Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 01 października 2009 - 03:11

Mialem win7 na moim sprzecie :D i oczywiscie na wjazd mialem problem z grafika. Jakies paski mi sie robily. Zmiana sterow pomogla ale tylko w przypadku jednej wersji ktora i tak nie dzialala poprawnie bo nie mailem dostepu do zadnych funkcji konfiguracyjnych. Musze sie wstrzymac z tym windowsem do kupna nowego komputera.
  • 0

#22 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 01 października 2009 - 05:02

jedno pytanie do was ile pamieci ram wam zabiera 7 ?
  • 0

Dołączona grafika


#23 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 01 października 2009 - 05:07

Wszystko zalezy jakiego masz kompa. Podobno mial instalowac skladniki w zaleznosci jaki mamy sprzet.
  • 0

#24 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 października 2009 - 05:20

U mnie na 4GB, po 2dniach zabierał ok. 750MB, teraz czyli po 2 miesiacach ok 1100MB.
Podobno im ma się mniej ramu tym mniej zabiera.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 01 października 2009 - 05:20

  • 0
Dołączona grafika

#25 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 01 października 2009 - 05:59

aktualnie z 4gb
1,2 gb przeznaczone na Kartę Graficzną [nie wiem jak to wyłączyć]
1 gb wykorzystuje [bo kilka programów mam odpalonych]
pozostaje 2 gb wolnej
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#26 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 01 października 2009 - 06:31

Podobno im ma się mniej ramu tym mniej zabiera.


Z drugiej strony lepiej jest mieć więcej ramu w kompie bo bez ramu nie zagrasz w najnowsze gry :D
  • 0
Dołączona grafika

#27 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 października 2009 - 06:53

Z drugiej strony lepiej jest mieć więcej ramu w kompie bo bez ramu nie zagrasz w najnowsze gry :D

Ale wtedy kiedy go potrzebujesz, zwalnia to co nie jest konieczne do pracy systemu.  :8
  • 0
Dołączona grafika

#28 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 08 listopada 2009 - 11:42

I po premierze. Wszystko ucichlo, swiat wrocil do normy po "bombowej" premierze Windows 7. Chcialem zapytac, czy ktos z Was uzywa tej (nie)swierzej buleczki Microsoftu? Oczywiscie mowie o legalnych zakupach, jak ktos sciagnal po torrencie czy RS to niech lepiej sie nie wypowiada. Chodzi mi o odczucia - czy warto bylo zaplacic swoje zarobione pieniadze na nowy system? Sam niedlugo bede sie przerzucal na siodemke Professional (za to kocham M$ - MSDNAA) :)




ps. sorka za pisownie ale tu na SUN'ie nie mam polskiej klawiatury :/
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#29 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 08 listopada 2009 - 01:29

Ja nadal używam wersji RC i nie narzekam, zero zwiech, całkiem świetnie sobie radzi po instalacji z przed prawie 3 miesięcy i nie narzekam jak mówiłem wcześniej ;) jak skończy mi sie "trial" w cudzysłowiu to zakupię home edition, cena 350 zł nie jest ceną wygórowaną.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#30 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 08 listopada 2009 - 02:34

mi wkoncu wyszlo wsparcie sterownikow mam zamiar dzis wrzucic na którąć partycje i przetestować. POsiedze troszkę i napisze;)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#31 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 07 grudnia 2009 - 12:10

Petarda. Właśnie piszę z Win7, na Chrome. Chłopaki, mam celeronka 1.6, 2GB RAMu i troche przestarzały dysk; wrażenia - piękne. Mam Windows 7 Pro i chodzi MEGGAAA lepiej niż Vista Pro/Business/Ultimate które miałem na próbę wcześniej. Kupujcie 7 !!!
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#32 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 07 grudnia 2009 - 02:15

chciałem napisać o unixach xpeku i viscie ale i tak większość nie przeczyta więc zamknę to w 1 zdanniu: POLECAM WIN7
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#33 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 grudnia 2009 - 02:34

mi mija juz 5ty miesiac uzytkowania. Z kazdym miesiącem coraz lepiej. POwoli dochodzą updatey sterowników, aplikacji - raczej nie widze mozliwosci downgradeu...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#34 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 11:21

ja też już działam na tym któryś miesiąc (od sierpnia). muszę chyba w końcu kupić pudełko. Moja wersja RC będzie co prawda działać do kwietnia, aktualizuje się na bieżąco, ale są z nią problemy. niektóre gry się wywalają dość często i gdzieś czytałem, że wersje RC tak mają. niektóre gry potrafią zawiesić system, tak, że tylko power off ratuje.
czyściutka instalka w7 działa błyskawicznie, ale jak z biegiem czasu trochę obrośnie w różne śmieci, to traci na żwawości, tak jak wszystkie inne windowsy.
  • 0

#35 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 grudnia 2009 - 11:24

a moja jakos nie zwolnila od tych 4mcy. Spadek jest, ale delikatny...
Moze dlatego ze od poczatku uzywam praktycznie niezmienionego zestawu aplikacji
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#36 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 11:30

jakbym miał to na lapku, to tez by tak było, ale ja mam to na 'domowym', a tam syn ciągle coś instaluje i odinstalowuje, jakies gry, dema, pierdoły. muszę to poczyścic kiedyś. ale mi się nie chce.
  • 0

#37 peo

peo

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 03:22

a ja mam pytanie może mi ktoś pomoże jak instaluje windowsa 7 to mam pewien problem że chodzi normalnie wszystko ok przez np tydzień a po tygodniu zaczyna odwalać zjada 2,7gb pamięci gdzie komputer strasznie muli a gdy używałem programu do sprawdzenia co tak zżera to wychodziło że sterowniki od karty graficznej (a jak tych sterowników nie było to zżerało coś ale nie pisało co :x) ale jak odinstalowałem je to było tak samo możliwe jest to jest moja karta graficzna nie nadaje się do tego sterowniki zmieniałem kilka razy a czasem nawet jak używałem w7 bez sterowników grafiki to też mu tak odwalało ...
parametry kompa nvidia gforce 8600gts 256 palit,3gb ram, amd athlon 64 4200 2x(2100),plyta głowna asus jakaś :D czy jest możliwe że mam za słabego kompa czy coś że tak muli?

Użytkownik peo edytował ten post 24 grudnia 2009 - 03:23

  • 0

#38 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 10:35

Komp jak do Win 7 jest wystarczający.
Może po prostu nieświadomie, odwiedzasz jakąś stronę i łapiesz wirusy. Spróbuj zrobić skana jakimś dobrym antywirusem.
  • 0
Dołączona grafika

#39 peo

peo

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 01:21

no własnie nawet jak nie odwiedzam stron to zaczyna świrować nie ma wirusów skanowałem mksem/adaware i nic 0 robaków virów  szfankował strasznie
  • 0

#40 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 01:36

Zrób skan Hijackthis i wklej log.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0