Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mw2 (Cod6)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#141 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 listopada 2009 - 06:03

No dobra ale chociaż gra jest warta poleceniu ?

Bo początek i zapoznanie z nią fatalny z tego co czytam :)

Użytkownik Ramzi edytował ten post 30 listopada 2009 - 06:03

  • 0

#142 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 08:47

Mi zainstalowało się normalnie, tyle że zamiast wrzucić płytę i instalować, to aktywowałem klucz na stimie i zaczęło mi pobierać gre, ale shatan powiedział, żeby dać stop i wrzucać płytę i było ok.

Gra sama w sobie, jak dla mnie jest warta polecenia. Cs się totalnie przejadł a cod mw2 to fajna odskocznia. Mi przez csa trudno się przyzwyczaić do jakiegokolwiek fpsa, ale jakoś idzie, do tego wiski dumbassa przez mikrofon>bezcenne

Aha i Ramzi mozesz wrzucic do sygnatury, Chelsea-Arsenal 3-0 :P

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 30 listopada 2009 - 08:48

  • 0

#143 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 08:54

bociu lecisz ze steam pozdro :X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#144 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 30 listopada 2009 - 09:26

ja tez nie bawem kupie to zagram wreszcie z wami :D
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#145 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 08:33

syn zaczął grać. ogólnie mu się podoba, choć słyszałem teksty typu "...głupie...". był zbulwersowany jedną misją, w której miał strzelać do cywili na lotnisku. poleciały takie komentarze, aż musiałem go naprostować.
coś słychać w sprawie serwerów, czy to już ostateczne, że ich nie będzie?
  • 0

#146 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 grudnia 2009 - 08:57

teknogods ciagle pracuja

http://www.teknogods.com/

Tu widac progress w sprawie tego co robią.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#147 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 14 grudnia 2009 - 12:51

w ciągu tego tygodnia znalazłem trochę czasu żeby odpalić mw2, wieczorem jak wszyscy poszli spać ;]

powiem szczerze, zawiodłem się. tyle było krzyku, a nic specjalnie odkrywczego nie ma w tym.

tryb single jest niezwykle krótki, da się przelecieć w dwa wieczory. masa różnych broni, dodanych na siłę chyba, bo poza wyglądem, celownikami, w zasadzie niczym się nie różnią.

grafika zawiodła totalnie. postacie i bronie ok. animacja postaci bdb, ale tekstury takie sobie. wszystko takie 'plastikowe' i rozmyte. krzaki to sprajty w stylu CS1,6, tragedia, brak dźwięków ruchu, nie mówiąc o żywopłotach, które są 'solid', betonowe, nie da się przejść. oswietlenie statyczne, zero efektów, a ponoć to obsługuje dx10. generalnie lepiej się nie przyglądać.

w single powala skryptowość gry. jak nie wejdziesz dokładnie w obszar trigera, to nie pójdzie dalej. powtarzalnośc do bólu. w kampanii to nie przeszkadza bardzo, ale np. w spec. ops, które pomyślane jest na szlifowanie umiejętności i poprawianie rakordów. po kilku próbach wiesz doskonale kiedy i gdzie pojawiają się wrogowie. to jest nudne. nie mówiąc o tej muzyce, która zagłusza wszystko i nie ma ściszania. na szczęście ludzie opracowali prosty sposób na wyłaczanie jej.

gra jest dobra, ale nic nowego, w wielu miejscach nawet jest krok wstecz. w stylu braku wychylania. lekko zmieniony cod4, z nowymi mapami. gdyby to był dodatek do cod4, nawet płatny jakies 60zł to bym powiedział, że fajne. ale skoro to miała byc gra roku 2009 za 120zł to powiem że jedna wielka ściema. dwa lata temu jak wchodził cod4 to była nowość, świeżość, coś odkrywczego. teraz się spodziewałem i nie tylko ja, czegos na tą samą miarę, a tu dostaliśmy odgrzewane ziemniaki tylko sos troszkę inny.

grałem małą chwilę w multi. cięzko zacząć, większość prób kończy się info że nie mozna połączyć się z hostem. długo się czeka, mecz trwa krótko i potem znów się czeka. samo granie takie jak w cod4.

