Skocz do zawartości


Zdjęcie

Battlefield Bad Company 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 stycznia 2010 - 12:57

Dziś ukazała się wersja beta owej gry - niestety ogólno dostępna tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej. Mi na szczęście udało zdobyć się beta keya i nie długo umieszczę tutaj krótką recenzję wersji Beta.

Jeśli ktoś chciałbym spróbować swoich sił w zdobyciu klucza, KLIK.

Oficjalna strona gry - KLIK.

Co uważacie o tej grze? Na necie można znaleźć sporo filmików, screenów i informacji. Myślicie, że to będzie hit jak Battlefield 2 czy raczej niewypał?

Dołączona grafika

Premiera pełnej wersji gry planowana jest na 2.03.2010


Użytkownik Blood edytował ten post 29 stycznia 2010 - 12:59

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#2 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 29 stycznia 2010 - 01:09

Mysle, ze to bedzie hicior i zbije CoD'a strasznie ;p wspominalem juz kiedys o tym xd
Ekstra bo na mapie da sie zrobic doslownie wszystko, nawet wysadzic budynek :D no i cala prace wlozyli tylko w multiplayer wiec napewno bedzie dopracowana ;p
powalcze troche o klucz, jak narazie fail
Nie moge sie doczekac tej gierki ^^
  • 0
Dołączona grafika

#3 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 29 stycznia 2010 - 01:20

Mirage no tak, wysadzanie budynków i inne bajery robią wrażenie, ale...dumbass wysłał mi filmik z tych beta testów jak typy grali i gość grał snajperem i widział dosłownie WSZYSTKICH swoich przeciwników bo mieli nad głowami wielkie czerwone kwadraty :wacko: Do tego latanie samolotem czy jazda czołgiem nie bedzie tak fajna jak w starych dobrych battlefieldach. Dlatego ja czekam na Bf'a 1943 :happy:
  • 0

#4 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 stycznia 2010 - 01:26

Bodziu - mieli czerwone TRÓJKĄTY (:P) i to dlatego, że byli namierzeni przez zespół snajpera :D taka nowa opcja
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#5 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 stycznia 2010 - 01:45

@Blood ma racje.

Dzisiaj już w tą bete grałem. Najbardziej przeszkadza mi celowanie. Jakby żywcem z konsol. Duże opóźnienie i mała precyzja. Strzelanie ze snajpy za pierwszym razem może być szokujące :happy:
Niektórzy narzekają na słabą optymalizacje, mi na dość dobrym PC, wszystko na High, aa 16x chodzi ledwo 20-30fps, przy obliczaniu fizyki (wybuchy, odłamki) fps strasznie spada.
Póki co w becie jest problem z wyszukiwaniem serwerów, trzeba grać na takim jak ci gra wybierze, a często przez to są dość duże lagi (nigdzie nie ma pokazane jaki ma się ping).

Jak już ktoś będzie miał tą bete to podawać login i do firnsow dodawać. moj: Diabolicue

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 29 stycznia 2010 - 02:09

  • 0
Dołączona grafika

#6 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 stycznia 2010 - 02:29

Mój nick: Cpt.Blood

No faktycznie - lagi są spore, ale to jest spowodowane słabymi serwerami ( nie ma zbytniego wyboru ). A te dziwne celowanie, to myślałem, że przez moją kartę graficzną :D
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#7 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 stycznia 2010 - 03:11

Blood, nie ma w ogóle wyboru. Serwery może są słabe, ale te lagi raczej przez to że mnie ciągle łączy z jakimiś amerykańskimi serwerami.
Po następnych godzinach grania powoli się przyzwyczajam do tego celowania, choć jest ono porażką.  :dry:
  • 0
Dołączona grafika

#8 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 stycznia 2010 - 09:30

Parę nowości. :D
-był nowy update jakiś czas temu. Działa wyszukiwarka serwerów, i rzadziej wywala na xpeku.
-to owo dziwne celowanie da się wyeliminować, zmieniając direct z auto na 9 w configu. (przynajmniej u mnie)

Force DirectX 9
How To: Navigate to the settings.ini file. This file is where the game stores all of your settings that you make in-game, as well as some more advanced ones that do not have options to change in the client. On Windows 7, the file is located at /Documents/BFBC2Beta/settings.ini. Open the file (with notepad), and find the line that says: "DxVersion=Auto" Change this so it reads"DxVersion=9". Save the file and close it. What this does is force the client to use the DirectX 9 API instead of DirectX 10 on Windows Vista and 7 systems

zródło forum.ea.com
-nadal nie działa opcja friends.


