Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strychnina Studio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#21 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 26 marca 2009 - 09:38

hmm... skoro Tyro wspomniales o tych wplatach na "ich" konto zeby mieli dostep do nich, to nie jest przypadkiem proba wymuszenia pieniedzy?? nie podchodzi to pod jakis paragraf przypadkiem??
  • 0

Dołączona grafika

#22 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 marca 2009 - 09:41

@FFFF chill out
jak ktoś chce pomóc to trzeba mu podziękować, nie ma co sie unosić honorem, im więcej chętnych do pomocy tym większa szansa na realizację projektu.

@sls
takich kolesi co próbują wyciągnąć od ciebie pieniądze spotkasz w życiu wielu, trzeba byc czujnym i sie nie dac, szkoda czasu żeby się nimi przejmować.
  • 0

#23 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 26 marca 2009 - 09:45

chodzi o to ze mozna gnoja powaznie nastraszyc na przyszlosc. moze sie nauczy troche szacunku ;x

Użytkownik FFFF edytował ten post 26 marca 2009 - 09:46
Już jest wystraszony, wyluzuj.

  • 0

Dołączona grafika

#24 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 26 marca 2009 - 10:05

owszem bylem mocno pijany ale w kwestiach pieniedzy odrazu trzezwieje,takze jak nie na serwer to piwo se ode mmnie kupcie,albo poprostu krzyczcie kochamy Plaja kochamy plaja:) boze kac
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#25 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 26 marca 2009 - 12:13

Napisałem, że wyjaśnię to wyjaśniam..
Widzę, że bystrzy jesteście i nic dodać, nic ująć z tego co wyłapaliście. Jestem młodym gnojem, któremu głupie pomysły w głowie :( Chciałem pomóc Tawernie trochę, nie wiem - może udało się nawet zmotywować do zrobienia tego TT i pomóc przy tym, niestety sprawa wymsknęła się spod kontroli. Wiem, odpowiedzialności czas się nauczyć - chyba będę musiał sobie przyswoić te parę słów.

Bardzo proszę Owi, skasuj moje konto na forum (bana już dałeś), i jeśli jest taka możliwość to zablokuj wejście na forum na IP czy co tam chcesz.

Bardzo przepraszam wszystkich, a szczególnie ekipę TT i Adminów, którym zrobiłem złudną nadzieję na rozrost sprawy. Mówię, jestem głupim dzieciakiem. :/ Będzie trzeba pomyśleć o tym poważnie..

Jednak i tak proszę żeby skończyło się na pouczeniu internetowym, wszystkie moje fałszywe oznaki bytu w internecie dzisiaj skasuję i na razie sam siebie zmuszę do przerwy w zabawie w Administratora. Ciepło się robi, trochę rowerka itd. Bardzo, bardzo bym prosił o niesprawienie mi większych kłopotów..

Wiem, wiem jak to brzmi.. :( ale kręcenia koniec. Życzę powodzenia całej ekipie Tawerny, szczególnie w TT do, którego może się jakoś przyczyniłem. Poznałem tu parę rewelacyjnych osób, parę mniej ale wiem, że jesteście w stanie zdziałać wiele.

End? :( GL tam. Już możesz drukować sls.

Użytkownik Michał Webber Oszust Rurański edytował ten post 26 marca 2009 - 12:14

  • 0

#26 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 26 marca 2009 - 12:24

taaa najbardziej podoba mi sie zdanie "Wiem, wiem jak to brzmi.. sad.gif ale kręcenia koniec". nie wiem czemu ale jakos nie moge w to uwierzyc :) hmm... moze dlatego ze oszukales nas z 10 razy?? sam nie wiem.
  • 0

Dołączona grafika

#27 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 26 marca 2009 - 12:26

Może dlatego, że nawet głupi dzieciak też się może czegoś nauczyć? :X :(
  • 0

#28 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 12:31

Hmmm uwazasz ze to tak latwo przejdzie ?? Ja jestem nieusatysfakcjonowany nie wiem jak reszta.

A propos tematu
Temat ten, twoje konto jak i wszystko co napisales zostanie dla potomnych. Zadne konto nigdy nie zostało usunięte na tawernie (chyba ze duble lub boty). To będzie po części Twoja kara. O pozostałej części kary porozmawiamy potem.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#29 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 26 marca 2009 - 12:37

Czym jesteś nieusatysfakcjonowany?

Słowami nie tak łatwo więcej powiedzieć, przykro mi bardzo i życzę żebyście nie trafili już nigdy na żadnego gnoja. Co więcej mam dodać skoro wszystko wyczuliście? Oczywiście czuję się zobowiązany i jakąś, niewielką sumę ale wyślę na TT. I mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie dalej...

Zaufania nie trudno odbudować, szczególnie, że już raz podpadłem i wiem, że teraz również nie wierzycie pewnie w żadne moje słowo.

