Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mapa De_lite


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 M0rDerc4

M0rDerc4

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Skype:m0rDerc4

Napisano 04 lipca 2009 - 10:07

Chciał bym przedstawić wam mapę de_lite może jeszcze nie wiecie ale powstała ona zeszłej nocy .
Autorem tej mapy jest Ted "cashed"Mcllwain - mapper , który przy tworzeniu swojego dzieła korzystał z pomocy i sugestii między innymi graczy szwedzkiego SK Gaming oraz amerykańskich Evil Geniuses i Gravitas Gaming.
Już niebawem zostanie oficjalnie wcielona do puli map w turniejach.

Może dograli byście tę mapę na serwer TP ?!
Będzie ona tak jakby mapa standardową !

Screeny - http://espp.pl/album...NY/952/de-lite/
Link Do Pobrania - http://download.coun....pl/613/de_lite
  • 0

#2 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 04 lipca 2009 - 10:31

"Organizacja odpowiedzialna za rozgrywki ESEA przedstawiła swojej społeczności (dzisiejszej nocy), nową mapę do rywalizacji 5on5. Autorem projektu de_lite (bo taką nazwę nosi nowa mapa) jest Ted “cashed” McIlwain - mapper, który przy tworzeniu swojego dzieła korzystał z pomocy i sugestii między innymi graczy szwedzkiego SK Gaming oraz amerykańskich Evil Geniuses i Gravitas Gaming. Jest to pierwsza mapa wydana z ramienia ESEA, która już niebawem zostanie oficjalnie wcielona do puli map w turniejach."

Hmm, nie powiem, że wygląda niemal tak samo jak twoje.

Generalnie, jestem na nie, słaba mapa.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#3 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 11:19

Jestem na TAK :D
  • 0

#4 M0rDerc4

M0rDerc4

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Skype:m0rDerc4

Napisano 04 lipca 2009 - 11:29

Scar z espmani mam te info ! No dwa zdania skopiowałem :P ale po prostu chcę urozmaicić mapcykl ! Według mnie nie jest to głupia mapa ale każdy ma swoje zdanie !
  • 0

#5 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 11:48

No to byłoby dobre urozmaicenie mapcyklu, gdy zostały skasowane takie mapki jak clan2_fire, chateau.
  • 0

asdasdas


#6 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 lipca 2009 - 07:32

Jestem na Nie!!.Już po screen widzę,że do gustu nie przypadnie.O dawać mi mapę chateua (lub jak ja mówię de_szałto). Jedna z najlepszych map po de_Tawerna :huh: ....Jeśli tamta mapa wyleciała,to tym bardziej ta nie powinna być dana.Pograją 6 map ciągle to zrozumieją :wizard: i wtedy można coś robić ;).

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 05 lipca 2009 - 07:33

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#7 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 09:08

Ja także jestem na NIE. Nie sądzę by na tej mapie była duża grywalność, a jeśli już mamy dodawać mapę do mapcyklu dodajmy np. de_tuscan ( czemu jej tak właściwie nie ma ? :O ) de_russka czy de_irak. Każda z tych 3 map jest na pewno lepsza niż de_lite. To moje zdanie.
  • 0

#8 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 05 lipca 2009 - 09:31

omfg ale oni te mapy robia nowe.. zamiast robić coś pod styl inferno czy traina to robią jakies zadupia na pustyniach, w beznadziejnych kolorach.. masakra -_- raczej mapa by nie przypadła do gustu graczom wiec na NIET
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#9 ^fOssa

^fOssa

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 lipca 2009 - 10:42

Tez jestem na nieeee, wiele razy grałem na tej mapce na innych serwach i mysle ze to zły pomysl, ale pomysł niezły tylko inną mapke tez uwazam ze mapki takie pod inferno train bedą fajne :D

Leborn nieee tuscana nie bo to jest prawie to samo co clp_mill wiec nie ma sensu:D
  • 0

#10 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 10:44

Ehh...niestety już chyba żadna mapa nie dojdzie to mapcylu i muszę się z tym pogodzić :(

@ Down Z takim nastawieniem że każdy chciałby coś innego, jednemu to nie pasuje drugiemu tamto a trzeci wogle chciałby taką dać, sam napisałem kiedyś temacik z mapką de_militia i d*pa :X

Użytkownik w0rms.dll edytował ten post 05 lipca 2009 - 10:47

  • 0

#11 ^fOssa

^fOssa

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 lipca 2009 - 10:45

A dlaczego???
Ja uwazam ze kiedys jakas dojdzie napewno ale kiedy to nie wiem:(
  • 0

#12 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 11:26

Tez jestem na nieeee, wiele razy grałem na tej mapce na innych serwach


Chciał bym przedstawić wam mapę de_lite może jeszcze nie wiecie ale powstała ona zeszłej nocy .


