Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brakujące mapy w wersji 1.6


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 10 stycznia 2009 - 04:09

http://www.dajtonagu...topic.php?t=113

Ja osobiście z tej listy dałbym vegas, rotterdam, vostok_cz, tego office'a z bety i któregoś azteka, może z 1.0?

I jako że mapy są opisane niegłupio już pod tym linkiem, czuję się zwolniony z obowiązku regulaminowego ;). To jest inicjatywa, nie konkretna propozycja, jeżeli komuś coś przychodzi o głowy, jakim oldschoolem możnaby serwer urozmaicić, ten temat jest dla niego ;).

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 10 stycznia 2009 - 04:11

  • 0

#2 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 10 stycznia 2009 - 10:34

oO maj gaad, aztec_cs10 ! Kurde ja na nim muciłem boty jak neta nie miałem haha w 1.3 też chyba taki był, nie pamiętam dokładnie bo online zacząłem grać dopiero od wersji 1.5, fajny też vegas, tundra, 747, sige, rotterdam no i stara militia.
Wiec kolego staraj sie, może coś zdziałasz, choć mapy to temat ciężki bo ludzie zatrzymali się na pewnym stopniu ewolucji i wszystko co 'nowe' sprawia im problemy.

Granie tego samego w kółko traci sens po jakimś czasie, każdy wie gdzie stoją snajperki, gdzie się raszuje, gdzie kampuje gdzie lecą FB HE itp...
  • 0
Dołączona grafika

#3 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 01:51

Stara militia niewiele się różni od nowej, siege jest i dziś, choć zmieniał się na przestrzeni kolejnych wersji. A, i w 1.3 był już aztec nowy, ten sam, co w 1.4 i 1.5 :).

Ja bym postawił właśnie na tego azteka głównie, tundre, vegas i rotterdam, myślę, że niektórym co nieco się przypomni ;). Chociaż, z drugiej strony - te starsze cbble, office i foption też złe nie są.
  • 0

#4 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 stycznia 2009 - 10:40

Ja ci kolego bardzo dziekuje ;D bo szukalem map na mappack nowy na swoj server ;D tam przy okazji mam fast download wiec gramy sobie same niestandardowe mapy :D:D
  • 0

#5 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 11 stycznia 2009 - 01:32

A ja Ci kolego powiem, iż wbijam tak sobie patrzę na sygnaturkę i myślę, że powinienem wbijać czym prędzej :).

Jak ktoś zna hasło na ten jego serwer, niech podeśle PM-ke ;). Z góry dzięki.

Użytkownik Atze edytował ten post 11 stycznia 2009 - 02:19

  • 0

#6 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 12 stycznia 2009 - 03:27

Powiem Ci kolego, że na prawdę niezłe zestawienie :) Stara militia to jest coś ale mało osób będzie, które będą chcieli pozamieniać te mapki na parę standardów, a jeśli byśmy je dodali to MC będzie za wielki. Ja bym proponował zrobić jeden dzień w stylu oldschool ale to jeszcze przemyślimy sprawę.

:applause: za pomysł :D
  • 0

#7 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 10:28

Wszystko fajnie, ale nie ma żadnej starej militii, zaręczam! To dokładnie ta sama mapka, co dziś, tyle że różni się jednym przejściem i brakiem "okienka" przy garażu! :)

A, za to jest wiele innych, które polecam. Owszem, nie wszystkie znalazłyby swoje miejsce na stałe, zwłaszcza, że to serwer ogólny, nie specjalistyczny (jak przeróżne twory typu ZM czy Assault Only), ale już np. takiego azteka z wersji 1.0 z powodzeniem można wprowadzić, na FFA nadaje się świetnie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0