Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cod4 #1 Hardcore S&D @ Gamingcrew.Pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#21 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 grudnia 2009 - 11:24

Na samym początku można by było zrobić takie psycho, ale to na samym starcie servera: powiedzmy jak zacznie server wypełniać się "obcymy" graczami, poźniej jak już "nauczymy sie"- administratorzy nauczą się taktyk do tej gry ;] to trzeba by było już te psycho zlikwidować. Chyba że wolicie postawić na wolną rozgrywkę map czyli: róbta co chceta, amen.

Ja osobiście jestem "ZA" psycho, no bo to wkońcu jest zabawa, gracz ma się cieszyć i bawić, a nie sluchać jakis odgórnych rozkazów , jak grałem na innych serverach typu Herki, to nigdy nie slyszalem, zeby admin dyrygował tam graczami.


Co to ma wspolnego ze statystykami ? ;D

W ogole ocb?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#22 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 grudnia 2009 - 11:44

Owi jak dobrze pamiętam bardzo często była poruszana sprawa z tymi statystykami tak? ( chodzi mi o psyche dla servera cs'a) Na samym początku wypowiedzi przyjąłem bardziej taka obojętną postawę i nie wyraziłem jednoznacznej opini. Potem po EDIT, jednak byłem "ZA" wstawieniu tego "psycho" na server.


Co to ma wspolnego ze statystykami ? ;D



Ale co ma wspołnego, bo poruszyłem pare spraw w ostatnim poscie? O co Ci chodziło teraz? ;]

OK, jeszcze raz, znowu niezrozumiale pisze posty ;]



-COD4 to zabawa, ludzie wchodzą na servery, żeby się pobawić, może część będzie chciała zobaczyć swój progress, wtedy Zapraszamy na forum

-tego typu statsy mogą spowodować TOTALNY spadek jakości gry z TP na FFA (nawiązując do cs'a) bo rozgrywka typu S&D kojarzy mi się tylko z grą TP czyli taktyki, strategie, poświęcenie- czy gracz będzie na to przychylnie patrzył i cierpliewie słuchał odgórnych rozkazów admina?

admin: "Ty lec na A ja pojde z dwoma srodek a trzech B z paką"
gracz "I po cholere mi to mówisz? Przyszedłem sobie tylko pograć po swojemu, nie mam ochoty słuchać Twoich wywodów"

I TERAZ

Jeżeli administratorzy nie będą wymagać od graczy gry zgodnie z ideą TP to sure grajta co chceta i nawet mogą być Psycho :)
Ale jak postawicie na żelaznej grze TP do ostatniej kropli krwi hmmm to te psycho może troche zaburzyć tą koncepcję


Powoli dochodze do wniosku, ze w d*pie z tymi moimi wypocinami i tak zrobicie co chcecie, a z drugiej strony wiem jak ciezko ogarnąć graczy, to nie jest łatwa praca i to czy będzie TP czy wolna amerykanka na servie to zależy tylko od graczy, a nie od Was, taka prawda


;]


Dziękuję.

Użytkownik wodny edytował ten post 26 grudnia 2009 - 11:45

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#23 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 28 grudnia 2009 - 08:02

Cóż pograłem już trochę [nie dużo bo panna mi kompa okupuje bo swojego spaliła :P a wkręciła się w moje eve :P] i stwierdzam, że serwer bardzo przyjemny, haków, czy lagów nie zauważyłem, martwi mnie tylko mój ping.. duży nie jest ale na herku 40-50 tutaj 50-60 :P no ale to tylko moje chore psycho xD bardzo fajnie się gra, zwłaszcza jak się zbiera po 3v3 i więcej, COD to specyficzna gra więc nawet 2v2 jest już bardzo ciekawym i "szybkim" tematem :] [ale to pewnie przez SPRINT :P] wiem jedno, jak będę miał do wybóru pograć na herku a na GC, z pewnością zostanę na GC. Jedyne czego mi brakuje [i co w CODzie uwielbiam] to MIX mode, np na jednej mapie SABOTAGE, na drugiej S&D na trzeciej TD, na sobatage jest spora zabawa :P no ale to może moje zdanie ;D
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#24 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 grudnia 2009 - 08:24

Na pierwszym serwerze mielismy mix i tak ciezko powiedziec zy sie sprawdził czy nie. Mozemy sprobowac jezeli naprawde duzo osob by tego chciało, ale z doswiadczenia wiem ze wiele osob z SD wychodziloby na mapy innego trybu i na odwrot -- to jest temat do naprawde dlugiego rozwazenia.

