Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podsumowanie amx_screen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
243 odpowiedzi w tym temacie

#41 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:33

tyro sorry ale nie rozsmieszaj mnie tym, ze podmienione niebo jest wynikiem jakiegos mulltihacka... i zadne podmienione modele z celownikami na glowach czy cos podobnego, nie wiem skad Ci to przyszlo do glowy... podmienione niebo ma tylko dlatego, ze mnie teraz nie rozprasza, jak chcesz to banuj moze komus ulzy, moze ktos bedzie szczesliwszy przez to, ja plakal nie bede bo nie mam nad czym i przez co... skrinow nie mam, nie mialem i wiecej skrinow nie bedzie, tyle.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#42 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:37

opcja czarnego nieba jest w niektórych MH'ach ;-)
  • 0

#43 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:39

tyro sorry ale nie rozsmieszaj mnie tym, ze podmienione niebo jest wynikiem jakiegos mulltihacka
a skad wiesz ze nie?

wlaczajac nosmoke/noflash robi sie czarne niebo przynajmniej w SSW ktore mam.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#44 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:44

@stoper.
napisałem, że czarne niebo jest składnikiem wielu multihaków jako dodatkowa opcja. (koledzy wyżej to już wyjaśnili)
"modele z celownikami na hedach" to była przenośnia. miałem na myśli modele, które lepiej widać i lepiej się w nie celuje. jest takich sporo.

PS/ wcale mi nie ulży, jak kogoś zbanuję. wolałbym, żeby sprawa się wyjaśniła.
  • 0

#45 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:50

tyro sorry ale nie rozsmieszaj mnie tym, ze podmienione niebo jest wynikiem jakiegos mulltihacka... i zadne podmienione modele z celownikami na glowach czy cos podobnego, nie wiem skad Ci to przyszlo do glowy... podmienione niebo ma tylko dlatego, ze mnie teraz nie rozprasza, jak chcesz to banuj moze komus ulzy, moze ktos bedzie szczesliwszy przez to, ja plakal nie bede bo nie mam nad czym i przez co... skrinow nie mam, nie mialem i wiecej skrinow nie bedzie, tyle.



nie odbieraj tego jako atak ale wytłumacz wszystkim jedną rzecz:

Dlaczego dałeś skriny których numeracja jest różna? nie dałeś skrinów 1,2,3,4,5 tylko 1,4,5,7 wiec moim zdaniem jest jasny dowód na to że te skriny masz ale wybrałeś i wysłałeś te które chciałeś. Gdybyś nie miał skrinów to by sie numeracja zgadzała.

Inna sprawa, że już zaczynasz sie obrażać jak zwykle "zbanujcie mnie może komuś ulży" ...rotfl.

Użytkownik RahH edytował ten post 15 czerwca 2008 - 07:51

  • 0
Dołączona grafika

#46 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:53

w ogolole moze mi ktos wutlumaczyc po kigo podmieniac modele itp otd co przeszkadza grac na standardzie??;/ bo co moj digiel bedzie bardziej srebrny i pozniej wychodza takie sytuacje jak teraz 90% ludzi gra na standardzie i jakos dobrze im idzie nie sa posadzani o jakies badziewia...

zmienione modele jakies gowno ktore nie jest standartowe dla mnie powinien byc wyjazd bo jakos inni sobie umieja poradzic bez czegos takiego
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#47 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 07:55

ale sa modele dumbass i sa MODELE.
  • 0

#48 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:01

niektóre modele lepiej widać zwłaszcza w ciemności, w cieniu np w trupie. a jak dobrze widać to łatwo trafić...
  • 0

#49 ostatni dziki murzyn

ostatni dziki murzyn

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Ską…d:się biorą dzieci?

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:06

Bez sens z tymi podmiankami ja rozumiem jeszcze jak ktos sobie podmieni bron na dubaj-style (wszystko zlote) ale np model awp z dodanym celownikiem + scrypt do awp (zoom+strzal naraz) to przesada, niemowiac juz o gui ktore swiatelko z bomby zmieniaja na wielki napis "I'm here dummy" odblaskowe czy wyraziste toonmodels albo biale tekstury scian i ziemi juz nie mowiac o painsoundach ktore obok krzykow maja tez glosny oddech zdradzajacy pozycje.

