Skocz do zawartości


Zdjęcie

de_clanwar11


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 05:35

Jedyna znana mi dobra przeróbka standardowej mapy, ba, jedyna, która w wielu aspektach wydaje się lepsza od oryginału.

Oto jak to wygląda:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I skad ściągnąć można:
http://www.fpsbanana.com/maps/24708

Zapraszam do testów i komentarzy :).

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 13 stycznia 2009 - 05:37

  • 0

#2 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:05

Oczywiście że na JES :D
  • 0

#3 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:07

Ta i co będzie 2 razy d2 ? Myślcie czasem ;(
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#4 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:23

Się usunie się d2 i będzie kein problem :X
  • 0

#5 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:26

moze byc ciekawa. sprawdzi sie ja u Shatana na serwie :)
  • 0

Dołączona grafika

#6 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:40

Ja, że to dust2, zauważylem po w trzeciej godzinie gry :). No, ale to ciężkie warunki były :].

Design jest inny, przejścia też trochę inne i taktyki wymaga innej, ja nie widzę przeszkód.

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 13 stycznia 2009 - 06:41

  • 0

#7 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 stycznia 2009 - 06:51

ciekawa jestem na tak u shatana sie popyka i sie zobaczy czy sie przyjmie^^
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#8 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 07:00

IMHO nie ma takiej kategorii jak "mapa, która się nie przyjmie", kwestia podjętych środków. Jeżeli admini mają regulaminowy zakaz zmiany mapy, czy to poprzez komendę czy głosowanie, pod groźbą bana, to właściwie usytuowana pozycja w mapcycle przyjmie się zawsze. Ot, wystarczy wrzucić ją po jakimś popularnym "betonie", niech to będzie inferno na przykład. I już ;).
  • 0

#9 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 stycznia 2009 - 08:02

Ja widze maly problem ;p jezeli sie tego nie podepnie pod fast downlaod to mozna pomarzyc;p mapa rozpakowana ma 9mb ;p
  • 0

#10 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 13 stycznia 2009 - 08:19

Zamiana za de_dust2 odpada.
Zobaczymy, pogramy, może granice zrobimy i w razie czego będzie na niestandardowe wieczorki.

La scatola magica
Kim Ty w ogóle jesteś? Wpadłeś, piszesz o mapach to byś się chociaż przedstawił :D Widzę, że się starasz ale jak już napisałeś jeden temat o mapach to następne propozycje najlepiej też tam pisz :) To taka rada :) Miłego fragowania na Tawernie :D

Użytkownik Webber edytował ten post 13 stycznia 2009 - 08:19

  • 0

#11 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 stycznia 2009 - 08:39

gralem chwile na niej i mam mieszane uczucia... jezeli moj glos mialby przesadzic o dodaniu to jestem na NIE....

@LSM : co tu komentowac nie podoba mi sie kolorystyka ale mapa fajna

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 14 stycznia 2009 - 09:11

  • 0

ws2xe1.jpg


#12 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 10:03

Zamiana za de_dust2 odpada.
Zobaczymy, pogramy, może granice zrobimy i w razie czego będzie na niestandardowe wieczorki.

La scatola magica
Kim Ty w ogóle jesteś? Wpadłeś, piszesz o mapach to byś się chociaż przedstawił :D Widzę, że się starasz ale jak już napisałeś jeden temat o mapach to następne propozycje najlepiej też tam pisz :) To taka rada :) Miłego fragowania na Tawernie :D


Eee...A ja mam takie pytanie cóź to ma oznaczać ?

Użytkownik w0rms.dll edytował ten post 13 stycznia 2009 - 10:04

  • 0

#13 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 11:26

Webber:

Nie grywam za często, tylko na mapkach, które lubię i tylko w drużynie atakującej, serwer podoba mi się ze względu na atmosferę, choć "idea" wspierania cieniastów pluginami serwera (tzw. "TP") średnio mi odpowiada :).

Tamten temat, jak wiesz zapewne bo i Twój głos widziałem, tyczył się czego innego, zbioru, na jaki natrafiłem - zbioru, którego tematyka jest jak najbardziej ściśle ograniczona i takie dopiski mogłoby co najwyżej mocno zamieszać.

