Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiadomość Do Użytkowników Forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 08 czerwca 2009 - 11:10

AD 1

1.Jak już napisałem w temacie wcześniej, zmienia się sposób nagradzania za złapanych cheaterów. Od teraz , jeżeli liczycie na punkty musicie wypisać 3akcje/rundy z dokładnym opisem co wam się tam nie podoba. Odstępstwa od opisywania:
- zgłoszenia adminowi na serwerze(say_team @ "treść"), jeżeli admin zbanuje za haxy kogoś i jest w 100% pewny haxa, zakładacie tylko temat bez czasów i otrzymujecie punkty.
Jest to jedyne odstępstwo żadne zażalenia nie będą uznawane. Możecie robić to charytatywnie. Jeżeli potrzebujecie demo, żeby rozpisać bądźcie spokojni przed napisaniem posta ,napiszcie mi pw, lub steam ten kto ma dojście(demo otrzymacie w 15 minut jak tylko będę dyspozycyjny).
2. W tematach wypowiadamy się jedynie za pomocą wypisywania akcji(razem z czasmami) i uzasadnieniem ich.


AD 2

Każdy temat zakładacie dokładnie ze szkicem. Nie zapominajcie o umieszczaniu w opisu tematu steam id. Każde odstępstwa od wymogów będą karane w ten sposób:
1) upomnienie
2)+10 warn
3)+ 30 warn
4)zakładanie postów w cheaterach jedynie za zgodą moderatora.
Nie myślcie sobie, że to jakieś policyjne nastawienia, po prostu wole poświęcić czas na oglądanie cheaterów niż zamiatanie po was postów, w domu chlewu nie robicie nie róbcie i tutaj.

Pozdrawiam i dzięki za chwilę uwagi.

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 08 sierpnia 2009 - 09:40

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#2 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 lipca 2010 - 06:05

Wrócił nasz system punktowy! Zapraszam do zapoznania się z taryfikatorem KLIK. Catch them all!! :smoke:
  • 0

ws2xe1.jpg


#3 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 25 stycznia 2012 - 03:01

Z uwagi na braku mojego czasu do oglądania cheaterów, demka będą oglądane z opóźnieniem i to dość sporym. Zaleca się więc, aby w założonych tematach umieszczone zostało demko w załączniku. Proszę tego pilnować, ponieważ brak demka = brak bana.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0