Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakimi Myszkami Graja Najlepsi W Cs ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 05:37

Witam. Chcialbym zasiegnac informacji jakimi myszkami graja najlepsi w cs tacy jak: AGAIN, SK, fNatic, mTw i w ogole te najlepsze klany na swiecie w CS i chce obczaic, ktore myszki sie najczesciej powtazraja. Od razu mowie, ze nie chce odpwoiedzi takich jak "myszka jaka gra NEO Ci nie pomoze, bo i tak jestes slaby" lub "myszka nei zrobi z Ciebie hajta" tylko chce odpowiedz konkretnych na dany temat, bo swoj sprzet mam niewymienialny od jakeigos czasu i po prostu chce sie tego dowiedziec z czystej ciekawosci. Pozdrawiam i licze na Was :>
  • 0

#2 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 05:39

Razer da, ie 3.0, ss kinzu,xai. Jak masz kupowac myszke to kup sobie DA lub ie 3.0.
  • 0

Dołączona grafika


#3 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 15 stycznia 2010 - 07:17

Tak jak powiedzial krejzi, tyle ze ostanio jeszcze doszla IE SS 3.0 i 1.1 i na niej tez graja :). Jakbys mial sobie myszke kupowac to polecam Ci XAI, sam nie mam ale mam kolege co ma ja i mowi ze jest bardzo precyzyjna i wygodna :)
  • 0

#4 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 15 stycznia 2010 - 07:27

ja myślę, że grają na takich http://gadzetomania....a-graczy-wideo/
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#5 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 15 stycznia 2010 - 07:34

Wiem, że całe Again oraz większość graczy gra na ie 3.0. Razery odchodzą już do lamusa.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#6 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 07:37

To ze again gra na IE nie znaczy ze razery sa z d*py.
  • 0

Dołączona grafika


#7 kEEK

kEEK

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Lubiszewo

Napisano 15 stycznia 2010 - 07:59

widze,ze temat tyczy sie mojej osoby;d a wiec panowie ja gram a4tech 750BF i karalem nia kiedys starych wyjadaczy z tawerny ^^
  • 0
pozdro dla starej elity !

#8 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 08:32

Jeden ze światowej klasy graczy w0rms.dll gra na nie przeciętnej myszcze A4Tech Evolution (Model: Opto 510D) :D

Dołączona grafika
  • 0

#9 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 15 stycznia 2010 - 08:56

Ja gram juz 4 rok na moim Razerze Diamondback Plasma :)
Dołączona grafika
Dokladnie na takiej :P
A na jakiej graja neo i reszta, nie mam pojecia hahahahahhaha rotfl
  • 0
Dołączona grafika

#10 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:14

http://www.allegro.p...zy_wys_24h.html

Na podkładce jezdzi się jak po d*pie niemowlaka, więc doradzam kupić także podkladke :)
  • 0
Dołączona grafika

#11 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:17

ShataN - najlepszy gracz CS naszych czasów, grał (teraz ma zepsuty laptop) na DA+Aqua2. Zresztą tak samo jak i ja.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:39

Widze, ze IE 3.0 dominuje nad reszta noi moze jeszcze razer DA :) Ja gram juz ponad rok na a4tech X-750F i sie swietnie sprawuje :) mysle tez nad kupnem podkladki steelseries w najblizszym czasie.

http://pclab.pl/art28557-8.html
  • 0

#13 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:45

mi po tym jak sie 750 zepsul kupilem ie 3.0 i razer goliathus speed.
  • 0

Dołączona grafika


#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 11:04

A4tech czy inne gowno kupuje sie jak brakuje komus albo robi komus roznica ~20zl.
Teraz, kupujesz rezera lachesis czy jak mu tam, a nie zadne da czy inne gowna, albo ie 3.0 i wtedy nie placzesz na wykonanie.
Ja mam ie 3.0, myszka jest wytarta scroll brzeczy, ale myszka przezyla w sumie moze ze 4 zalania. Nie ma swiecacych gowien jak razer, po 2 zalaniach piwskiem scroll nie dzialal dobe, ale potem jak sie rozruszal to dzialal jak po gwarancji :happy: Po jednym zalaniu razer bylby na gwarancji ktorej by pewnie nie uznano i wsadzilbym sobie ta myszke w dupe :sleep: No ale jak ktos woli swiecace gowna...
  • 0

#15 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 16 stycznia 2010 - 12:16

Po pierwsze - jak pijesz przy kompie i rozlewasz wszystko na okolo jak świnia to Twoja sprawa. :P
Po drugie - te "świecące gówna" można normalnie w opcjach wyłączyć.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#16 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 12:29

Ok jestem swinia, ale to tylko pokazuje ze jak rozlejesz cokolwiek, nawet wode, to jest po jakze super myszce razer :happy: chocbys wylaczyl te diody, to i tak masz po myszce
To za co placisz pieniadze jesli kupujesz za rezera ? Za wlasnie te swiecace gowna i super mega jakze waze dpi :D Wykonanie jest jedno i to samo, te styki podczas przycisku w kazdej innej myszce padna predzej czy pozniej. Masz rezera to go chwalisz, ja gralem na tym i na tym i wybralem ie 3.0. Zreszta, to sa tematy, w ktorych kazdy zachwala to co ma
Co do tematu, niech kupuje razera, bo widac ze nie mozna napisac czegos innego niz to co posiada wieksza liczba ludzi z forum, bo od razu jest straszny bulwers " bo k***a, ale dlaczego ? Przeciez ja to mam !"

W ogole kup zestaw boarda, koniecznie musisz podkladke steel pada za 100 zl, bo aqua 3 jest praktycznie takiej samej wielkosci i z takiego materialu, no ale jest gówniana, ie 3.0 jest syfem bo razera ma wiecej osob (pewnie mniej, no ale tak wypada napisac) i kup te sluchawki jak maja piloci samolotow, bo wszystkie panasonici, fatality i inne sluchawki sa lou. Do tego musi byc kwadratowa 19' bo panoramiczny monitor jest slaby do csa i nie zrobi to z Ciebie pro gamera :sleep:

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 16 stycznia 2010 - 12:33

  • 0

#17 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:44

Widać od razu jakiś bulwers. Nie miałem Cię zamiaru urazić, jak dla mnie myszka to myszka, A mam akurat tę, bo młodszy na niej grał i mi się podoba. A co do jedzenia/picia przy komputerze to nawet głupie BHP w pracowni informatycznej zabrania tego ze zrozumiałych powodów: Nie jedz/pij, bo uszkodzisz sprzęt.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#18 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 16 stycznia 2010 - 04:21

to ja też jestem świnia, ale jeszcze nie wylałam nic :sleep:
  • 0

:heart:


#19 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 05:30

To jaką myszką grają najlepsi w cs raczej zależy od tego jakich mają sponsorów. Jak jednym ze sponsorów jest razer to wątpię czy umowa pozwala na używanie (publiczne) myszek innej firmy która z danym gejmingiem nie ma nic wspólnego (czyt. nie sponsoruje ich).
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#20 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 05:35

Oni dostarczaja sprzet, ale wiekszosc graczy korzysta ze swoich sprawdzonych myszek, a nie tych dostarczonych przez sponsora.
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0