Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gamingcrew.Pl - Nadchodzą Duże Zmiany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 grudnia 2009 - 08:46

Jako, że to jest mój 4tysięczny post (nie patrzeć w profil - kłamie ;) ) to chciałem go przeznaczyć na coś szczególnego.
Mam ogromny plan o którym przebąkiwałem wam parę razy. Na razie nie będę zdradzał żadnych szczegółów. Dowiecie się wszystkiego po finale Ligi Tawerny. Naprawdę nie jest to mała pierdółka.
Sprawdzajcie temat - w następnym tygodniu ten post będzie wyedytowany . Wszystko jest rozpisane co do joty w administracji. Jak przerobię to do czytelnej formy to przedstawię wam tu.



Jak na razie:
http://gamingcrew.pl


Edit numer 1 (post będzie edytowany, aby dorzucać nowe info) :

Chciałem tu coś napisać, ale pomyślałem, że po prostu wkleję kawałek posta z administracji.

Chcialbym również dodać, że sprawa jest już postanowiona, nie będzie raczej od tego żadnych odwołań. Co nie oznacza, że nie będę się liczył z waszym zdaniem. Macie pelne prawo do rzucania ewentualnych pomysłów.

A wiec. Na ten pomysł wpadłem już jakiś czas temu, ale dopiero w tym tygodniu on sie zmaterializował.
Na początku postanowiłem wtajemniczyć tyra i w sumie on tylko o Nim wie. O ile z tego co widzę to mnie popiera - to jednak boi się tego,nie chce aby to było zbyt rewolucyjne. Boi się ze:

boję się, ze jak chodzi Ci po głowie jakiś szalony super fany, perfekcyjny pomysł to sie narobisz jak wół, zaniedbasz robotę za kasę, a na koniec będziesz niezadowolony z wyniku
dzień później
nie wiem czy to warto. tylko czas zmarnujemy, a oni będą i tak niezadowoleni.

Generalnie juz chyba wiem ze projekt zrobię obojętnie czy ktos mi w tym pomoze czy nie, czy dostanę wasze blogoslawienstwo czy nie. Po prostu mam dosc i tyle.


Cała idea polega na:

i teraz nie wiem czy przeklejac wszystko z gg co pisalem do tyra jak to widzę, czy tylko w paru zdaniach przedstawic na sucho. Tam na gg jest pewna pasja, emocje, tutaj mozecie zle odebrac przekaz.


Chce zrobić nową markę...
Nowy projekt...


Nie chce aby tawerna była uzależniona wiecznie od jednej gry - to jest jakaś paranoja.
Cs padnie, coś się z steam serwerami na x czasu stanie, będzie jakiś trend ze ludzie uciekną od csa i co wtedy? Gówno... tyle właśnie zostanie z mojej i waszej pracy. Z tylu lat rozwijania tego wszystkiego.... wszystko pójdzie w pizdu....Rozejdziemy sie do domu - a te cale poklady pracy, wysilku ch... strzeli....

Próbowałem, walczyłem, prosiłem, groziłem - nic to nie dawało. Ciągle te -cs w domenie straszy i pokazuje ze tawerna jest tylko CS - i dla obecnych tu ludzi i dla tych którzy przychodzą.

I tu przyszedł pomysł nowego projektu, nowej marki. Dla tego tematu nazwijmy ją, niech będzie, "DruzynaZenka.pl"

Chciałbym zrobić społeczność, gdzie ludzie będą mogli się spotkać i grac we wszystko, a nie tylko w cs. Żeby można było stworzyć dużą grupę osób, z którymi na poziomie (kulturalnie i przyjemnie, śmiesznie! ) można by było zagrać we wszystko. Utworzyć działy takie jak cs, battlefield, cod i co tam by bylo jeszcze trzeba.
Taka tawerna tylko ze we wszystko. Taka paczke jak jest u nas w administracji (plus kilkanascie/kilkadziesiat osob spoza) gdzie razem gramy i w csa i w coda4 i w bf2 i w mw2.... TO jest wlasnie to! (oczywiście zawsze będzie jakas specjalizacja - ktos na codzie, ktos na csie itp)

Uważam ze przy obecnej marce jest to niemożliwe.
Chce zacząć wszystko od zera, zbudować nowe zasady bogatszy o masę doświadczeń jakie dały mi te 3 lata z tawerna.




