Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podsumowanie amx_screen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
243 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:04

A wiec tak:

Pare dni temu natrafilem w necie na plugin, dzieki któremu można za pomocą konsoli na dowlnym graczu wykonac polecenie zrobienia screena. Po konsultacji z Tyrem przetestowalismy ten plugin na sobie i Tyro dodal do niego opcję logowania tak abym wiedzial dokladnie kiedy i ile screenow kazalem uzytkownikowi wykonac. Tak aby nikt mi nie wkrecal ze ja mu zrobilem tyle i tyle a on ma tylko tyle czy cos. Mam czarno na bialym ile wykonalem kazdemu uzytkownikowi screenow.

Zeby nie bylo odwracania kota ogonem z tyrem przetestowalismy plugin i zrobil mi w ciagu 2 min 78!! screenow jeden po drugim i MIALEM KAZDEGO screena. A bylem w konsoli, w buy menu, na friends, strzelalem ginalem, pisalem na dmin czacie, uzywalem amxa... Slowem cykalo mi fotki za kazdym razem.

Niestety chlopaki nie dam se reki uciac ze na 100% na pewno wszystkim cyka fotki, ale z testow wynika ze cyka wszystkie. Ewentualnie brakuje 1 ale nigdy polowy



Na pierwszy ogien poszedl Bubasek
Zrobilem jej 3 screeny. Wszystkie 3 screeny miała. Nie zamieszczam ich tu bo i tak czysto. Zreszta sami widzicie mego Bubka staty.


Potem byl stoper
screeny zrobilem 3x 2x 3x czyli 8 sztuk
Brakuje dwoch srodkowych screenow.
Mial screeny 0,1,2,5,6,7
Sprawdzalem wielokrotnie jak cs robi screeny. Jezeli rzeczywiscie nie cyknelo 3,4 to nie powstalybyscreeny z numerami 5,6,7 tylko ,3,4,5...

Następnie zrobilem screeny rahhowi 3x3x czyli 6 sztuk
Wyslal mi 5 sztuk i rżnął głupa ze tyle tylko zrobilo. Na koniec przyznal się ze mial na screene 16 bit i od razu go skasowal, ale zrobilo wszystkie 6. Ja tez moglem powiedziec ze mam na screenie 16 bit a w rzeczywistosci bylo tam esp.
Nie mi to oceniac. Ale jeżeli powiecie ze stoper zatail screeny i go ukarzemy to tak samo musimy ukarac Rahha.

Nastepnie do odstrzalu poszedl scar zrobilem mu 3screeny
Zrobil sie offline i wyslal mi je dopiero pozno w nocy. Sa wszystkie. Widze nawet te same nicki co byly wtedy kiedy robilem screeny. Ale nie ma wielkich napisów timestamp na nich.... A byly praktycznie wszedzie...Chociaz jak zauwazycie na wielu screenach ten timestamp sie nie robi...


Kolejny do odstrzalu byl oxide
I tu jest w zasadzie najsmieszniej. Zrobilem mu 15 screenow. 3x3x3x3x3x... a on mi wyslal 10 sztuk. tlumaczyl to tym ze na kompie ma zainstalowane rozne zabezpieczenia. Nroton460, widnows defender....
Jak dla mnie to taka argumentacje to mozna w dupe sobie wsadzic ze antywirus pozwolil zrobic 10 screenow a 5 kolejnych już nie...
NIe mialem czasu zanalizować screenow - czy to na pewno jest te 10 po kolei czy moze 10 wybiorczo...
Oxide zwlekal z oddaniem screenow -wyczuwalem ze gra na czas.
Mial czitera w klanie, moze on sam tez czituje.
OD CZASU cykniecia screenow - nie gral na serwerze...


Nastepnie do cykania poszli shatan, kornik, blind, ulti zonk predator

Wszyscy screeny mieli kompletne... Nie wstawiam tu ich bo po co? Screeny dali mi w max 10 min od cyknięcia. Są wszystkie sztuki... czyste są. Jak będzie trzeba to je wstawię na specjalne życzenie...


kolejny byl swirek. Zrobiłem mu screeny. Poprosiłem o nie. uznał ze to zart powiedział milej nocy i poszedl spać. Następnego dnia wysłał wszystkie screeny...

Zrobiłem tez screeny lakiemu 3x3x razem 6 sztuk
Wysłał mi tylko 3 sztuki. I lakiemu jak zawsze moglbym uwierzyc gdyby nie pewna sytuacja. Otoz drodzy panie i panowie Laki zawsze taka lamka (bez obrazy) i zawsze gral ogony na serwerze. teraz Sprawdzam sobie psychostaty na najnowszym serwerze i Laki jest 14 i zabija jak sie patrzy... ocena nalezy do was...


No i na koniec zrobiłem screeny wujkowi oraz kaczorowi.
Wysłali mi je natychmiastowo.
Wujek wszystko ok.

