Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reprezetancja GC CS 1.6 - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 04 kwietnia 2010 - 08:01

I ostatni mecz przegrali już wiadomo 23:7. Nie można być zbyt pewnym siebie ;/
  • 0

#22 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 08:07

Nie zawsze się wygrywa. A co do meczy, to 3x wylosowało nam mapę, na której czujemy się najsłabiej... Poza tym dziś mieliśmy jakiś zły dzień, 0 komunikacji i zgrania, żadna taktyka nie wychodziła(ŻADNA), ogólnie nie wiedzieliśmy co się dzieje. Dziękuję dobranoc
  • 0

#23 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 06 kwietnia 2010 - 03:56

hltv4.verygames.net:27065 tuskan. zapraszam do ogladania
  • 0

#24 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 kwietnia 2010 - 03:59

a jak nastroje w druzynie? taktyki oklepane na blache? jak samopoczucie? wygracie??!!

;]
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#25 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 06 kwietnia 2010 - 06:52

hltv4.verygames.net:27090 kolejny tuskan. godzina 20.00
  • 0

#26 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 06 kwietnia 2010 - 09:51

07.04.10 godzina 21.00 gramy nuke : hltv4.verygames.net:27100
  • 0

#27 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 07 kwietnia 2010 - 08:13

hltv4.verygames.net:27100 tutaj poprawne hltv, 21.15
  • 0

#28 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 09 kwietnia 2010 - 01:24

Dziś godzina 21.05 gramy z drużyną top1 LC (31 wygranych, żadnego remisu ani porażki) mapa de_train HLTV: hltv4.verygames.net:27091zapraszam do oglądania
  • 0

#29 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 05:46

Witam. Kieruję się do graczy tawerny z prośbą o wsparcie pieniężne na serwer cs 1.6. Wracamy do gry po nieznacznej przerwie (10dni), z lepszą motywacją. Planujemy grać minimum 2-3h dziennie, co daje ok. 15h w tygodniu, więc jest to dużo więcej niż poprzednio. Startujemy w polskich eliminacjach do eswc 2010, ponieważ jest to duże doświadczenie, i chyba najwyższy poziom jeśli chodzi o polskiego cs'a. Drużyna nie została jeszcze zapisana do turnieju, ale planuję zapisać nas do końca dzisiejszego dnia (http://eswc.pl/tm-view.php?tm_id=1146). Ogólnym założeniem jest przygotowanie się do 4 fazy Ligi Cybersport Open, która rozpocznie się za ok. miesiąc. Jedyne czego potrzebujemy to niewielkie dofinansowanie, 17zł, ponieważ resztę pieniędzy przeznaczę ja, nie mam niestety tyle aby pokryć koszty całego serwera. Rzecz jasna gramy pod nazwą GamingCrew, a w profilu drużyny wpisana jest strona gc. Pozdrawiam.

Użytkownik Fikus edytował ten post 22 kwietnia 2010 - 05:50

  • 0

#30 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 24 kwietnia 2010 - 09:04

Witam, stwierdziliśmy z kolegami, że skoro nie znajdą się pieniądze na serwer treningowy, to po prostu nie widzimy sensu gry dla was. Do dnia dzisiejszego graliśmy pod nazwą gamingcrew w takich ligach jak lc/gb/esl. Od tej chwili rezygnujemy z gry dla gamingcrew, z tego powodu, iż do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego logo, nie było żadnych informacji jeśli chodzi o stronę, a na serwer żadnych informacji i pieniądzach nie dostałem. Oficjalnie rezygnujemy z reprezentowania was, jednakże w turnieju cscenter zagramy, ponieważ zostaliśmy wybrani, i sami chcieliśmy w nim zagrać, na początku, ale to już nie istotne. W turnieju zagramy i zaprezentujemy się jak najlepiej. Pozdrawiam dudis, i reszta składu.
  • 0

#31 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 kwietnia 2010 - 09:12

widzisz 1800 uzytkowników i nie ma komu 17 zl uzbierac.
przykro sie mowi...

a juz bez zartow...
Tak moze i bedzie lepiej.

