Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka Gra Po Csie? Przyszłość Tawerny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kolejna gra po csie (87 użytkowników oddało głos)

Grą którą chcielibyście zobaczyć na tawernie powinna być:

  1. Americas Army 3.0 (5 głosów [3.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.38%

  2. Battlefield 2 (24 głosów [16.22%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 16.22%

  3. Głosowano Call of Duty 4: Modern Warfare (18 głosów [12.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.16%

  4. Głosowano Call of Duty World at War (5 głosów [3.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.38%

  5. Call of Duty Modern Warfare 2 (38 głosów [25.68%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.68%

  6. Counter Strike Source (13 głosów [8.78%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.78%

  7. ET: Quake Wars (2 głosów [1.35%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 1.35%

  8. GTA San Andreas (RPG) (21 głosów [14.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.19%

  9. Insurgency (3 głosów [2.03%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 2.03%

  10. Prey (1 głosów [0.68%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 0.68%

  11. Team Fortress 2 (9 głosów [6.08%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.08%

  12. Unreal Tournament 3 (6 głosów [4.05%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.05%

  13. Pasjans Pająk (3 głosów [2.03%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 2.03%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 września 2009 - 10:54

Jak dobrze wiecie cs już się kończy. Cokolwiek byście tu nie mówili niestety czasy csa mijają. I to, że wy jeszcze gracie nie znaczy, że będziecie grali w Niego za rok. Ja to widzę po ilości ludzi którzy się wykruszyli gdyż cs ich już nie kręci. Część z nich w ogóle zostawiła gierki, część porzuciła starego csa. I niestety nowych graczy nie widać. I to nie jest trend na tawernie. CS 1.6 niestety jest stary i pozostanie przy nim jedynie garstka zapaleńców. To niestety za mało aby zapewnić przetrwanie tawernie.


Zabrzmi to egoistycznie, ale nie po to tyle tysięcy (sic!) godzin spędziłem przy tym burdeliku, żeby to ot tak zamknąć. I to nie tylko moja praca i czas. Wiele osób jeszcze poświęciło tawernie kawał czasu i zżyło się z Nią na tyle, że nie chcieliby aby to się skończyło wraz z końcem CSa. Przede wszystkim tyro, który nie gra już dłużej niż ja, a jednak nadal aktywnie mi tu pomaga. Dlatego trzeba myslec o grze która pozwoli nam dalej tutaj trwać. Grze przy której spędzimy kolejne dziesiątki zimowych (i nie tylko wieczorów)


A więc poniżej macie krótką charakterystykę gier. Zastanawiamy się nad uruchomieniem drugiego serwera, a Wy się zastanówcie, w którą grę chcielibyście na nim grać:

Za przygotowanie tej charakterystyki podziękujcie tyro, willowi oraz omay'owi.

******************************************************************************

Dołączona grafika
America's Army 3 to trzecia wersja FPS-a stworzonego na zlecenie amerykańskiej armii. Podobnie jak wersje poprzednie, trzecia odsłona America’s Army pozwala nam wcielić się przede wszystkim w żołnierza armii amerykańskiej i stanąć do boju z innym graczami na wielu różnych polach walki. Cechą sztandarową tego produktu jest olbrzymi nacisk na realizm oraz odtworzenie struktur i elementów amerykańskiej armii. To podejście objawia się nie tylko w samym sprzęcie dostępnym dla wirtualnych żołnierzy, ale również w kwestiach mechaniki rozgrywki. Gracze muszą zaliczać wirtualne kursy i testy oferujące dostęp do nowych elementów. Odblokowują one między innymi możliwość
wyboru innego żołnierskiego fachu (strzelec, grenadier, medyk).


http://www.youtube.c...h?v=a0pY-0tKeWc
http://www.youtube.c...feature=related

Graczy Online: 25 tys. [wg. Game-Monitor: 860, PL:48]
Liczba serwerów publicznych: 600 w Polsce: 16
Cena: Darmowa gra na STEAM

*********************************************************************************

Dołączona grafika
Battlefield 2 jest kontynuacją niezwykle popularnych PeCetowych gier z gatunku FPS o tytułach Battlefield 1942 i Battlefield Vietnam. warstwa fabularna przedstawia hipotetyczny konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. W gronie rywalizujących stron figurują: Stany Zjednoczone, Chińska Republika Ludowa i koalicja państw bliskowschodnich. Oczywiście każdy obóz dysponuje bogatym arsenałem środków bojowych, obejmującym broń ręczną (karabin M-4, pistolet M-9 etc.) i przeróżne wehikuły (około trzydzieści maszyn – m.in. czołg M1A2 Abrams, śmigłowiec UH-60A Black Hawk i pojazd HMMWV).