I po tym zaprezentowałem w administracji 3 opcje tego jak ja to widzę. (pelna integracja z tawerną, odejscie od tawerny [samodzielny projekt], pozostawienie wszystkiego jak jest - chora sytuacja)
Administratorzy w sumie prawie jednogłośnie wybrali opcję numer 1 i wychodzi na to, że tą opcję będziemy realizować.

Podzieliłem całe wdrożenie tego pomysłu na 3 fazy. Faza planowania, realizacji i wdrożenia. aktualnie jesteśmy Pod koniec fazy planowania/ na początku fazy realizacji.
W fazie planowania omowilismy wszystko jak chcielibysmy aby to wyglądąło. Zaproponowalismy nowy układ forum, wygląd i tym podobne sprawy.
W fazie realizacji wszystkie rzeczy zostaną przygotowane do wystawienia na zewnątrz. Potrwa ona od 1 do paru miesięcy. Po czym wszystko zostanie wykonane w parę dni w fazie wdrażania



Generalnie podsumowując:
- Domena Tawerna-cs org będzie nadal przekierowywać na to forum. Z tą różnicą, że to forum będzie pod domeną "GamingCrew.pl"
- Wszystkie posty, uzytkownicy pozostają - aktualne forum tawerny zostaje przeniesione do dywizji CS = która będzie sie nazywac Tawerna, serwer tawerna TP będzie nadal flagowym serwerem dywizji cs.
- dokupujemy dedyka - na nim staną dodatkowe dywizje - na pewno cod4, co jeszcze - zalezy od was
- druga edycja ligi tawerny - nie wiadomo jeszcze pod jaką nazwą - odbędzie się w marcu.
- nowy prtal wraz z integracja uzytkowników (nie wiem czy oprę go na tym wordpressie czy na joomli) - generalnie różnicy nie powinniscie zobaczyc (oprócz nowego wyglądu oczywiscie).
- oraz wiele, wiele innych rzeczy (posprzątanie forum, zmiana uprawnień, nowe rangi [min Vip]] , Nowe serwery, nowe gry).

Po prostu stara Tawerna, tylko że więcej stuffu i pod nową nazwą.


A więc piszcie co myślicie. Temat jest bardzo poważny. Nie życzę sobie przygłupich postów ani mędrców zza wielkiej wody.


Każdy post z którego będzie wynikać, że nie czytacie tematu zostaine USUNIĘTY ;)

Jezeli jest ktoś zainteresowany wsparciem inicjatywy - wesprzyjcie dedyka na którego zbiera Plaj


Edit numer 2

Wsparcie oczywiście dotyczy nie tylko kwestii finansowych. W tych grach co planujemy będzie potrzebne sporo osób do rozkręcania, do gry. POwstanie troszkę nowych działów na forum - mam nadzieje, że chętnie wdrożycie się w projekt. Będą nowe rangi, uprawnienia. Dla wszystkich poważnie zainteresowanych zawsze znajdzie się kawałek pracy bądź też nowa funkcja.

Niedługo tutaj zostaną rozpisane wszelkie uprawnienia jakie dojdą. Nie dodamy ich strasznie duzo, aczkolwiek będą to bardzo znaczące zmiany.

Odnosnie portalu chcielibyśmy aby przeszedł on na głównie tematy okołogrowe i komputerowe - takie jak sprzęt, gry, internet itp. Jednakże jeżeli ktos chciałby pisać artykuły na inne tematy także znajdzie miejsce dla siebie.