Bedzie taka reprezentacja na jaką ta spolecznosc zasluguje - czyli zadna.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#32 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 24 kwietnia 2010 - 09:42

cholera panowie co z Wami ? pieniadze nie leza na ziemi, ja bylem gotow dac 10 zl i juz gadalem z FFFF zeby tez zarzucil dyszke i byscie mieli serverek, nawet chcielismy caly oplacic ale musialem troche dluzej pogadac z fikusem... myslisz, ze znalezienie takiej kasy to trwa pare minut, hop siup i jest ? gracie pod naszym loegiem i jasna sprawa, ze potrzebujecie dofinansowania i my je Wam damy tylko potrzeba troche czasu ;] wiecie doskonale, ze nie mamy sponsorow, to wszystko utzrymujemy z wlasnych skladek ( w tym duze dofinansowanie idzie z kieszeni Owiego i tyrasa), przemyslcie jeszcze raz to wszystko

Użytkownik wodny edytował ten post 24 kwietnia 2010 - 09:42

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#33 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 24 kwietnia 2010 - 09:55

Przez 2 dni żadnej informacji co do jakiejkolwiek kasy... Choć to tylko 17zł. Logo miało być miesiąc temu... Strona też od jakiegoś czasu miała być tworzona, a żadnych informacji nie było... Dlatego nie widzę większego sensu...
  • 0

#34 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 24 kwietnia 2010 - 10:00

:laugh2: cu gwiazdeczki
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#35 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 24 kwietnia 2010 - 10:47

R.I.P. jakby były osiągnięcia to byłby i server. :) A poza tym - nie ma komu się składać na TP i na dedyk, a Ty od nas jeszcze coś wymagasz. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#36 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 kwietnia 2010 - 06:50

R.I.P. jakby były osiągnięcia to byłby i server. :) A poza tym - nie ma komu się składać na TP i na dedyk, a Ty od nas jeszcze coś wymagasz. :)


Wiesz łukasz tutaj było podobno uzgodnione, że będziemy wspierać chlopaków w kwestii zamawiania serwera. Także rozumiem prośbe dudisa.


Przez 2 dni żadnej informacji co do jakiejkolwiek kasy... Choć to tylko 17zł. Logo miało być miesiąc temu... Strona też od jakiegoś czasu miała być tworzona, a żadnych informacji nie było... Dlatego nie widzę większego sensu...

Stary ja tu sie czasem MIESIĄC nie moge doprosic o wsparcie opłat za dedyka. Forum nasze jest duze, dodatkowo forum IPBoard nie chodzi na wiekszosci hostingów - po prostu maszyny są za slabe (co widac np po forum herkulesów gdzie bylo ratowane juz dwa razy.. dlatego oplaty hostingowe w wys 85 miesiecznie b czesto pokrywam w calosci sam. Przez caly miesiąc nie ma komu dolozyc za wiele. A ci co mają chociaz troszkę chęci (bo nie o kase sie tu rozbija) to wspomagają w pierwszej kolejnosci TP i Dedyk.

Co do loga i strony - mamy wielu uzytkoników z masą wolnego czasu - moze cos by zrobili, ale jak widac nie bardzo się chce. Swoją drogą to akurat jezeli chodzi o logo to ktoś z Was również moglby sprobowac. To samo dotyczy strony - zawsze ktoś mógłby ją dla was zrobić.
Na mnie proszę nie patrzyć. Ja i tak mam tu co robić.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#37 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 25 kwietnia 2010 - 10:07

Wiesz łukasz tutaj było podobno uzgodnione, że będziemy wspierać chlopaków w kwestii zamawiania serwera. Także rozumiem prośbe dudisa.
(...)


