Skocz do zawartości


Zdjęcie

Geneza nicku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#41 ADK/Nie.

ADK/Nie.

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Ełk, Mazury

Napisano 10 grudnia 2008 - 04:37

Więc tak.. Od początku jakichkolwiek gier w jake miałem przyjemność grać używałem nicku "ADK" (od imienia Adrian, a znajomi na mnie Adek wołają). W "Przedstawmy się" zapomniałem dodać to iż jestem od jakichś 7 lat stałym konsumentem
C21H30O2 (dla niewiedzących co to jest PW proszę z uwagi na wiek niektórych osób czytających te forum :P), a że działanie tej substancji ma charakter relaksujący, więc grałem na tzw. "lajcie". Więc pewnego dnia dałem sobie nick "lajt" do którego wiele osób sie przyzwyczaiło w tym także i ja.
Jeżeli chodzi o nick "Nie." to zupełnie nie mam pojęcia skąd się on wziął w mojej głowie :P ale se dałem i całkiem mi się spodobał :D heheh
  • 0

#42 MAc

MAc

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 01:45

mój nick, to skrót jakże pieknego imionka Maciuś ;)
  • 0
TPAG BANDA

#43 songoku

songoku

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Ską…d:Rzeszów

Napisano 13 grudnia 2008 - 02:16

mój nick SonGokU pochodzi z anime dragon balla.Jak byłem mały z 8 lat temu oglądałem to anime.Kiedyś byłem u kumpla i on to oglądał i sie pytam co to jest a on dragon ball :D Zacząłem oglądać sam :D . I z tond nick SonGokU :X
  • 0

#44 bJszop

bJszop

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
  • Ską…d:Bialystok

Napisano 13 grudnia 2008 - 02:36

mój nick jest od ksywy z szkoły "biszop" a dlaczego J? bo od kochanego klubu Jagielloni! :)
  • 0
Bądź dumny jesteś POLAKIEM

#45 ADK/Nie.

ADK/Nie.

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów
  • Ską…d:Ełk, Mazury

Napisano 14 grudnia 2008 - 12:04

?ółto Czerwoni !!!

:D Mazur też popiera bJshop ;)
  • 0

#46 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 grudnia 2008 - 05:44

No super, a ja Lecha ale to nie temat o tym ;x
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#47 BaSior

BaSior

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 302 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 15 grudnia 2008 - 08:01

z moim nickiem to bylo tak: na fonie mialem Kamasutre :rolleyes: i koledzy mnie tak nazywali
potem gralem w warcrafta III tft i koledzy nazywali mnie poprostu KaMa i tak zostalo :P
  • 0
Wraca monster, zrobię Ci ponownie roller coaster,
nie możesz zapomnieć o mnie, proste, znowu zwiastuje postęp

#48 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 03:44

Może odświeze ten temat i ktos jeszcze sie wypowie :)



Ja to probowałem sobie wziąc ksywke "Piasek" od nazwiska, ale samo brzmiało tak bleee , a jakby dać p1@$3k to znowu beznadzieja.. Juz półtorej roku gram codziennie na innych nickach , ale pamietam ze kiedys babcia powiedziała do mnie jakos (nie pamietam jak to bylo) Plastus (:D) no i powrocilem do tego i ze plastus tak dziecinnie brzmi to dałem sobie pL4stII, przy czym I to jest imię 'wielbionej przeze mnie' dziewczyny, a .dll dodane tak dla jajc poprostu ^^
  • 0
Dołączona grafika

#49 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 czerwca 2009 - 04:00

Hehehe z moim nickiem nie było nigdy problemu miałem kiedyś w tibi Dirdi . Lecz brzmi jak widać :D , a z racji ze Biszopy i Boćki na mnie mówili na osiedlu Dejdaaa to w 1.6 postanowiłem taki nick dać. Jak nie trudno się domyśleć od nazwiska ^^. Za sprawą Bodziaaa został zmieniony bo powiedział wprost : Zmień ten wieśniacki nick krecie B) (sam jest kretem :D).
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#50 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 23 czerwca 2009 - 04:24

że ja tego tematu nie widziałem.. :O

mój nick powiecie że prosty :D niby Maciek Maciek ale njee!

