Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mapcykl serwer tp


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: mapcykl (20 użytkowników oddało głos)

jakie mapki chcielibyscie grac?

  1. de_nuke (13 głosów [7.83%])

    Procent z głosów: 7.83%

  2. de_dust2 (13 głosów [7.83%])

    Procent z głosów: 7.83%

  3. de_dust (8 głosów [4.82%])

    Procent z głosów: 4.82%

  4. de_inferno (15 głosów [9.04%])

    Procent z głosów: 9.04%

  5. de_aztec (7 głosów [4.22%])

    Procent z głosów: 4.22%

  6. de_prodigy (10 głosów [6.02%])

    Procent z głosów: 6.02%

  7. de_dawn (5 głosów [3.01%])

    Procent z głosów: 3.01%

  8. de_piranesi (9 głosów [5.42%])

    Procent z głosów: 5.42%

  9. de_tawerna (11 głosów [6.63%])

    Procent z głosów: 6.63%

  10. de_storm (5 głosów [3.01%])

    Procent z głosów: 3.01%

  11. de_train (12 głosów [7.23%])

    Procent z głosów: 7.23%

  12. de_cpl_fire (10 głosów [6.02%])

    Procent z głosów: 6.02%

  13. de_cpl_mill (11 głosów [6.63%])

    Procent z głosów: 6.63%

  14. de_chateau (9 głosów [5.42%])

    Procent z głosów: 5.42%

  15. de_cbble (15 głosów [9.04%])

    Procent z głosów: 9.04%

  16. de_kabul (10 głosów [6.02%])

    Procent z głosów: 6.02%

  17. de_vertigo (3 głosów [1.81%])

    Procent z głosów: 1.81%

Głosuj

#1 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 25 września 2008 - 02:12

Wybierzcie cos z tych mapek bo mapcykla obecny dzienny staje sie poprostu nudny momentami jak sie mapy zaczesto powtarzaja


1)nuka- wszyscy znaja nie bede sie rozpisywał mozna 3 razy w godzine spotkac obecnie na serwerze dla ciekawskich prosze wejsc:)

foka prosze tutaj :
fota1


2)dust2- kolejna norma kazdy zna a jak nie to poczytac sobie:) kontynuacja dusta dosc dobrze przygotowana

fota :
fota1

3) dust - mapka wymagajaca ale do ogarniecia 1 z pierwszysch jakie gralem w cs'a . Polecam.

foty:
fota1
fota2

4)de_inferno - Inferno to stosunkowo młoda mapa, gdyż zadebiutowała w Counter-Strike 1.1 (wraz z Dust 2).

fota:
fota1

5)aztec - mapke wszyscy znaja klasyka cs'a moze nie zbyt interesujaca bo mapka czysto pod taktyki ale wymaga zastanowienia sie

fota:
fota1

6) prodigy - na ta mape klade prawdziwy nacisk brakuje poprostu jej, jest to dobry serwer a ta mapka jest naprawde swietna wiec dobrze by było zeby znalazla sie w mc dzinnym chociazby

foty:
fota1
fota2

7) dawn - urozmaicony de_dust pozycja warta zastanowienia jest bardziej ogarniety od dusta(terro ma wiecej rozwiazan) milo sie gra, rozmiar 1,5 mb

foty:
fota1
fota2

8)piranesi - mapka dobrze przygotowana taktycznie ciezka do ogarniecia, ale ciekawa przez sama korone i 2 besy dosc daleko od siebie polozone :)

foty:
fota1
fota2

9) tawerna - mapa serwerowa zauwazylem ze jej brakuje niestety screenow nie mam bo komputerek przeszed gruntowne zmiany u mnie , wydaje mi sie ze powinna byc granna z samego faktu pamieci o niej :)