To już się ona pojawiła na serwerach? Skoro nie checie tej mapki, to dodajcie chociaż spowrotem clan2_fire, ale tą wersję z dwoma dodatkowymi wejściami dla TT, tam po lewo na BS'ie, i po prawo na BS'ie takie odnogi są na BS'y. Oraz swporotem dać de_chateau, nie wiem w jakich okolicznościach ta mapa zniknęła, ale to był błąd według mnie ją kasować. Przydałoby się spowrotem de_tawerna też, bo nudne jest ranie ciągle kilka mapek ;/

Użytkownik Juri edytował ten post 05 lipca 2009 - 11:26

  • 0

asdasdas


#13 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 05 lipca 2009 - 11:33

To już się ona pojawiła na serwerach? Skoro nie checie tej mapki, to dodajcie chociaż spowrotem clan2_fire, ale tą wersję z dwoma dodatkowymi wejściami dla TT, tam po lewo na BS'ie, i po prawo na BS'ie takie odnogi są na BS'y. Oraz swporotem dać de_chateau, nie wiem w jakich okolicznościach ta mapa zniknęła, ale to był błąd według mnie ją kasować. Przydałoby się spowrotem de_tawerna też, bo nudne jest ranie ciągle kilka mapek ;/


serwer przy tych mapach pustoszał więc musieliśmy się ich na jakiś czas pozbyć, jak będzie możliwość dodania ich ponownie to kiedyś do mc wrócą, jednak obecnie nie ma na co liczyć;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#14 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 05 lipca 2009 - 11:37

Widzę, że wielu z was jest negatywnie nastawiona do tej mapy. Tylko ciekawi mnie ilu z was sciągnęło sobie tą mape i zwiedziło sobie ją, a nie ocenia ją tylko po screenach. Ja przeszedlem sie po tej mapie i sama w sobie wydaje sie dla mnie ciekawa , jednak póki co nie ma do niej jeszcze stref raszu, bo dopiero powstała. Jak będą strefy to proponował bym ją dodać np na okres 1 tygodnia na próbę i sprawdzic jaka była by grywalność. Mapa dla każdego była by czymś nowym więc każdy tak samo od początku by ją poznawał (poza ^f0ssą, który wiele razy grał już na tej mapie). Ale znając wasze podejście to nawet nie dacie szansy tej mapie :)

Takie jest moje zdanie na ten temat.

ps.
^fossa zastanów się czasem troche zanim napiszesz :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#15 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 11:53

Strefy raszu chyba nie jest aż tak trudno zrobić :> ?
  • 0

#16 ^fOssa

^fOssa

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 lipca 2009 - 11:55

No na próbe mozna wystawic za tym jestem na tak tez jestem za tym zeby clan_fire2 wróciło bo to doskonała mapa :D

Użytkownik ^fOssa edytował ten post 05 lipca 2009 - 11:55

  • 0

#17 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 lipca 2009 - 11:58

W kraju jest demokracja...Większość głosów jest na NIE ;) jak na razie więc wątpię by mapa była w MC.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#18 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 05 lipca 2009 - 12:01

wielkie NIE
predzej wroca stare mapy niz to wbije na serwer
  • 0

ws2xe1.jpg


#19 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 05 lipca 2009 - 12:15

Słaba mapa nie przypadnie do gustu tawernowiczą ;/ Ciemne miejsca, kolory, magazyny jakieś, Jestem na NIE
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#20 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 08:21

Co do próby na tydzień to przez tydzień każdy będzie grał, żeby ją poznać i jasne jest, że będzie grywalność :P Może ktoś wypowie się co do map de_russka, de_irak czy de_blue ?? Czy mam założyć osobny temat ?? Sądzę, że te mapy są dużo lepsze od tej, a można by którąś z tych wrzucić do mapcyklu zamiast traina, który o którejś godzinie występuje w kolejności: train, coś, coś train :) pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0