A KACZOR MA EWIDENTNE ESP. Momentalnie po tym jak mi wyslal zdjecia zrobil sie offline. A na screnach zobaczycie co i jak



Czas na male podsumowanie

-Kaczor - ewidente ESP
-oxide - wg mnie ma cos
-stoper rahh - jakies drobne przewinienia w stylu zmienionych modeli czy 16bit, ale nadal brak screenow (CO BARDZO WAZNE RAHH PRZYZNAL SIE ZE MIAL ALE SKASOWAL - co oznacza ze plugin cyka wszystkie screeny)
- laki tez mogl sie czyms wspomagac...


Zauwazcie ze jak robilem screeny to brakowalo zazwyczaj jednej serii
czyli przykladowo stoper 3x2x3x i brakuje 2 srodkowych... laki 3x3x i brakuje drugiej trojki... Nigdy nie dam sobie glowy uciac czy dane wywolanie sie powiodlo. U mnie na serwie zapisuje ze tak ale nigdy a 100% nie bede wiedzial czy na komputerze gracza... W takim razie serii 2 u stopera i 3 u lakiego moglo nie cyknac w co watpie. Ale za to u oxide nie cyknelo az 5 (a cykalem seriami po 3) do tego nie pojawil sie od dawna na serwerze a wiec smierdzi mi to....



Cyknalem tez zwyklym graczom. Blookers 22 screeny(wszystkie mial)... takiemy tam galaxy orz bakusiowi ale zapomnialem im napisac zeby wyslali ....
Chcialem jeszcze quitowi cyknac azeby pewnym pogloskom dac koniec (albo poczatek) no i ine udalo mi sie masmixa zlapac z tych wazniejszych adminow, ale nie chcialem tak dlugo czekac z rapotrtem bo i tak o akcji wiedzialo zbyt duzo osob ...






KOMENTUJEMY GRZECZNIE RZECZOWO I KULTURALNIE. WSZELKIE OBELGI WYZWISKA CZY DRUNE GLUPAWE POSTY NAGRODZE BANEM. CHECIE WYPROBOWAC MOJA OBIETNICE PROSZE BARDZO!

ide se pojezdizc motorkiem... macie byc grzeczni!!!!

Załączony plik  blookers.rar   12,87 MB   17 Ilość pobrań
Załączony plik  stoper.rar   1,82 MB   47 Ilość pobrań
Załączony plik  kaczor.rar   4,74 MB   69 Ilość pobrań
Załączony plik  scr.rar   1,35 MB   6 Ilość pobrań
Załączony plik  swirek.rar   3,83 MB   5 Ilość pobrań
Załączony plik  laki.rar   1,98 MB   15 Ilość pobrań
Załączony plik  oxide.rar   6,99 MB   34 Ilość pobrań

Plugin oddaje do dyspozycji adminow. Po to najpierw na nich to testowalem aby nei bylo placzu ze sa nietykalni. Byli nawet w GORSZEJ sytuacji od was bo nie byli na to przygotowani. Za to wy wiecie o wszystkim i mozecie byc pewni ze jak bedziecie czitowac to ktos wam cyknie screena i bedziecie musieli sie tlumaczyc.

Plugin nie jest super ekstra skuteczny, ale daje nam przynajmniej kolejna bron do walki z czitami. Nie moge odpowiadac w 100% za jego skuteczne dzialanie, ale na pewno nam sie przyda


jak wroce poczytam wasze komentarze...

Ja nie wydaje zadnych decyzji (przynajmniej na razie sie wstrzymuję) Decyzję zostawiam wam!
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:10

reszta... no coz ja am sie nie znam na haxach ale jak ktos jest adminem to automatycznie zyskuje zaufanie calej

grupy i powinien dawac przyklad a nie oszukiwac...

co do 16 bit rahha - zawsze pierwszy krzyczales ze ulow boty graja na 16 bit a sam to robisz... n/c

kaczor - zawiodlem sie, myslalem ze gra dobrze a nie na czitach...

stoper, laki, oxide - skoro nie maja nic do ukrycia zrobic im jeszcze raz kiedys screeny ja poprosic o wyslanie...

Użytkownik bl1nd edytował ten post 15 czerwca 2008 - 04:26

  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#3 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:17

wedlug mnie Ci co pelnych screenow nie oddadza moga byc jedynie z takim argumentem, ze widac na nich esp i jak dla mnie nie powienem taki ktos grac na serwerze.
  • 0

#4 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:17

a ja zawsze mowilem ze Oxide jest jakis lewy i nie warto mu ufac ale ok... ;]

co do lakiego.. yy jak uzywal czegos to ejst dla mnie ujemnym zerem;] choc jak kiedys Duppas powiedzial.. on pewnie nawet zadnego czita by nie umial wlaczyc :D

co do samego programu to jest neizly napewno panom #C to ulatwi sprawe, jesli beda mieli do tego dostep :P
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#5 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:20

kaczor czit :/ pozdro stary ... tego bym sie nie spodziewal i jestem prze okrutnie zawiedziony.

Moim zdaniem H@ powinien postawic w przypadku oxide'a warunek: Albo dajesz screeny albo perm

reszta jak dla mnie czysto. nawet by mi to 16 bit nie przeszkadzalo w porownaniu z kaczorem.

n/c !

