Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Wiadomosc]Far Cry 2 znamy wymagania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 01:50

Ubisoft podał w końcu wymagania sprzętowe dla jednego ze swoich nadchodzących hitów, Far Cry 2.

Wymagania minimalne są następujące:
Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+ lub wyższy model
Karta graficzna:NVIDIA 6800 or ATI X1650 lub wyższy model, Shader Model 3, 256 Mb pamięci
Pamięć: 1 Gb

Zalecane natomiast takie:
Procesor: Intel Core 2 Duo Family, AMD?64 X2 5200+, AMD? Phenom lub wyższy model
Karta graficzna: NVIDIA 8600 GTS lub wyższy model, ATI X1900 lub wyższy model, 512 Mb pamięci
Pamięć 2 Gb
Dźwięk: rekomendowana karta dźwiękowa 5.1

Oprócz tego została podana lista kart graficznych, które będą kompatybilne z pozycją. a będą to:

Karty NVIDII: 6800, 7000, 8000, 9000, 200 oraz 8800M i 8700M dla laptopów.

Karty ATI: X1650-1950, HD2000, HD3000, HD4000.

Tak więc mamy już świadomość, czy Far Cry 2 będzie śmigał na naszym sprzęcie czy też nie. Gra pojawi się na półkach sklepowych jesienią tego roku.



?ródło: gaminator.pl
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#2 Gość_KWItek_*

Gość_KWItek_*
  • Guests

Napisano 08 sierpnia 2008 - 01:59

ludzie tutaj narzekają, że ledwo im CS chodzi, a Ty im jeszcze smak na FC2 robisz. :(

mi ofc nie pójdzie:D
  • 0

#3 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 05:39

uh uh to chyba mniejsze od crysisa wymagania?

we wrzesniu niby ma byc fc2 ta?
  • 0
Dołączona grafika

#4 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 08 sierpnia 2008 - 05:41

tja i mniejsze wybagania bo Ci od crysisa ssia jadra i nie potrafia gier robic na normalny sprzet :D
  • 0
:>

#5 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 05:52

no to wystarczy że w kompie wymienie tylko wszystko i bedzie hulac -.-
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#6 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 07:11

ulti resia sie zapytaj on Ci powie co zrobic zebys na tym kompie gral na full detalach bez zacinki i 30fps bo w tej grze tylko to chyba sie przyzwoicie juz gra :)

Tak ogolem gralem kiedys troszke w jedynke i ciekawa byla :D dwojka bedzie miazga.
  • 0

#7 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 09 sierpnia 2008 - 12:31

ja osobiscie mam nadzieje ze nie bedzie taka nudna jak crysis bo praktycznie kazda misja wygladala tak samo a pomiedzy nimi wialo nuda

a co do far cry 1 byla po prostu zaj**iaszcza... i jednego czego sie obawiam w przypadku 2 to przerost formy nad trescia jak to mialo miejsce w assasins creed bo na moje oko po co komu jakas technologia dzie ktorej cienie beda sie ukladaly bardziej realistycznie na obiektach statycznych??;/
tak 99% graczy w ferworze walki tego nie zauwazy a podnosi to tylko wymagania sprzetowe
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#8 blEEE

blEEE

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisano 09 sierpnia 2008 - 05:01

Hmm teoretycznie mój komp spełnia zalecane wymagania, ale jak to bedzie w praktyce to sie zobaczy. :X
A co do AC to IMO gra była ciekawa jezeli chdzi o fabułe lecz faktycznie jezeli chodzi o akcje to po paru "skrytobójstwach" zaczelo mnie to wszysto nudzic- zbyt duza monotonia.
  • 0
Dołączona grafika

#9 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 09 sierpnia 2008 - 05:25

zeczywiscie wymagania zaj**iscie niskie mi nie pojdzie za rok se nowego kompa sprawie to zagram :P
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#10 `tRuue

`tRuue

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Lubelskie

Napisano 08 grudnia 2008 - 02:07

Ja bym nie miał problemu z tą grą... ale niestety ściągnełem i przy wyborze instalacji mam małego zonka. A chciałem Zagrać ;-(
  • 0
\"miałeś przyjaciela, niby w ciebie wierzył, nie ma go przy tobie to nigdy nim nie był..\"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0