Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 września 2008 - 11:54

Witam, mam taki nietypowy problem i nie ukrywam, że szukam do niego rozwiązania. Gdy tylko w mapcyclu pojawia się mapa piranesi, wyrzuca mnie z serwera i pojawia się komunikat : "map de_piranesi differs from server's", nie mam raczej jak jej pobrać gdyż to mapa podstawowa... CO z tym fantem można zrobić? :)
  • 0
Dołączona grafika

#2 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 września 2008 - 11:58

reinstal steam

btw nie ten dzial...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#3 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 17 września 2008 - 12:15

ta blind format od razu albo niech nowego kompa kupi. Usun mape po prostu i poczekaj az ci sie z serwera sciagnie.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#4 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 września 2008 - 12:17

ta blind format od razu albo niech nowego kompa kupi. Usun mape po prostu i poczekaj az ci sie z serwera sciagnie.

Nie mogę mapy usunąć, gdyż jest podstawowa,a podstawowe z tego co widzę są w plikach data spakowane, mogę się mylić, ale nie znalazłem żadnych map standartowych w swoim folderze. I liczyłem inną odpowiedź niż reinstall steam :) pzdr ;]
  • 0
Dołączona grafika

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 września 2008 - 12:32

verify local files....
problem byl juz opisywany w paru tematach na naszym forum....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 września 2008 - 03:28

Przejrzałem dział pomoc i nie znalazłem poruszenia tego problemu, w mapach też nie trafiłem na podobny przypadek... A problem wciąż istnieje.. Jeśli ktoś byłby łaskaw w wolnej chwili odnieść się do tego i podać mi rozwiązanie byłbym niezwykle wdzięczny lub choćby naprowadzić gdzie leży kwestia, że ten plik jest inny od tego na serwerze... Pozdrawiam.
  • 0
Dołączona grafika

#7 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 18 września 2008 - 06:29

probowales sciagnac mape z neta i wkleic po prsotu to katalogu maps?? moze zadziala... nie wiem kombinuje pomysle nad tym jesli sie nie uda to pozostanie to co bl1nd napisal... ;]
  • 0

#8 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 18 września 2008 - 06:43

tak jak czapka napisal zassaj sobie mape dodaj do katalogu maps, jak go nie masz(bo czesto tak jest) to stworz sobie katalog w cs_pollish wtedy automatycznie mapy powinny sie wyresetowac(wyjdzie na to ze zadnej mapy nie bedzie nawet podstawowych) i bedzie zasysac wszystkie
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#9 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 września 2008 - 08:30

FFFF nie musisz usuwać swojej mapy. Wystarczy, że zmienisz jej nazwę, a wstawisz przy tym nową - tę która pójdzie, a przynajmniej powinna pójść. Jeśli jednak i to nie zadziała, to ja nie wiem... Nie ogarniam takich problemów.

Jedynie co mogę zaproponować, to przesłanie Ci mapy od siebie przykładowo na maila.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 września 2008 - 10:10

FFFF nie musisz usuwać swojej mapy. Wystarczy, że zmienisz jej nazwę, a wstawisz przy tym nową - tę która pójdzie, a przynajmniej powinna pójść. Jeśli jednak i to nie zadziała, to ja nie wiem... Nie ogarniam takich problemów.

Jedynie co mogę zaproponować, to przesłanie Ci mapy od siebie przykładowo na maila.


Jakbyś mógł tą mapkę podesłać to byłbym bardzo wdzięczny, nie wiem czy też tak macie, ale ja wszystkie podstawowe mapy i modele mam w jednym pliku C:\Program Files\Steam\SteamApps\counter-strike.gcf także odpada usunięcie mapy w jakikolwiek sposób. Mam konto oparte na CS:CZ, także może to coś zmienia, kkkarlik@interia.pl mój mail jakbyś mógł to byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam :)
  • 0
Dołączona grafika

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 września 2008 - 01:12

a ja powaznie mowie - kliknij prawym klawiszem na counterstrike (w zakladce games na stem) wcisnij properties nastepnie znajdz zakladke local files i wykonaj verify
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 19 września 2008 - 10:31

Wielkie dzięki Owi, sam bym nie doszedł do tego, że jest taka opcja, pzdr:)
  • 0
Dołączona grafika

#13 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 września 2008 - 02:49

No właśnie... Coś zaczęło mi się przypominać. Sam mam konto oparte na CZ i także miałem, bądź czasem miewam takie problemy. Sztuczka Owiego kompletnie wypadła mi z głowy.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0