawet cienia agresji ze strony bydlaka. jedno warknięcie czy doskok musi byc natychmiast korygowane. czasem wystarczy krzyk, tupnięcie nogą. moje bydle na to nie reagowało, szczerzyło zęby, sierść na karku stawała i do mnie. no to musiałem rękawice, zeby nie pokaleczyło, bo mordą kłapało, za skórę i w mordę, ofc, nie z całej siły żeby nie zrobić krzywdy. parę taki lekcji i jest ok. teraz jak mówię "wyjdź" to się ogląda i kombinuje, ale jak krzyknę "spierdalaj" to wychodzi bez sprzeciwu. :P żona może sie zakrzyczeć i bydle udaje że nie słyszy, albo bawi się w chowanego. porządek ma ustawiony : Pan, ono, Pani i mój syn.

tak jest z większością zwierzaków. to samo jest z kotami, tyle, ze nie ma zagrożenia, ale nie słuchają.
mój dziadek miał konia. i było tak samo, co jakiś czas dziadek musiał mu po mordzie wpierdol spuscić, bo bydlak przestawał słuchać.
to są zwirzaki stadne, a w stadzie zawsze miały przewodnika, jak nie było lepszego kandydata to same przejmowały tą rolę. mają to w genach...

http://img254.images.../1004882if5.jpg

Użytkownik tyro edytował ten post 20 lutego 2008 - 02:42

  • 0

#19 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 20 lutego 2008 - 03:23

ja mam AMSTAFkE i zero agresji dopóki z moich pięknych ustek nie wydostanie sie słowo bandzior :)
w sumie to do domu nie wpuści dopóki osoba wchodząca nie powie do niej XSARA :D i XSARA sie zamienia w kota hehe i jest bardzo łagodna :) mam fajne fotki jej to Wam pokaże :P szkoda że szczeniaków zdjęcia poszły w dal :/ (w sumie mam chyba na mailu sprawdzę )
trzeba psa umieć ułożyć by nie był agresywny :)
pzdr
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#20 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 05:02

hahaha tyro kot i pies razem spia ;p ale ogolnie podoba mi sie piesek :D cycuszki fajne ma, hahaha :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0