Użytkownik ReV edytował ten post 15 czerwca 2008 - 04:21

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:21

A dla mnie to nikt zdjęcia nie zrobił ;/

A tak w ogóle...Te esp u kaczora to prawda? Czy Owi się nudził i pobawił się w Paincie B) B) B)

Co do Oxide...Każdy zna moje zdanie o nim :angry: :angry: :angry:

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 15 czerwca 2008 - 04:22

  • 0

#7 Cwaniak

Cwaniak

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:22

hmm torche to dziwne ale jak ma dzialac tak jak Owi napisal i mamy przez to mec mniej cziterow na serwie to popieram.

Ale najbardziej wstrzasnol mna Kaczor ze swoim wh. Ewidentnie koles widzi oprzeciwnikow przez sciany. Dla takiego czegos ten amx zyskuje odemnie plusa :)
  • 0

#8 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:27

ja ***** po kaczorze sie tego nie spodziewalem n/c i brak mi slow;/ to dlatego tez go tyle czasu nie ma na stemie;/
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#9 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:27

A co do samych 16 bit...To też powinno się tępić. To serwer TP a nie ffa.
  • 0

#10 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:32

kaczora banowac z miejsca
co do reszty to jest dziwne ze nie maja all skrinow, ale to zaden dowod..
z tymi nortonami i 16 bitami to troche smieszne, ale od dawna mowilem ze ma 16bit xD

Użytkownik z0nk edytował ten post 15 czerwca 2008 - 04:34

  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#11 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:34

czemu jeszcze kaczor nie widnieje w amxbans? czy tylko ja nie widze?
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#12 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:34

Świetne cudeńko ten plugin robić screeny temu nemesisowi bo mi się coś wydaje ze coś ma

A tobie Kaczor pozdro stary oglądałem twoje dema i wiedziałem że coś masz jak miałeś czysto to wbiegałeś jak widziałeś kogoś na esp to wyczekiwałeś albo cofka, ale mogłem się mylić bo jestem jak sędzia i nie chciałem mieć ciebie na sumieniu gdybyś był czysty, a tak to jest jedno określenie NUP i tacy ludzie tracą u mnie wiele. I jeszcze jedno ci powiem w d*pie mam teraz to czy mój mikrofon trzeszczy czy nie jest nowy i to twój komp jest spruty przez czitki haha

A MOICH SCREENÓW NIE MA NO NIE, ZRÓBCIE MI JAK BD MIA? 50/5 TO B?D? MIA? PAMI?TK? ;]

Użytkownik mOON_ edytował ten post 15 czerwca 2008 - 04:39

  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#13 Cwaniak

Cwaniak

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:38

co do 16 bitowcow troche mnie wkurzaja ale nie powinno sie ich banowac przeciez jest taka mozliwosc ustawienia w grze 16 bitow nie sa ta haxy ani nic innego takze troche to wku**** ale nic po za tym xD
  • 0

#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:39

Ale te ssy kaczora też jakieś lewe. Raptem jeden typ ma więcej hp, a ammo u kaczora sie zgadza. No chyba, że ssy są robione w sporym odstępie czasu, a kaczor stanął prawie tak samo jak wtedy, z takim samym eq (albo bez). Zaraz Owi napisze, że to żart i bedzie happy
  • 0

#15 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:41

to nie jest zart, uwierz mi ;]
  • 0

#16 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:42

to nie jest hp tylko odleglosc - far esp
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#17 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:46

Wiadomość o kaczorze była szokiem, szczególnie że jest to człowiek dorosły, a nie dziecko neta, będąc konsekwentnym trzeba go niestety zbanować.

Według mnie oxide podobnie jak kaczor powinien dostać perma, jeśli w ciągu 24 h ci niewyśle steama, koleś robi cie bestrzelnie w ch**a aż szoda gadać, wszyscy trąbią że ma wh/esp i wcale nie dlatego że dobrze gra :/ Powinien otrzymać perma, jeśli nie nadeśle screenów.

Stoperowi i rahowi przebaczyć, choć myśle że dla rahha te screeny sa dla ciebie wystarczajaca nauczka i zacznie grac na 32 bitach :P

Laki pośrednio podjerzany, ale raczej ta sama sprawa co u raha i stopera.
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#18 Cwaniak

Cwaniak

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:48

zgadzam sie w 100% z predkiem :P
  • 0

#19 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:49

tak nie da rady - jak banowac za brak skrinow to wszystkich a nie jednego, bo go nie lubie...
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#20 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:52

moim zdaniem jak kazdy mial zrobione tyle i tyle screenow to kazdy powinenem je wrzucic bezwzgledu to co jest na nich, jak ma 16 bit to masz 16 bit, nie zabija Cie za to, jak widac esp to widac esp nie pograsz wiecej, zycie ;] co to za wyjatki Predator nie rozumiem, ofc nie jestem za tym zeby im cokolwiek przeszkodzic, bo ich kocham :D :D :D ale jak kazdy to kazdy, sprawiedliwosc to sprawiedliwosc. Usunelo sie screeny to zadna wymowka, sciagnac sobie program i go odzyskac.
Tak to wyglada z mojej strony.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0