Trzeba więcej serwerów z dobrymi mapkami, ot, dlaczego się staram :). I IMHO jest to pozycja do stałej gry, wyważona, oparta na sprawdzonej koncepcji, niebrzydka, równa. Na niestandardowe wieczorki, to... cs_bikini proponuję ;).

pale:
Jakiś konkretniejszy komentarz? A może porównanie do podobnej mapy tego typu, którą uważasz za dobrą? :)

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 13 stycznia 2009 - 11:39

  • 0

#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 12:21

Webber:

Nie grywam za często, tylko na mapkach, które lubię i tylko w drużynie atakującej, serwer podoba mi się ze względu na atmosferę, choć "idea" wspierania cieniastów pluginami serwera (tzw. "TP") średnio mi odpowiada :).

Tamten temat, jak wiesz zapewne bo i Twój głos widziałem, tyczył się czego innego, zbioru, na jaki natrafiłem - zbioru, którego tematyka jest jak najbardziej ściśle ograniczona i takie dopiski mogłoby co najwyżej mocno zamieszać.

Trzeba więcej serwerów z dobrymi mapkami, ot, dlaczego się staram :). I IMHO jest to pozycja do stałej gry, wyważona, oparta na sprawdzonej koncepcji, niebrzydka, równa. Na niestandardowe wieczorki, to... cs_bikini proponuję ;).

pale:
Jakiś konkretniejszy komentarz? A może porównanie do podobnej mapy tego typu, którą uważasz za dobrą? :)


Eee...czyli że jak każdy "nub" co wejdzie pierwszy raz na serwa dostaje info od BOTadmina "Witaj nubie, z tego że nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie możesz korzystać z pluginu "wallhack" ?yczymy miłej gry" Czy jakoś inaczej bo ja tego nie kleje co napisałęś lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
  • 0

#15 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 12:26

Nie, chodzi mi o takie ograniczenie swobody poruszania się, że n00b zamiast obserwować cztery strony świata wystarczy, że będzie obserwował jedną, bo z innych atak mu nie grozi. No ale, off topic się robi... :)
  • 0

#16 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 10:30

Spokojnie panowie, to jest publiczny serwer i publiczne forum. Każdemu, kto się zarejestrował wolno napisać temat i złożyć każdą propozycję, dopóki mieści się w regulaminie forum. Nieistotne jest czy jest to jego pierwszy czy 1001 post. Każdy nowy użytkownik jest mile widziany, a jego prpozycje powinny być rzetelnie oceniane. Nie życzę sobie tu żadnej "fali".

to tak na marginesie.

Zawsze byłem zwolennikiem nowości. Drażni mnie konserwa, która panuje wśród graczy, nie rozumiem dlaczego nie chcą grać nowych map. Przecież gra to zabawa, a ciągle te same klocki są nudne.
Kiedyś próbowałem wprowadzać nowe mapy na ten serwer, pisałem tematy, ale dawno już odpuściłem, przestało mnie to zajmować. To jest jak walenie głową w mur. W każdej propozycji większość jest na tak, ale po wstawieniu mapy na serwer zaraz odezwie się jeszcze więcej głosów na nie i za chwilę będziemy wyrzucać mapę z mc. A do mapy trzeba np. zrobić strefy, screeny, przetestować ją na serwerze itp. Po co to robić jak i tak potem mapa nie będzie grana. Za każdym razem będzie jęczenie na serwerze o zmianę na d2 i admin w końcu zawsze ulegnie.

Trzeba więcej serwerów z dobrymi mapkami, ot, dlaczego się staram :) .

Kiedyś też tak myślałem, ale mi przeszło. Ta gra jest jak pszczoła. Kiedyś była młoda i piękna i wszystkie trutnie za nią latały. Ale lata mijają, uroda przemija, a ona chciałaby być jak dawniej. Niestety pozostały jej tylko ciuchy i kosmetyki dla zamaskowania zmarszczek, obwisłości i celulitu. Nigdy już nie będzie jak kiedyś. Starość, szarość i wspomnienia.
Szkoda więc pudru, i tak to nic nie zmieni.
  • 0

#17 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 03:02

Zawsze byłem zwolennikiem nowości. Drażni mnie konserwa, która panuje wśród graczy, nie rozumiem dlaczego nie chcą grać nowych map. Przecież gra to zabawa, a ciągle te same klocki są nudne.