10)storm- mapa ciekawa, burze i tak dalej :) do rozpatrzenia, dosc mocno niczy zasoby systemowe takze lud o slabszym sprzecie podbnie jak na aztecu moze marudzic, rozmiar ok 4 mb

foty:
fota1
fota2

11) de_train - pociagi ukochane przez wiekszosc nie przeze mnie , stala pozycia, ktorej nie moze zabraknac na serwerze tp(chociaz byloby to piekne)

foty:
fota1
fota2

12)de_cpl_fire -Na zamówienie szefów Cyberathletic Professional League, Barney stworzył dwie mapy - jedną z nich jest de_cpl_fire, która jest rozgrywana na zawodach. Mapa ewoluowała, początkowo jeszcze pod nazwą de_clan2_fire, była mniejsza i trochę prostrza. Obecnie dystans pomiędzy Terro i CT jest większy.
rozmiar 2,80mb

foty:
fota1
fota2

13)de_cpl_mill-Cpl_mill to druga z mapek, zrobiona na zamówienie CPL. Pierwsza wersja, nosiła nazwę de_clan1_mill i w sumie niewiele różniła się od obecnej. Mapka bardzo grywalna.
rozmiar 1,83 mb

foty:
fota1
fota2

14)de_chateau -Ogólnie de_chateau wypada bardzo korzystnie, i może być miłą odmianą po dustach, aztekach czy innych trainach. Szczególnie gdy na serwerze jest dużo ludzi, a składy są wyrównane.
rozmair - 4,53

foty:
fota1
fota2

15)de_cbble- 2 bs'y , mapka znana wiekszosci ciekawa.

foty:
fota1
fota2

16)de_kabul - mapa bardzo pozytwna z tym ze moim zastrzezeniem byloby uzycie tego kabula z 2 bsami co kidys byl grany

foty:
fota1
fota2

18. de_vertigo.



Pozdrawiam i prosze o zamkniecie wczesniejszego postu

chodzi glownie o urozmaicenie mapcyklu badz dodanie kilku map szczegolnie tych co ludnosc chetnie by pograla:)

Użytkownik Masmix edytował ten post 25 września 2008 - 08:24
tak jak prosiles, reszte dopisz wedle uznania

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#2 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 września 2008 - 02:15

i chcial bys dd1 dd2 i dawna naraz? omg 1 mapa dustowa to juz duzo a co dopiero 3 oO

nie dawac piranesi bo chora mapa... tero szybciej wbiega na A niz ct.. pozatym czesto serwer przy niej pustoszeje;] mozna dodac azteka i prodka ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#3 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 25 września 2008 - 02:28

Ja jestem za tym. żeby w MC znalazła sie mapa de_tawerna :D

Czemu nie ma de_vertigo ? :O

Użytkownik Snifer edytował ten post 25 września 2008 - 02:30

  • 0

#4 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 25 września 2008 - 02:30

DALEM WYBOR PODALEM WIEKSZOSC MAP DE_ JAKIE ZNAM WYBOR NALEZY DO ludnosci nie narzucam nikomu mapy przeciez??
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#5 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 września 2008 - 03:08

to ze nie ma de_tawerna to jest dramat! kochalem ta mape jest tyle opcji na niej ze shock!! ale zawse wszyscy ze nie bo denna a jak poznali to chwalili
  • 0

ws2xe1.jpg


#6 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 września 2008 - 03:45

no wlasnie dajcie znowu de_tawerna zajefajna mapka ..pamietam moj pierwszy raz na tym serverze (TP) to wlasnie gralem na tej mapce (tob byly piekne chwile xD).
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#7 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 25 września 2008 - 03:48

de_tawerna ujdzie, ale napewno chcialbym d1 kultowa mapka, dawn tez jest gites(ewentualnie jedna z nich bo podobne) no i oczywiscie prodigy nie wiem czemu tego nie chcecie grac ;/ i kabul ale wolalbym z 1 bs( dla tt trudna mapa ale do ogarniecia) brakuje mi map z 1.5 bo tam wlasnie na tych grywalem ale na 1.6 zauwazylem ze ludzie sa zrazeni do tych map i pytanie dlaczego? ;/
  • 0

