Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antywirus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 września 2009 - 02:30

Chciałbym sie dowiedzieć jaki polecicie i jakich nie radzicie oraz takie które nie będą przeszkadzały w cs.

Na razie posiadam NOD32, nie wiem czy najlepszy ale pierwszy lepszy taki mam. Chce usłyszeć wasze opinie i na co oczywiscie jakby co zmienić ?
  • 0

#2 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 września 2009 - 04:32

Mam od jakiegoś czasu NODa, więc dużo się nie dowiesz ode mnie. Mogę powiedzieć, że NOD32 jest dość samodzielny no i czasem ciut za wrażliwy. Nie narzekam nie niego.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 29 września 2009 - 04:33

  • 0
Dołączona grafika

#3 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 29 września 2009 - 05:05

Kaspersky jest dobry moim zdaniem miałem wcześniej i wszystko było w porządku w cs nie przeszkadza
Teraz nie posaidam żadnego antywirusa i też zyje
;D
  • 0
Dołączona grafika

#4 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 29 września 2009 - 05:31

norton antivirus gaming 2009 edition i tyle :D ostatnio w empiku za 30 zł był do wyciągnięcia, na allegro za około 60 zł
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#5 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 września 2009 - 05:45

Reflex mówisz o pełnej wersji i licencji czy tam n 3 miesięcznej testowej ? NOD mnie denerwuje bo żądne fixy do niego nie działają xD, a kaspersky ciężki i dla mnie tam na początku połapać się w nim nie mogłem :P
  • 0

#6 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 września 2009 - 05:49

Ramzi, fixy nie ale, są inne sposoby piracie.   :happy:

PS Wyślę ci PM.  :D


  • 0
Dołączona grafika

#7 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 29 września 2009 - 06:39

ja mam noda i wszystko smiga ;D jak nie dziala zadny fix jak dziala ;D
  • 0

Dołączona grafika


#8 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 29 września 2009 - 06:45

Piraci jedni ;p Comodo Internet Security darmowy i niekiedy napewno lepszy niż ten komercyjny NOD32 i na równi z Kaspersykim...... Tylko trza mieć jakieś IQ, a nie na wszystko zezwalać, bo CIS to tak naprawde głównie dobrze skonfigurowany Firewall i HIPS.
  • 0

asdasdas


#9 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 września 2009 - 08:53

A jak przy tym jesteśmy to czym się różnią wersje 32 bitowe od 64 bitowych ?
  • 0

#10 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 29 września 2009 - 09:24

Ramzi chyba wyraźnie napisałem, że do kupienia za 30 zł w promocji w Empiku.. czytaj PEŁNA...
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#11 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 września 2009 - 09:58

A jak przy tym jesteśmy to czym się różnią wersje 32 bitowe od 64 bitowych ?

Głównie wydajnością, nie ma sensu żebym się tu rozpisywał. Kup/ściągnij taką wersję  jaki masz system.
  • 0
Dołączona grafika

#12 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 października 2009 - 07:08

Zadales dosc trudne pytanie poniewaz nie ma na nie scislej odpowiedzi.

Generalnie jakość danego oprogramowania antywirusowego zalezy od postrzegania jej przez uzytkownika. Czyli głownie od indywidualnych preferencji.
Dodając do tego fakt, że nawet najlepszego antywirusa typowy internetowy "idiota" da radę zapchać w parę dni.

Wszystko to składa się w efekcie na jedno - każdy lubi co innego.

Z moich prywatnych obserwacji NOD (a scislej eset) i Kaspersky pozostają w czubie. Sam w momencie gdy zacząłem pracować na PB i bylem odpowiedzialny za oprogramowanie tam przeprowadzilem przetarg gdzie zakupiono 2500 licencji Eseta Smart Security. Wdrozenie go potem na 200 stacjach które były pod moja opieką plus udział w szkoleniu na ktory przyjezdzal inzynier z eseta (dużo nowych rzeczy nie powiedzial, ale pozwolilo to usystematyzowac wiedzę, głównie w zakresie konsoli administracyjnej) pozwoliły mi zapoznać się z nim blizej.

Jest zdecydowanie jednym z najmniej obciązajacych antywirusów. Jest dosc wysoce skuteczny, bardzo mocno konfigurowalny, ale niestety potrafi czasem cos wpuscic. I to niekoniecznie z winy uzytkownika. Tutaj pod wzgledem bezpieczenstwa kaspersky jest delikatnie lepszy. Jednakze tak jak pisalem na starcie - wszystko zalezy od uzytkownika. Jak nie bedziemy myslec, nie ebdziemy sami dbac o swoje bezpieczenstow to antywirus gówno da.

Bez antywirusa dzialac nie mozna, takze kup takiego na jaki Cię stać - to zawsze będzie lepiej niż nic.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#13 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 01 października 2009 - 07:31

Aktualnie testuję darmowe antywirusa którego wypuścił Microsoft, zobaczymy jak się spisuje, z tego co widziałem to SKAN full robi bardzo szybko.. kwestia tego czy to dobrze czy źle.. zobaczymy jak się spisuje..
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#14 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 01 października 2009 - 08:25

Zobacz czy ci Comodo Internet Security będzie pasował. Ja mam i nie narzekam..... Jak narazie od dwóch lat nic mi nie przepuścił większego....
  • 0

asdasdas


#15 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 października 2009 - 01:13

Dobra zasysam Eseta (wersja NOD) Home Edition. Nigdy na niego nie narzekałem, więc raczej teraz też nie będę. Dzięki wszystkim za zdanie i opinie, będę miał na przyszłość.

Można TC
  • 0

#16 Tsunami

Tsunami

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 23 lipca 2010 - 03:47

a kto mi powie jak odnowic w tym licencje bez placenia :) bo nie moge znalezc nigdzie.
Dołączona grafika

po kliknieciu napraw, przekierowuje mnie na strone do placenia gdzie sa juz nawet wpisane moje dane o.O (Imie i nazwisko)


Albo cos zamiast tego ale zeby nie zamulalo laptopa bo bardzo nie lubie zamulaczy. lapek odpala mi sie sie kilkanascie sekund, procz tego mcaffe jest jeszcze jakis norton online backup ale tez chyba juz sie trail skonczyl xP


  • 0

#17 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 lipca 2010 - 03:50

Nie popieramy piractwa, ani niczego co jest z tym związane, dlatego nie możemy Ci pomóc.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#18 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 23 lipca 2010 - 04:29

ja mam avasta na darmowej licencji i jestem zadowolony, duzo nie ciagnie, rzadko cos chce, a syfu na kompie nie mam, przynajmniej tego nie odczuwam w zaden sposob ;)
  • 0

Dołączona grafika

#19 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 23 lipca 2010 - 05:00

ja za to mam licencjonowanego Kaspersky'ego i nie narzekam, jak na moje potrzeby daje rade i nie zmula. Polecam. :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#20 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 23 lipca 2010 - 11:02

Comodo, comodo panowie piraci ;X napewno o wiele lepszy od tego mccaffe ^^ i darmowy bez reklam ;X Czemo Comodo nie zdobywa popularności to ja nie wiem....a już wiem - za trudny w obsłudze bo za dużo wyskakuje.... no cóż jeśli ktoś ma zamiar mieć w dzisiejszych czasach komputer automatycznie zabezpieczony to GL :) Teraz 90% mózg 1% antywirus 9% piaskownica ;X
  • 0

asdasdas





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0