wbrew pierwszemu wrażeniu i problemom z instalacją, steam mi się bardzo przydał. kupiłem jeden egzemplarz a mogliśmy grac z synem w single na dwóch kompach. z płytką się to nie da, bez cracków, a stima wystarczy odpalić offline i mozesz grać single na milionie kompów na tym samym koncie. więc wystarczy, żeby jeden koles kupił grę i założył nowe konto steam i wszyscy znajomi mogą se grać single za darmo i legalnie.

ogólnie. pograłem trochę i odłożyłem na półkę. taka nawet niezła konsolowa strzelanko-zręcznościówka. w single fabuła bez sensu, wygląda, że wymyslili ją tylko po to, żeby zlepić w całośc różne mapy.
multi praktycznie nie ma, bo to co jest nie kwalifikuje się. brak serwerów dedykowanych = ping do dupy, granie nie wiadomo z kim, brak adnimów, czity, chamstwo.

nie wróżę jej długiego życia na topie. ludzie szybko wrócą do cod4 multi, albo przesiądą się na BadCompany 2. chyba, że w obliczu zagrożenia konkurencją, IW zmieni podejście i udostępni serwery dedykowane. mozliwe, że każe sobie dodatkowo zapłacić za taki dodatek.

mieliśmy już takie sytuacje w historii gier. gra jest odpowiedzią na pytanie: jak tu zarobić parę razy na tym samym, w tym przypadku na sukcesie cod4, IW postanowiło zarobić ponownie.
  • 0

#148 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 14 grudnia 2009 - 01:24

Witam,jeszcze jedna sprawa na temat wysokich pingów.Otóż w folderze z grą jak dobrze poszukacie będzie plik o nazwie config_mp.cfg czy coś podobnego.Jest tam rozsypany zbiór komend, wystarczy znaleźć max_packets, domyślnie jest 30 i ustawić na 100.Następnie zapiszcie plik i ustawcie w trybie tylko do odczytu aby Wam go gra nie nadpisała.Sprawi to, że client zacznie wyszukiwać hosta od pingu poniżej 50 a dopiero 100 etc.U mnie to działało w ostatnich godzinach gry :P
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#149 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 grudnia 2009 - 04:29

Tyro zapomniałem tu napisać. Mam takie pytanie - masz steam po angielsku?
Co do grania nie wiadomo z kim - po to tworzy się drużynę, aby grać ze znajomymi ;]
Noreflex kombinuj dalej ;] jeszcze powchodź na dedyki;> i wyłap bana na konto;]
  • 0

#150 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 06:07

jak po angielsku? steam sie ma po jakiemu się chce.
  • 0

#151 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 grudnia 2009 - 06:12

No, ale się pytam czy masz interfejs steama ustawiony na język angielski czy polski;] Czy nawet ruski;> Bo wtedy to by wytłumaczyło dlaczego Ci się nie chciało mw2 zainstalować z płyty.
  • 0

#152 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 06:27

stima mam po polsku i gra się zainstalowała z płyty, nawet z dwóch, ale potem i tak się aktualizowała. gUpia gra i tyle.
  • 0

#153 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 grudnia 2009 - 06:34

Hmm dziwne. Najpewniej wywaliło Ci po prostu wtedy wszystkie pliki językowe i zaczęło je ciągnąć z neta potem.
  • 0

#154 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 11:15

nieistotne. zobaczyłem co chciałem. nie zainteresowała mnie na tyle, żeby się nią dłużej zajmować.
  • 0

#155 Solen

Solen

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Ską…d:Żmigród

Napisano 25 grudnia 2009 - 12:44

Akurat nie dawno sobie zrobiłem misję z ShataNem i jego reklama :D <rofl> aż mu się kurzyło jak prawie do niego strzelałem :) Jeszcze Kolejne Misje zostały dla nas :P

Załączone pliki


  • 0

Dołączona grafika


#156 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 25 grudnia 2009 - 12:52

dobra szatan dobra jest taki jestes team mate razem w spec ops gramy wlasnie widze dobra jest pozdro :X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#157 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 grudnia 2009 - 08:53

ke?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#158 kobylewsqy

kobylewsqy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 stycznia 2010 - 05:31

ja tez sie pisze ;] mam coda i steama ;p nick steam radek25pl
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0