Uściślając, ja nie jestem zwolennikiem nowości. Uważam, że najlepsze mapki powstawały siedem czy osiem lat temu i wcześniej, te wszystkie duże, trudne i też w pewnym trochę ambitne, w sensie oryginalności, jaką autor starał się wykazać. Przy wypuszczanych dzisiaj tego nie ma, dziś większość prac jest małych, choć pewnie i lepiej dopracowanych, lepszych formie, ale też i ukierunkowanych na szybką, "losową" rozgrywkę. Sporo jest też prac popisowych, do gry zdatnych, ale na pewno świetnego wykonania nie można im odmówić. Ot, ja generalnie wolę te starsze...

Kiedyś próbowałem wprowadzać nowe mapy na ten serwer, pisałem tematy, ale dawno już odpuściłem, przestało mnie to zajmować. To jest jak walenie głową w mur.

Ja obstawiam, że za bardzo przebierałeś w środkach.

W każdej propozycji większość jest na tak, ale po wstawieniu mapy na serwer zaraz odezwie się jeszcze więcej głosów na nie i za chwilę będziemy wyrzucać mapę z mc. A do mapy trzeba np. zrobić strefy, screeny, przetestować ją na serwerze itp. Po co to robić jak i tak potem mapa nie będzie grana. Za każdym razem będzie jęczenie na serwerze o zmianę na d2 i admin w końcu zawsze ulegnie.

I to, że jej nie będzie, to właśnie wina tego admina, który takich bredni będzie słuchał! Bredni, bo mapcycle, z tego co widzę, jest jawny, co za tym idzie - każda osoba, która decyduje się z oferty serwera skorzystać, z góry zna też i warunki. Taka ingerencja zatem jest cholernie nieuczciwa wobec tych osób (nawet tej jednej!), która nie protestuje, a chce tę jedną mapę zagrać, nieuczciwa, bo wobec tej grupy warunki nie zostały dotrzymane.

Jeżeli na dziesięć osób szesc lubi mape a, b, c i d, dwie a, b i e, jedna a, b i f, i ostatnia f oraz g, to mapcycle powinien wyglądać tak:

a - 25,7 %
b - 25,7 %
c - 17 %
d - 17 %
e - 5,7 %
f - 5,7 %
g - 2,8 %

Dziś wyglądałby tak:

a - 33 %
b - 33 %
c - 33 %

I to jest głęboko nieuczciwe.

Kiedyś też tak myślałem, ale mi przeszło.

Ja kiedyś myślałem inaczej, dzisiaj myślę właśnie tak. Kiedyś kochałem azteka, namawiałem do głosowania na dusta, później na dust2, a teraz widzę, że na publiczne serwery nieporównywalnie lepiej nadaje się office czy vertigo. Taki nuke bywa genialny na klanówkach, a przy grze nie rozplanowanej wcześniej traci cały swój blask.

Ta gra jest jak pszczoła. Kiedyś była młoda i piękna i wszystkie trutnie za nią latały. Ale lata mijają, uroda przemija, a ona chciałaby być jak dawniej. Niestety pozostały jej tylko ciuchy i kosmetyki dla zamaskowania zmarszczek, obwisłości i celulitu. Nigdy już nie będzie jak kiedyś. Starość, szarość i wspomnienia.
Szkoda więc pudru, i tak to nic nie zmieni.

To wreszcie - potrzeba pudru czy szkoda pudru? Ja wolę tę grę taką, jaka była, bez pudru, tandety i błyszczyków (bez kolorków, adminów idiotów, statsów, AMX-ów i durnych, czysto hazardowych, małych mapek), tę na cs_thunder, starym (beta 7) office'ie, klasycznym azteku, cs_tire czy as_forest, gdzie w pojedynkę można zmienić wynik gry; patrzę jednak na sprawę realnie, bo swojego nurtu jestem chyba jedynym zwolennikiem - i oto jest, ciekawie wykonana, rozbudowana, dość duża mapa oparta na znanej koncepcji, zresztą wykonana przez znajomego (mi) mappera - de_clanwar11. I proponuję, myślę, że warto.

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 14 stycznia 2009 - 03:13

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0