Co do pingu to np ja na herkach mam 45-70 (tak lata) co sie u mnie nie zdarza praktycznie na zadnym serwerze, zas tu mam 20-30 wiec reguly nie ma. Z resztą cod to nie cs - nie martw sie. Mozna swobodnie na pingu w granicach 60 grac. Moim zdaniem granica grywalnosci (na normalnym poziomie) lezy w okolicach 95-100
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#25 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 grudnia 2009 - 03:34

jako ze serwer istnieje dopiero od paru dni jak wiadomo mamy problem z graczami dlatego umawiajmy sie na gre tutaj tak zebysmy wchodzili wieksza liczba. Wczoraj to zdalo egzamin - dzis rowniez powinno. Proponuję dzis na 17 sie zebrac - kto chetnY?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#26 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 03:35

ja moge ale gdzies kolo 18-19 dopiero.

Użytkownik crazyJump3r` edytował ten post 28 grudnia 2009 - 03:35

  • 0

Dołączona grafika


#27 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 28 grudnia 2009 - 03:36

postaram sie byc
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#28 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 grudnia 2009 - 04:11

będę :)
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#29 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 28 grudnia 2009 - 04:27

od 17 z godzinkę dam radę:]
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#30 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 04:57

Ja dopiero 19-20 - u dziadków siedze ;]
  • 0

asdasdas


#31 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 grudnia 2009 - 06:49

dobra nastepna zbiorka o 20. Ja musialem isc bo coreczka siedziala ze mna dopoki byly chrupki, jak sie chrupki znudzily to juz bylo po moim graniu :D dlatego zapraszam o 20
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#32 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 grudnia 2009 - 05:57

Dzis planowane jest jakies granie ?
  • 0

#33 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 grudnia 2009 - 05:59

ja proponuje gdzies po 20 ;] co Wy na to?

Użytkownik wodny edytował ten post 29 grudnia 2009 - 05:59

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#34 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 29 grudnia 2009 - 05:59

tak wieczorem łupiemy aż miło ja będę koło 20 pewno a i teraz mogę na chwile:) Łupiemy co dzień tak do 2 średnio:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#35 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 grudnia 2009 - 07:06

będę koło 20:30
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#36 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 grudnia 2009 - 03:28

Wiem, że to może rzadko spotykane wśród serwerów Call of Duty, ale może wrzućmy taką mapę? http://forum.i3d.net...-apesgorod.html ;] Wydaje się być ciekawa;] Tylko, że niestety ta mapa zajmuje aż 54mb, więc to możemy se co najwyżej raczej sami zagrać ;]

Tzn chodzi mi o to, żebyśmy się np kiedyś zebrali i coś takiego zagrali ;]
  • 0

#37 Solen

Solen

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Ską…d:Żmigród

Napisano 30 grudnia 2009 - 11:43

@up. Mi się wydaje ze grałem w nią kiedyś ona jest bardzo olbrzymia na niej nadaje się granie z 15v15 :P ale na takie coś 5v5 to już długi czas szukania graczy i dużo kampów ma na snipy.. 

A ja myślałem nad tą mapkę z MW2 http://www.fpsbanana.com/maps/118513 :) jest ciekawa i mała :)


  • 0

Dołączona grafika


#38 shade

shade

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 01 stycznia 2010 - 01:33

gramy coś dzisiaj?? :happy:
  • 0

#39 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 01 stycznia 2010 - 01:39

nie!
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#40 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 04 stycznia 2010 - 08:18

jak mnie nie ma to przez caly dzien nie ma komu zorganizowac jakiejs gry na serwerze?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0