#8 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 września 2008 - 03:52

de_tawerna ujdzie, ale napewno chcialbym d1 kultowa mapka, dawn tez jest gites(ewentualnie jedna z nich bo podobne) no i oczywiscie prodigy nie wiem czemu tego nie chcecie grac ;/ i kabul ale wolalbym z 1 bs( dla tt trudna mapa ale do ogarniecia) brakuje mi map z 1.5 bo tam wlasnie na tych grywalem ale na 1.6 zauwazylem ze ludzie sa zrazeni do tych map i pytanie dlaczego? ;/


czyli tawerna ma szanse:D co do d1 to bez admina w tt bedziemy mieli herezje w postaci kampienia na respie, kabul ok ale duzo ludzi go nie lubi (tez nie wiem czemu), prodek tez bez adma albo kumatej osoby w tt nie ma sensu... przerabialismy to kiedys....
  • 0

ws2xe1.jpg


#9 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 25 września 2008 - 04:33

pbl to ja sie deklaruje na to iz bede gral na tych mapach w tt i bedzie git;d no prosze chcociaz na probe dajcie na miesiac;p
  • 0

#10 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 25 września 2008 - 05:51

imo bezsensu topic, jeszcze nie tak dawno byl zmieniany mc i elegancko jest, a ten topic imo bezsensu.

BTW. Na serwa wrzuccie cpl_fire.
  • 0

#11 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 25 września 2008 - 06:23

de_cheteau ewentualnie de_cbble wyrzucić bo ludzie uciekają z serwa.

@edit

de_verigto dodać to jest mapa :]

Użytkownik QK mjetek edytował ten post 25 września 2008 - 06:23

  • 0
(;

#12 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 25 września 2008 - 07:51

blookers topic bylby bezsensu jakby poplynal, a ludzie sie wypowiadaja ze czegos brakuje(dodalem map kilka w nadziei,ze w koncu cos sie urozmaici) btw sam to zrobiles, wiec ocb?
tu nie chodzi o zbedne komentarze, co jest z sensem co bez sensu, ludzie glosujcie! kolejnym krokiem bedzie zlozenie oferty do "Panow rzadzacych" z prosba o dodanie do obecnego kilku pozycji.

Palacz co do mapek, w ktorych bez admina nie ma ogaru to sam wiesz ze zdarza sie na d2, inferno ze bez ogarnietego teamu tez jest cieko t cos zdzialac:) chodzi o podnoszenie poziomu nie banie sie map:)

jezeli chodzi o de_dust to zamiennie proponowalbym de_dawn latwiej w t sie gra a prawie ta sama mapa.

Pozdrawiam i zachcam do wypowiadania sie na temat sworzenie tego posta zajelo mi troche czasu wiec prosilbym o sensowne wypowiedzi i glosowanie.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 25 września 2008 - 09:03

Dobra robota Plaj, tez jestem za zdecydowanym urozmaiceniem w postaci przede wszystkim prodigy. Może dla odmiany jeszcze mapka z VIPem - oirlig? na TP bardzo dobra w sumie, kwestia do przemyślenia na 100%, bo obecny mapcykl jest troszkę za wąski.. Prodek, aztec i fire wg mnie powinny dołączyć do obecnych.
  • 0
Dołączona grafika

#14 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 25 września 2008 - 09:14

A ja powiem tylko tyle, widać, że temat założył ktoś kto nie zna historii forum. Wiele razy było wałkowane o niektórych mapach:
as_... te mapy wcale się nie nadają nie ma sensu ich wrzucać
de_kabul po paru rundach mapa staje się da snajperów a terro boi się wyjść więc odpada
de_aztec to samo
de_prodigy za mało możliwości ma terro mapa odpada
de_tawerna mapa dobra na FFA nie na tp zbyt wiele przejść i jest zbyt pokręcona
de_dust odpada terro boi się wyjść z trupy (czasami trafi się team gdzie paru pociągnie zespół i zrobią rasz ale jak zginą parę razy to im się odechce wbiegać
de_dawn j.w
Btw. mc niedawno był układany i jak na razie nie widzę potrzeby aby tworzyć takie tematy jedynie nad czym można myśleć to de_tuscan
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#15 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 września 2008 - 09:17

jedynie nad czym można myśleć to de_tuscan


przeciez to jest cpl_mill tylko bez paru szczegolow.. wiec po co dodawac taka sama mape tylko z innymi teksturami? :P

aztek_15 byl dobry i chyba najlepszy z aztekow;] bylbym wylacznie za dodaniem tej mapy do mc ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#16 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 25 września 2008 - 10:17

