Skocz do zawartości


Zdjęcie

Premiership


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 27 lutego 2010 - 10:57

Kazdy wslizg niesie ze soba ryzyko. Gosc zalowal tego co zrobil, probowal przeprosic Ramseya i gdy schodzil z boiska - plakal. Takie sytuacje sie zdazają...Akurat on zanim wyprostuje nogi zastanowi sie 2 razy... To jest sport...Tymbardziej ze bylo to na duzej predkosci.
Inna bajka jest z typem, który faulowal Wasilewskiego - gosc, po jakims czasie znowu wylecial z boiska za brutalny faul - dla mnie powinien zostac zdyskwalifikowany do konca kariery.


No, typ okazał się na tyle skvrwysynem, że potem się jeszcze odwoływał co do kary nałożonej przez tamtejszy związek. Nic tylko czekać aż jemu ktoś tak wjedzie.
  • 0

#22 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 10:59

Bodziu pamiętaj, że nawet gdy uprawiasz sport amatorsko czy dla przyjemności zawsze może stać się coś nieprzewidywalnego :D kontuzje to coś nieuniknionego
  • 0

#23 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 11:00

Ha, ale naciągnięcie mięsnia czy zakwasy to nie to samo co złamanie, które eliminuje zawodnika na x miesięcy. Trzeba mieć prawdziwego pecha, zeby zlamac noge czy reke grajac ze znajomymi raz w tygodniu w siatke czy w noge. Zreszta złamanie reki czy nogi, gdzie trzeba nosic gips przez 2-4 tygodnie nie równa sie kontuzji, gdzie rehabilitacja trwa czasami kilka długich miesięcy.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 27 lutego 2010 - 11:04

  • 0

#24 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 11:04

hmm może nie niesamowitego:) to zależy gdzie grasz i z kim grasz :D ja np złamałem rękę podczas gry w piłkę w basenie otwartym :P (czyt beton) :P
  • 0

#25 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 lutego 2010 - 11:08

pecha to trzeba mieć żeby po części przez uprawienie sportu dostać martwicy kości w kolanach czy też zapalenia stawów krzyżowo - biodrowych, które to też wykluczają Cię ze sportu do końca życia :) to jest dopiero pech :wink:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#26 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 03:19

Co do Witsela to nie zgadzam sie z Wami w ogole, ze ma byc zdyskwalifikowany do konca kariery, bo nie o to w tym chodzi. Moje zdanie jest takie, powinien dostac kare zawieszenia na jakies 2-3 miesiace skoro zdarza mu sie notorycznie tak faulowac, ale to juz wina gosci z belgijskiego zwiazku.

Co do Ramseya to szkoda go, ale taki jest sport, kontuzje sie wszedzie szerza, bo to jest normalka. W tej sytuacji obydwoje sa winni, dlaczego ? Ramsey wraz z Shawcrossem wbiegli na takiej peunej, ze szok i obydwoje wslizgiem, rownie dobrze moglo sie to skonczyc w druga strone i rownie dobrze zlamana noge po tej akcji mogl miec Shawcross. My jako fani pilki noznej jestesmyt troche zniesmaczeni i zasmuceni takimi kontuzjami, bo jak widac coraz czesciej zdarza sie takie cos jak zlamana noga co kiedys bylo nie do pomyslenia. Jednak trzeba to ochlodzic tym, ze patrzac i porownywujac z Fubolem Amerykanskim to tak nieliczne zlamania jakie zdarzaja sie w pilce noznej to jest pestka do tego co sie dzieje w Futbolu Amerykanskim, tam kontuzja goni kontuzje, ale przy tak brutalnym sporcie to normalne.
  • 0

#27 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 28 lutego 2010 - 03:46

Witsel nie dostał dłuższej dyskwalifikacji tylko z jednego powodu - Belgowie chyba nigdy nie mieli takiego talentu jakim jest Alex. On wraz z Lukaku za 5-6 lat mogą doprowadzić kadrę Belgii do olbrzymich sukcesów, bo pojawia się jakieś wybitnie uzdolnione pokolenie w tymże kraju i to jest powód braku dyskwalifikacji.

