Skocz do zawartości


Zdjęcie

kili_man jaro


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 02:06

Mój nick: Brajan O'koner
Mój Steam ID: nie potrzebne
Data oraz godzina zdarzenia: nie potrzebne
Mapa: nie potrzebne
Opis wydarzenia: :
Skarga nie dotyczy bana/kicka, a raczej ich brak wobec innych graczy. Naprawdę nie wiem skąd ten gość się urwał, do tego nie zna podstawowych punktów regulaminu serwera na którym ma admina. Dowodów nie mam, wszystko działo się przez mikrofon, ale akurat w tej sytuacji dudson był przy tym. Mapa de_tawerna, jakiś dzieciak piskliwym głosikiem śpiewał podczas rundy. Kilka osób prosiło, aby przestał, ale on ciętymi ripostami w stylu japa etc ich gasił. W końcu poprosiłem smerfastycznego admina kili_man jaro aby go zgagował (prosiłem naprawdę z 5 razy !) po czym ja dostałem zj**e od jaro, że jak mi się nie podoba to niech go zmutuje itp i tu zagroził mi kickiem. Pomyślałem sobie od razu o tym "super gościu" z podania na admina :) , ale ten co śpiewał pozwalał sobie na coraz lepsze teksty typu "Ty k***o j**ana", "ssij wora kutasie" i tak daaalej. W tym momencie nie wytrzymałem, napisałem/powiedziałem do admina, czy w ogóle zna regulamin serwera ? Czy wie co ma robić ? Ile razy można mu mówić, aby zrobił z nim porządek ? Po czym po raz kolejny jaro ZAGROZIŁ mi tyle ze tym razem banem, bo nie mam PRAWA się do niego tak odzywać i on wie co ma robić (czyli nic). W tym momencie poległem, naprawdę, dla wielu piXel to zarozumialec i w ogóle, ale ten gość przebił wszystko i wszystkich. Dodam, że dzieciak który śpiewał i wyzywał dostał bana dopiero po kilku rundach na następnej mapie i uwaga aż na 30 minut ! Za najgorsze przekleństwa, obrazy graczy i notoryczne nadużywanie mikrofonu ! Oczywiście jaro pisał, że moge sobie iść płakać na forum etc. 2 sytuacja - dzisiaj nuke, kili_man jaro sobie gada z jakimś mlonem fruwek!, oczywiście uber taktyka "wbita góra". Pomyślałem, idę od dworu i wejdę od bramy, nie będę się pchał w 10 osób przez drzwi czy kurnik i odszedłem 3 kroki w prawo i dostaje banie z ak od tego fruwka po czym gosc ucieka na kwadrat. Napisałem na @ czacie, żeby chociaż upomniał swojego kolegę, po czym on odezwał się dopiero w następnej rundzie z tekstem "no wiesz fruwek, brajan prosi, zebym Cie upomnial, wiec wiesz no upominam Cie", a fruwek "ale on nie szedl razem z druzyna", "aha ok". Napisałem potem do Omaya, żeby chociaż on coś zrobił, bo jaro sobie tylko ze mnie szydzi i ma w d*pie specjalne TA w głowe kilka kroków od respa, po czym jaro znowu mi grozi banem...że za takie teksty o szydzeniu w jego strone dostane bana i żebym robił screeny i się wypłakał na forum. Ok Fruwek miał pretensje, że nie szedłem z drużyną (chociaż nie miał racji, ale whatever)...a sam wchodzi na skałkę i kampi tam aż do stanu 1vs1 i wychodzi na ostatnie 20 sekund :P Nie wspomne o kampieniu przed domkiem do ostatnich sekund :P Dla naszego admina to "ce pe elll" . Do tego gość nie rozumie, że dla afkerów daje się slay, albo się ich kickuje - stoją po 2-3 afk i trzeba czekać prawie 2 minuty, aż ich wywali bo jaro ma to w d*pie.
Jego temat o podanie jest już zamknięty, a szkoda bo te tematy powinny być otwarte i każdy gracz powinien mieć prawo do tego, aby pisać co o nim sądzi, przynajmniej do czasu póki ma JA. Bo skąd Wy możecie wiedzieć co on wyprawia, skoro połowa nie gra w csa ? Ten człowiek nie potrafi prowadzić normalnej dyskusji, zwraca się mu uwage i wywala tekst " nie mam ochoty na dyskusje, jeszcze jedna taka gadka i dostaniesz bana". Wejdz ktoś na fejku, wypomnij mu jego błąd lub brak reakcji to zobaczycie jaki to jest typ, który nie spełniał nawet wymogów kandydata do adminowania. Nie oczekuje, że mu chociaż zwrócicie uwage, tymbardziej, że jest on kolejnym "człowiekiem" Fikusa x_X któremu wystarczyło, aby 2 razy zagrał na serwerze i dostał admina (powtórka z Webbera). Cel skargi ? Przynajmniej przedłużcie bana dla tego dzieciaka, który tak wyzywał, nick cyz ( http://gamingcrew.pl...686b8fe8aa54f12 ) i jeśli oczywiście ktos uzna to za stosowne - wytłumaczcie, dla kiliman_jaro co ma w ogóle robić, że jego zadaniem jest pilnować porządku i gry TP. Wypadało by go też uświadomić, że jest JA więc notoryczne straszenie banami niech sobie wsadzi w dupe i zacznie rozmawiać i zachowywać się jak człowiek, a nie jak admin z Koby. Aha i dajcie mu linka do regulaminu serwera.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 02:11