Sa podmiany i podmianki i co tu polemizowac :/
  • 0
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

#50 Seisei

Seisei

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:13

O.o toście mnie zaskoczyli czymś takim ,aczkolwiek uważam to za dobry pomysł ^^
Nie można czasem zrobić tak ,żeby te screeny były zapisywane np. na jakimś serverze czy coś? :P


Czas wyłączyć wh... :/


joke :*
  • 0

#51 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:14

@painsoundy
zarąbista rzecz :D grałem na takim serwie, gdzie takie coś istniało..
powinna być na każdym serwie - gra staje się bardziej realna, krzyczą po wybuchu granatu, po oślepieniu i dławią się przy smokach (co lubiłem najbardziej) lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#52 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:18

kolejny byl swirek. Zrobiłem mu screeny. Poprosiłem o nie. uznał ze to zart powiedział milej nocy i poszedl spać. Następnego dnia wysłał wszystkie screeny...

nie wysłałem jednego scrn i co Wy na to ? przyjrzeć sie numeracji ..czyżbym bana dostać miał ;(
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#53 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:18

Skoro to "tylko podmianki" zaraz zarzucam celownik do awm/scout i bije bez zooma.

Co do czarnego nieba...akurat w wh ktore testowalem na non steam gdy odpalałem jaką kolwiek opcje, czarne niebo oznaczało, że wsio all right B) B) B)
  • 0

#54 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:26

a wiec tak nie dalem 3 osatnich ss poniewaz spaniowalem i nie wiedzialem o co chodzi Owiemu wiec wywalilem je odrazu pozniej gdy Owi napisal ocb to wstyd bylo mi sie przyznac i kalamalem ze mi ich nie zrobilo... nie wiem mozecie mi wierzyc lub nie Shatan nie wierzyl i plakal wsyzstkim na servie ze ma wh no smoge i kickowal co runde ale dobra mialem podmienione modele na jasniesze wchodzac do trupy bylo widac wszystko jak na dloni mialem tez model smoga ktory na 32bitach wygladal albo bylo go mniej niz na 16 przyznaje sie bez bicia i jest mi wstyd... wygladalo to troche jak wh ale nie bylo to wh jak typ biegal to ylo go slychac ale jak stal blisko krawedzi czy cos to troche sie swiecil ;x

Użytkownik laki edytował ten post 15 czerwca 2008 - 08:31

  • 0
:>

#55 ostatni dziki murzyn

ostatni dziki murzyn

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Ską…d:się biorą dzieci?

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:28

to wyrzuciles 3 screeny a reszte zostawiles? o.O
  • 0
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

#56 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:33

akurat celownik w awp nic nie daje, sciagnalem kiedys z boarda i pociski nie leca tam gdzie jest celownik a do tego nie widac go na jasnych texturach
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#57 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:38

racja;] awm bez zuma strzela po bokach i ta ciagle w inna strone.. 1 na 100 leci celnie i to przy farcie ;] co innego scout bo on leci prosto i z zumem i bez wiec wiekszosc ludzi gra nawet bez zuma bo ma juz wycwiczone bo latwo sie przyzwyczaic...

dziki murzyn pytasz czy wywalil 3 a 3 zostawil.. na tych 3 pewnie byl smoke slabowidoczny albo typy ktore sie w trupie swiecily a na pozostalych ich nie bylo;] ale czy mowi prawde to mozna tylko na slowo wierzyc.. dla tych co nie dali smogow jakas kara sie napewno nalezy.. nei ban ale jakies prace spoleczne albo cos :D bo nawet jesli powie 'bo bylo widac ze mam 16 bit' to mozna tak wierzyc jak komus kto mowi ze w ogole tych skrinow nie ma na kompie ;]

dac im stanie na pasach dla pieszych i przeprowadzanie dzieci z takim lizakiem duzym przez jezdnie i bedzie gut n1 :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#58 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:44

Laki sie przyznał i za to plus dla niego. Napewno wymiar kary bedzie nizszy bo owi i tak chyba miał zamiar cie zbanować
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#59 ostatni dziki murzyn

ostatni dziki murzyn

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Ską…d:się biorą dzieci?

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:49

tak sie tylko dziwilem ze wywalil tylko 3 a zostawil 3 czy tam 6 innych, ja jak bym sie wkurzyl wywalil bym albo wszystkie albo rzadnego dlatego sie dziwie.
A co do celownika do awp to ze scryptem na zoom+strzal strzelasz tam gdzie byl celownik i na tawernie tez sie takie typki trafiaja ;/
  • 0
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

#60 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 15 czerwca 2008 - 08:55

o co wam w ogóle chodzi z tą karą dla lakiego ? podmianki modeli dozwolone są więc ocb ? jak zbanowac lakiego to w takim razie i stopera bo i on ma ten model smoke i podmianke modeli
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0