Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja współpraca z Tawerną


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 maja 2008 - 10:16

bedziemy decydowac jak czerwoni powiedza TAK
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#42 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 07 maja 2008 - 12:21

A ja wam powiem, że serwery z modem Warcraft3 są popularniejsze od TP i proponuję postawić taki 26 slotowy serwer bo na 32 to już miazga
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#43 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 10 maja 2008 - 04:09

Nie chcę pospieszać ale czy administracja Tawerny podjęła już jakąś decyzję w sprawie mojej propozycji? Jeśli zdecydowaliście się przyjąć naszą ofertę to myślę, że najlepszym momentem na skonfigurowanie serwera jest weekend (czyli sobota i niedziela) :D Jeśli jednak nasza propozycja Was nie interesuje, to również proszę o napisanie tego, ponieważ nasz klan musi zdecydować co dalej robić z tym serwerem. :rolleyes:
  • 0

#44 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 10 maja 2008 - 04:16

Ja bym przyjal z otwartymi ramionami ten serwer- 12/14 slotow nie pamietam ile bylo na csdm fun. Taki serwerek jak byl zrobic !
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#45 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 10 maja 2008 - 06:32

ja tez
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#46 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 maja 2008 - 08:05

Tak podjelismy z tyrem decyzję i niedlugo się z Tobą skontaktujemy w sprawie wspolpracy.

POczatkowo na serwerze bedzie dzialal jedna z poprzednich tawern. Naprawdopodobniej DM z fun
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#47 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 10 maja 2008 - 10:45

coś mi tu śmierdzi
  • 0

:heart:


#48 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 maja 2008 - 11:28

sry.. to odemnie;/ wode mi w domu odlaczyli 3 miechy temu :huh:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#49 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 11 maja 2008 - 05:27

coś mi tu śmierdzi

Czyżby 7 zmysł dziewczyn bywał czasem zawodny...? :P Mogła byś bardziej sprecyzować tą wypowiedź i od razu uargumentować? Bo jestem trochę zaskoczony... :huh: :O

POczatkowo na serwerze bedzie dzialal jedna z poprzednich tawern. Naprawdopodobniej DM z fun

Czy te duże "O" to przypadek czy polityczna manipulacja? :JOKE: lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

Użytkownik Ox!d3 edytował ten post 11 maja 2008 - 05:39

  • 0

#50 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 11 maja 2008 - 08:19

Owi wszyscy na wszystkich zrób :D czy każdy na każdego jak tam wolicie :P
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#51 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 maja 2008 - 10:52

wlasnie nie, niech bedzie tak jak bylo czyli normalny dm, a nie kazdy na kazdego i jest mega bydlo, bo co sie ruszysz to bania... Serw najlepszy bedzie taki jak byl- pamietam, ze byl b. popularny, wlasnie dlatego, ze byl inny od typowych dm
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#52 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 maja 2008 - 11:21

no i fajnie :D bedize nowy serwerek
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#53 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 11 maja 2008 - 11:31

a Ty co sie szczerzysz??:D pozwoilem Ci?? :P a serwer jak najbardziej dawac DM. bedzie to niezla reklama dla naszego serwera no i dla dostawcy :)
  • 0

Dołączona grafika

#54 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 maja 2008 - 07:52

DM to dobra opcja. Ludzie lubią sobie pofragować bez ograniczeń, a do tego DM jest idealne. Wg. mnie najlepsze jest DM z mapami typu fun, fy, awp. takie mapy mają najlepszy układ do zabawy. Oczywiście może to być DM ze zwykłymi mapami, ale takich serwerów jest sporo, poza tym ciągle gracie na takich mapach, więc jakaś zmiana otoczenia jest wskazana. Mapy typu fun, aim, awp nie wymagają ogarnięcia, są nieskomplikowane, rozgrywka jest szybka i emocjonująca. nie trzeba się szukać po mapie nawet jak jest tylko kilku graczy.

oczywiście wybór należy do Was i do Ox!d3...

myślę ,że jesteśmy gotowi. sprawa nie wymaga jakichś szczególnych negocjacji. serwer otrzyma prawo do nazwy Tawerna i bedzie mógł z niej korzystać dopóki będzie z nami w koalicji. na obu serwerach będzie wzajemna raklama. jak się coś niesprawdzi lub któraś strona zmieni zdanie, to kazdy pójdzie w swoją stronę.

