Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rev - Chill Out!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 31 maja 2009 - 08:46

po co się przejmujesz tymi komentarzami, z tego co widzę 1 frag movie, trzeba sprawdzić co robić a czego nie. Powinieneś to robić głównie dla własnej satysfakcji :)
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#22 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 maja 2009 - 09:01

Po 1 -> Bodziuuu ma racje, rev prosił mnie też żebym zrobił mu ten film, lecz nie miałem czasu i miał on być tylko po to, żeby revik miał pamiątkę z gry na Tawernie.

Po 2 -> bl00kers, wywyższasz swój film, a tak naprawdę zwaliłeś go. Co prawda muszę przyznać, że wszystko jest ładnie zgrane z muzyką, wszystko jest płynne i ładne, ale główną atrakcją twojego filmu, są nie akcje graczy, lecz efekty specjalne, które niszczą cały efekt adrenaliny dla oglądającego. "Widzisz drzazge w oku SonGoku, a u siebie kłody nie widzisz".

Po 3 -> po co w ogóle ta spina ? Każdy komentuje tak jak uważa i tyle. Son Goku na pewno wszystko zrozumie i weźmie poprawki na następny raz. Więc proszę tutaj bez żadnych wulgaryzmów i żeby komentarze były mniej offensywne.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#23 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 31 maja 2009 - 10:52

film lepszy od ''annihilation 2'' bo na netmovies i ster-gaming twardo dawali 5/10 a hajtowi muwimajkerzy jak ener, eldo i pare innych mistrzów jutuba dawali 10/10 juz nie mówiąc o graczach steru. Dąże do tego, że nie kazdy moze stworzyc dobre 1st fragmovie, songo tak jak ktoś wyżej powiedział "zrobił pamiątke'' rev''owi ale ty oczywiscie musisz wszystko gnoic, nie obchodzi mnie ze to twoja opinia, jak masz dawac takie opinie typu dno, 1/10 itd to lepiej nic nie pisz.
Na koniec pochwal się linkiem z boarda i tamtejszymi komentarzami, a moze ja to zrobie
http://board.counter...ic.php?t=114736
a najbardziej odpowiedni post to ocena FiKa (przytoczę wypowiedź)

Ubaw po pachy!
Polecam obejrzeć jeżeli ktoś chce się pośmiać z tego jak można się cofnąć w czasie będąc moviemakerem!

Generalnie to:

- fragi z ffa (takie filmy chyba byly w roku 2000)
- muzyka niekiedy z roku 2001
- częsty brak zgrania muzyki z fragami albo zgranie bez pomysłu (ładnego zgrania brak)
- niektórzy koledzy mają chyba [ bind mouse1 "+attack; +duck" ], kucak gaming
- słaby playerbar
- akcja na aztecu - geniusz! Fajnie jest kampić w tero na respie, nie? Polecam!
- Techniczna rewelka, ponad 20 warstw! PO CO TO CZŁOWIEKU?! Wszystkie te efekty zrobił byś na max 10...
- Niektóre brushe na ekranie są tak bez sensu, że aż się uśmiechnąłem :)
- MROCZNA AKCJA - Crew vs CT + paka... Ginie :>

Generalnie chyba zaczynasz ten sport kolego, ale szczerze? Ja zrobiłem lepszy film klanowy w 2003 niż Ty, 6 lat później, prezentujesz nam tutaj (przed milionami słuchaczy) ten chłam!

Fragi: 3/10
Muzyka: 3/10
Efekty: 4/10
Zgranie m/f: 2/10
RAZEM: 3/10

Btw. Robisz film dla steru, beyonda, gamesnetu, i progamera... Jakie to są strony? POLSKIE, POLSKIE K&#WA POLSKIE.
To po co?! Pytam się po co wtryniasz tam na siłę angielski?! Liczysz na ogólnoświatowy aplauz? :O

Powodzenia na scenie filmorobiacza, oby Twój statek zapału zatonął jeszcze w porcie.

