Skocz do zawartości


Zdjęcie

De_survivor


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 lutego 2009 - 09:05

survivor moim zdaniem jedna z bardziej wyrownanych map...

czesto jak na nim gram jest 10:12 / 12:9 itd... jesli sie wam nie podoba to nie grajcie wtedy... i tak serwer pelen ludzi stoi ;)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#42 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 lutego 2009 - 10:58

prosze bardzo http://tawerna-cs.or...cho_tp/maps.php macie tam jak czesto wyrgywa ct ajak tero.. i jak chcecie sie pozbywac map gdzie przewaza jedna ze stron to nuke do wywalenia bo 60+% ct wygrywa, train tez do wywalenia bo ct tez ponad 60% wygrywa.. taka sama sytuacja z vertigo i cbble.. ;) a na survie jest az 52% wygranych ct do 48% terro:o ogromna przewaga ct;/ cpl mill i czetau to jedyne mapy gdzie terro wygrywa wiekszosc rund.. o jakis 1% tt wygrywa nad ct;]

a i jesli juz chcecie sie map naprade pozbywac to popatrzcie na prodigy bo ostatnio o 12 w poludnie czy ktora to byla gralo po 5 rundach z pelnego serwa zrobilo sie 10 osob.. i dopiero na cpl_millu sie znowu serw zapelnil
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#43 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 23 lutego 2009 - 11:33

Prawda prawda WILL !!! Prodigy to się nadaje o kant pupy potłuc !! Survivor niezła mapka jeśli tylko T chce grać TP, bo jak gdzieś razem wjedzie to nie ma mocnych :)
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#44 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 marca 2009 - 08:18

Survivor był dobry 5 lat temu jak sie grało w kafejce, a teraz? Tawerna !!!TP!!! a w mojej ocenie ta mapa nie nadaje się do mc dla serv TP, tak jak militia albo assault. Zamiast tego widziałbym clan_dust1 (o ile tka sie nazywa, mapka była wcześniej[zaproponowana przez blinta] taka mała na szybkie dobre rushe, w taki sposób można potrenować TP)
  • 0
Dołączona grafika

#45 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 08 marca 2009 - 10:48

Wczoraj graliśmy survivor, skład nie był jakiś wybitnie znany, przejąłem kontrole nad prowadzeniem i było tp jak nigdy, wyczekiwanie, ataki wszystko na prawdę super, każda mapa się nadaje tylko trzeba mieć chęci do prowadzenia!
  • 0
Dołączona grafika

#46 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 08 marca 2009 - 03:23

potwierdzam, jak w teamie jest typ, który ogarnie wszystkich i wydrze się, gdzie mają WSZYSCY iść, to mapka jest super. Mnie sie osobiście podoba i podpisuję się za pozostawieniem tej mapki na serwerze :)
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0