Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strychnina Studio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 marca 2009 - 01:23

nie wiem po co bylo brnac w takie gowno ? po to zeby zrobic z nas idiotow czy sobie problemow...

kazdy robil jakies glupoty za mlodu, jeden gorsze drugi wogole a trzeci siedzi w wiezieniu... kazdy ma nauczke moze i Ty bedziesz i przyjmij lekcje z pokora i nie rob takich glupot bo moze i tu Ci luzno przejdzie ale zobaczysz kiedys zrobisz cos glupiego spotkasz ludzi ktorzy sie nie beda p*****ic i krzywde Ci zrobia wiec naprawde trzeba uwazac co sie robi, gdzie sie robi i co sie mowi...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#42 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 26 marca 2009 - 01:27

Czy ta "pozostała część" kary jest konieczna? Mimo tego co zrobiłem nie możemy dojść do jakiegoś porozumienia? Gdzie Wy będziecie zadowoleni, a ja będę mógł odetchnąć? :(


Jak ty w ogóle jeszcze masz czelność pisać coś takiego ;S Nie napisałeś w sumie nic konkretnego tylko jakieś tam bzdety i smęty i myślisz, że będzie ok ? Wątpię...

Może najlepiej było by powiedzieć temu całemu Łukaszowi, którego michałek zdjęcia dawał na forum, że taka sprawa miała miejsce to pewnie on też dołoży swoje czy :P gorsze do sprawy.

BTW. Jedziesz tam z kupO Rev :D

http://www.youtube.c...h?v=7mRFkwM1A_0

Hehe :D

Użytkownik ScaR edytował ten post 26 marca 2009 - 01:43

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#43 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 marca 2009 - 01:40

Spokojnie Panowie.

wiem, że to co zrobił Webber wszystkich zabolało, ale nie można przesadzać. niech każdy się zastanowi na chłodno, zanim coś zrobi, żeby to nie było nic głupszego od tego co zrobił Webber.

proponuję wszystkim nieco ochłonąć, zastanowić się za jakiś czas, czy i co warto zrobić.

ja jestem usatysfakcjonowany, dla mnie najważniejsze, że prawda wyszła na jaw. cieszę się, że to się tak skończyło, intuicja mnie nie myliła.

jak to się mówi, żegnamy Webbera ozięble, lepiej już nic nie pisz, bo to nic nie da, a tylko podgrzewa atmosferę. na przebaczenie raczej bym nie liczył, przynajmniej przez jakis czas, póki sprawa nie przyschnie.

rozdrapywanie ran nic nie da, życie toczy się dalej. każdy niech wyciągnie wnioski z tej przygody.

lepiej zakończyć ta dyskusję i zając sie czymś pożytecznym.
  • 0

#44 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 02:02

PUblikuję tu moją ostateczną rozmowę z Webberem.

Temat uważam za zamknięty. Mamy adres, mamy logi, mamy wszystko. Jezeli chociaż raz Webber wykręci nam numer to wszystko to zostanie upublicznione.

Jedyne nad czym się zastanawiam to nad powiedzeniem temu Łukaszowi, że Webber się za Niego podszył.

Ten temat pozostanie również dla potomności. Nie będę go usuwał. To jest część kary którą Michał musi ponieść. Tak jak pisałem W 3cim poscie. Google zadba o swoją część kary. Nie wiadomo również czy nie zwróci to uwagi HP Polska. To jest jednak część ryzyka jakie MIchał musi teraz ponieść.

Jeżeli nas dalej oszukuje - niech mu wyjdzie na zdrowie. Wcześniej czy później to do Niego wróci. Trafi po prostu na swego.