  • 2
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 grudnia 2009 - 06:28

Pierwsza aktualizacja tematu
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Dobosz

Dobosz

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 07 grudnia 2009 - 06:42

- oraz wiele, wiele innych rzeczy (posprzątanie forum, zmiana uprawnień, nowe rangi [min Vip]] , Nowe serwery, nowe gry).




bardzo interesuje mnie ta linijka , jestem za pomysłem , tylko jakie są wymagania aby Tawerna miała wiecej stuffu? co za tym idzie nowe składki na serwer? czy źle mówie:D


  • 0

#4 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 07 grudnia 2009 - 06:46

Co tu można napisać - pomysł bardzo dobry i zapewne większość użytkowników "będzie na tak". Gamingcrew.pl będzie takim "multi klanem/społecznością" i do tego zostanie "kochany" cs + nowe gry. Szansa na rozbudowanie forum, portal w lepszym wydaniu, na zdobycie nowych ludzi i na to, że w końcu więcej znajomych osób zacznie grać w coś innego niż ten cs. No i skoro to Ty Owi bierzesz się za to, to na pewno dopniesz swego i wszystko będzie zrobione na tip top. Ja chętnie będę grać w mw2 i może nowego Bfa 1943 :D No i tak czy siak, jakby się to nie nazywało...i tak dalej będziecie mnie tu widywać :D

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 07 grudnia 2009 - 06:47

  • 0

#5 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 grudnia 2009 - 07:05

No cóż można powiedzieć, że to początek nowej ery będzie...

Wiadomo, że nie wszystkim się to od początku będzie podobało ale po jakimś czasie na pewno, będzie musiało się spodobać. Tylko teraz wchodzi sprawa serwerów. czy ogarniecie to wszystko mówię tu o różnych grach, serwerach, graczach. Poprę to i kase plajowi jakąś zawsze wyśle tylko raczej po świętach.

Nie dziwie Ci się, bo z Tawerny nic nie masz w sensie, że w CS nie grasz, a Ci się nie dziwie, że chcesz jakieś nowe gry wprowadzać.

3mam kciuki :)
  • 0

#6 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 07 grudnia 2009 - 08:00

Każdy zainteresowany wsparciem finansowym tego pomysłu(w tym nowego serwera dedykowanego) proszony jest o kontakt ze mną(pw na forum, lub każdy inny sposób-na gg czy skype proszę się pierw przedstawiać na teksty typu : "hejka, cześć, witam, co tam, mam sprawe" nie odpowiadam jak nie wiem kto to- nie, nie sprawdzam w katalogu:) ).
Pomysł, a raczej projekt ten będzie realizowany przez nas dużym nakładem sił(już jest realizowany), ambicji i czasu, co się z tym wiąże efekty na pewno Was zaskoczą. Co jest najważniejsze dla naszej skromnej społeczności, z Waszą pomocą, bo bez takiej się nie obejdzie utrzymamy przy życiu serwer cs'a, przy okazji to wszystko rozwiniemy, otwierając na nowych ludzi . Przed nami wiele ciężkich wyzwań, ale nagroda wkońcu przyjdzie.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#7 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 07 grudnia 2009 - 11:08

Wg mnie pomysł jest bardzo dobry. Ja bym jeszcze tu widział jakieś strategie, na obowiązkowym miejscu aoe2 oraz wc3 i pewnie sc1. Nie muszą być same gry fps. Można by też wymyślić jakieś turnieje miesięczne, turniej co miesiąc jakiś 1 vs 1 czy 2 vs 2, tak aby tanio można srvy kupić i dostają jakąś nagrodę na forum albo priv slota. Podobnie z grami aoe2, wc3, sc1 tylko że na większą skalę, jakieś turnieje, preferuję aoe2, bo tak naprawde piraty(nie że promuje piractwo) można na nich bez problemowo grać. Ogólnie pomysł jest bardzo dobry. Jakieś częste turnieje, stała liga, tj przez cały rok lub półroczne i zwycięzcy mają jakąś sporą nagrodę czy coś takiego. Mam nadzieję iż przyszła liga tawerny będzie ciut na większą skalę i np można by zrobić 5vs5, 6vs6 lub 7vs7 bo to 8vs8 to to skill only było, za duże tłumy były jak widziałem jak grali. i tak z 8/16 zespołów ale dowolnych a nie tylko jakieś serwery ;p

