Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Counter Strike Promod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 28 lipca 2009 - 06:15

COUNTER STRIKE PRO MOD

Dołączona grafika
Dołączona grafika


Czym jest pro mod?

ProMod jest modyfikacją niezależną do CSS (na silniku Source), która ma zmieniać CSS do tego stopnia, aby mapy, recoil,
fizyka etc, były zbliżone do CS 1.6, a więc ProMod = 1.6 na silniku Source (z założenia twórców).

Oczywiście trzeba dodać, że promod nie jest kolejną przeróbka, nad którą pracuje Valve.. może i dobrze;) zapewnie gdyby vafle nad tym pracowały, pełna wersja wyszła by szybciej, jednak moim zdaniem nie była by tak dobra jak zapewne będzie ta.

Aby móc zagrać w CSPM potrzeba mieć na swoim steamie ZAINSTALOWANEGO CS:Source, niemając tej gry na promoda możemy tylko popatrzeć
na screenach :)
Oczywiście samo posiadanie cs:s nie pozwoli nam pograć w promoda. Gre ściągamy z http://www.cspromod.com/ (obecnie wersja beta 1.03)
a następnie pobrany folder wklejamy do C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\SourceMods, wyłączamy i uruchamiamy ponownie steama
i możemy się cieszyc Promodem ;)

Jak już wspominałem jest to wersja beta, czyli posiada ona jeszcze bardzo dużo błędów i nie mamy wszystkich opcji do wyboru w grze.
W CT oraz w TT mamy narazie do wyboru wyłącznie 1 wygląd, broni także dużo do wyboru nie mamy. Obecnie są to:
usp, glock, deagle, mp5, galil, famas, m4, ak47, awp, no i oczywiście granaty, kevlara czy też defusa ;)
Odpalając csp mamy do wyboru 4 standardowe mapy: csp_dust2, csp_nuke, csp_train, csp_inferno.
Możliwe jest pobranie kolejnych map z fpsbanana: http://www.fpsbanana.../maps/games/611

Dodam jeszcze, że dźwięki na mapie są świetne, uderzając nożem do mur usłyszymy sypiące się cegły, uderzając o blachę, usłyszymy hasał uderzania o blachę lol tak samo zresztą z bieganiem bo różnych powierzchniach :) Świetna sprawa :)
screeny z podstawowych map csp:

csp_inferno
Spoiler

csp_nuke
Spoiler

csp_train
Spoiler

csp_dust2
Spoiler

Spoiler


Screeny robiłem dzisiaj i nie uchwyciłem niektórych części map a niektóre zdjęcia po prostu nie wyszły, jednak zdołałem pokazać wam jak promod się prezentuje;) jak widać będzie to taki lepszy CS:S, przypominający 1.6, ze standardowymi mapami a nie tak jak to zostały one zrobione w sorcu.

jeden film pokazujący poruszanie się po mapie:
http://www.youtube.com/watch?v=CQEqv6fOlyc&feature=related
załączam także link do game-minitor gdzie można sobie sprawdzić czy ktoś obecnie przebywa na jakimś serwerze, niestety serwerów jest mało, graczy zresztą jeszcze mniej ;) przeważnie serwery stoją puste.. wieczorami zazwyczaj ktoś gra.
http://www.game-monitor.com/search.php?game=cspromod2

Jeszcze tylko dodam, że mam wielką nadzieję, że za jakiś czas (jeśli go dokończą i go nie schrzanią) Promod przegoni cs 1.6 i to będzie najbardziej grywalna strzelanka :)

Tak więc jeśli ktoś ma cs:s na steam i ta gra na tyle spodobała, że ma ochotę sobie zagrać to walić do mnie na pw/steam/gg a z chęcią z nim pogram ;)


jakiś mistrzowski opis to to nie jest, ale na celu miałem to, żeby zachęcić kogoś z was do gry i pokazać jak gra jest wydymana w kosmos :D

Użytkownik will edytował ten post 28 lipca 2009 - 06:20

  • 2
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#2 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 06:53

Ja mam sourca, przestalem w niego grac, bo po prostu nie mialem z kim, wszyscy 1.6.
Instalowalem Promoda juz jakis czas temu, kilka dobrych miesiecy i od razu go usunalem, bo po prostu nie dalo sie grac, niby takie szczegoly, jak strzal i ciagly blysk przeszkadzaly po prostu. Nie wiem jak jest teraz, moze sciagne i obadam ;]
btw juz bym dawno olal tego 1.6 bo source jest naprawde lepszy, mecze 5on5 to naprawde ostra jazda, ale dzieci ktore maja 60 fpsow w 1.6 placza ze source to gowno(bo tam maja 10 :P), a tak naprawde by pograly i tak oto panuje teraz takie przekonanie ze source to gowno nad gownami, a to prawdą nie jest.

