Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podsumowanie amx_screen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
243 odpowiedzi w tym temacie

#21 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:52

Kaczora nie skomentuje... Mocno sie na nim zawiodlem zwlaszcza z tego powodu ze gral ze mna duzo i mozna sie z nim posmiac.
Rahh - smierdzace 16 bit. Ale jedno mnie tylko denerwuje. Zeby on chociaz mial slabego kompa i mu sie cielo na 32 bitach a to on sie chwalil jakiego to on kompa kupil i w ogole a ze na 16 bitach gra to juz nie ;]
Oxide - nie wysle ss wciagu 24h - perm.
Stoper - nie wiem.
Laki sraki zre buraki - to samo co owi. Zawsze fajtlapa a teraz nagly przyplyw skilla.
To tyle ode mnie.
  • 0

#22 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:53

to mi prema dac bo mialem 3 screeny a nie 6? :D
  • 0
:>

#23 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:54

nie wiem czemu tak wami "wstrząsa" kaczor. ja gram dosyc dlugo i pamietam jak niektorzy grali jeszcze niedawno... kaczor byl botem a potem nagle z tym slimakiem ksrem chyba stali sie nagle pro elo. nie chcialo mi sie im przygladac ale smierdzieli.
tak samo pamietam jeszcze niedawno jakim laki byl noskillem ;] a teraz nagle pro elo nastepny. wiec laki daj 3 brakujace skriny jesli chcesz udowodnic ze sie myle.. ;fff

ktos tam pisze ze niby 16 bit nie jest zabronione wiec dlaczego usunalem skrina? bo mnie owi zaskoczyl najpierw myslalem ze to zart a potem ze wlasnie jest jakas akcja tepienia 16 bitofcuf ;f mialem dosc tego ze zabijaja mnie ciagle przez smolki i sam zaczalem grac.
  • 0
Dołączona grafika

#24 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2008 - 04:59

rahh ot wymowka. Wiesz jak tak kazdy bedzie sobie robil to w koncu nikt normalnie grac nie bedzie. I to nie znaczy ze jak inni tak robia to ja tez mam tak robic. N/c.
  • 0

#25 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:00

Kto jest wstrząśnięty ten jest.
Kaczor śmierdział mi od razu, kiedy pierwszy raz go zobaczyłem grającego na serwie. Dziwię się, że inni uważali, że to dobry skill. Widocznie nigdy wam się nie przytrafiła akcja, gdzie ewidentnie na was czekał, by upolować.

Może nieco jestem zdziwiony Oxidem. Lekko Stoperem, bo nie spodziewałbym się, że gra 16bit, aczkolwiek to małe wykroczenie.
RahH wiele razy walił celnie i w odpowiednim momencie przez smoki. Zawsze uważałem, że ma 16bit, albo szósty zmysł.

Laki zawsze będzie śmierdział :) Przecież on dobrze wie, że wszyscy wiedzą, ale bawi się z nami, bo nie mamy dowodów :P
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#26 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:02

bo nie mamy dowodów


no to teraz byc moze by byly dowody ale unikaja tego chlopcy ;D
  • 0

#27 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:03

Milczar zes namieszal. :D Mamy dowody - nie dal ss. A tak w ogole milczar a twoje screeny gdzie i tego zonka co w wiezieniu w csa tlucze? :>

A co do tych co nie dali screenow. Patrz zonk ze rahh nie dal 1 screena i sie przyznal. Stoper nie wiem jak tam. Ale oxide dostal 15 ss i nie dal 5 to chyba o czyms swiadczy...