Hmm, to ja o niczym takim nie słyszałem. Przepraszam więc. :)
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#38 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 25 kwietnia 2010 - 02:18

Były osoby, które miały się zająć i logo i stroną, ale nie będę wymieniał, bo nie widzę w tym sensu. Rozważałem nawet nasz udział w turnieju cscenter po takich komentarzach jak "cu gwiazdeczki", zauważyłem, że chyba nie jesteśmy mile widziani, bo teraz pokazują co poniektórzy jakie mają o nas zdanie... Jeśli nie chcecie abyśmy was zaprezentowali, wystarczy powiedzieć...
  • 0

#39 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 25 kwietnia 2010 - 04:18

Były osoby, które miały się zająć i logo i stroną, ale nie będę wymieniał, bo nie widzę w tym sensu. Rozważałem nawet nasz udział w turnieju cscenter po takich komentarzach jak "cu gwiazdeczki", zauważyłem, że chyba nie jesteśmy mile widziani, bo teraz pokazują co poniektórzy jakie mają o nas zdanie... Jeśli nie chcecie abyśmy was zaprezentowali, wystarczy powiedzieć...

Jezu czlowieku, robisz komus łaske, ze bedziesz grał, nie chcesz nie graj, dla Ciebie powinien byc to zaszczyt reprezentowac gc. Myslisz, ze przecietnego gracza obchodzi czy gc cos wygra w jakims turnieju czy nie? Wystarczy, ze bys co jakis czas przypomnial, aby Was wesprzec, tymczasem napisales 1x o tym, ze brakuje Wam 17zl, a na nastepny dzien, ze odchodzicie, takze przemysl to, bo na serwerze gra sporo ogarnietych ludzi, dla ktorych ZASZCZYTEM bedzie reprezentowanie gc.

Aha i jeszcze jedno, zeby Was mieli finansowac gracze, wypadalo by od czasu do czasu pograc na serwerze, ktory sie reprezentuje..

Użytkownik Ridlez edytował ten post 25 kwietnia 2010 - 04:21

  • 0

#40 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 kwietnia 2010 - 04:47

miałem się nie rozpisywać więcej na ten temat ale widze, że pan dudis wielce oburzony wiec ok :)

Do dnia dzisiejszego graliśmy pod nazwą gamingcrew w takich ligach jak lc/gb/esl.

racja zagraliście 10 meczy na lc pod tagiem GC i aż po moim upomnieniu zmieniliście strone klanowa z google.pl na gamingcrew.pl bo tak to nawet by wam to do głowy nie przyszło. na esl był w ogóle gc? ja tylko widziałem jak pod tagiem czachy graliście. na gb widziałem jak pare razy zagraliście pod gc.. szał!
teraz wróce do lc. twardo graliście i nagle co? p*****nąłeś fochem, ze nie grasz, odchodzisz z drużyny i szukasz sobie nowej. jaką mamy pewność, że za tydzien nie będzie tego samego? na lc usuneliście drużyne, 0 informacji na ten temat na forum. nagle drużyna się rodzi na nowo, bierzecie kogoś do drużyny i znowu twardo zaczynacie grać tylko jeszcze z pretensjami wyskakujesz do nas, że nikt Ci łaskawie 17 zł nie chce dać? żeby sie dowiedzieć od osób trzecich, że team znowu sie rozsypał? dodam tylko, że serwer dla was już miałem praktycznie załatwiony ale wczoraj odpisałem do serwerowni, że to już nieaktualne.

Logo miało być miesiąc temu... Strona też od jakiegoś czasu miała być tworzona, a żadnych informacji nie było...

Były osoby, które miały się zająć i logo i stroną, ale nie będę wymieniał, bo nie widzę w tym sensu.


co do loga to wystarczyło jedna osobe do tego wyznaczyć a nie miedzy sobą kogos wybierać i potem do wszystkich mieć pretensje, że loga nie ma. strony nie ma i szybko nie będzie jak zresztą Owi sam pisał. strona jest robiona wyłącznie przez Owiego, powoli i dokładnie i nagle w połowie prac ma ją dać do użytku bo Ci tak strasznie potrzebna?
prosze Cie, nie rób z siebie nie wiadomo jakiej gwiazdy ;]

no i zgodze się po części z Ridlezem :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0