Co do Shawcrossa - nie chciał, widać było nawet po łzach jak schodził. Po meczu dostał powołanie od Capello do kadry. Szkoda, że na oczach milionów ludzi mają miejsce takie zdarzenia, wypadki, bo to jest cholernie przykre. Wschodząca gwiazda ma zatrzymaną kariere minimum na 8-9 miesięcy...
  • 0
Dołączona grafika

#28 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 marca 2010 - 09:24




hue hue, a caly stadion wyyyyyyjeeeeeee xD

Użytkownik wodny edytował ten post 01 marca 2010 - 09:24

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#29 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 marca 2010 - 09:42

fajnie to wyglądało. tylko szkoda terrego troszke
  • 0

#30 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 01 marca 2010 - 11:18

Huehue, chyba nikt innej reakcji Bridgea się nie spodziewał :E
http://www.youtube.com/watch?v=BAXAu7o_E5E&feature=player_embedded


wodny :dash2: :rolleyes:

a tak ogólnie to dobrze Terremu, cieszyłem się jak nie trafił karnego w finale i teraz też mnie to jakoś nie zmartwiło ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#31 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 02 marca 2010 - 03:48

No, ale szkoda tylko że prywatne życie w tym przypadku tak się zmieszało z zawodowym. Forma Terrego, utrata opaski kapitana itd. Chociaż z drugiej strony sam sobie stworzył taką sytuację.
  • 0

#32 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:33

Zwycięstwo Chelsea 2:1 w szlagierowym pojedynku z Manchesterem United, stawia Chelsea w niekwestionowanym pretendentem do tytułu i odebrania go po 3 latach Czerwonym Diabłom. Przypomnimy, że Sir Alex Ferguson ma dużą motywacje do zdobycia mistrzostwa, ponieważ nikt jeszcze nie zdobył go 4 lata pod rząd. Arsenal depcze po piętach, lecz strata takiego zawodnika, jak Cesc Fabregas prawdopodobnie do końca sezonu może pokrzyżować szyki o dalszej walce. Dalej jest fantastyczna walka o 4 miesce, czyli o 3 runde kwalifikacji LM. W nie jest aż 5 klubów: Liverpool, Tottenham, Aston Villa, Manchester City i Everton.

Zapowiada sie fantastyczny koniec sezonu :D.
  • 0

#33 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:37

tak to jest jak sedzia slepy i spalonego nie widzi :(

Użytkownik wodny edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 06:41

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#34 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:38

A reki nie było przy golu Machedy :?

Już też nie przesadzajmy ;x

Użytkownik Ramzi edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 06:38

  • 0

#35 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:40

spalony był olbrzymi Drogby i nie ma sie co tu kłócić.

Macheda zdecydowanie brzuchem strzelił, było chyba z 8 powtórek, za to Drogba na metrowym spalonym i trzeba przyznać, że wodny ma racje.
  • 0
Dołączona grafika

#36 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:45

Piłka nożna rządzi się swoimi prawami, nie wypominam meczu półfinałowego z LM w poprzednim sezonie na Stamford Bridge z Barceloną...

Wszystko schodzi znowu na powtórki, konsultacje i możliwość "challenge'ów" które są w tenisie ziemnym.
  • 0

#37 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:49

Czytałem wywiady z ludźmi z PZPNu i na 90% u nas w Ekstraklasie będzie od przyszłego roku właśnie konsultacja wideo - Platini zgodził się, abyśmy byli prekursorem tego typu rozkminek, co z tego wyjdzie? Mi to śmierdzi, ale trzeba przyznać fakt, że MU grało słabo, raz tylko przycisnęli Niebieskich solidnie na 15 minut :)
  • 0
Dołączona grafika

#38 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:49

Barcelona to sezonowiec Ci powiem. od kiedy taki show z nimi jest? od 3 lat ? przyszedl messi i wyciagnal dume katalonii na piedestal .. Messi wkoncu sie wypali, Barcelona przestanie swiecic, Manchester pozostanie mistrzem, Amen .
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#39 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:54

Tylko zauważ, że Barcelona to coraz częściej sezonowiec. Był Ronaldinho. Jest Messi. Będzie Guradiola. który dla mnie jest natchnieniem Barcy. Dziwie się czemu kluby nie chcą próbować takich ludzi, dawnych wychowanków, czy gwiazd.

Co do tych powtórek, to w Ekstraklasie, będzie bardzo dobre miejsce, u nas jest duuuużo gaf.

Użytkownik Ramzi edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 06:55

  • 0

#40 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 06:59

z całym szacunkiem Ramzi, ale Chelsea też odkąd skład skompletowała to ilość kibiców Blues wzrosła o 500% - pojawiają się 'sympatycy' tam gdzie jest skład.

Ja się nie wstydze, że całym sercem jestem z Newcastle - mimo, że spadli do Coca Cola - teraz awans i środek tabeli w next sezonie. Drużyna, która nigdy mi się nie 'znudzi' i będę ją szanował.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0