Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
259 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 07 lipca 2008 - 12:10

Witam :)
Postanowiłem stworzyć drugą część "Tawerny" po tym mało profesjonalnym (nie obraźcie się chłopaki mi się podobało 6/10) fragmovie graczy tegoż serwera.
Proszę o nadsyłanie paczek z demami, opisami akcji, czasem akcji i real nickiem na maila makkow@vp.pl lub jeśli wam to bardziej odpowiada możecie uploadnąć na jakiś hosting i podać tutaj linka. Postaram się go wykonać profesjonalnie :) , mam tam jakieś plecy (SaVagE, dagier etc. zawsze chętni do pomocy:D) i umiejętności jest aż nad to.

TERMIN NADSY?ANIA DEM UP?YWA Z DNIEM 1 WRZEŚNIA.

Powtarzam paczka(rar,zip) ma zawierać:
- demo
- czas akcji w notatniku
- real nick
Zależy mi szczególnie na multikillach i fragach z awp, jakieś pestki z dgla też podejdą. Nieziemskie farty / fatalne pomyłki w mniejszych ilościach :)

MaCho pozdrawia :)

Użytkownik MaCho edytował ten post 07 lipca 2008 - 12:13

  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#2 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 07 lipca 2008 - 12:12

pokaz co potrafisz? :F
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#3 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 07 lipca 2008 - 12:14

Daj parę dem to Ci pokaże :)

BTW. Oglądałeś mozę IGNITION produkcji sVg ? Film powstał przy mojej pomocy :( )

Użytkownik MaCho edytował ten post 07 lipca 2008 - 12:17

  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#4 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 07 lipca 2008 - 12:15

podejscie widac pro ale co z umiejetnosciami skoro umiesz robic tego typu zeczy to napewno masz cos na swoim koncie juz
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#5 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 07 lipca 2008 - 12:20

Masz tu wersję STREAM Ignition
http://pl.youtube.co...h?v=dnyW4PRv8M0

Pomagałem w kwestii technicznej :) magic bullet i maska w aae i takie tam duperele z adobe effectsa

Użytkownik MaCho edytował ten post 07 lipca 2008 - 12:21

  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#6 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 12:27

Dokladnie, pokaz jakis film najpierw co go zrobiles ... bez tego nawet demek nie daje.

tej ja tez pomagalem w filmie Ouiemu, hahaha!

Tak czy siak to ja chyba mialbym go zrobic za jakis czas ten film '.' bynajmniej juz tak mowilem kilka dni temu '.'

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 07 lipca 2008 - 12:29

  • 0

#7 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 07 lipca 2008 - 12:31

Podsyłac dem nie będę bo dema z ffa są blEEEEEEEEEEEE. Ale filmik jako efekty z chęcią bym zobaczył. (;
  • 0

#8 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 07 lipca 2008 - 12:31

mozna pakowac juz zgrane dema ?
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#9 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 12:32

Co tak sceptycznie podchodzicie? :F ;]

Jak nie chce ktoś wysyłać dem to niech nie wysyła... po co o tym pisac i nabijac?

Dobrze by było jakbyś MaCho zrobił chociaż jakis 3 minutowy fragmovie aby można było zobaczyć co nie co ;]
Ja tam mogę wysłać niedługo kilka akcji...

Użytkownik rahH edytował ten post 07 lipca 2008 - 12:33

  • 0
Dołączona grafika

#10 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 07 lipca 2008 - 12:38

Dobrze by było jakbyś MaCho zrobił chociaż jakis 3 minutowy fragmovie aby można było zobaczyć co nie co ;]
Ja tam mogę wysłać niedługo kilka akcji...

Gdybym miał na czym to nie ma problemu.

tej ja tez pomagalem w filmie Ouiemu, hahaha!

Nie rozśmieszaj mnie człowieku Oui nie potrzebuje pomocy bo siedzi w tym z 3-4 lata.
A SavagE to swój chłop i trochę sie znamy.

mozna pakowac juz zgrane dema ?

Nie bardzo wiem o co ci chodzi... dema notatnik w rar i juz.
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#11 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 07 lipca 2008 - 12:41

macho jak faktycznie wspoltworzyles ten film to szacun ^^

a wy zamiast od razu rzucac ze nic nie dajecie bo pewnie "nie umi" to byscie czolo pochylili :X

jakby mi sie udalo cos przyfarcic to ci podesle na pewno jakies demka.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#12 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 12:44

ej maczo, maczamp czy jak Cie tam zwa, czemu tak dlugo demka przyjmujesz ? :| Do 1 wrzesnia powiedzmy zbierasz demka to tak do grudnia bys film skonczyl ?! Do 1 wrzesnia to praktyczie prawie 2 miesiace na demka co ty chcesz godzinny film zrobic ? :| na takim film ludzie beda przysylac sporo akcji, zobacz na Tawerna Movie #1, 2 tygodnie demka byly zbierane a jest tego chyba z 10 minut.
  • 0

#13 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 12:50

Wiesz co MaCho jeżeli posiadasz takie zaplecze twórczo-techniczno-moviemakerowskie jak w filmiku wyżej pokazanym przez ciebie to stoję za tobą twardym murem :D A akcyjki napewno ci wyśle :) Mam nadzieję że ten pomysł przejdzie i zachęcam również innych do wysyłania swoich akcyjek, jeżeli jak już mówiłem wcześniej macho dysponuje takim zapleczem jak w filmiku to razem z naszymi fragami z Tawerny może wyjść z tego coś ciekawego tak więc nie przegapcie okazji :D
  • 0