Recenzja wp.pl

http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...h?v=PMuhQPvICW8

Graczy Online: 318 tys. [wg. Game-Monitor: 10tys, PL:18]
Liczba serwerów publicznych: 2500 w Polsce: 4
Cena: Empik 48 zł

*********************************************************************************

Dołączona grafika
Call of Duty 4: Modern Warfare to gra z gatunku FPS, należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie wyłącznie z II Wojną Światową. W przypadku "czwórki" utalentowani developerzy z firmy Infinity Ward postanowili jednak zerwać z tradycją, serwując nam konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. Za tą wojenną zawieruchą stoi rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskiem Zakajew, inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi mocarstw od swojej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie.
Graczy Online: 19 tys [wg. Game-Monitor: 24tys., PL:442]
Liczba serwerów publicznych: 6000 w Polsce: 70
Cena: Empik 70 zł

**********************************************************************************

Dołączona grafika
Call of Duty World at War jest kolejną częścią serii popularnych pierwszoosobowych strzelanin. W poprzednich grach z tego cyklu (za wyjątkiem Call of Duty 4: Modern Warfare) mieliśmy okazję zwiedzić normandzkie wsie i miasteczka, zasmakować życia czerwonoarmisty podczas walk o Stalingrad czy poczuć prażące słońce północnoafrykańskiej pustyni. W części piątej autorzy zmieniają teatry działań i przenoszą gracza w wilgotny klimat azjatyckiej dżungli oraz na front wschodni tuż przed zakończeniem wojny.
Graczy Online: 2,2 tys. [wg. Game-Monitor: 2800, PL:24]
Liczba serwerów publicznych: 1000 w Polsce: 5
Cena: Empik 80 zł

**********************************************************************************

Dołączona grafika
Call of Duty Modern Warfare 2 to już szósta część serii Call of Duty, cenionej wśród graczy sagi wojennych fps’ów. Gra jest kontynuacją swojego poprzednika i po raz drugi skupia się na współczesnych realiach i współczesnym, choć fikcyjnym, konflikcie. Mimo, że w kolejności jest zaraz po Call of Duty: World at War to jednak gra jest spadkobiercą i merytoryczną kontynuacją czwartej części, czyli Call of Duty 4: Modern Warfare, stworzonej przez Infinity Ward i wydanej przez Activision w 2007 roku.
Graczy Online: brak
Liczba serwerów publicznych: 0 w Polsce: 0
Cena: Empik 130 zł

*********************************************************************************

Dołączona grafika
Counter-Strike: Source to udoskonalona wersja cs 1.6.CS Source wyróżnia się przede wszystkim udoskonaloną oprawą wizualną. Gra działa na tytułowym silniku graficznym, po raz pierwszy zastosowanym przy okazji premiery drugiej części wspomnianego już wcześniej Half-Life’a. Usprawnienia objęły przede wszystkim wygląd otoczenia. Co ciekawe, w wersji Source zawarto wszystkie mapy znane z klasycznego Counter-Strike'a
Graczy Online: 503 tys. [wg. Game-Monitor: 54tys, PL: 1300]
Liczba serwerów publicznych: 15tys w Polsce: 160
Cena: Epmik 90 zł, Sklep VALVE 14$

CS 1,6
Graczy Online: wg. Game-Monitor: 27tys, PL: 2890
Liczba serwerów : 9tys w Polsce: 450

*********************************************************************************

Dołączona grafika
Enemy Territory: Quake Wars to kolejna odsłona cyklu gier, opracowana przez studio Splash Damage dla id Software, która przeznaczona jest tylko i wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej. Akcja Enemy Territory: Quake Wars rozgrywa się w 2065 roku, czyli przed wydarzeniami opowiedzianymi w drugiej odsłonie cyklu Quake. Stroggowie, bezlitosna armia obcych ląduje na Ziemi w celu zniszczenia rasy ludzkiej. W obronie niebieskiej planety staje elitarny oddział komandosów o nazwie Global Defense Force (GDF). Użytkownicy programu mogą wcielić się w żołnierzy
zarówno jednej, jak i drugiej strony konfliktu.

