Skocz do zawartości


Zdjęcie

de_forge


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 czerwca 2007 - 09:57

Nazwa mapy: de_forge
Link do pobrania :
link
Objętość : 5mb
Kilka screenów :
poniżej

Opis mapy :
mapa typu DE, dwa BS'y. jest to de_cbble o innym klimacie.

Twoj komentarz dlaczego ją chcesz - rozwin wypowiedz a nie jednym zdaniem - przekonaj nas do niej
:

mapa duża, wiele możliwości dojść do BS. ponieważ jej schemat jest bardzo podobny do cbble, nie powinno być problemów z ogarnięciem, ale ma inny klimat więc stanowi dobrą alternatywę tamtej zgranej do znudzenia mapy.

Załączone pliki


Użytkownik tyro edytował ten post 21 czerwca 2007 - 10:46

  • 0

#2 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 03 czerwca 2007 - 10:51

ja bym ją zamienil z cbble :P
  • 0
Dołączona grafika

#3 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 03 czerwca 2007 - 01:01

Ja wole starego dobrego cbbla http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif NIE!
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#4 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 czerwca 2007 - 07:48

wczoraj rozegrałem pierwsza poważniejszą grę na tej mapie. wcześniej biegałem po niej z jakimiś francuzami czy belgami, ale to było tylko zwiedzanie.
mapa jest duża, większa niż cbble, posiada dwa dodatkowe korytarze "matrixy", pomiędzy respem terro a bs'em B oraz między bs'em A i bs'em B.
na cbble do B trzeba wbijać wąskimi drzwiami, tu można podejść od tyłu prosto za skrzynki. tak samo ct z A muszą wbijać na B przez bramę, tu mogą obejść od tyłu wprost na schody za skrzynkami przy bs'ie. (na screenie czerwone kwadraty). te korytarze zmieniają znacznie strategię rozgrywki na mapie, mapa jest bardziej "nieprzewidywalna", mniej schematyczna. ale za to większa. chociaż grając nawet 3on3 nie mieliśmy problemu ze znalezieniem się i rozgrywki były dynamiczne.

w sumie bardzo mi się podobała. lubię co prawda de_cbble, ale jest juz "zgrana" i "wymęczona" jak wszystkie standardy i trochę nudzi. w jakiejś tam przyszłości można ją wymienić na forge. na razie mam nadzieję, że będziemy ja grali na wieczorach dziwnych map.

Użytkownik tyro edytował ten post 04 czerwca 2007 - 07:52

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0