#14 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 07 lipca 2008 - 12:51

ej maczo, maczamp czy jak Cie tam zwa, czemu tak dlugo demka przyjmujesz ? :| Do 1 wrzesnia powiedzmy zbierasz demka to tak do grudnia bys film skonczyl ?! Do 1 wrzesnia to praktyczie prawie 2 miesiace na demka co ty chcesz godzinny film zrobic ? :| na takim film ludzie beda przysylac sporo akcji, zobacz na Tawerna Movie #1, 2 tygodnie demka byly zbierane a jest tego chyba z 10 minut.


hahahah bo pado 1/4 dem została wysłana a 3/4 Predator sam ściągnął jak widział coś ciekawego na serwerze :>
  • 0

#15 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 07 lipca 2008 - 12:57

ej maczo, maczamp czy jak Cie tam zwa, czemu tak dlugo demka przyjmujesz ? :| Do 1 wrzesnia powiedzmy zbierasz demka to tak do grudnia bys film skonczyl ?! Do 1 wrzesnia to praktyczie prawie 2 miesiace na demka co ty chcesz godzinny film zrobic ? :| na takim film ludzie beda przysylac sporo akcji, zobacz na Tawerna Movie #1, 2 tygodnie demka byly zbierane a jest tego chyba z 10 minut.

Człowieku czemu tak na mnie najeżdżasz nie pasuje to nie wysyłaj swoich dem. Dałem taki termin ale pozgrywane juz bede mial wszystko wcześniej, są wakacje i niektórzy wyjeżdżają a nie siedzą i grają na FFA jak jakieś nou lajfy bez przyjaciół bo na dworze jest 30C. A niech przysyłają dużo demek będzie z czego wybierać, mogę i 4h film zrobic jak Ci tak bardzo zależy.
Poza tym sam za niedlugo wyjezdzam i nie bedzie mnie przez jakis tydzien z hakiem potem znow bede do 28 bede mial wiec z 12-13 dni nad tymi demami które mi zostaną przesłane. Moze i do konca wakacji bym to stworzył jesli bym jeździł wszędzie z laptopem ale takim nou lajfem nie jestem więc konkretna robote zaczne w połowie sierpnia i około wrzesnia gdzies to skoncze (moze na moje urodziny 16.09 :D)

Taki film to ja robię w miesiąc moze troche wiecej więc nie sapaj tam jak nie masz o tym bladego pojęcia, po za tym jak kolega wyzej wspomnial predator sam demka wyszukiwał a ja gram na tym serwie 2 tyg i nie siedze tam nonstop tylko jak mi sie bedzie chcialo to wbije :) więc to ludzie z łaski swojej beda wysyłac dema i to od nich bedzie zalezalo ile ich bede mial i kiedy skoncze prace.

BTW. Zmiana metody wysyłania dem, proszę o upowanie na jakims hostingu (rs,mu off) i przysyłania linków na GG:8444730.
Z góry dzieki.

Użytkownik MaCho edytował ten post 07 lipca 2008 - 01:01

  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#16 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 07 lipca 2008 - 01:10

hahahah bo pado 1/4 dem została wysłana a 3/4 Predator sam ściągnął jak widział coś ciekawego na serwerze :>

Ooo wreszcie ktoś mnie docenił :)


Maczo... Mam nadzieje że film wyjdzie lepszy niż mój, dam ci dema, nie tylko moje, bo cośta zostało jeszcze nie wykorzystane z TM I. Ale wjazd na forum miałeś niezły - 1 post i już wyjeżdża że zbiera dema :D Powodzenia, moviemaking mnie zmęczył, znamy się więc zawsze służe pomocą, choć nie wiem czy jej będziesz ode mnie potrzebował :P

Po cichu liczyłem że bl00keRs zrobi 2 część, ale tak też super, bl00keRs 3 częśc zrobi nie ? :P

Użytkownik Predator edytował ten post 07 lipca 2008 - 01:15

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#17 Cwaniak

Cwaniak

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 02:02

Trzymam kciuki, oby sie udalo :D I azeby nie odbiegal jakoscia wykonania od naszego xD
  • 0

#18 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 07 lipca 2008 - 02:06

Hostingi
http://www.sendspace.pl/
http://www.filefactory.com/
http://www.wyslijplik.pl
http://www.speedyshare.com/

Linki podawać na forum lub wysyłać na GG
GG:8444730


MaCho
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#19 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 07 lipca 2008 - 02:18

napewno jakies demka zapodam.. ale czy sie znajda w filmie to juz mala szansa lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> :D jak piszesz ze bez fartow to lypa ;D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#20 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 lipca 2008 - 02:36

Czego narzekacie???
KOsztuje to coś was??? Kolega się zaoferował więc możemy to wykorzystać.
Ja ze swojej strony moge dac np 2 giga ftp na demka i nie bedzie trzeba uzywac zadnych rapidsharów itp

Banda krytykantów sie zebrała...
Tak jak to Tyro kiedys napisal - "jak do roboty i obowiązków to nie ma chętnych. a w krytykowaniu to każdy mistrz..."

kazdy nastepny post (piszac dosadnie) "z dupy" będzie kasowany, a piszący będzie nagrodzony warnem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0