PS Blood napisz czy ci to z directem 9 działa

EDIT: ale zmiana na dx 9, psuje celowanie z zoomem w snajperkach tzn. zwiększa je wielokrotnie, ale da sie strzelac :D.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 29 stycznia 2010 - 09:46

  • 0
Dołączona grafika

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 lutego 2010 - 02:27

http://g4g.pl/dwa-se...company-2-w-g4g

Komu dobrze:)

Ale my jak Bozia da to sobie wykupimy nasz wlasny sereer w przyszlosci i tez bedzie dobrze
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 03:59

http://g4g.pl/dwa-se...company-2-w-g4g

Komu dobrze:)

Ale my jak Bozia da to sobie wykupimy nasz wlasny sereer w przyszlosci i tez bedzie dobrze



jest dedyk, zamiast drugiego serwera COD, który i tak jest pusty i nie sądzę, żeby szybko się zapełnił, można postawić BC2.
z tą grą będzie pewnie jak z COD, wszelkie narzędzia adm. będą musiały działać w osobnym procesie, na co firmy hostingowe nie pozwolą.
  • 0

#11 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 lutego 2010 - 04:05

Przeciez Ci pisalem ze nie dają dedyków do BC2.
Zrobili tak ze tylko wielkie firmy hostingowe otrzymaja binarki. Z tych informacji co sa dane na razie my nie otrzymamy możliwości hostowani...
jedynym wyjsciem bedzie postawienie w jakims gamesnecie ;)

Oby sie cos zmienilo do premiery ale watpie ....;/
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#12 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 04:54

dostali dokladnie ci od ktorych mozna dostac klucz do bety:X

i empik daje d*py o!
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#13 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 05:27

pierwszy raz słysze o takim rozwiązaniu. może z kimś o tym gadałeś, ale chyba nie ze mną, bo bym coś jarzył.

w takim razie wielkie gówno. świat gier schodzi na psy.

kasa rządzi, niedługo pozakładają liczniki na kompy i za każde odpalenie systemu, gry, painta, czy gg będzie trzeba komuś zapłacić.
  • 0

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 lutego 2010 - 05:28

pisalem Ci pisalem, ale wiesz jak czasem kilometry naszych rozmow jest na gg gdzies ucieklo w natloku newsow. Nie wazne...

doja nas i tyle ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 05:30

psss a ze mna nie pogada :(
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#16 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 lutego 2010 - 08:29

ano doją.
GN jest cienki bolek i pewnie nie miał nic wspólnego z taką polityką, ale są wielkie firmy hostingowe w USA i EU, które mają miliony klientów i to one zadziałały. Kiedyś łącza, zdolne udźwignąć serwer gier miały tylko wielkie firmy. teraz 100mbitowe łącza ma coraz więcej zwykłych ludzi, więc na pewno liczba klientów spadała. kazdy woli postawić za szafą jakiś sprzęt i mieć serwer za darmo. a firmom hostingowym kurczyła się kasa. jestem pewien że to oni lobbowali za takim rozwiązaniem. bo to nie ma innego logicznego uzasadnienia. mogą wciskac jakiś wydumany kit, ale to się kupy nie trzyma. chodzi o kasę dla korporacji i o nic więcej. korporacje rządzą tym światem.

jedno jest pocieszające, skoro istnieją binarki, to na pewno wypłyną. pytanie tylko jak mocno będzie zdeterminowany producent gry w ściganiu takich ,nieautoryzowanych' serwerów. czas pokaże...
  • 0

#17 Maxver

Maxver

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 07 lutego 2010 - 10:22

e, na pewno wycieknie, albo ktoś kupi i roześle ;]
Świetny pomysł z tym serverem aby postawić, gra jest meeeega i to bedzie mega hit ;) podobnie jak cod4 albo i lepiej ;] na pewno ją kupie, jak kupie nowego kompa to będę tam stałym graczem ;) puki co bede grał z brata kompa :D
  • 0
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=7866

Dołączona grafika

Dołączona grafika
@UP kliknij na obrazek aby wejść na moj profil Steam.

#18 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 lutego 2010 - 11:52

@Diablo - mi wszystko działa bardzo dobrze, nie miałem jak dotąd żadnych zwiech ani niczego co by przeszkadzało w grze.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#19 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 08 lutego 2010 - 02:18

Gra jest naprawde ekstra, chociaz ma duze wymagania
Moj nick to Profek, jak by ktos chcial
  • 0
Dołączona grafika

#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 09 lutego 2010 - 06:57

Bueheheh :D Jaka beka dostałem Key'a :D Oni rozdają go każdemu ? Czy tylko wybrańcom :D ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0