Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Poradnik] Twoja Strona "o Mnie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 23 lipca 2009 - 12:06

Z racji tego, że ostało się nam nowe forum, doszły nowe bajerki :) pamiętacie poradnik o reputacji [ klik ], teraz czas na kilka słówek o tzw stronie "o mnie".

Mówiąc strona "o mnie" absolutnie nie mam na myśli strony o mnie - o bocie amćku :) jest to coś na wzór strony o mnie na znanym nam allegro, każdy użytkownik może stworzyć sobie taką stronę taką jaką chce - będzie ona widoczna tylko i wyłącznie podczas przeglądania profilu konkretnego użytkownika. W skrócie - to taka rozszerzona sygnatura :)

Żeby nie być gołosłownym patrzcie - zrzut ekranu z mojego profilu poniżej. W pierwszej klamrze (wybaczcie zdolności malarskie :) ) jest miejsce właśnie na stronę "O mnie", w drugiej zaś znana Nam już sygnatura.

Załączony plik  profil.png   91,12 KB   48 Ilość pobrań

Widzicie jak to u mnie wygląda - nic szczególnego na razie tam nie umieściłem. Do czasu :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powstaje drugie pytanie - jak mam takie coś zrobić na swoim profilu? W tą stronę jest skierowany cały ten poradnik :)

  • Wchodzimy na stronę główną, oczka od razu wędrują na prawy górny róg. Tu widzimy zalążek naszego profilu - rozwijamy pasek z nickiem i klikamy Ustawienia:

    Załączony plik  glowna.png   117,73 KB   45 Ilość pobrań
  • Dalej widzimy zakres ustawień na forum które możemy sobie zmieniać. Lecz nas interesuje jedna rzecz - Profil:

    Załączony plik  profil2.png   34,19 KB   20 Ilość pobrań
  • Po kliknięciu w Profil, otwiera się strona z ustawieniami dotyczącymi wyglądu naszego profilu - tutaj klikamy na button Strona 'O Mnie':

    Załączony plik  profil3.png   26,56 KB   15 Ilość pobrań
  • W miejscu widocznym po prawej stronie możemy umieszczać co tylko według nas pasowałoby tam :) na koniec klikamy tylko Zapisz Zmiany i gotowe - mamy własną stronę informacyjną! :)


Dziękuję za uwagę i pozdrawiam - AmCIEk aka Maciek :)


PS. Jeśli uważasz, że ten post jest dobrze napisany bądź pomogłem Ci - kliknij na ten mały zielony plusik na prawo :)
  • 4
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0