Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwagi do regulaminów serwerów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:22

tu pisać uwagi do regulamunów serwerów.
  • 0

#2 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:41

"Dozwolone jest używanie skryptów np do : szybkiego kupowania, wyłączników (skradania i kucania), nagrywania dem, duck-jump. Skrypty, które dają przewagę w grze są nielegalne (np. bunnyhop, no recoil) (ban do 7 dni)"

Z tego co kojarze, to za no recoila perma mozna chyba wylapac, bo to powazny cheat bez porownania do bh.

I jeszcze

"Zakaz reklamowania stron www (ban do 7dni) za wyjątkiem board.c-s, google, youtube , podawania ip serwerów (do 30 dni),"

Wg mnie jest to troche zle napisane, bo mozna to odczytac jako przyzwolenie na podawanie ip.

hehe znowu cos:

"# Admin na serwerze ma zawsze racje. Wszelkie dyskusje z Adminem mogą zastać ukarane. (ban do 24h)." literowka zastac, sam bym wyedytowal, ale ze regulamin jest swiezy, to nie chcialem nic sam zmieniac.

Użytkownik Masmix edytował ten post 17 czerwca 2008 - 08:49

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#3 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:45

"Admin na serwerze ma zawsze racje. Wszelkie dyskusje z Adminem mogą zastać ukarane. (ban do 24h)."

przeciez admini nie zawsze maja racje sa tylko graczami i czlowiekiem uwazam ze to nalezy zmienic

Użytkownik Masmix edytował ten post 17 czerwca 2008 - 08:48
Serwer to nie miejse na dyskusje z @. Mozna napisac skarge i jezeli faktycznie admin odstawial bydlo, to dostanie ostrzezenie albo i moze stracic swoja posade.

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#4 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:46

z tym banyhopem to parodia troche jest :P nei da sie stwierdzić jasno czy ktoś ma skrypt czy sam tak skacze. Ja mialem skrypt na bh rok temu ale wywalilem po miesiacu, ustawilem sobie skakanie na krecenie rolką do gory i dolu i sie nauczylem bo to łatwe ale i tak rzadko używam.

Konio ale chodzi o to ze jezeli uwazasz ze admin nie ma racji to pisz SKARGE NA FORUM !!! zamiast sie wykłócać na serwie.

Użytkownik RahH edytował ten post 17 czerwca 2008 - 08:48

  • 0
Dołączona grafika

#5 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:55

rahh mnie na servie nie ma od miesiaca caly czas pisze z laptopa mamy i nie wyklucam sie o to tylko czasem moze sie zdazyc ze admin nie ma racji tak ci sie podoba ten przywilej ? rozumiem to ale kompa slonko i csa bede miec dopiero w wakacje
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#6 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:55

rahh chyba zartujesz, przejdz pod pociagiem na trainie i zobacz czy przejdziesz przez niego w minimum 2 krecenia rolka czyli 2 skoki i w trakcie 1 sekundy, na wlasnie takim skrypcie skoczysz sobie z rozbiegu 2 razy pod nim i w biegu przez 1 sekunde jest za pociagiem i to idzie rozroznic bo watpie zeby ktos byl taki zaj**isty i w taki sam sposob przechodzil pod pociagiem jak na tych skryptach :X
  • 0

#7 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:57

Konio ucza was czytac juz w szkole ze zrozumieniem? oO co ma do tego ze Ty nie masz kompa i piszesz z laptopa mamy do tego ze zamiast sie klucic z adminem na serwie powinno sie wejsc na forum? :huh:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#8 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 17 czerwca 2008 - 08:57

prędzej bym dał zakaz +duck na scrollu to można odróżnic od zwykłego +duck na ctrl. a co do skryptu na bh to nie da się go wykryc żadnym sposobem :O

@bl00keRs da się zrobic tak chociaż mało ludzi potrafi z resztą +jump na scrollu jest dozwolone we wszystkich ligach ;x

Użytkownik QUIt edytował ten post 17 czerwca 2008 - 08:59

  • 0

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 09:00

Sporo zapisów w regulaminie jest nowych. Moga nie być dobre, czy nieprecyzyjnie sformułowane. Po to założyłem ten temat, bo potrzebuje waszych uwag. Wy gracie i stosujecie regulamin, więc na pewno wszystkie uwagi będą rozpatrzone.
  • 0

#10 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 09:08

rahh mnie na servie nie ma od miesiaca caly czas pisze z laptopa mamy i nie wyklucam sie o to tylko czasem moze sie zdazyc ze admin nie ma racji tak ci sie podoba ten przywilej ? rozumiem to ale kompa slonko i csa bede miec dopiero w wakacje


jaki typ :blink: brak słow o czym ty piszesz. zero rozumienia tekstu czytanego masz :O

a wlasnie blookers zapomnialem o takich miejscach pod pociagami i innych gdzie na skrypcie mozna w sekunde poleciec.