  • 0

#2 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 kwietnia 2010 - 02:45

Dla kolegi cyza przedłużyłem bana na tydzień.
Co do sprawy Jara - jeżeli jest tak jak mówisz to jest brzydko i będzie mu trzeba wytłumaczyć parę rzeczy ;]
Jakby ktoś jeszcze mógł potwierdzić to o czym mówi Bodziuu to byłoby fajnie.
  • 0

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:05

tego co Bodziu pisze, potwierdzić nie moge ale dodam, że sam spotkałem się 2 razy z podobnymi sytuacjami.
Raz jak jaro dał kicka scarowi za to, że puszczał muzyke na nożówce spytałem go "dales mu kicka za to, ze puszczal muzyke w trakcie nozowki?' po czym dostalem odpowiedz "to nie twoja sprawa" po czym odpisalem mu, ze Scar nie robil niczego co by bylo niezgodne z regulaminem to kolega mi powiedzial, ze jak mi sie nie podoba to tez mnie moze kicknac za to ze w ogole zwrocilem mu uwage :sleep: . no i druga sytuacja, gdzie ktos nadmiernie przeklinal i zwrocilem jarowi uwage no i po naprawde dluuuuuugim spamie dostalem odp, ze on jest adminem i on decyduje kiedy ma kogos wywalic.

i tak do seniorow z innej beczki. zauwazylem, ze nowi juniorzy nie reaguja na przeklenstwa i wyzwiska na serwerze. zeby dostac kicka trzeba komus naprawde mocno pocisnac. na Tawerne zawsze(bynajmniej kiedys) najwazniejsza byla kultura. teraz nie ma mapy zeby ludzie sie nie wyzywali od zer, botow, idiotow itd. a junior nawet nie reaguje badz w ostecznosci pisze "zaraz zostaniesz nagrodzony kickiem" a i tak nic sie nie zmienia ;] oczywiscie nie mowie tu o wszystkich ale paru takich jest. nie wiem czy sie boja kickowac i banowac bo sa krotko czy po prostu nie wiedza jak wlaczyc amxmodmenu ale przez to sie naprawde duzy syf robi na serwerze...
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:22

Co do sytuacji na mapie de_tawerna to wszedłem w połowie mapy albo i później więc na Twoje słowo nie mogłem dać komuś bana czy kicka, dawałem mu ostrzeżenia bo zrobił to kilka razy tym mikrofonem i się uspokoił.Na mapie de_nuke byłeś opryskliwy bo koleś Cię zaatakował, beczałeś o to kilkanascie minut upomniałem go i mówił, że przeprasza itp ale Ty dalej swoje najeżdżałeś na mnie mimo tego, że Cie ignorowałem. Poza tym ktoś tam był po Twojej stronie i strasznie Ci to pomogło poczułeś się pewny siebie i że masz racje i dalej byłeś chamski i arogancki. Śmiałem się z tej sytuacji, bo nie mogłeś uwierzyć co się dzieje, strzelałeś do mnie teksty typu " ile ty tu jesteś?" "kim w ogóle jesteś?" itp. Dokładnie nie wiem o co Ci chodzi z tą skargą, pokazałeś się ze słabej strony, puściły Ci nerwy im bardziej nie chciałem z Tobą rozmawiać tym bardziej cisnąłeś...zbastuj.