Czy ta "pozostała część" kary jest konieczna? Mimo tego co zrobiłem nie możemy dojść do jakiegoś porozumienia? Gdzie Wy będziecie zadowoleni, a ja będę mógł odetchnąć? :(
  • 0

#30 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 26 marca 2009 - 12:46

Ty teraz mowisz o budowaniu zaufania??:O hahahahaah dobre to. myslisz ze nas jakas kasa przekupisz?? nie osmieszaj sie bardziej. a co do pozostalosci kary to zastanawiam sie nad poinformowaniem pewnego urzytkownika NK, o jego zdjeciach ktore kraza po internecie. hmm... to by mnie moze usatysfakcjonowalo.
  • 0

Dołączona grafika

#31 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 26 marca 2009 - 12:46

tym rowerkiem to kolo placu grunwaldzkiego nie przejezdzaj gosciu nie ?? bo sie wywrocic mozesz kiedys
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#32 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 marca 2009 - 12:47

webber grom czy geywera nie wiem jak ci tam... jezeli myslisz ze mozesz setki osob robic w konia (bez obrazy konio :) ) to sie grubo mylisz! wg mnie powinienes dostac taka nauczke zebys ja zapamietal, na poscie typu: "bardzo mi przykro" "jestem gnojem" itp. sie nie skonczy!! czuje sie oszukany, zrobiono ze mnie debila i tak nie bedzie! trafiles w 10 z tawerna i teraz sie nauczysz odpowiedzialnosci za czyny!

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 26 marca 2009 - 12:47

  • 0

ws2xe1.jpg


#33 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 26 marca 2009 - 12:50

Nie mówię o żadnym budowaniu zaufania bo to by na prawdę śmieszne było. I co Ci da zemsta? :( Przepraszam bo czuję, że muszę - proszę, nie wkopujcie mnie jeszcze głębiej. Przyznaję się do winy, zrobiłem coś strasznie głupiego ale takie coś może nauczyć szczególnie, że na prawdę boję się tego co wyniknie.

Czy Wy w dzieciństwie nie robiliście żadnych głupot? :( i czy kończyły się one tak jak chcecie mi to zaoferować? Proszę was bardzo! Zlitujcie się chociaż ten jeden raz!

Edit: Nie mam zamiaru was przekupić ale jestem coś winien w rozwój. :(
  • 0

#34 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 marca 2009 - 12:54

wiesz ile paragrafow zlamales?! czlowieku zastanow sie co robisz! masz malo lat to rodzice grzywne zaplaca... i o "pobiciu" sie dowiedza co cie w pracy zawiesili za nie lol
  • 0

ws2xe1.jpg


#35 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 26 marca 2009 - 12:55

nic nie jestes winien i nic od Ciebie juz nie chcemy!! a co do kary to mysle ze zastanowimy sie wspolnie z wszystkimi @ co zrobic zebys dostal nauczke. Ty teraz zalujesz??:O jeszcze nie masz czego. narazie powinienes sie smiac z tego jacy ludzie sa naiwni, i z tego jak nas wych**ales. a zalowac bedziesz jak z Toba skonczymy.

pozdro. tyle odemnie
  • 0

Dołączona grafika

#36 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 26 marca 2009 - 12:55

Wiem co zrobiłem i żałuję bardzo. Nie wierzcie sobie ale tak! Proszę was żeby ta sprawa została zamknięta między nami, prosze! :(((

Śmiać się? Z czego? Z mojej głupoty i debilizmu? Owszem, można. Na pewno nie z tego jacy jesteście. Wiem, jak to wygląda. Przyszedł, zepsuł i trzeba go ud***ć. Ale bardzo proszę, niech to będzie coś łagodnego :((

Przepraszam :(

Użytkownik Michał Webber Oszust Rurański edytował ten post 26 marca 2009 - 12:57

  • 0

#37 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 marca 2009 - 12:59

fajnie kogos zrobic w ch^^a a gdzy wszystko wyjdzie na jaw plakac i przepraszac za wszystko i prosic o wybacznie .. ludzie;] jak juz cos robisz to wiedz ze potem mozesz miec przez to przesrane;] rozumiem gdybys tylko sklamal co do wieku ale to co Ty zrobiles to juz DROBNE przegiecie;] wiec moim zdaniem nie ma nawet co sie zastanawiac nad jego kara;] bo jest to chyba oczywiste..
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#38 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 marca 2009 - 12:59

last post w tym temacie:
moj kochany tato ma takie powiedzenie: "Najgorsza prawda jest lepsza od klamstwa" i to mi wbijal do glowy od dziecinstwa
teraz Ty poznasz co to naprawde znaczy
  • 0

ws2xe1.jpg


#39 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 26 marca 2009 - 01:05

Wiem o tym palacz :( a najgorsze jak wejdziesz już w jedno kłamstwo to potem trudno jest się z tego wyciągnąć.
To co mi pozostaje.. Przeprosić. I to moje ostatnie słowo na Tawernie. Nie mogę was prosić o złagodzenie kary :( zrobicie jak uważacie. :( Ja już mam dość tego wszystkiego ... Jestem głupim debilem, wiem.

Ave Tawerna. Miło było was poznać panowie. Cześć. :(

Poczekam jeszcze tylko aż mi zepsujecie życie do końca i jakąś decyzję będzie trzeba podjąć. Albo się poprawić albo skończyć z tym. Życzę powodzenia, Bye.

Już jedną karę mam na Google. I tak nie zamierzam się już nigdy bawić w żadne internetowe zabawy. Czekam na kolejne :(

Użytkownik Michał Webber Oszust Rurański edytował ten post 26 marca 2009 - 01:07

  • 0

#40 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 26 marca 2009 - 01:15

hahahaha ale akcja LEZE.


Webberku dobry byles w swojej lamerskiej zabawie ale koniec.

I wiedz jedno - jeżeli nikt z tawerny nie zdecyduje sie na jakies powazne kroki zmierzajace do wymierzenia kary, zrobie to ja, bez wzgledu na skutki. I nie pomoze płakanie.

pozdrawiam.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0