Użytkownik ShataN edytował ten post 15 czerwca 2008 - 05:05

  • 0

#28 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:06

Hmm ja mam słabego kompa ale jakoś mi na 32 nie ścina, ale przez 1 smoke i tak widzę hehehe więc luzik mam bo nie muszę na 16 pocinać :)
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#29 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:13

ja sie nie bawie -_- nie zrobilo 3 screenow wiec kurde skad je wezme?
  • 0
:>

#30 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:17

dobra ale nie przesadzajcie i nie mowcie ze "zawsze" gralem na 16... raz grałem a raz nie. Nawet jak gram na 32 wale seriami czy full auto przez smołki na słuch....

mi brakuje jednego skrina, przyznalem sie i wiele osob chyba wie ze raczej mialem na nim 16 bit a nie co innego :F
oxide, lakiemu i stoperowi brakuje wiecej skrinow i to wybiórczo... mysle ze powinni byc inaczej traktowani niż ja... może karając powinno sie dostosować kare do ilosci brakujacych skrinow i do podejrzeń?
oxide bardzo dziwnie gra. laki szokujący przyplyw skilla, stoper pewnie podmianki modeli postaci, na jakies biale lub tez może cos innego jak 16 bit albo cos powaznego widocznego na innych skrinach skoro 3 skrinow brak i to ze środka patrząc po numerach skrinow czyli wybrał i wysłał te ktore chciał owiemu.

Użytkownik RahH edytował ten post 15 czerwca 2008 - 05:28

  • 0
Dołączona grafika

#31 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:19

jak dla mnie to MilczaR moze miec wh i nie ma sensu go banowac bo on i tak tymi dualami z ktorymi przewaznie biega nikomu krzywdy nie robi ;p no chyba ze nazbiera na krowe to jakas banke walnie.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#32 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:22

podmienione niebo dodaje +40% do ajma ^_^
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#33 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:22

mi brakuje jednego skrina, przyznalem sie i wiele osob chyba wie ze raczej mialem na nim 16 bit a nie co innego :F
oxide, lakiemu i stoperowi brakuje wiecej skrinow i to wybiórczo... mysle ze powinni byc inaczej traktowani niż ja...



nie wiemy co tak naprawde miales na ostatnim screenie... moze i 16 bit moze co innego...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#34 Ox!d3

Ox!d3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:27

Dobra dajcie mi bana za brak screenów i luz lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> Skąd mam je wytrzasnąć skoro mi ich nie zrobiło...? :O lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> Czyli te pozostałe 10 się nie liczy? :huh: Szkoda, że tylko ja miałem zrobione 15 screenów (z których wyszło 10). Gdyby inni mieli też po tyle robione, to wtedy można by uczciwie porównać komu ile zrobiło a ile nie.
  • 0

#35 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:30

Ty no oksajd nie gadaj. No ja nie moge a ja mialem 12 i nie placze i jakos mi wszystkie zrobilo i wyslalem dla owiego. Dziwne nie?:> Chcesz to jeszcze je mam w cstrike to zaraz dam jako zalacznik zebys mial w co sie wyplakac.
  • 0

#36 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:32

jak slyszalem to lakiemu byly zrobione wszystkie skriny a jednej mapie co pare sekund.. to jesli nawet nie ma tych skrinow to co na nich znajdiecie jak na 1st 3 nie ma nic to na tych kolejnych 3 cos ma byc? nie czaje tego :huh:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#37 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:39

hoho ciekawa sprawa, teraz ten kto sie dobrze kryje i tak moze wpaść :>

osobiscie bardzo podoba mi sie ten pomysł z owym pluginem :)


co do 16 bit, tez gram 16 bit, tp public nigdy nie będzie prawdziwym tp


edit:

kaczor fajnie wykombinowal, wie kto gdzie jest mniej wiecej, ale nigdy go nie zeskanuje perfidnie bo nie odpala esp box'a ;)

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 15 czerwca 2008 - 05:48

  • 0


#38 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 czerwca 2008 - 05:44

@Shatan
No moich screenów nie ma :D Ostatnio nie grywałem, bo miałem nocki. Owi napisał, że wielu wiedziało o akcji. Ja nie wiedziałem. Mogli mnie wczoraj jakoś zwabić na serwer i porobić screeny, ale zapewniam, że nic niezwykłego by tam nie zobaczyli, a jeśli kłamię, to niech mi monitor teraz eksploduje w twarz :)
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#39 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:04

hahahahha dobrze już dawno mówiłem żeby ten plugin wrzucic :] kaczoR a dzisiaj na freinds mnie wyśmiałeś że na mixie haxy miałeś :> btw jeszcze Cie w miare karałem bez haxów