Użytkownik Masmix edytował ten post 17 czerwca 2008 - 09:11
podpisuje sie pod tym. do szkoly uczyc sie czytac :D

  • 0
Dołączona grafika

#11 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:01

Ja nie czaję tego (podkreślone i pogrubione):
"Zakaz używania flashbugów, spoglądania poniżej krawędzi ścian i skrzynek (np. z AWP) (ban do 7 dni)."

Czytam to i nie kumam o co tu kaman. Niech ktoś mi to wyjaśni obrazowo.
--
A tutaj:
"Na serwerze wymagane są ustawienia: cl_updaterate oraz cl_cmdrate większe niż 50 / rate większe niż 12000 / ex_interp mniejszy niż 0.05 (ban do 12h)".

Powinno być chyba, że cl_upd oraz cl_cmd od 50 wzwyż, rate od 12000 wzwyż i interp od 0.05 w dół.
--

A co do BH, to może w ogóle tego zabronić, wtedy nie będzie niejasności i domysłów. Na grzyba te bynnyhopy?
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#12 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:12

Ja nie czaję tego (podkreślone i pogrubione):
"Zakaz używania flashbugów, spoglądania poniżej krawędzi ścian i skrzynek (np. z AWP) (ban do 7 dni)."

Czytam to i nie kumam o co tu kaman. Niech ktoś mi to wyjaśni obrazowo.
--
A tutaj:
"Na serwerze wymagane są ustawienia: cl_updaterate oraz cl_cmdrate większe niż 50 / rate większe niż 12000 / ex_interp mniejszy niż 0.05 (ban do 12h)".

Powinno być chyba, że cl_upd oraz cl_cmd od 50 wzwyż, rate od 12000 wzwyż i interp od 0.05 w dół.
--

A co do BH, to może w ogóle tego zabronić, wtedy nie będzie niejasności i domysłów. Na grzyba te bynnyhopy?

1. weź sobie AWP na train'ie i tam przy respie CT masz taką małą pochylnie i z niej możesz pod ścianą patrzec na odnoge ;-)

co do przedostatniego to dobrze jest napisane

ostatnie to chyba w ogóle bez sensu :O byś potrafił to byś wiedział do czego on jest potrzebny :x
  • 0

#13 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:17

No jak dobrze napisane, skoro przykładowo "wyższe od 50" znaczy, że nie może być 50, a 51 ewentualnie. Wiem, że to takie "milimetry", ale jakieś znaczenie ma to zawsze.

Co do BH to wiem doskonale do czego służy. Ale może by po prostu wycofać to z serwa. Każdy będzie grał normalnie i jak wcześniej napisałem, nie będzie nieporozumień i rozkminek.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 17 czerwca 2008 - 10:18

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#14 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:21

przyjdzie ktos nowy, bedzie skakal bh, powiesz mu ze nie mozna to caly serw cie wyjmieje MilczaR ;p
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#15 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:26

Niby racja :]
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#16 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:30

MilczaR chyba jesteś księgowym ;p

Na serwerze wymagane są ustawienia: cl_updaterate oraz cl_cmdrate większe lub równe 50 / rate większe lub równe 12000 / ex_interp mniejszy lub równy 0.05

tak będzie dobrze?
  • 0

#17 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 czerwca 2008 - 10:50

Proste :D

Sory za moją aptekarską dokładność :]
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#18 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 23 września 2008 - 06:51

W regulaminie serwera TP znajduje się następujący punkt:
# Zakaz podpowiadania przy pomocy programów komunikacji głosowej np. Battlecom, Gamevoice, Teamspeak, Ventrilo itp. (ban do 30 dni)
A w regulaminie serwera FFA nie ma takowego więc wnoszę o uzupełnienie regulaminu na FFA, chyba, że dyskryminujecie FFA i uważacie, że każdy sobie może wejść i podpowiadać na vt/ts


6. Zakaz podkładania tzw "cichej bomby" oraz rozbrajania z latarką.
w tym punkcie regulaminu FFA nie ma określonego czasu kary wnoszę o karę do 7 dni jak w reg. TP
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#19 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 23 września 2008 - 06:56

na ffa kara za latarke?? po co ?? przeciez to jest luzny serwerek?
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#20 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 23 września 2008 - 07:00

Zrobione. W razie watpliwosci innych osob, pisac, zawsze mozna zmienic.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0