484620 13:17:59
Zrobicie co będzie niezbędne. Jak już napisałem, jestem głupim dzieckiem i bardzo boję się tego co wyniknie :( aale wiem, że to będzie nieuniknione :( pozdrawiam.
484620 13:18:34
... a potem będzie trzeba wyciągnąć wnioski i podjąć jakąś decyzję...
Ja 13:25:23
ale stary co Ty sobie myslisz
Ja 13:25:35
i jakbys nas wydymał na kasę to co wtedy by bylo?
Ja 13:25:43
i podawales sie za kogos innego
Ja 13:26:02
i potem jakbysmy zglosili na Policje to kogo by scigali?
Ja 13:26:05
Ciebie czy jego?
Ja 13:26:16
narobiles burdelu to teraz odpowiadaj
Ja 13:26:29
a podejrzewam ze znasz tego typka ktoremu ukradles zdjecia
Ja 13:26:39
mamy do Niego kontatk
Ja 13:26:48
jak mu damy znac co zrobiles to sie na pewno ucieszy
484620 13:29:25
A nie można by załatwić tego między sobą, tzn. pan powiadomi rodziców moich albo ja to zrobię (mogę obiecać, że to zrobie jeśli tylko skonczy sie na pogaduszka z rodzicami). Mi nie zależy na kompie, i tak mam w domu nie ciekawą sytuację ale miałbym i tak za swoje, Wy będziecie mieli pewność, że już nigdy tutaj nie wejdę, a ja dostanę nauczkę i tak wielką. :(
484620 13:31:31
zresztą, i tak powiem dzisiaj rodzicom o tym co zaszło..
484620 13:31:50
skoro i tak ma wyjść i tak. To nie ma różnicy teraz czy za miesiąc.
Ja 13:33:21
masz szczęscie ze na mnie trafiles
484620 13:36:52
nie rozumiem?
Ja 13:38:40
nie przejdzie Ci to lekko,
Ja 13:38:48
ale inny poszedl by z miejsca na policję
Ja 13:38:51
i mialbys przesrane
484620 13:39:28
to co zrobisz? wszystko co podejmiecie i tak skończy się na policji i grzywnach :(
Ja 13:42:00
ja nie chce zadnej policji
Ja 13:42:22
dla CIebie wystarczającą karą jest to, że jesteś po prostu głupi
484620 13:42:37
jestem, zgadzam się.
484620 13:44:01
ale mam nadzieje, że szybko pouczy mnie ta historia :X
Ja 13:44:47
albo tak albo i nie
484620 13:44:57
oby tak..
Ja 13:45:04
wszystk zalezy od Ciebie. Ja nie będę publikował Twego adresu
Ja 13:45:37
jednakże temat zostanie. Nie wiem czy nie powiadomimy tego kolesia za którego się podawałes, tego Łukasza bo mu zrobiłeś po prostu świństwo.
Ja 13:46:17
a tak poza tym temat będzie wisiał. Jak wyskoczy wysoko w google i dowie się o tym HP Polska - firma może mieć do Ciebie pretensje o to, że grasz na jej niekorzyść
484620 13:46:47
No to jak powiadomicie to i tak finał sprawy będzie powiązany z policją. Ja tego chłopaka widzę, praktycznie codziennie, jeśli zbiorę się na odwagę to powiem mu o tej całej sprawie.
484620 13:47:28
trochę się znamy, ale jak palacz napisał.. Najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa..
Ja 13:47:31
to ja sie pytam "gdzie byli rodzice ? " ;)
484620 13:47:35
już wiem, że jakiś sens to ma.
484620 13:48:01
Pierwsza sprawa, mam tylko ojca.. od jakiegoś czasu..
Ja 13:48:15
ja mam tylko mame... od jaiegos czasu
Ja 13:48:19
licytujemy dalej ?
484620 13:49:04
chyba nie będziemy licytować się o najbardziej przykre rzeczy jakie mogę spotkać jednak..
Ja 13:49:08
Poza tym uwierz mi, że po takiej ilości wałków jakie nam wcisnąłeś ciężko mi uwierzyć w jakiekolwiek Twoje słowa, że cokolwiek do Ciebie dotarło
Ja 13:49:37
Masz szczęście ze trafiles na mnie i tyra, że jesteśmy wyrozumiali.
484620 13:49:50
jest tylko jedna różnica, miał Cię kto na pewno nauczyć wiele tej odpowiedzialności.. Nie chcę tutaj rozmawiać o tym bo wiem, że nie jest to sprawa wogóle potrzeban tutaj..
484620 13:49:59
Wiem i doceniam to bardzo.
Ja 13:50:20
Ja temat zamknę, poproszę ludzi aby Ciebie nie nękali, ale w momencie gdy wykręcisz jakikolwiek numer - adres, zdjęcia, logi, rozmowy wszystko jest....
484620 13:50:36
Żadnego numeru nie będzie.
484620 13:51:07
Wiem, że teraz trudno w to uwierzyć ale może nie jestem AŻ na tyle głupi, żeby zrozumieć błąd i jak napisałeś wczoraj - .. wreszcie nauczyć się odpowiedzialności"
484620 13:51:18
może nie jest jeszcze na to za późno.
484620 13:52:15
I mam takie pytanie poza tematem...
484620 13:52:19
Odnośnie Allegro ..
484620 13:52:56
Jeśli konto jest ZAREJESTROWANE na ojca, a tylko dane kontaktowe są podane na mnie to też jest to zabronione . ?
Ja 13:53:52
Poczytaj regulamin allegro i sprawdz. Pewnie dowodem ojca się również wylegitymowujesz;]
484620 13:55:07
nie. Okej, poczytam.
484620 13:55:25
i jedno co na pewno wyciągnę z tej sytuacji to to, że i tak wszystko wychodzi na jaw.
Ja 13:55:34
Ja tą rozmowę opublikuję - jako Twoje ostateczne przyznanie się do winy
484620 13:55:47
Jeśli musisz.
Ja 13:56:54
nie uwazam abym krzywdził Cię w ten sposób
484620 13:57:07
nie ,eni..
Ja 13:57:08
potraktuj to jako część kary.
Ja 13:57:17
zajmij się czymś pożytecznym
Ja 13:57:20
pozdrawiam
484620 13:57:41
również. cześć i życzę powodzenia.