Ogólnie postawiłbym też na jakieś strategie, a nie tylko gry fpp, możnaby też w coś bardziej dynamicznego, z nastawieniem na dynamizim, np taki unreal torunament 2004, dobra grafa, ciągle się coś dzieje, dynamizm rozgrywki gwarantowany, tylko kto teraz w niego gra to nie wiem ^^. I co do strategii, proponowałbym też zrobić coś w stylu match maker, robimy własny meczyk, dzień, godzina, ilu na ilu, mapa i inni się zapisują, no i jakiś ranking wtedy w strategiach też zrobić. Serwery nie były by potrzebne bo to przecież host-klient.
  • 0

asdasdas


#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 grudnia 2009 - 11:20

@Juri
To wszystko by bylo tylko wtedy juri jakby zebrala się odpowiednia ilosc graczy. W przeciwnym razie wprowadzenei gier bedzie bardzo powolne
Na razie mam w planahc cod4 i którys battlefield


Nie dziwie Ci się, bo z Tawerny nic nie masz w sensie, że w CS nie grasz, a Ci się nie dziwie, że chcesz jakieś nowe gry wprowadzać.

Tu anwet nie chodzi o mnie. Duzo osob odchodzi bo im sie nudzi cs. A chce ich u nas zatrzymac. Dodatkowo nie mozemy byc nigdy zalezni od jednej gry



Tak na marginesie. Druga seria tapet wstawiona
http://gamingcrew.pl/forum/index.php?showtopic=5187
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 grudnia 2009 - 09:34

edycja w pierwszym poscie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 grudnia 2009 - 09:54

A więc piszcie co myślicie. Temat jest bardzo poważny. Nie życzę sobie przygłupich postów ani mędrców zza wielkiej wody.[/b]



Nie zaczyna się zdania od A :P

tak jak rozmawialiśmy na gg, byłem pod wrażeniem że chcesz zrobić taki projekt, nie wiem czy będe w stanie pomóc przy stawianiu chociaż może bym portal na joomli postawił...

Napewno kaską mogę rzucić, projekt popieram w pełni choć nie znam wszystkich szczegółów ale wiem że jak coś robisz to robisz dobrze.

Podzielam również troche obawy Tyro, że narobisz się i tak się nie spodoba ale z drugiej strony jak ruszysz pełną parą to najdą się inni ludzie... więc może i warto ;)

GJ ÓFJ
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 grudnia 2009 - 10:16

Racja - ale jakos tak rzadko kiedy widziałem moje posty w kategoriach polonistycznych. Zbyt duzo muszę ich naklepać by się takimi pierdołami przejmować (co niestety dotyka również kwestii polskich znaków i przecinków). Chociaż może powinienem. SSSIE zobaczy :D


Co do faktu pracy - robotki bedzie, nawet wiecej niz troche. Ale mi moje adminki obiecały pomoc w sprawach "poza-technicznych", a to już dużo. Z technicznych to i tak zawsze jak wiadomo lubię się babrać w tym gnoju sam (dobrze robi na cerę).

Obecna sytuacja nie jest niestety dobra i trzeba zaryzykowac. Ludzie odchodzą od csa i nie wracają. Trzeba coś zrobić by ich zatrzymać. Poza tym cs ma już swoje latka i kiedyś się musi skończyc, a ja tego nie chcialbym ot tak zamykać. Praca która została wykonana do tej pory to jest kilkukrotnie wiecej niz trzeba by było zrobić przy wdrożeniu gamingcrew. Wiec majac to na uwadze trzeba by było działać.