"no wiesz fruwek, brajan prosi, zebym Cie upomnial, wiec wiesz no upominam Cie",


Ten niby mój cytat to kłamstwo. W cale takie coś nie miało miejsca.




a co do tej sytuacji ze Scarem
"Obowiązuje zakaz puszczania muzyki podczas gry, z wyjątkiem kilkusekundowych fragmentów lub utworów o humorystycznym zabarwieniu, tylko jako spektator i jeżeli żaden z graczy nie wnosi sprzeciwu. (ban do 24h)"

Nie byl na spect, przeszkadzało to 2-3 osobom, które o tym pisały.

Użytkownik kiliman_jaro edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 03:27

  • 0

#5 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:26

się wtrącę, ale puszczanie muzyki na rozgrzewce to nie jest jakieś żadne przestępstwo..
  • 0

Dołączona grafika


#6 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:28

Ja dokładnie swoją wersje wytłumaczyłem, a Ty - bo tak wypada kręcisz. Może oświecisz wszystkich w jaki sposób Cie najeżdżałem ? Czy prośby i nalegania, abyś zareagował jako admin na daną sytuacje jest czynnościa, która zasługuje na olewanie, straszenie i wyśmiewanie ? Potem nawet specjalnie pisałem, a nie mówiłem, żeby nikt nie miał problemów z wyciągnięciem logów, że niby poszło coś z mojej strony niestosownego. Gość przeprosił ? Dosadnie mi powiedział razem z Tobą, że mogę sobie pójść z serwera. Pytania nadal podtrzymuje - kim Ty w ogóle k**wa jestes ?
edit jeżeli to kłamstwo to napisz w jaki sposób go "upomniałeś".

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 03:29

  • 0

#7 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:29

Ale jest regulamin które mamy przestrzegać kilka osób napisało, żeby to wyłączył nie wyłączał to dałem mu kicka. Jeżeli sami nie będziemy przestrzegać regulaminu to nie będziemy mogli tego wymagać od innych. Tyle w sprawie kicka Scara za puszczanie muzyki.

Upomniałem(przez steam), fruwka i nie wiem czego dalej ode mnie oczekiwałeś, wszystko później się toczyło dobrze poza Twoją prowokacją, nie rozumiem sensu rozpisywania sytuacji krok po kroku, nie zrobiłem w tej sytuacji nic co by było niezgodne z regulaminem. Masz problem ze sobą, wywyższałeś się tylko dlatego, że jesteś tutaj długo i grasz więcej ode mnie- to był Twój jedyny argument dzięki któremu myślałeś, że Ci wszystko wolno, kontroluj bajere, to jest internet i możesz wszystko pisać i mówić co chcesz. Dzięki tej skardze pokazałeś tylko to, że nie nadajesz na do pracy z ludźmi, ochłoń i zastanów się nad sobą. amen

Użytkownik kiliman_jaro edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 03:35

  • 0

#8 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:37

dzisiaj grałem z rana na serwie i typ o nicku " tp? " napisał po tym jak został zblokowany chyba coś takiego ,,i co ty robisz zerowcu/zerze" nie pamiętam dokładnie tego zdania ale na 100 % chodziło o takie coś ...
po czym kili_man jaro napisał ,,do mnie to było? " i cisza pan ,, tp?" już nic nie odpisał .. po czym ja napisałem ,, że nie ma znaczenia do kogo napisał za taki tekst należy sie ban" i oczywiście zlewka ze strony kili_man jaro

piszę teraz to a wcześniej nie było z mojej reakcji bo wydawało mi się że to przeoczenie któe każdemu może się zdarzyć ale widzę że chłopczyk nie nadaje się do tego stanowiska :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#9 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:38

"nie nadajesz na do pracy z ludźmi, ochłoń i zastanów się nad sobą" - z takimi osądami się troszkę wstrzymaj, bo kolegą dla Ciebie nie jestem. Na szczęście to nie Ty tu o wszystkim decydujesz, post willa pokazał, że nie tylko ja uważam Cie za buca i że pisze prawdę na temat Twojej osoby. Z mojej strony koniec.
  • 0

#10 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:43

To, że ja nie reaguje na przekleństwa to nie prawda, jeśli o to chodzi jestem sumienny, a to że ktoś się wyzywa od botów itp to nie wina adminów.

