Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#161 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 marca 2009 - 03:33

Zawsze możesz uciec do lasu jak Cimoszewicz po atakach politycznych.




hahahahahahahahah :D


dobra Micro napisz w punktach jeszcze raz ,ladnie, co bys chcial zmienic na forum, Owi to moze zaakceptuje i kazdemu z forumowiczow da cos do zrobienia, a sam nie ruszy paluchem , zobaczymy jak to wyjdzie :X

hmmmmm denny pomysl .... xD

Użytkownik wodny edytował ten post 23 marca 2009 - 03:35

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#162 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 23 marca 2009 - 04:43

@dumbass, po przeczytaniu regulaminu "avatar/sygnaturka/userbar dla każdego" szczerze mówiąc nie do końca wiem o co chodzi w konkursie. Konkretnie myślę o linijce:


w dalszej czesci a konkretniej pod napisem regulamin jest wszystko objasnione najjasniej jak to tylko wedlug mnie sie dalo to jest tylko tak o rzucone o kant d*py tytulem wstepu

Jakby nie patrzeć "datki" są dobrowolne i nie powinieneś tego roztrząsać.


nie zgodze sie bo przez jakis czas admini byli zobowiazani do placenia skladek a zwlaszcza w momencie kiedy inni uzytkownicy nie wplacali kasy za sloty a pozatym nawet pomijajac adminow wez sobie tagiego krilly (chyba o niego mi chodzi) ktory wykupil sloty przez sms na dlugi okres czasu zeby wspomoc nas wiec tymbardziej krzyki osob ktore nic nie zrobily a jeszcze oczekuja jakis gratyfikacji za swoja robote sa kompletnie nie na miejscu

wez sobie wyobraz sytuacje skladasz sie z kolegami na jakas kolacje wpada znajomy kogos i zaczyna sie rzadzic miec pretensje i tego typu rzeczy no halo cos tu jest nie tak...

Jestes od niedawna wiec patrzysz na wszystko swiezym okiem. A Ci którzy siedzą tu od dawna (w tym ja) są czasem sfrustrowani wink.gif


tak nawet bardzo pomimo ze jestem z wami nie tak dlugo jak inni i nie wiem czy tylko mi sie tak wydaje czy teraz kazdy o wszystko placze a nie wezmie sie w sumie za nic zeby poprawic sytuacje

w moich oczach co 2 sytuacja wyglada tak ze ktos placze o cos i zaraz leci do owiego ze 2 jest glupi jak w przedszkolu gdzie lecisz do pani bo macius cie uderzyl a juz nie wspomne o kulturze i poszanowaniu innych osob
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#163 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 23 marca 2009 - 04:58

@dumbass, rozumiem że wychodzisz z założenia "Ja już zrobiłem dużo, teraz niech inni robią"? Przynajmniej tak to wygląda z Twoich wypowiedzi.
  • 0

#164 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 23 marca 2009 - 05:05

nie nie o to mi chodzi bo w praktyce nic nie zrobilem co bierze sie z faktuz e nie bardzo wiem co moge zrobic....

bardziej chodzi mi o ten wieczny malkontent ze cos jest nie tak ze cos sie sra ze okres mi sie spoznia

maze jestem podk***iony tym ze musze w pracy sie uzerac z debilami ktorym po 30 razy trzeba tlumaczyc to samo ale generalnie widze ze tu nie jest inaczej a jeszcze sie pluja jacy to sa fajni i niedostrzegaja tego co inni probuja zaprowadzic albo co gorsza jest robione na odp***** zeby nie bylo ze ktos marudzi bo szczerze z mojego punktu widzenia to jak narazie jest tutaj jest moze z 5 osob ktore chca cos zmienic a reszta tylko p*****i wiecznie co jest zle lub placze jaki ktos jest zly

wczesniej jak mialem admina sie nieodzywalem pomimo powiedzmy marnego poziomu wypowiedzi co po niektorych osob wychodzilem z zaslozenia ze reprezentuja osoby zarzadzajace spolecznoscia i musza dawac jakis przyklad a teraz...
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#165 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 23 marca 2009 - 06:43

no wkoncu zes wyrzucił z siebie wszystko gosciu i szczerze powiedział
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#166 pawzad

pawzad

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 23 marca 2009 - 09:05

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem, ze jak ktos chce cos robic dla serwera, to niech robi, a jak nie chce, to niech nie robi. Ja nie robie i nie mam do nikogo pretensji, ze on nie robi.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0