PS. Przyjmij tą krytykę z godnością.

Jak widzisz nie masz się czym spinać więc wyluzuj trochę.
Mogę dostać +20. Songo czym zgrywałeś klatki fraps, mirv, starmovie czy co ?
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#24 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 31 maja 2009 - 02:00

skończcie sie spinać jak dzieciaki w piaskownicy, potraktujmy te posty jako ostrzeżenia, a od teraz każdy taki komentarz z wrzutem dla kogoś będzie traktowany jako +10.

Żal mi Was, byle tylko dokopać komuś.

Aaaa daruje sobie to co miałem napisać.
  • 0
Dołączona grafika

#25 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 03 czerwca 2009 - 05:09

za to ty byles wszedzie i wszystko widziales.

Jestes zwyklym smieciem ktory musi sie dowartosciowac tworzac jakis tam elo hajtowy fragmovie i gnojac innych ktorzy w to sie bawia. Zero ujemne z ktorym nawet nie chce mi sie podejmowac dyskursu bo i tak nie ma pojecia co mam na mysli.

Tez poprosze + 10 %


To w takim razie spojrz na siebie i powiedz kim ty jestes, bo ja sobie sam moge zrobic, nie proszac sie nikogo, jezeli ja smiec to ty mega smiec w takim razie.

Board to jest gowno jak nawet sam Dager napisal.

Rev zrobił sobie pewnie film na pamiątke dla siebie, a nie dla innych i prosząc o oceny, napewno nie chodziło mu o ocenianie przez osoby takie jak Ty.


No jezeli nie chcial abym ja sie wypowiadal to nie musial wcale dawac tutaj tego.

Po 2 -> bl00kers, wywyższasz swój film, a tak naprawdę zwaliłeś go. Co prawda muszę przyznać, że wszystko jest ładnie zgrane z muzyką, wszystko jest płynne i ładne, ale główną atrakcją twojego filmu, są nie akcje graczy, lecz efekty specjalne, które niszczą cały efekt adrenaliny dla oglądającego. "Widzisz drzazge w oku SonGoku, a u siebie kłody nie widzisz".


3 efekty to tez tak duzo, nie ?

Po 3 -> po co w ogóle ta spina ? Każdy komentuje tak jak uważa i tyle. Son Goku na pewno wszystko zrozumie i weźmie poprawki na następny raz. Więc proszę tutaj bez żadnych wulgaryzmów i żeby komentarze były mniej offensywne.


Ja tez nie rozumiem, wszedlem sobie normalnie i skomentowalem film jak kazdy inny a, ze cienko w moim oku wyglada to juz nie moja wina ale autora.

No sory MaCho, ale ja potrafie cos zaczac, sie zaangazowac i to skonczyc w przeciwienstwie do Ciebie, gdzie zaczyna i twardo mowiac "w ch**a wali" olewajac wszystko w miedzy czasie wypuszczajac inny film.
  • 0

#26 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 czerwca 2009 - 06:18

napina o jakis gupi film ^^ zalosne panowie zalosne... nie macie co robic tylko forum zasmiecac i niszczyc sobie klawisze w klawiaturze...
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#27 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 03 czerwca 2009 - 07:26

''inny film'' jesli tak nazywasz jutubowski klip z podłozona muzyką i 6 akcjami, ok.
weź skończ, jeśli w Twoich oczach ten film wygląda cienko to spójrz sobie na chociażby niektóre klipy z działu nasze filmy na nm. W moim przekonaniu jak na 2nd film nie jest zły.. początkowy moviemaker nie odrazu będzie DchozN'em.
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#28 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 03 czerwca 2009 - 07:48

za filmik daje 9,9 / 10. Fajna pamiątka. Osobiście bardzo mi sie podobało. a ten minus 0.1 to za płynnosc. Ale to wina YT. Brawo dla Twórców. ;))
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0