@ sele chyba nie mówisz serio z tym perfidnym skanowaniem... mam demko z mixa z kaczoR'em i lookał przez ściany jak głupi...

co do tych gorących 16 i podmianek stopera to ja sobie zaraz wrzuce podmianke nosmoke i będę napierał... i banowac nie możecie chyba że mr. stoper też dostanie bana :>

Użytkownik QUIt edytował ten post 15 czerwca 2008 - 07:16

  • 0

#40 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:19

też mi Owi zrobił screeny. 17 i wszystkie są, ale nie pokaże, bo menu od WH+AB widać.

jestem pewny, że każdemu zrobiło wszystkie screeny. gdyby kogoś wywaliło w czasie robienia, jakiś potężny lag, pocket_flush.... czy coś takiego, to wtedy komenda mogłaby nie dojść z serwera do gracza. ale jak juz dojdzie to żadne firewalle, antywiry czy defendery nie przeszkodzą w robieniu screena, bo to jest funkcja gry, która wcześniej dostała zgodę na połączenie z serwerem oraz odbieranie i wysyłanie pakietów, poleceń i różnych odwołań do systemu.

@kaczor zostanie zbanowany. ewidentne esp.

@rahh 16bitowiec, przyznał się od razu. napisałem mu że 16bit to nie czit. za to się bana nie dostaje. szkoda, że nie dał tego
screena, bo pozostają wątpliwości czy, aby na pewno to tylko 16bit.

@stoper. naprawdę nie wiem co powiedzieć... przedostatnia osoba, którą podejrzewał bym o cokolwiek. dlatego ta sytuacja mnie lekko zszokowała.
brak nieba, brak timestamp, to może być wynikiem pomichranego configa, ale wiem z doświadczenia, że takie funkcje są w każdym w miarę rozbudowanym WH/AB/ESP. co jest na brakujących screenach? podmienione modele z odblaskowymi celownikami na hedach czy znaki esp/wh jak u kaczora? nawet jeżeli tylko modele i niebo, to stosowanie ich nie przystoi dobremu graczowi. i po co? dla paru fragów więcej? stoper jak on mógł? pokłóciłbym się z każdym, że na pewno gra fair. ;/

@laki. miał dość kary i zaczął sobie lekko pomagać. 3 screeny w porządku, 3 brak. co na nich było? plotka głosi, że podmienione odblaskowe modele. to coś jak lekkie dragi. jeszcze nie klasyczny czit, ale gra na nich jest niezbyt fair, skoro je lepiej widać niż normalne, łatwiej dostrzec w cieniu. ale czy na pewno tylko to? wątpliwości te same co w przypadku stopera.

@Oxid3... współpraca z LaR zapowiadała się obiecująco. część graczy go nie lubi. rozumiem, przybył znikąd i został adminem. ale mieliśmy już takie sytuacje i jakoś się z czasem ułożyło. a tu mamy kolejny wybój na drodze. lepiej żeby te screeny się znalazły.

najlepiej żeby wszystkim znalazły się screeny. może brakować 1 na 100, ale nie 5 na 15.
nie uzgodniliśmy z Owim jak podejdziemy do tych spraw. uznaliśmy, że trzeba je upublicznić i zobaczyć co powiedzą inni.
w przyszłości za niedostarczenie min 9 z 10 screenów powinien być ban. może nie od razu perm ale na pewno ban.
same screeny nie będą prawdopodobnie podstawą do zbanowania - chyba że sytuacja ewidentna jak u kaczora, ale na pewno pomogą w zwalczaniu nieuczciwych.

to tyle teraz.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0