  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#45 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 26 marca 2009 - 02:03

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0

#46 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 03:01

Ok, w sumie to otworzę temat, poniewaz kazdy ma prawo się wypowiedziec.

Jednakże proszę bez grożenia i kulturalnie inaczej polecą warny i bany.

  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#47 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 03:16

Piłka jest krótka, z mojej strony postaram się o to, aby na każdym forum/serwisie internetowym poświęconym sportom komputerowym/gamingom/grom komputerowym, do którego mam dostęp, pojawiła się informacja o takim oto miłym człowieku :)

Na szczęście przynajmniej nie doszło do niczego gorszego, więc ostateczne kroki zostawimy na później ( tj. dane ).

Użytkownik Blood edytował ten post 26 marca 2009 - 03:16

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#48 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 26 marca 2009 - 03:26

Uuu jak mi zelżało w d*pie to twoich przeprosinach...Normalnie lajt :X A pomysł mi naszedł diabelny otóż napiszesz wiadomość do tego pana na NK od którego "pożyczyłeś" zdjęcia wyjaśnisz mu sytuację po czym przeprosisz :)
  • 0

#49 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 03:27

Czyzby ktos się nic nie nauczyl?

http://forum.ster-ga...html#entry79562
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#50 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 26 marca 2009 - 03:39

Na BL juz zbanowalem ^_^
http://www.blacklist...orum/temat/3128
  • 0

#51 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 26 marca 2009 - 03:50

omg masakra:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#52 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 04:00

Ja jednak powiadomilbym o uzyciu czyichs tam zdjec... jest to moim zdaniem najgorsze co mozna zrobic a mianowicie podszywanie sie pod osobe ktora sie nie jest. Jasne mozna to w necie robic i nikt ci nic nie zrobi ale sa pewne granice jak np podawanie czyichs zdjec za swoje....

