Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mapy na new serwer


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 21 maja 2008 - 06:32

a jak myślisz czemu w żadnej lidze nie ma map as_* cs_* ? bo to są gówna na których się grac nie da ;x
moge się założyc że chodzi Ci o awacom. awacom to nie serwer to nie serwer, mapy zmieniają/ucinają ważne elementy żeby BY?O WI?CIEJ FPSÓW :O idiotyzm...
  • 0

#42 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 21 maja 2008 - 07:26

QUIt, masz trudne dzieciństwo? WYLUZUJ. umiesz napisać coś bez złoślwości?
łatwiej będzie zrozumieć i przyjąć twoje argumenty. z Twoich postów wylewa się jad i jestem pewien, że wielu nie zwraca uwagi na to co chcesz przekazać tylko widzi w nich atak.

wracajac do tematu.

oilrig było grane na kupie tp za naszych czasów , ale się nie dało - kampiące terro i bojące ct było nie do zniesienia. map as_ nie da się grać na TP z powodu vipa. albo on ignoruje resztę teamu, albo team ignoruje jego. w obu przypadkach koleś ginie.

raz grałem mapę as_ i było na niej TP. to była as_tundra. nie wiem czy ta mapa jest taka, czy kolesie tak grali. byłem CT i wygrywaliśmy każdą rundę. nawet jak ptb pomieszało i tak ct wygrali znacznie. mapy as_ i częściowo cs_ wymagają zgrania i poświęcenia. ct nie może myśleć o fragach, musi atakować i nawet wystawiać się, żeby vip mógł przejść czy hosty wyjść. ct musi raszować, całą drogę, inaczej przegra.

niestety 99% gra dla fragów, dlatego jedynymi mapami na których jakies TP wychodzi to są de_.
  • 0

#43 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 21 maja 2008 - 08:18

j/w o to mi cały czas chodzi :O

a co do mojego dzieciństwa to jest boskie, i potrafie napisac coś bez złośliwości tylko tutaj się rzuca do mnie masmix że mam zmienic serwer, bo on z tego najlepiej by zrobił nonsteam'a dodac dźwięki przy HS'ach, militie, italy, nie ? jak byście dodali tą mape zobaczyli byście jak dużo graczy by na niej wychodziło, zostali by tylko stali bywalcy i Mua który kupił steam 2 tygodnie temu to pewnie tęskni za tą mapą ...
  • 0

#44 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 maja 2008 - 02:10

Nie wiem gdzie napisałem, żeby dodać dźwięki hs, i dodać ww. mapy. Napisałem jedynie, że MilczaR ma fajny pomysł, bo chce coś czasem zmienić, a jak tobie się tak bardzo nie podoba wszystko zawsze możesz zmienić serwer, bo jest ich tysiące. Mamy tylu fajnych graczy, którzy wsparli nas także finansowo, więc tej "straty" i tak nikt nie zauważy. Ogólnie argumentacje masz dobrą w niejednym temacie, ale od razu wk***iasz wiele osób, zresztą tak też było na KoBie... Zmień te ataki na każdego, to będziemy się liczyć z twoim zdaniem, bo jak wspomniałem często piszesz dobrze o danym problemie czy sprawie.

@:down - dzwieki to mega shit, ale kazdy lubi co lubi

Użytkownik Masmix edytował ten post 21 maja 2008 - 02:13

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#45 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 02:12

no za dzwiekami jestem :D headshot monsterkill itd. :D wkoncu sie gra ffa dla przyjemnosci a nie jakies esle, gdzie musisz sie skupic zeby wygrac ;)
  • 0

#46 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 21 maja 2008 - 02:33

Nie wiem gdzie napisałem, żeby dodać dźwięki hs, i dodać ww. mapy. Napisałem jedynie, że MilczaR ma fajny pomysł, bo chce coś czasem zmienić, a jak tobie się tak bardzo nie podoba wszystko zawsze możesz zmienić serwer, bo jest ich tysiące. Mamy tylu fajnych graczy, którzy wsparli nas także finansowo, więc tej "straty" i tak nikt nie zauważy. Ogólnie argumentacje masz dobrą w niejednym temacie, ale od razu wk***iasz wiele osób, zresztą tak też było na KoBie... Zmień te ataki na każdego, to będziemy się liczyć z twoim zdaniem, bo jak wspomniałem często piszesz dobrze o danym problemie czy sprawie.

@:down - dzwieki to mega shit, ale kazdy lubi co lubi


Chyba mnie źle zrozumiałeś bo z tymi dźwiękami i mapami mi chodziło o to że ten pomysł z mapa as_oilrig nie jest taki dobry jak Ci się wydaje bo to jest tak sam jak byś dał teraz dźwięki i te mapy co wymieniłem w swoim poprzednim poście.


Jak widze to każdy który wpłaca jest fajny... i to nie jest tylko moje zdanie.

milczar błagam się, tylko nie takie mapy bo zrobi się tutaj gorzej niż na nonsteam :O


Widzisz tutaj jakikolwiek atak ? bo ja widze tylko prośbe o nie dawanie takich map ...




  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0