Skocz do zawartości


Zdjęcie

szybkie strzelanie z jednostrzałówek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 25 stycznia 2009 - 04:02

Heya,
jest w CoDzie taki motyw, (piszę jakby ktoś nie wiedział), że można odpowiednio przpisując klawisze sprawić, by pistolety i snajperki strzelały jak karabinki ;) Jest to bardzo proste: w opcjach sterowania ustawiamy na klawisz strzału Scroll Up/ Scroll Down... i gotowe! Można to także ustawić z poziomu consoli: /bind MWHEELDOWN "+attack" lub /bind MWHEELUP "+attack". Jeśli gramy tak snajperkami, to tylko na niewielkie odległośći, gdyż odrzut jest potężny.
Nie chciałbym widzieć komentarzy pt. "Boże, przecież każdy to wie" lub " To przecież dla botów". Napisałem ten post dla informacji ogólu, bo nie było takiego tematu. Jeśli choć jedna osoba na tym skożystała, to już jestem zadowolony ;)
tu macie link do filmiku : FILMIK
pzdro ;)
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#2 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 25 stycznia 2009 - 04:08

fajne to lecz nie wiem i nie sądzę by spodobało się to komukolwiek (z adminów i graczy) na jakimkolwiek serwerze :P
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#3 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 25 stycznia 2009 - 07:24

odrzut niemilosierny = mało efektywne, ale zawsze cos nowego o ile bede mial ochote jesio grac to sie wyprobuje;)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#4 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 25 stycznia 2009 - 09:27

efekt duży jest przy strzelaniu z pistoletów, sprawdz, jak ci się ammo skończy w primary weapon. Automatyczy pistolet ratuje skórę ;) Rzeczywiście snajperkami jest bez sensu :|
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#5 DjAdek <~1

DjAdek <~1

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maja 2010 - 08:38

Raczej nikt nie będzie chciał grać z takimi ''bugami''.Ludzie ,którzy nie znaja tego Buga powiedzą ,że to hacker i będzie można się niezle wkurzyć.
A po drugie pomyśl sobie jak będzie wygładał serwer jak wszyscy będą używali tego ''bugu'' ;)
  • 0

#6 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 07 maja 2010 - 10:30

Jak dla mnie taki bind powinien być zakazany.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#7 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 maja 2010 - 10:33

Tylko jak sprawdzisz czy ktoś ma takowy bind?
Jak latam z m14 to ludzie mi pisza zeby nie palil scrolla... :rolleyes:

@down Nie... :dry:

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 07 maja 2010 - 10:40

  • 0
Dołączona grafika

#8 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 07 maja 2010 - 10:38

No bo palisz tego scrolla jak nic. :) Nie wiem jakbym to sprawdził. Dla mnie to i tak jest bezsens i niczemu niesłużący badziew.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#9 Sokół

Sokół

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów
  • Ską…d:Czarnobyl

Napisano 29 lutego 2012 - 09:57

Moim zdaniem jednostrzałówki jak sama nazwa wskazuje są po to, aby strzelać z nich pojedyńczo. Więć mi 9nie wiem jak wam), nie jest to za bardzo potrzebne. ;P


/ EDIT WILL
temat sprzed 3 lat człowieku.. jak już chcesz mieć to konto dłużej niż tydzień na tym forum to nie odkopuj niepotrzebnych tematów

Użytkownik will edytował ten post 29 lutego 2012 - 01:52

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0