btw will masz jakas ekipe do 5on5 w sourca ? ja bym chetnie pogral, ja znam tylko tatsujina(gral kiedys kieeedys na tawie), a tako nie mam z kim grac, bo koledzy z osiedla juz nie graja w kantera tylko katuja jakies gry typu tibja ;] 5on5 w source to masakra ;] 1.6 ssie
  • 0

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 28 lipca 2009 - 07:09

ale dzieci ktore maja 60 fpsow w 1.6 placza ze source to gowno(bo tam maja 10 :P )

haha dzieki :D ja cisne na 60 fps w 1.6 :( :D ale w sourcu mam ciut wiecej niz 10 xDD

btw will masz jakas ekipe do 5on5 w sourca ? ja bym chetnie pogral, ja znam tylko tatsujina(gral kiedys kieeedys na tawie), a tako nie mam z kim grac, bo koledzy z osiedla juz nie graja w kantera tylko katuja jakies gry typu tibja ;] 5on5 w source to masakra ;] 1.6 ssie

ekipy nie mam, ale jak coś kiedyś moge jakiegoś mixa w sourca skleić bo ciekaw jestem jak sie gra :P
mi ogólnie sourc sie podoba tylko mapy jakos nie podchodza.. niby fajnie zrobione, z pomysłem i w ogóle.. ale jednak ja wole standardy z 1.6 :P dlatego nie moge sie już doczekać promoda aż skończą bo masakra będzie ^_^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 lipca 2009 - 07:14

ja se kurde musze kupic i bede z wami pykal :D

na CS:S tez bosko sie gra w Zombie ;]

Użytkownik KoRniK edytował ten post 28 lipca 2009 - 07:15

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#5 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 07:36

No w Zombie jest pewnie hajtowo niestety u mnie kupić klucz do CSS to nie problem gorzej z kupieniem kompa aby ten CSS poszedł :X
  • 0

#6 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 lipca 2009 - 08:04

No w Zombie jest pewnie hajtowo niestety u mnie kupić klucz do CSS to nie problem gorzej z kupieniem kompa aby ten CSS poszedł :X

Też mam taki problem.W Css zajefajne są dm,świetnie się gra.Mapa np dd2 jakieś palmy,samochody,beczki itd.Dziwnie to wygląda,ale gra się fajnie.Szkoda tylko,że mam tylko 14fps :P .Pograło się dużo w tego css na non steam.

Btw:Worms ty nawet css nie odpalisz :D? Czy po prostu za mało masz fps^^?

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 28 lipca 2009 - 08:05

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#7 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 lipca 2009 - 08:07

ja to pewnie full bede miec :( na lapku pewnie tez 100 wyciagne ;] teraz tylko problem bo finansow brak ;] musze od brata dlugi sciagnac i se pewnie kupie niedlugo ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#8 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 08:31

@ KoRniK 30-40 zł :> ?

@ Dejda Odpalić odpalę ale co tu dużo mówić jak ja na 1.6 na rozdziałce 6x4 tak normalnie na serwie mam 60 fps max gdy są jacyś gracze :( (Procek AMD Athlon XP 1015 MHZ - Jednordzeniowy :X)
  • 0

#9 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 lipca 2009 - 08:45

Próbowałeś wyłączyć synchronizacje pionową? To daje około 10 fps do tego,jakieś specjalne cfg itd.To powinno podbić ci do 80 fps.Zrób oll tak jak tu jest napisane,powinno coś pomóc http://www.cscenter....kszyc_fpsy.html


Co do Css ja preferowałbym kupienie w empiku co css stał około 60-70zł nie pamiętam dokładnie.Śmiechem,żartem nie trzeba mieć dużo fps w 1.6,z 60 powinno wystarczyć.Co innego przy skakaniu bh itd,bo tam każdy fps cenny :) .

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 28 lipca 2009 - 08:48

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#10 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 09:01

