Skocz do zawartości


Zdjęcie

de_cpl_bomb2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:02

Przydało by się podsumować zgłoszenie bo z tego co widzę narazie oll na JES :P
  • 0

#22 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:39

Może i na serwerze jestem rzadkim gościem, ale skoro już jesteśmy przy dyskusji...

Jestem za NIE. Dlaczego?

Raz, ze względu na szacunek dla CPL-a jako organizacji, nieistniejącej już zresztą. Wszyscy znamy dwie lub trzy, w zasadzie - były cztery, z czego overrun okazała się niewypałem, a grano ją głównie w amerykańskim CAL. Mkay, zatem mamy tutaj trochę jakby podróbkę albo próbę "doklejenia" się do czyjejś renomy czy popularności, wszak mill czy fire popularne są i zaprzeczyć temu nie sposób. Z czystego pryncypalnego powodu wypadałoby więc odrzucić.

Dwa, jest przeciętna. Ani zła, ani dobra, niby wyrównana i urozmaicona, choć nudna na wszechmiar. I niby nie ma się konkretnie do czego przyczepić, może do wykonania, które jest monotonne i nie zachwyca, ale przecież mill też nie wyglądał jakoś wspaniale. Tak, wkurza mnie, że obiektywnie rzecz biorąc nie ma jej co zarzucić. Całość jest trochę jak przeciwieństwo assaulta, który choć zły, nierówny, promujący złe zachowania - nastawiony na kamperów i tych, co chodzą w grupach i pozorują walkę - to jednak assault ma jaja, ten dreszczyk emocji, chociażby gdy człowiek jako TT wychyla się poza "domek" i nie wie, na co trafi po drugiej stronie. Tutaj tego nie ma i nie ma też specjalnie niczego w zamian.

Jeśli mogę zaproponować coś w tym stylu, acz lepszego, to serię de_clan (1/2/3/4), gdzie pierwsze dwie, jak wiadomo, zrobiły karierę w CPL-u, pozostałe dwie - de_clan3_heat i de_clan4_stone, o których mało kto pewnie słyszał - myślę, że byłby warte zainteresowania. Albo de_clanwar11 (nie związana w żaden sposób z tamtymi), o, stąd: http://gamingcrew.pl...?showtopic=3003.

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 13 stycznia 2009 - 06:44

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0