kiedyś w szkole graliśmy LANwars (tak sobie nazwaliśmy, drużyna z klasy 4 osoby, turniej szkolny grany po lekcjach). Na początku grałem na nicku Fryzek (od nazwiska - przyp. mrówka :D ) ale podejrzewali mnie o haxy to zrobiliśmy manewr z kumplem, udaliśmy że ja ide do domu a niby na moje miejsce przychodzi rezerwowy gracz (lama, do dziś baty w hl1 dm dostaje :D) to sobie nick zmieniłem na MACIEK (kumpel mój imiennik). A że tak baardzo nubowsko ten nick wyglądał to sobie zmieniłem na AMCIEK :D potem z nuduf pozmieniałem wielkości literek itede.

dużo wcześniej niż w/w historia, grałem sobie jeszcze w cs 1.1 na kochanym stałym łączu SDI tepsy u kuzyna w 3mieście, nawet do klanu mnie przyjęli :O i miałem nick takiej postaci <^[GH]^> ZupKa z racji tego, że po raz pierwszy gdy siadałem do gry tam oblałem się pomidorową xD

w necie znajdziecie mnie pod nickiem właśnie Fryzek, w 3mieście mówią na mnie Baja :D a w Toruniu baksik :D także MilczaR, piąteczkę przybijam. ;)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#51 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 czerwca 2009 - 04:26

a ja se od nazwiska uciąłem 3 ostatnie literki, dodałem "L" i jest se will ;] ;o
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#52 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 06:29

jak ja bym mial takie proste nazwisko, tez bym 'se' zmienil ale z tym jest problem  - zazdroszcze tym co sobie hajtowe niki od nazwiska biora ;D
  • 0
Dołączona grafika

#53 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 23 czerwca 2009 - 06:48

rapol - z zycia wzięta. Tata tak na mnie mówił od małego, ale ksywa przyjeła się w poźniejszych czsach, przez...(to było tak z 5 lat temu, z 6)
Grałem w klubie piłkarskim (nawet nieźle mi szło :P) i nadszedł czas, gdy kupiłem sobie Total90(żółto-czarne) w hurtowni, bo w sklepach jeszcze ich nie było. Wiecie co czułem jak to miałem na swoich nogach - tylko och i ach. I przyszedł piękny dzień, gdzie koreczki położyłem na biurku i leżał obok nich marker. Następnego dnia wsadziłem korki do torby i pojechałem na mecz. Wyjmując swoje koreczki w szatni zobaczyłem wielki napis RAPOL - oczywiście mojemu tacie się nudziło, a to że wrócił z jakis imienin to zrobił to co zrobił. I tak koledzy upatrzyli i zostało, choć na moje szczęscie nikt nie zobaczył drugiego napisu na podeszwie, który brzmiał..."CIPEK" - skąd mój tata ma takie pomysły to nie wiem. Rapol zostało na tych korkach, bo nie dało sie zmyc , a ten drugi napis na podeszwie to nawet podczas meczu zszedł, bo wtedy gralismy w deszczu

W csa gram krótko, więc pierwsze co zrobiłem to zmiana nicku na rapol. Lecz czasami gram pod nickiem rapcio oraz kapcio, bo to takie do rymu. I często mam jakąs minke przy nicku, to tylko świadczy o tym, że moja morda w realu jest ciągle wesoła.
pozdr.;)
  • 0

#54 pL4stII .dll

pL4stII .dll

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 08:59

rapol - z zycia wzięta. Tata tak na mnie mówił od małego, ale ksywa przyjeła się w poźniejszych czsach, przez...(to było tak z 5 lat temu, z 6)
Grałem w klubie piłkarskim (nawet nieźle mi szło :P ) i nadszedł czas, gdy kupiłem sobie Total90(żółto-czarne) w hurtowni, bo w sklepach jeszcze ich nie było. Wiecie co czułem jak to miałem na swoich nogach - tylko och i ach. I przyszedł piękny dzień, gdzie koreczki położyłem na biurku i leżał obok nich marker. Następnego dnia wsadziłem korki do torby i pojechałem na mecz. Wyjmując swoje koreczki w szatni zobaczyłem wielki napis RAPOL - oczywiście mojemu tacie się nudziło, a to że wrócił z jakis imienin to zrobił to co zrobił. I tak koledzy upatrzyli i zostało, choć na moje szczęscie nikt nie zobaczył drugiego napisu na podeszwie, który brzmiał..."CIPEK" - skąd mój tata ma takie pomysły to nie wiem. Rapol zostało na tych korkach, bo nie dało sie zmyc , a ten drugi napis na podeszwie to nawet podczas meczu zszedł, bo wtedy gralismy w deszczu