"Pozdrawiam i zachcam do wypowiadania sie na temat! sworzenie tego posta zajelo mi troche czasu wiec prosilbym o sensowne wypowiedzi i glosowanie." - czytać i rozumieć, to czynność do wyuczenia.
zachecam tez moona do przeczytania opini na temat map, o ktorych sie tak energicznie wypowiada kilka postow wstecz. Wg mnie mieszane uczucia tam panuja, czyli glosy sa podzilone? bez pisania takich "bezsensownych postow nigdy nie dowiemy sie czego lud pragnie, a jest to serwer public. Jezeli jedynym wyznacznikiem dodawania map ma byc strach przed tym ze w terro czy w ct sobie fragow nie ponabijam, bo nie wierze ze team potrafi grac tp, to proponuje zamkniecie tematu, zostanmy przy mapach standardowych i najlepiej takich ktore kazdy laik potrafi ogranac.

Wszelkie uwagi co do bezmyslnosci prosze kierować na priv! nie trudno jest napisac na forum wiadomosc chyba ze lubi sie nabijac posty to kontynuowac, tutaj jednak prosilbym o wypowiadanie sie na temat map ktore by sie przydaly i o niczym wiecej. Pozdrawiam!

A ja Ci mówię, że nie ma co zmieniać mc kolejny raz skoro niedawno był układany na nowo więc nie mieszaj ludziom w głowach. Wiele z tych map było dodawane po kilka razy i coś w tym jest skoro zawsze trzeba było je wyrzucać//mOOn_

Użytkownik mOOn_ edytował ten post 26 września 2008 - 01:52

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 września 2008 - 11:01

ja od zawsze bylem przyjazny innym mapom niz zelazny standard.
Wiele osob mnie popieralo a potem na serwerze pusto na tych mapach. Kazda z tych map powyzej (oprocz bodajze dawn) zaliczyla przez poltorej roku z jakies 2-3 wizyty w mc i zawsze byla wywalana. Mimo ze to sa dobre mapy
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 września 2008 - 05:54

Dokladnie Owi, wiec imo bezsensu robic cos co juz bylo ... obceny mc jest w miare ludzie graja tylko, zeby cpl_fire dodac.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 26 września 2008 - 05:56

  • 0

#19 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 września 2008 - 11:21

Imo. mapy są dobre tylko trzeba je pomieszać. Pisałem już o tym ale w innym temacie. Trzeba dać tak, żeby była mapa standard i taka mniej spotyakana po niej. bo to się robi nudne jak najpierw jest inferno, d2, nuke i train pod rząd a pozniej piranesi, cbble i chetau. Ew. można dodać de_cpl_fire bo z tego co pamiętam cieszyła się stosunkowo sporą popularnością.

Użytkownik Blood edytował ten post 26 września 2008 - 11:24

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#20 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 września 2008 - 05:01

Imo. mapy są dobre tylko trzeba je pomieszać. Pisałem już o tym ale w innym temacie. Trzeba dać tak, żeby była mapa standard i taka mniej spotyakana po niej. bo to się robi nudne jak najpierw jest inferno, d2, nuke i train pod rząd a pozniej piranesi, cbble i chetau. Ew. można dodać de_cpl_fire bo z tego co pamiętam cieszyła się stosunkowo sporą popularnością.

czytam juz po raz ktorys post o tym... czy my o tym samym serwerze rozmawiamy???

mapcycle wyglada tak :
de_train
de_piranesi
de_inferno
de_cpl_mill
de_vertigo
de_nuke
de_cbble
de_dust2
de_chateau

i to od dawien dawna
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0