Użytkownik kiliman_jaro edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 03:44

  • 0

#11 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:43

bociu i prowokacja leze po prostu leze :D

hahahahahaha gosciu ktory nie wyzywa i nie klnie chciazby przez swoejego brata nie no przeciez coraz lepsi admini i ze slowa starego wygi znacza mniej niz jakiegos random dzieciaka...

w lajsach musi byc jakas promocja chyba....
  • 1
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#12 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:47

To, że ja nie reaguje na przekleństwa to nie prawda, jeśli o to chodzi jestem sumienny.

Nie pamietam dokladnej daty, na mapie de_nuke gosc o nicku "Poczatkujacy =)" przeklinał przez cały czas i nie zrobiłeś z nim nic. Nie zdziwie się jeśli to kolega bo Wasza rozmowa na to wskazywała, że nie gracie ze sobą pierwszy raz.

@down jasne a ja gluchy i slepy jestem. Ani razu uwagi mu nie zwróciłeś chyba że poprzez pm, ale nawet jesli to nic to nie pomogło.

Użytkownik ulti edytował ten post 03 kwietnia 2010 - 03:54

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#13 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 03 kwietnia 2010 - 03:50

To nie mój kolega, jeśli przeklinał na pewno tego nie zlewałem. Jeszcze coś do mojej osoby?
  • 0

#14 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 03 kwietnia 2010 - 04:16

kto chciał to się wypowiedział, na razie zamykam.

Jeśli ktoś miałby jeszcze coś istotnego do dodania to pw do któregoś z SA i otworzy.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#15 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 04 kwietnia 2010 - 10:12

Ten temat dał nam pewien obraz na sprawę. Wnioski z tej skargi zostały wyciągnięte za zamkniętymi drzwiami i pojawiły się tam nowe wskazówki dla świeżych JA.
Z Jarem przeprowadzona będzie rozmowa na osobności, aby więcej takie sytuacje się nie zdarzały.

W powyższych postach pojawiło się kilka różnych sytuacji, ważne jest aby informować o tym wcześniej( na spokojnie bez żadnej napinki), jeśli są jakieś zastrzeżenia co do pracy któregoś JA. Wtedy można szybciej go w tym uświadomić, a tak się to nasila niepotrzebnie. Admin to też człowiek i każdy popełnia błędy, właśnie po to jest wprowadzony okres próbny, aby niwelować te błędy na początku, później już będzie tylko lepiej.

Tutaj również chciałem przeprosić za 'zielonych', jeśli ich decyzje są czasem niezrozumiałe. Początki są czasem trudne i muszą nabrać pewności w rozwiązywaniu trudniejszych sytuacji. :)

Temat pozostaje otwarty, jeżeli ktoś chce, może się w nim wypowiedzieć.

Użytkownik abras edytował ten post 04 kwietnia 2010 - 10:12

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#16 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 05 kwietnia 2010 - 06:47

Dobra to ja może podkreślę kilka sytuacji, żeby była jasność z mojej strony.

Skarga nie dotyczy bana/kicka, a raczej ich brak wobec innych graczy. Naprawdę nie wiem skąd ten gość się urwał, do tego nie zna podstawowych punktów regulaminu serwera na którym ma admina. Dowodów nie mam,


Bodziowi chodziło o to, że nie dałem kicka gościowi, który w niego strzelił - owszem nie dałem, dałem mu tylko upomnienie i już tego nie zrobił, i wtedy bodziek wpadł w furię, że tego nie zrobiłem i zaczął swoje hejtowanie prez mikrofon.

