Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Wiadomosc] Splinter Cell Conviction


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 08 sierpnia 2008 - 10:32

Ubisoft tworzy nowego splinter cella wstepne plany to wydanie gry w 2009 r. daleko do premiery zapewnie 10 razy bedzie przekladana ale gra bedzie pewnie nie malym hitem !
na jutubie mozna znalesc juz trailer ktory swietnie pokazuje co do tej pory tajny agent bedzie robil http://pl.youtube.co...h?v=GzVySazMVeY

jest nawet ktorki gemplej http://pl.youtube.co...feature=related

to co znajdzie sie w grze zobaczycie tu http://www.gry-onlin...016.asp?id=9441 jest tez kilka skrinow

ja osobiscie sie nie moge doczekac premiery i kupie w 100%

swoja droga musze powiedziec ze fishera ladnie postarzeli prawidlowo i stracil tez to cos co sprawialo ze byl doskonaly w poprzednich wersjach gry nie bylu mozliwosci wtapioania sie w tlum czy wziecie kosza ze smieciami i rzucenie w typa ktory cie sledzi wspaniale to wymyslili agent tez zaczyna dzialac na wlasna reke
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#2 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 11:32

gralem kiedys na starym kompie w jedynke splinter cella to kozacka byla. na nowym kompie przeszedlem ze 2-3 misje w chaos theory i jakos nie chcialo mi sie dalej grac i wywalilem. w tego nowego duble nie gralem. Jakos nie chce mi sie w offline z kompem gry grac... ale w tego nowego mysle ze zagram bo zayebiscie sie zapowiada.

Użytkownik rahH edytował ten post 08 sierpnia 2008 - 11:33

  • 0
Dołączona grafika

#3 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 08 sierpnia 2008 - 11:43

ja koncze double agent i srednio mi sie podobal zawiedziony jestem ze dali az 4 czy 5 misji w kwaterze terrorystow wszystko na czas ( nie zebym nie zdarzyl ale mie to denerwuje) a jednoczesnie brak pelnego ekwipunku bawienie sie w robrajanie bomb nie bardzo juz bawi chociaz musze przyznac natrudzilem sie prz tym troszke i pomyslowo to zrobili jednak po 5 rozbrojonej bombie myslalem juz o ostatniej i co sie stanie jak skoncze kupie sobie tego poprzedniego jest tani i zobacze co tam wymyslili i porownam

juz teraz mozna stwierdzic ze nowy bedzie wyjatkowy i inny porownojac chociaz trailery z double agent i tego nowego Conviction

Użytkownik KoNiO edytował ten post 08 sierpnia 2008 - 11:47

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#4 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 19 marca 2010 - 01:34

Koniu masz rację, według mnie Double Agent to mało ciekawa propozycja, nie zachwycił mnie... Mi najbardziej spodobała się Pandora Tomorrow, Chaos Theory też może być, ale wolę Pandorę.
Co do nadchodzącej części mogę powiedzieć, że już mi się podoba :D Zobaczymy jak będzie się w to grało, a póki co czekamy do kwietnia z tego co gdzieś przeczytałem Dołączona grafika
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0