Recenzja wp.pl

http://www.youtube.c...h?v=pe11JNJyFU0

Graczy Online: 261 [wg. Game-Monitor: 330, PL: 16]
Liczba serwerów publicznych: 280 w Polsce: 2
Cena: Sklep VALVE 19$

*********************************************************************************

Dołączona grafika
GTA San Andreas jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych gier wszechczasów, w której gracz ma okazję wcielić się w drobnego rzezimieszka, a następnie tworząc własny, kryminalny życiorys samemu stanąć na czele mafii. Multiplayer oferuje rozgrywkę typu RPG. Najpopularniejszy jest mod Godfather, w którym gracz tworzy postać, która żyje, zarabia pieniądze, walczy, należy do klanu. Nie ma bezmyślnego strzelania do wszystkiego co się rusza. Każdy jest zobowiązany do gry zgodnie z charakterem postaci. Symulacja wirtualnego życia w wielkim mieście. Część gry przenosi się na forum.
Graczy Online: 8 tys. [wg. Game-Monitor: 8,5tys, PL: 320]
Liczba serwerów publicznych: 900 w Polsce: 25
Cena: Empik 130-150 zł (serwer nie wymaga CD Key'a)

********************************************************************************

Dołączona grafika
Insurgency, gra która jest modyfikacją Half Life 2, rozgrywa się w Iraku, gdzie wojsko walczy z partyzantami. Gra jest bezpłatnym rozszerzeniem gry Half Life 2. Aby korzystać z tej gry, musisz mieć zainstalowanego Half Life’a 2.
http://hlds.pl/Insurgency_%28mod%29

http://www.youtube.c...h?v=CYYoTl-kUYk

Graczy Online: 250 [wg. Game-Monitor: 360, PL: 0]
Liczba serwerów publicznych: 200 w Polsce: 1
Cena: darmowy mod STEAM.

**********************************************************************************

Dołączona grafika
Prey to gra akcji zrealizowana w konwencji strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby, której głównym bohaterem jest Indianin Tommy, uprowadzony wraz ze swoją dziewczyną i dziadkiem przez obcych.
Recenzja wp.pl

http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related

Cena: Sklep VALVE 15$

**********************************************************************************

Dołączona grafika
Team Forstess 2 Przeznaczona do gry wieloosobowej, posiadająca akcenty strategiczne, zorientowana na współpracę zespołową, strzelanka, w której poczynania postaci oglądamy z perspektywy pierwszej osoby.Rozgrywka polega na wykonywaniu szeregu misji, w czym usilnie przeszkadza nam konkurencyjna ekipa. Nowy tytuł w niektórych elementach przypomina oryginalny Team Fortress. Mam tu na myśli, przede wszystkim, prowadzenie do boju drużyny, składającej się z zestawu żołnierzy, dysponujących unikalnymi zdolnościami. Niezależnie od tego jaką misję przyjdzie nam wykonać podstawowe znaczenie ma perfekcyjna współpraca między żołnierzami i jak najlepsze wykorzystanie ich zdolności.
Recenzja wp.pl

http://www.teamfortress.com/movies.htm
http://www.teamfortr...com/trailer.htm

Graczy Online : 3 tys. [wg. Game-Monitor: 10tys, PL: 90]
Liczba serwerów publicznych : 4000 w Polsce: 11
Cena : Sklep VALVE 15$

**********************************************************************************

Dołączona grafika
Unreal Tournament 3 to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin firmy Epic Games. Mimo tego, gra nie jest bezpośrednią kontynuacją wcześniejszych produktów, ale programem nowej generacji, korzystającym z dobrodziejstw potężnego silnika trójwymiarowego jakim jest Unreal Engine 3. W Unreal Tournament 3 znajdziemy wiele ciekawych trybów zmagań: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag oraz Warfare.