Mapa de_tawerna, jakiś dzieciak piskliwym głosikiem śpiewał podczas rundy. Kilka osób prosiło, aby przestał, ale on ciętymi ripostami w stylu japa etc ich gasił. W końcu poprosiłem smerfastycznego admina kili_man jaro aby go zgagował (prosiłem naprawdę z 5 razy !) po czym ja dostałem zj**e od jaro, że jak mi się nie podoba to niech go zmutuje itp i tu zagroził mi kickiem. Pomyślałem sobie od razu o tym "super gościu" z podania na admina :) , ale ten co śpiewał pozwalał sobie na coraz lepsze teksty typu "Ty k***o j**ana", "ssij wora kutasie" i tak daaalej. W tym momencie nie wytrzymałem, napisałem/powiedziałem do admina, czy w ogóle zna regulamin serwera ? Czy wie co ma robić ? Ile razy można mu mówić, aby zrobił z nim porządek ? Po czym po raz kolejny jaro ZAGROZIŁ mi tyle ze tym razem banem, bo nie mam PRAWA się do niego tak odzywać i on wie co ma robić (czyli nic).


Ta sytuacja była dzień lub dwa przed tą śmieszną skargą, w postach wyżej już opisałem całą sytuację nie było mnie od początku tego zdarzenia.

po czym odpisalem mu, ze Scar nie robil niczego co by bylo niezgodne z regulaminem to kolega mi powiedzial, ze jak mi sie nie podoba to tez mnie moze kicknac za to ze w ogole zwrocilem mu uwage:sleep: . no i druga sytuacja, gdzie ktos nadmiernie przeklinal i zwrocilem jarowi uwage no i po naprawde dluuuuuugim spamie dostalem odp, ze on jest adminem i on decyduje kiedy ma kogos wywalic.


1. to było niezgodne z regulaminem(pkt 6. w zasadach ogólnych!, po drugie nie padły z moich ust takie słowa, że mogę Cię kicknąć za zwracanie mi uwagi, nie pamiętam tej sytuacji, nie wiem czy wyssałeś ją z palca czy ostro przekręciłeś. na 100% nic takiego nie powiedziałem.

typ o nicku " tp? " napisał po tym jak został zblokowany chyba coś takiego ,,i co ty robisz zerowcu/zerze" nie pamiętam dokładnie tego zdania ale na 100 % chodziło o takie coś ...
po czym kili_man jaro napisał ,,do mnie to było? " i cisza pan ,, tp?" już nic nie odpisał .. po czym ja napisałem ,, że nie ma znaczenia do kogo napisał za taki tekst należy sie ban" i oczywiście zlewka ze strony kili_man jaro


Koleś był ze mną w teamie i chciałem się upewnić czy do mnie to pisał, bo nie byłem pewny Świrek i nie wiem po co to napisałeś. Upomniałem go chwile później, żeby opanował słowa. Tego już pewnie nie widziałeś.


Dopiero dziś dokładnie przeczytałem posty innych, jest tutaj dużo nie prawdy i dużo podkolorowanych historyjek. Dziwi mnie to co świreq napisał, nie wiedział chyba dokładnie co się dzieje a i tak napisał niepotrzebny post, ze tej sytuacji ze scarem też widły z igły, jednak prawda jej po mojej stronie. Jeśli daję komuś kicka/bana zawsze mam poowody, nigdy nie robię tego bezpodstawnie to, że czasem admin nie widzi co robią wszyscy na serwerze ten przeklina tamten atakuje gracza to nie znaczy, że to olewa! w miarę swoich możliwości robię wszystko, żeby poprawić atmosferę na serwerze. Łączmy się zamiast dzielić, współpracujmy bez zbędnej napinki, a na pewno wszystkim Nam ułatwi to grę. Niby każdy to wie ale mało osób się stosuje. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy co kolwiek, piszcze priv - pogadamy na ts. peace...
  • 0

#17 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 kwietnia 2010 - 06:50

Chciałem powiedzieć, że oprócz tych sytuacji, o których tu piszecie, kiliman_jaro odwala niezłą robotę na serwerze. Jak gram gdy on jest to widzę, że:
- stara się prowadzić drużynę do wygranej, rozdziela w CT i kieruje w T
- za przekleństwa upomina i robi porządek,
- zdarza się, że po rundzie rozlicza graczy słownie lub pisemnie

Jak dla mnie to ta sytuacja opisana tutaj jest jakąś jedną na kilka tysięcy zrobionych przez niego pozytywnych rzeczy. Prawda, że trzeba upominać się o takie niezbyt pozytywne zachowania, ale nie ma co zbytnio karać. Każdy się stara.