jakieś konfiguracje tamtego DM powinienem gdzieś mieć. wrazie potrzeby mogę ustawić ten serwer. wolę co prawda wykorzystać ten czas na gta4. a z tego co Ox1d3 pisał, jest obeznany z AMX więc potrafi sam to zrobić. trzeba oczywiście dopasować wizerunek do Tawerny, ale to możemy szybko wykonać. pewne szczegóły konfiguracji są zastrzeżone tylko dla TP i nie moga zostać ujawnione, ale one nie będą konieczne dla serwera DM.

pozostaje sprawa adminów i amxbans. serwer DM nie wymaga szczególnej uwagi. z powodu szybkiej i swobodnej rozgrywki odpada większość powodów banowania takich jak: bluzgi, kłótnie, TA/TK, brak TP. pozostają w zasadzie tylko czity. większość dawanych banów to permy.
w związku z tym serwer nie musi posiadać amxbans. wystarczy banned.cfg (aktualne permy z TP) i blacklisted.cfg. im prostsza konfiguracja tym lepiej.
admini: oczywiście Ox!d3 i Owi z pełnym kompletem flag oraz chyba na początek aktualni admini Tawerny. pozostawiam to do ustalenia przez obu panów "O".
dostęp FTP dla Owiego, jeżeli mam coś tam robić to też muszę mieć, jak nie, to niepotrzebuję.
chyba wypadałoby dać Ox!d3 flagi admina na TP?

Subforum dla spraw nowego serwera w zasadzie jest ( z poprzedniego DM) , wystarczy odblokować i zaktualizować...

coś pominąłem ?
  • 0

#55 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 12 maja 2008 - 08:05

jak zawsze pieknie, zwiezle i na temat :D brawo :P
  • 0

Dołączona grafika

#56 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 12 maja 2008 - 08:07

hehehe tyro... "wolę co prawda wykorzystać ten czas na gta4" :D

chyba wszystko :) ruszac ;D
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#57 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 12 maja 2008 - 01:40

No jak bedzie Tawerna fun to bede stalym gosciem :D ! Oxide oczywiscie musi miec adma na TP!
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#58 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 maja 2008 - 01:46

Nie mogę się doczekać, kiedy wam skopię d*py na DM'ie :]
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#59 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 12 maja 2008 - 05:12

Jeśli chodzi o wybór typu serwera, to tak już mówiłem nie będę w to ingerował. Mi to jest obojętne. Byle gracze byli zadowoleni z serwera, chętni do gry na nim i dobrze sie bawili :D Myślę, że propozycja Tyra jest jak jak najbardziej trafiona. Tym bardziej, że czas pobierania nowych map będzie naprawdę bardzo krótki, jeśli ktoś posiada tylko dobre łącze, ponieważ tak jak już wcześniej wspomniałem na serwerze gry można zrobić przekierowanie na zewnętrzne FTP, które nasz klan posiada B)

wlasnie nie, niech bedzie tak jak bylo czyli normalny dm, a nie kazdy na kazdego i jest mega bydlo, bo co sie ruszysz to bania... Serw najlepszy bedzie taki jak byl- pamietam, ze byl b. popularny, wlasnie dlatego, ze byl inny od typowych dm

W pełni zgadzam się z wypowiedzią Masmixa (szczególnie w części "mega bydlo" hahahahaha lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />) , dlatego proponuję zrobić DM z mapami fun, fy, aim, awp ale nie każdy na każdego, tylko normalnie CT na TT. Dzięki opcji DM każdy na każdego można co prawda podnieść swojego skilla i refleks ale takie tępe i bezmyślne nawalanie w każdego szybko się nudzi i męczy. A jeśli ktoś lubi grę TP to może mieć później trudności z odróżnieniem swoich od przeciwnika :P

Cieszę się, że zdecydowaliście się przyjąć naszą ofertę lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
W celu sprawnego skonfigurowania serwera oraz ustalenia wszystkich innych szczegółów proszę o przesłanie na moje PW numery GG Tyra i Owi'ego. Porozumiewanie się przez forum czy przez PW jest raczej mało wydajne i bardzo czasochłonne. Ja by co jestem również dostępny na steamie.
  • 0

#60 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 14 maja 2008 - 12:10

wg mnie robić drugie TP albo ffa nie ma sensu ale myśl o HSonly jest dobra bo na takie serwery jest "popyt" bo mało takich :D
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0