osobiscie gnojek webber czy jak mu tam ... 0 szacunku odemnie... i nie satysfakcjonuja mnie twoje ''przeprosiny'' bo pojdziesz dalej i tez bedziesz takie numery odstawial... myslisz ze napiszesz przeprosiny i wszystko bedzie miodnie jak za starych czasow ? nie ... ja sie postaram zeby tak nie bylo
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#53 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 26 marca 2009 - 04:15

ja pragne dodac ze mi sie to z glowie nie miesci nie dosc ze nam poobiecywal wszystko cacy zdobyl zaufanie wielu osob to chcial nas okrasc z kasy ktora nie byla przeznaczona dla niego i te zdjecia no poprostu szok ! jedno mnie zastanawia skad taki powazny glos ? to co on zrobil to juz jest przegiecie ! ze tak powiem troche jak kornik ( bez obrazy korniś) chcial nas zezrec od srodka zdobywajac zaufanie wszystkim i turniejem i w ogole i czerpac korzysci materialne
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#54 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 04:25

Konio jak zwykle 100% prawdy. nic dodać nic ująć. Wez idz sprawdz czy w piwnicy Ciebie nie ma ;) :P
Chociaz fakt - Konio ma troche racji ze niszczyl nas od srodka.

Co do zabierania nam jakiejkolwiek kasy. Z tyrem nie jesteśmy dziećmi. Nigdy w życiu żaden sponsor bez wykładania kasy wpierw nie dostałby dostępu do żadnej z naszych rzeczy. Tym bardziej do konta.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#55 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 26 marca 2009 - 04:35

hmmm poczytalem troche. no no chlopak ma "jaja" zeby wykrecic taki numer, no ale niech tylko dostane adres xD nie no dzieciaku nic juz w zyciu nie zrobisz, jedyne co to wyjedz z kraju bo tu napewno nic nie osiagniesz juz kazdy z nas sie o to postara... aha i odwiedze cie kiedys, jak juz skonczysz 18 lat wtedy pogadamy jak facet z facetem, bo nikt czapki w daszek nie zrobi!!!
  • 0

#56 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 04:46

Czapa, jak on skończy 18 lat, to TY już będziesz z balkonikiem chodził :D

Użytkownik Blood edytował ten post 26 marca 2009 - 04:46

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#57 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 marca 2009 - 05:03

-_-




znowu nas ktos oszukal -_- to juz sie robi zenujace, chlopie ! zaufalismy CI ! chcesz sobie zycie sp*****ic naprawde ...
wlasnie tak koncza kombinatorzy ...
brak slow
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#58 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 26 marca 2009 - 06:57

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

http://www.youtube.c...Pn4RhY4k&fmt=18
  • 0

#59 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 marca 2009 - 07:05

To i ja dodam coś od siebie
Człowieku WSTYD ŻAL I BÓL szkoda mi ciebie płaczę nad twym losem (Chlip Chlip). Mogę zrozumieć , że oszukałeś nas na wiek trudno... ale to co uczyniłeś jest złe i podłe. Nie zamierzam ciebie pouczać czy też wypisywać rzeczy typu "dostaniesz w czapke :D" bo to sensu nie ma. Zastanów sie nad swym postępowaniem idź wyspowiadaj się i czekaj grzecznie na kare od @. Wątpię w to ale jak ładnie się pomodlisz może ci ktoś ze społeczności wybaczy. Słowami tymi co się posługujesz w postach swych nic nie osiągniesz, daruj se k.....!!





Idź w Świat i nie wracaj GL & HL
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#60 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 26 marca 2009 - 08:53

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

http://www.youtube.c...Pn4RhY4k&fmt=18


:victory:
masakra :girl_haha:
  • 0

:heart:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0