W csa gram krótko, więc pierwsze co zrobiłem to zmiana nicku na rapol. Lecz czasami gram pod nickiem rapcio oraz kapcio, bo to takie do rymu. I często mam jakąs minke przy nicku, to tylko świadczy o tym, że moja morda w realu jest ciągle wesoła.
pozdr. ;)

OMG ale ci ojciec ksywki wymysla :DxD
  • 0
Dołączona grafika

#55 lolek

lolek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 10:28

Teraz ja opowiem swoją Historie

Grałem kiedyś w grę o nazwie Linage 2 miałem tam nikck "lolencjusz" aż to długi nick to ludzie z klanu skrócili go do lolek. w cs za czołem grac chyba na 1.5 pod nickiem Kamikadze grałem na koncie mojego brata na servie Autokom TP. ale kiedyś ktoś wszedł na tym nicku i musiałem zmienić wiec wybrałem "lolek". mój nick nie pochodzi od skręcania lolków ani od "Bolka i lolka"
  • 0
x - 116
y - 2

#56 pawzad

pawzad

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 11:09

pawzad- PAWeł ZADrożny

A wszystko zaczelo sie od zakladania pierwszej poczty na wp. Jakies Pablosy i temu podobne byly zajete, wiec wp zaproponowalo mi  taka ksywke i spodobalo mi sie. Pozostalo tak do dzis :)

A w szkole mowia jeszcze na mnie Magister, Profesor, ale to z powodu okularow.
  • 0

#57 Xzibit

Xzibit

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 11:13

Pewnie większość kojarzy mój nick ... pewnego dnia sie zafascynowałem tym oto wykonawcą i jakos tak został mi ten nick . uzywam go juz od 3 lat :D a w rl mówią do mnie Ryży :D
  • 0

#58 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 03:06

Ja kiedyś często zmieniałem nicki, bo ciągle mnie fascynują nowe osoby na świecie i oddając im cześć zapodaję sobie owy nick by się z nimi utożsamiać ^^ Kiedyś miałem takie nicki: maly ( to moje osiedlowe pseudo ^^ wzięło się z tego, że jestem najmłodszy w rodzinie, a że mam dwóch starszych braci o 5 i 6 lat to nazywali mnie zawsze mały i tak zostało ) CeLcO ( od piłkarza, którego widziałem na MŚ U-19 w nogę, który wygląda identycznie jak Ronaldinho z młodzieńczych lat, ale teraz nic o nim nie słyszę i w ogóle nie wiem czy istnieje ^^ widocznie się rospił :P ) Fans KSW and Pride ( od KSW = Konfrontacja Sztuk Walki, Pride - wiadomo :) wszystkie chwyty dozwolone ) R9 ( od mojego ukochanego geniusza jakim jest Luiz Nazarrio de lima RONALDO, którego po prostu kocham z całego serca jak Real Madryt, a że ma tylko dwie litery to trochę głupio mi się zawsze grało :P ) no i przechodząc do sedna, teraźniejszy nick: LeBrOn mam od tego, że uwielbiam LeBrona Jamesa i imię LeBron ( nawet chciałem dać sobie takie na bierzmowaniu, ale mama mi nie pozwoliła i z resztą i tak nie można pewnie ), a żeby nie było lamersko to dodałem sobie duże O i zamiast LeBron mam LeBrOn, że to ja a nie James :P Ten nick mam już długo z jakieś pół roku, a że wciąż mnie fascynują nowe osobowości, rzeczy to dodaję sobie do nicku aka sraka np. LeBrOn aka MaJ NyGGa :P dziękuję za uwagę

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 01 sierpnia 2009 - 03:11

  • 0

#59 Canabinabanina

Canabinabanina

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów
  • Ską…d:Czytaj wstecz awW !

Napisano 01 sierpnia 2009 - 04:09

W wielu grach używam Ismael (ukradzione kumplowi jakieś 10 lat temu, który nie mógł się zdecydować :D )
Patolog Pan było z szacunku do Patolog Skład-u.
JaLa DreipS - przeczytaj od tyłu ;p
ostrY od nazwiska ;p

Użytkownik Canabinabanina edytował ten post 01 sierpnia 2009 - 04:20

  • 0

#60 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 03 sierpnia 2009 - 10:07

Moj nick aqa tez dziwnie powstal zawsze smakowala i nadal smakuje moja kochana woda "aqua" lemon no i pilem ta wode pilem no i tak sobie wziolem ten nick z butelki i skreslilem ta jedna literke "u" zeby nie bylo tak samo no i mam ;D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0