Will uwierz mi, w css nie ma takich akcji jak w 1.6. Poogladaj nawet glupie filmiki, tam jak ktos zabije 5xhs z m4 tu uber hajt juz na skale swiatowa :] a niby mowia ze source jest latwiejszy ;]
Sam zagralem no moze ze 20-30 mixow czyli prawie nic, to jak zabilem 5x z avy to piszczeli na vento ;] ale tylko z avy, z ak czy emki to naprawdę kozak. Eko na d2 w terro ? Pfff pryszcz ! Wbija 5 na glokach na B i robi z d*py ogien dla tych 2 z m4 ;] W ogole, tam flesz to jest flesz, nie tak jak tu, w 1.6, ze sie odwroci i nie ma. Tam 5 osób rzuca flesza, smoka i gosc moze possac, dlatego tam trzeba miec oganriete taktyki ze szok(w sumie na 1.6 szukalismy sobie mid/hajt i gra byla wyrownana, a na sorsu lou i midy do 0 bilismy lol2 :D). Jedyna mapa ktorej na maxa nie ogarnialem to nuke, nosz kurde komedia, tam sie przyzwyczaic to patologia, do tego dolny bs, te drzwi i wentyle to szok ;]Ja to czekam, az w koncu ludzie wydadza te 1000zl na komputer (5-10 lat temu placiliscie 5-6x wiecej tak wiec chill, bo nawet komputer raha ktory byl do sprzedania uciagnie sorsa na te 60 fpsow) i padnie era 1.6 i kazdy zacznie grac w CSS. Sam mam core2duo e4500, 2gb ramu, gf 9600gt i mam ponad 100fpsow jak biegam, przy ostrej akcji, gdzie leci po 5 fleszy, smokow i he spadlo mi na maxa do 65fps tak wiec nieodczuwalnie.

EDIT

Dejda ja kupowalem css w Media Markt na otwarciu, niby mialy byc promocje, a i tak 89zl zaplacilem, nie wiem jak teraz, sam klucz na allegro pewnie tak jak robal pisal, ze 30-40zl.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 28 lipca 2009 - 09:02

  • 0

#11 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 lipca 2009 - 09:10

Sam key na allegro 45-60ziko bo nie chce kupowac steam'a z gra tylko miec swoj key i na swojego steam wprowadzic.

Użytkownik KoRniK edytował ten post 28 lipca 2009 - 09:11

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#12 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 28 lipca 2009 - 09:14

No u mnie problemem też jest komputer, ale planuje uzbierać trochę kasy i zimą kupić nowy :D wtedy to nie bedzie juz u mnie problemu zeby kupic sourca :D
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#13 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 09:29

jak cos kasy sie znajdzie to kupie css ;p
  • 0

Dołączona grafika


#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 10:03

Dejda po 9 latach z CS'em nie możliwe by było gdybym tego nie próbował, aktualnie wszystkie bajery w karcie graficznej mam na OFF cały tryb jej pracy przestawiony jest na wydajność no i CFG z komendami picmip tak co daje uproszczone HUD'y czy mapę :P
  • 0

#15 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 28 lipca 2009 - 10:52

przypominam, że to głównie jest temat o Cs PROMOD a nie o sourcu :D choć mają ze sobą dużo wspólnego to jak chcecie spamić to tylko o CSP :D

Bodziu, mnie od sourca odciągają mapy.. nie moge sie do nich przyzwyczaić, w promodzie będzie inaczej, grafa jak w cs:s jak i nie lepsza, poszuranie się po mapie też lepsze, a do tego zarąbiste mapy, które już się super prezentują, a co dopiero jak wyjdzie gotowa wersja :) sie aż doczekać nie moge :X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#16 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 09:30

wlasnie pobralem pro moda. Faktycznie teraz jest duzo lepiej ;] mozna by bylo pograc, ale mnie denerwuje jedna rzecz, celownik w ogole sie nie rozszerza przy full auto, trzeba strzelac seriami albo na totalnego farta full auto( w sumie podobnie jak w css).
  • 0

#17 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 lipca 2009 - 12:11

Promoda mam, grałem chwilę jak ktoś wspomniał był niegrywalny. Co do CSS - mam pc na którym miałem w css 100fps, grałem miesiąc - to nie to co 1.6, żeby nie używać gorszych słów.

Użytkownik Masmix edytował ten post 29 lipca 2009 - 12:11

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#18 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 sierpnia 2009 - 11:02

Grałem kiedyś w Source.. fizyka jakaś zupełnie inna, nie grało mi się źle, ale obawiam się, że jakbym grał w CSS za długo to wtedy hmm.. nie umiałbym już pograć w 1.6 normalnie :P


  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#19 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 sierpnia 2009 - 11:50

ujnia z grzybem ... mi się nie podoba. ... wolę Battlefield'a 2 lub standardowego CS 1.6, a nie kurde znowu jakieś kombinowanie.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 07 września 2011 - 12:41

Wiem że jestem górnikiem roku ale odkopuję bo jest dobra faza, wczoraj od Will'a dostałem info że w CS Promod można teraz grać bez CSS więc wystarczy zwykły steam bez CSS, sam sprawdziłem na swoim koncie i wszystko gra i lata :P Tak więc może ktoś przemógł by się i byśmy pograli sobie gdzieś :P ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0