Anyway,
If You never try You will never know


Tak, tak full szpan (bo przeciez w naszym kraju znac "obca" jezyk to wstyd). Jakbysmy nie probowali to bysmy byli w dupie - a tak parafrazując to - bez tego ryzyka które zaproponowałem grupie #FF prawie 3 lata temu to wiekszosc dalej siedziałaby w gnojówce na Kobie (co jak mówię - dobrze działa na cerę, niekoniecznie dobrze na pozostałe organy).
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 grudnia 2009 - 11:47

naćpałeś się czegoś ? :P

zgadzam się w 100 % no risk - no fun ;)

zobaczymy jak będzie...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 grudnia 2009 - 12:07

Dokladnie - dlatego masz te zdjecie w sygnie z przyjazdu do mnie ;) Trzeba zaryzykowac aby cos miec... samo nic nie przyjdzie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#14 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 grudnia 2009 - 01:49

ja tam przyjazdu się nie bałem... raczej podróży ze stoperem :D

Użytkownik Owi edytował ten post 08 grudnia 2009 - 02:09
zeby nie spamowac - Mi o motor mongole chodziło ;) no risk - no fun ;)

  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#15 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 11 grudnia 2009 - 07:15

tak zaspamię lekko ale chciałem zachęcić wszystkich do pomocy... Naprawdę potrzebujemy waszej opinii, propozycji itd. bo bez tego później będą gadki ''to mi się nie podoba'' ''tego to ja bym tu nie dał''.
Tak więc wszystkich chętnych do pomocy prosimy o kontakt z Owim/gronem SA/nawet ze mną :P

Użytkownik KoRniK edytował ten post 11 grudnia 2009 - 07:18

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#16 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 07:37

Pomysl na prawdę swietny i godny uwagi. Duze ryzyko, duzo pracy, ale jak wyjdzie to jaka satysfakcja :) ja tu moze zbyt znaczaca osoba w Waszej/naszej spolecznosci nie jestem, ale kazda opinia sie liczy. Co do cs'a to zauwazylem, ze na prawde duzo osob ma w steamie COD4 wiec mysle, ze kwestia czasu jest to jak COD4 przerosnie CS'a na Tawernie. Co do innych gier to ja bym proponowal jakas strategie w stylu Age of Empires II albo Warcraft III ? Proponowalbym tez jak juz sie zacznie ta nowa era i ruszy nowa domena to otworzyc cos takiego jak jest na darkwarez ( sory za reklame, ale inaczej nie bedziecie wiedziec o co chodzi :P ), ze Ci co chca miec range VIP or Super Vip czy jakies sloty etc. musza wyslac sms-a na numer 0700 i kasa przechodzi na serwery, domene, ogolnie rzecz biorac potrzebne finanse Tawerny :) Wiadomo, ze range VIP czy tam jakie inne jeszcze planujecie zrobic pewnie bedzie mozna tez dostac w inny sposob czyli zapracowywujac sobie na nia. Noi ogolnie tyle ode mnie. Jak mi sie cos przypomni to zapodam jakas propozycje. Pozdrawiam i zycze powodzenia :>
  • 0

#17 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 07:55

Juz proponowałem gdzieś strategie typu aoe2/wc3 wlasnie i jakis matchmaker napisac do niego by sie przydalo wtedy. No i mozna by dodac jakies wlasnie dodatkowe rangi..... np VIP - osoba oplacajaca serwer 2x wieskza suma niz trza na serwer, ale za to widzi wiecej na forum no i ma kolorek. Ale strategie to bardzo dobry pomysl, jestem w 100% za !
  • 0

asdasdas


#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 grudnia 2009 - 08:33

Prosilbym tylko przy uwzględnianiu pomyslów w stylu matchmakera badz specjalnej gry uwzględnic :

1.kto to zrobi,
2.sklad osob ktore beda w stanie grac i prowadzic ...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 grudnia 2009 - 10:20

GJ Owi :) Oby to miało ręce i nogi i był ład i porządek, jak napisałeś to będzie elegancko :)
  • 0

#20 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 28 grudnia 2009 - 08:14

Projekt jest fantastycznym pomysłem, serwer COD4 już wystartował. Na allegro można dorwać klucz od 30-40 zł, a gierka potrafi po dniu czy dwóch wciągnąć nie wiem czy nie lepiej niż CS :]
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0