Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co czytacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 czerwca 2010 - 02:04

MilczaR, http://gamingcrew.pl...?showtopic=5623 :D

Anioły i Demony, druga część po Kodzie Da Vinci, lepsza moim zdaniem. Dalsze też podobno trzymają fason, lecz nie dane mi było tego sprawdzić osobiście :wink:
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#42 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 czerwca 2010 - 02:12

Amciek o czym Ty piszesz :)
"Anioły i Demony" nie jest drugą częścią "Kodu Da Vinci". A&D powstały przed Kodem.
Ja pytam o "Klucz Salomona". W zasadzie książka ostatecznie nie ukazała się pod takim tytułem. Brown postanowił zmienić tytuł na "Zaginiony Symbol". Książka miała premierę z pół roku temu, czy na jesieni.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#43 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 21 czerwca 2010 - 02:23

Ja obecnie czytam "Beaty, Rymy, Życie"


Książka "Beaty, Rymy, Życie. Leksykon Muzyki Hip-Hop" to pierwsze w naszej części Europy wydawnictwo tak głęboko przedstawiające ten fenomenalny styl muzyczny.

Leksykon stanowi prawdziwą Biblię dla każdego fana muzyki rap. W części encyklopedycznej znalazły się sylwetki ponad 900 artystów z całego świata - przede wszystkim z Ameryki, ale także z najbardziej rozwiniętych scen - m.in. francuskiej, brytyjskiej, niemieckiej i oczywiście polskiej.

Wśród licznych dodatkowych tekstów znajdują się m.in. słownik 100 fachowych pojęć hiphopowych (od acapelli i adlibs do turntablismu i white labels), przewodnik po najważniejszych wytwórniach i stylach rapowych, teksty o historii rapu w Polsce i Ameryce, a także listy klasycznych płyt ze Stanów i Europy.


  • 0

#44 Ciirii

Ciirii

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 września 2010 - 08:23

Ja w między czasie czytam Warcrafta ^^

niesamowite książki !! ^^

Polecam przeczytac ^^
  • 0

#45 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 08 września 2011 - 12:47

Parę tytułów ode mnie:
- metro 2033 i 2034 (aż żałuję, że ruskiego nie znam bo oni mają pełno książek w tym klimacie), za jakiś czas ma się ukazać po polsku Piter (życie w innym metrze),
- bóg urojony (parę dni temu zacząłem drugi raz, najlepsze co do tej pory czytałem),
- z czasopism to Świat Nauki,
- jakiś czas temu zacząłem biblię (polecam szczególnie osobom wierzącym, bo niestety w szkole niewygodnych dla kościoła fragmentów nie usłyszymy),
- co prawda w formie audiobooka, ale lubię posłuchać książek S. Kinga.

Szukam tytułów audiobooków w klimacie sf, jakby ktoś znał coś ciekawego to pisać.

@edit, jak mogłem zapomnieć :D
http://www.kosciol-s...unzy-kanon.html

PS. amerykański portal FSM oferuje 250.000$ osobie, która udowodni, że Jezus nie jest synem Latającego Potwora Spaghetti. Z taką kasą myślę, że przyciągnęlibyście ludzi na serwer DM i stałby pełny (po uprzednim obiecaniu nagród itp.)
Tak w ramach ciekawostki jeszcze: http://wyborcza.pl/1...ak_pokonal.html

RAmen.

Użytkownik ulti edytował ten post 08 września 2011 - 12:56

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#46 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 11 lipca 2012 - 01:40

Od czego by tu zacząć :?
-Wszystkie części Harrego Pottera
-Zwiadowcy 1-10 (czekam na 11 ;) )
-Wiedźmin (1,2 -czytam 3)
no i lektruuuury szkolne :D

Jak zakończę wiedźmina nr.3 to będę czytać Gears Of War : Pola Aspho i Gears Of War : Ostatni z Jacinto. :)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0