Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakimi Myszkami Graja Najlepsi W Cs ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 stycznia 2010 - 05:40

to o kant dupy taki sponsoring by wyszedl... Juz widze jak LeBrona (cavs) sponsoruje nike a on wybiega w Reebokach;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#22 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 05:42

Bodziuuuu widze, ze ladna napinke stworzyles, ale chce Ci odpowiedziec iz zrobilem ten temat w celu CZYSTEGO ROZEZNANIA SIE i z CZYSTEJ CIEKAWOSCI jakimi myszkami wlasnie oni graja, a ja sam nie mam zamiaru kupowac nowej myszki, poniewaz moja mi odpowiada, a jak sie zepsuje to sobie kupie nowa moze ta sama a moze da albo ie 3.0. I nie zrobilem tego tematu z mysla: "obczaje jakimi myszkami ludzie graja i wtedy sobie kupie taka jak maja wszyscy i bede fajny bo wszyscy taka maja to ja tez musze miec" tylko to co napisalem wyzej...Co do jedzenia i picia przed kompem to myskle, ze kazdy czasami to robi a nawet czesto wiec w tym nie widze nic dziwnego ani "swinskiego", bo sam jak wymienialem klawiature to z ciekawosci zajrzalem co sie pod klawiszami kryje i ujrzalem takie rzeczy jak: frytek, popcorn, paluszek, chips, kawalek cukierka, roztopiona i wyschnieta czekolada itp. wiec bez najezdzania na jedzacych i pijacych prsed kompem, bo kazdy z Was/Nas to robi i jeszcze chcialem dodac, ze najdrozsze i wytrzymale sprzete nie wytrzymaja zalania, bo to tak jakbys odpalil sobie telewizor i wylal na niego kubek wody i poczekal co sie stanie :> pozdrawiam
  • 0

#23 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 stycznia 2010 - 05:42

Jak mają sponsora firmę JakJaLubieGrać to muszą grać na myszkach tej marki. Mają to zakontraktowane - w przeciwnym razie są nawet grzywny.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#24 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 16 stycznia 2010 - 10:42

A ja znowu słyszałem, że oni nie dostają sprzętu, wszystko pic na wodę fotomontaż, sponsor po prostu wpisuję te akcesoria na stronie a grają na swoim przetestowanym sprzęcie :D
Ale to tylko takie słuchy ;p
  • 0
Dołączona grafika

#25 Maxver

Maxver

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 06 lutego 2010 - 06:09

Razer DA + Qck mini+ >all :D
  • 0
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=7866

Dołączona grafika

Dołączona grafika
@UP kliknij na obrazek aby wejść na moj profil Steam.

#26 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 07 lutego 2010 - 11:26

tak naprawdę to myszkę czy słuchawki, czy podkładkę każdy powinien dobierać sam pod siebie. Wg mnie chodzi tylko i wyłącznie o wygodę gry i nie meczenie się(oczywiście jeśli mówimy o tych lepszych myszkach:grałem na a4 tech, creativie, ie 3.0 teraz gram na lachesisie-czy jakkolwiek się to pisze- szczerze najwygodniej grało mi się na creativie ) tzn. aby ręka była dopasowana do myszki(nie za mała, nie za duża), podkładka to samo musi mieć właściwą wielkość, aby co rundę człowiek się nie wpieniał, że mu materiału zabrakło. Ważne w myszkach jest odbieranie sygnału, czyli czas reakcji , nie żadne dpi(przecież każdy z nas i tak sobie sens ustawia pod siebie). To samo tyczy słuchawek - człowiek głuchy i tak nie usłyszy w lepszych słuchawkach dodatkowych dźwięków, a specyfikację większość tych lepszych słuchawek ma podobną.


Co do czym grają najlepsi tym co im sponsor narzuci, a jak nie- to dostają do próby np 5 myszek i sami pod siebie wybierają. Kiedyś jak konkurencja była mniejsza może i mogli sobie przebierać -teraz nie.
Jak dany team sponsorowany jest przez razera to grają na razerze- to jest X myszek, tyle samo podkładek i słuchawek klawiatur itp-coś pod siebie wybiorą. Przecież oni to testują wcześniej jakiś czas, a skill z myszki się nie bierze, owszem jak wyżej napisałem dobry dobór pomaga, ale nie jest czynnikiem decydującym:)

Użytkownik plaj edytował ten post 07 lutego 2010 - 11:27

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#27 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 07 lutego 2010 - 01:04

ja mam a4tech evolutionGlaser (vel Gówno, jak to nazwał Bodziuuu) + podkładka Aqua2 i tak was karam bez monitora i z przeciągiem w domu :D
<żart>
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0