Recenzja wp.pl

http://www.youtube.c...h?v=XJdF_O0Xk5E
http://www.youtube.c...Xzk&feature=fvw

Graczy Online: 406 [wg. Game-Monitor: 326, PL: 2]
Liczba serwerów:400 w Polsce: 3
Cena:Empik 29 zł
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 września 2009 - 10:23

Nie ukrywam, że ja zgodnie z innym tematem w tym dziale widziałbym na tym miejscu grę Modern Warfare 2. Jednoczesnie jednak chcialbym aby byla jakas alternatywa i tutaj wskazałbym Battlefield 2 oraz GTA SA w trybie RPG


Dodalem mozliwosc zaglosowania na wiecej niz jedna pozycje. Jednakze proszę nie głosować na 10. Max 2-3
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 19 września 2009 - 10:31

spapralem bo nie sprawdzilem czy mozna wiecej niz jeden glos dac :D tak wiec obstawil bym Modern warfare 2 i cz 1 ewentualnie Source coda MW2 kupie na 100% jak komp na to pozwoli a mysle ze pozwoli

tak wiec posta mozecie usunac tylko dodac te glosy do sondy bo narazie nic madrego nie ma do powiedzenia

Użytkownik KoNiO edytował ten post 19 września 2009 - 10:33

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#4 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 19 września 2009 - 10:35

na bf2 i gta większość z grających w cs'a u nas na serwerze może sobie pozwolić zarówno pod względem cenowym jak i wymaganiami sprzętowymi. Dodatkowy + że masa ludzi w to gra. Ewentualnie można by zastanowić się na sourcem , a cod4(dużo już prób było, ale gra warta grzechu)?

Wyczekuje MW2.:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#5 h8u

h8u

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 69 postów
  • Skype:chciałbyś podrywaczu xD
  • Ską…d:ŁcT

Napisano 19 września 2009 - 10:36

cod4 ;)
  • 0
Dołączona grafika

#6 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 września 2009 - 10:38

przed zaglosowaniem przejrzyjcie wszytkie gry, aby rzeczowo podjac decyzje.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#7 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 września 2009 - 10:41

BF 2 bo:
nie jest droga
w Polsce są tylko 4 serwery
jak Plaj wspomniał, wymagania sprzętowe nie są duże :)

GTA bo:
dużo ludziów w nią ciupa :D
nie trzeba oryginalnego CD'keya :>
niezła beka przy tym jest ;)
nie duże wymagania sprzętowe

MW2 bo:
i tak ją kupicie :D
będziemy jedni z pierwszych
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#8 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 września 2009 - 10:44

Battlefield 2 bo:

- gram w nią od długiego czasu i cieszy się bardzo dużą popularnością
- nie nudzi się szybko, jak wiele teraźniejszych gier
- ma nie wygórowane wymagania sprzętowe, w odróżnieniu od innych gier
- jest nie droga, a awanse, baretki i odznaczenia bardzo motywują do gry
- i bardzo mi się podoba :)
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#9 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 września 2009 - 10:46

oczywiscie MW2: im szybciej my wejdziemy do gry, tym szybciej bedziemy najlepsi :D pierwszy server, a wiec ludzie beda grac u nas, zwlaszcza polacy bo wielu z nich wlasnie przerzucilo sie z cs na coda, pewnie dyza czesc byla na tawernie, zapamietala server nasz z tej lepszej strony :D i z checia wejda na server coda, oczywiscie to takie moje przemyslenia...

zaglosowalem na Battlefield 2: kiedys baardzo czesto gralem, spodobala mi sie gierka, patrzac na statystyki i widzac 318tys graczy :O troszeczke nabieram negatywnego nastawienia, jesli chodzi o utworzenie servera pod ta gre:

1) i jak tu sie wybic? rok ciezkiej pracy w zapelnianiu servera, to nie uniknione EDIT: aha will napisal 4 severy :D no wiec mozna zaryzykowac :)
2) jesli chodzi o kase, raczej nie byloby problemow

co do Sourca:

znowu mamy wchodzic w bagno zwane ceesem? :D

Użytkownik wodny edytował ten post 19 września 2009 - 10:48

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#10 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 19 września 2009 - 11:04

najnowsze czesci cod'a.
unrealtournament, ta gra wymiata :D
enemy territory - super gra, zwykly et to druga gra po cs'ie w ktora zwykle gralem
no i cs source ewentualnie :P
  • 0



#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 19 września 2009 - 11:13

przy gta i bf2 możecie liczyć na mnie o ile mój mocarny pc to udźwignie. Inne tytuły odpadają z logicznego punktu widzenia, bądź w moim wypadku technicznego :]

imo bf2 najbardizej perspektywiczny.
  • 0
Dołączona grafika

#12 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 19 września 2009 - 11:22

bf2 , cod mw2 , tf2 w reszte raczje bym sie nie pchal
  • 0

Dołączona grafika


#13 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 19 września 2009 - 11:27

zdecydowanie tf2, tam jest napisane 15$ na steamie, ale jak kupisz orange box (HL2+dodatki,Portal) to jest tam też team fortress. Kosztuje bagatela 45 zł. Naprawdę polecam, grałem w większość podanych tu gier i uważam, że TF2 jest zdecydowanie najlepszą grą, innowacyjna i można się przy niej ładnie pośmiać :D
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#14 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 września 2009 - 11:36

Hmmmm, BF2, nie znam ale można zobaczyć, tak do COD MW2, jak serwer będzie pierwszy, jako jeden z polskich i dobra kampania reklamowa, to można liczyć na sukces, jak z serwerem CS. COD4, też zagłosowałem, w końcu mam. Ogólnie to chyba jednak BF2 i MW2. Poza tym w BF2 działa enbseries więc gra tak źle wyglądać nie będzie dzięki hdr :D

Użytkownik Juri edytował ten post 19 września 2009 - 11:40

  • 0

asdasdas


#15 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 19 września 2009 - 01:13

MW2 wiadomo, wszyscy się napalają to i ja się rozpalę, kupuję nowy sprzęt niedługo i może wycisnę cosik.

BF2 - piękna gra, kilka razy miałem okazję grać.

Jako jedyny narazie :D INSURGENCY (to to czym dumbass się tak jarał), oglądałem duuużo gameplay'ów na YT po tym jak dupas kwiczał o tym i strasznie się zajarałem. :) jak tylko będzie okazja poszczelać w to dam znać.

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 19 września 2009 - 01:18

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#16 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 19 września 2009 - 01:27

AA3 - przedewszystkim dlatego ze jest darmowe. MW2 - dosc ze platne, to trzeba miec komputer z d*py. Pozatym nie wydaje mi sie zeby byla duza spolecznosc ludzi grajaca przez siec.
  • 0

#17 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 19 września 2009 - 01:32

zauwaz ile ludzi gra w zwyklego MW..
  • 0

Dołączona grafika


#18 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 19 września 2009 - 01:40

BF2 gram częściej niż w CS + szukam normalnego serwera by pograć dłużej w jednym miejscu ...ogólnie spotykam się z serwerami gdzie brak adm i jest samowolka ... poziom kultury gry przeniesiony na BF2 byłby wskazany z mojego punktu widzenia
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#19 songoku

songoku

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Ską…d:Rzeszów

Napisano 19 września 2009 - 02:14

Ja bym proponował :

Cs Sourca ponieważ jest popularny oraz jest następną częścią cs-a.A do tej gry wszyscy są przystosowani.



a co do MW2 ja bym raczej tej gry nie proponował ponieważ duża ilość osób nie zagrała by w tą grę z powodu a) kosztów B) wymagań sprzętowych
  • 0

#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 19 września 2009 - 05:05

Swój głos oddałem Na Call Of Duty Modern Warfare 2 gra jest świeżynką i za pewne nie jest gorsza od swojej poprzedniczki więc jeżeli naprawdę szybko się z tym uwiniemy staniemy się jednym z pierwszych serwerów z tą właśnie grą która nie wątpliwie będzie miała swoich zwolenników. Ja ją prawie że na pewno kupuję, na razie czekam na fundusz i komputer ofc. :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0