Jak dla mnie to osoba która prezentuje się w pozytywnym świetle. Tyle chciałem powiedzieć.
  • 0

#18 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 05 kwietnia 2010 - 11:31

wiemy to dlatego żadnych kar nie nakładamy, znamy go z poziomu serwera i wiemy ile daje atakującej drużynie. Pisząc posta dla świeżych adminów chciałem podkreślić tylko, co głównie należy do Waszych obowiązków. Każdemu zdarzy się wpadka, jesteśmy tylko ludźmi.
  • 0
Dołączona grafika

#19 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 05 kwietnia 2010 - 06:17

Wpadka to wpadka, a nie notoryczne NADUŻYWANIE swojej władzy i w swojej skardze NADAL oczekuje wyciągnięcia wniosków z NADUŻYWANIA WŁADZY ze strony kiliman_jaro jesli chodzi o Graczy którzy ZWRACAJĄ uwagę adminowi i nie reagowanie wobec graczy łamiących zasad, które panują tu od początku istnienia serwera. ROZUMIEM Fikus - to Twoj znajomy/kolega, ale akurat w tej sytuacji proszę o reakcje Owiego/Tyro - którzy od zawsze chcieli i wymagali rodzinnej atmosfery na serwerze. Ten gracze JEST CHAMSKI, NIE POTRAFI rozmawiać z innymi graczami (oprócz znajomych) i w ogóle nie pasuje do tego serwera, chyba że coś się zmieniło. NIE PROWADZI gry gdy NIE MA znajomych na friends na serwerze i w tej sprawie dam sobie k**wa ręke uciąć ! To nie jest admin którego Tawerna szuka - myślcie co chcecie, gram tu naprawdę praktycznie od początku i wiem jak wygląda sytuacja na serwerze. Drugą sprawą jest ban dla gracza Początkujący aka Just Skill. Przeklina NOTORYCZNIE a WY k**wa NIC Z TYM NIE ROBICIE (nawet ulti napisał w swoim pościie o początkującym, jest tu TYLE czasu, ja raportuje to dla adminow A NIKT nie wlepił mu bana nawet na godzine !!!). Gość zmienia nick gdy wchodzi admin i WCHODZi w dupe adminowi. Gdzie ta stara Tawerrna PyTAM SIE KURRWA GDZIE ? Jeżeli k**wa ktoś dopatrzy się kłamstwa w sprawie kili_man jaro albo początkującego aka just skill to wlepcie mi w pizdu bana perma na tawerna TP !!!!!! Prosze bardzo, albo coś z nimi zrobicie - moja prośba - BAN początkujący aka just skill za NOTORYCZNE przeklęństwa RECYDYWA ( DOSŁOWNIE, PISAŁEM dla przynajmniej 2-3 SA i X adminów) i odebrania admina kili_man jaro (mysle ze post fikusa z podania gdzie pisze ze 2 razy z nim grał można wy***ać w kosmos) albo banujecie mnie permanenctnie na serwerze jak i na forum. Innej kary nie przyjmuje i nie akceptuje. I niech piszą "ważniejsze" osoby niż Abras (z całym szacunkiem gościu, ale masz range tylko ze względu na to jaki kryzys tawerna przezywa).
  • 0

#20 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 05 kwietnia 2010 - 10:22

No w sumie to popieram bodzia, JA teraz daja kicka za byle gowno ale nie dadza za notoryczne przeklinanie i wyzywanie... Co do kili_manjaro to osobiscie go nie znam, niektore decyzje sluszne, a na niektore skargi "zlewa" . Moze zlewa dlatego, ze chce pograc, no ale admin bardziej powinien zajmowac sie servem a nie statami :). A z tym just skill to naprawde, czasem sie zastanawiam czy on jakiegos certyfiaktu nie ma :O

Użytkownik Fajura edytował ten post 05 kwietnia 2010 - 10:24

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0